Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2017., 18:06   #9361
Vajli, ponesi vlastitih droga sa sobom
baja is offline  
Old 12.07.2017., 18:07   #9362
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
Vajli, ponesi vlastitih droga sa sobom
Oh, naravno, to se razme.

Nadam se da će mi dati anesteziju za operaciju.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.07.2017., 18:07   #9363
ja sam dobila svoj Goran Bare koktel u venu (koja je bila tako spržena nakon cijele balade da sam mjesecima nosila sat na desnoj ruci jer je na lijevoj bolilo), a što su radili nakon što je počelo djelovati nemam pojma.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 12.07.2017., 18:10   #9364
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post



To ti je bilo prije nešto malo manje od 3 tjedna, skroz mi je sve još svježe. Sad mi ne preostaje ništa drugo nego operacija, ali naravno, ništa do jeseni jer su godišnji i tako to kako već ide.
Dakle, još koji mjesec ću se preznojavat od straha svaki put kad dobijem mengu; izljev ili ne, pitanje je sad.
Pa jebemu miša...:/ Dršse, hugs and kisses. ;reiki na daljinu:
Alexa is offline  
Old 12.07.2017., 18:14   #9365
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Nos.

Miom.
ja sam na terapiji ibuprofena, pa možemo zajebati državu i uzet ću više i poslati tebi, ako treba. imam i normabela, nije bed :ima se:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 12.07.2017., 18:21   #9366
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa jebemu miša...:/ Dršse, hugs and kisses. ;reiki na daljinu:

Tako, vibraj mi, Alexo.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja sam na terapiji ibuprofena, pa možemo zajebati državu i uzet ću više i poslati tebi, ako treba. imam i normabela, nije bed :ima se:
Imam ja isto brufena, voltarena (rapida i forte), imam i normabela, mislim da negdje čak imam i neku kutiju praxitena, za koju uopće ne znam otkud mi. :misterija: Ali tome je vjerojatno istekao rok trajanja.

Uglavnom, da.. imade se, đoraćemo se.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 12.07.2017., 21:24   #9367
U nekoj normalnoj zemlji ovo struganje utroba naživo bio bi nacionalni skandal i glave bi padale
TulipCake is offline  
Old 26.09.2017., 08:20   #9368
Winston Churchill se okreće u grobu


Kako odgovoriti na nezgodna pitanja
Drugi su govornici, piše Forum.tm, moliteljima davali savjete i instruirali ih kako da odgovaraju na pitanja tipa “Zašto ne molite za djecu u Iraku?” Na to, rečeno im je, trebaju reći da “djecu u Iraku ne mogu spasiti, ali možda mogu ovu ovdje”.


__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 28.09.2017., 00:16   #9369
https://www.vecernji.hr/vijesti/poba...a-zena-1197105

Evo opet kreću molitve ispred bolnica

danonoćnim molitvama i prigodnim brošurama nastojati odvratiti od pobačaja žene koje su na to prisiljene - meni se ipak čini da je više abortusa zato što žene ne žele djecu općenito, a ne jer ih ne mogu odgajati
Snow Fairy is offline  
Old 28.09.2017., 08:00   #9370
Neki komentari ispod članka su degutantni.

Ima još:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...djele/6592014/
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 28.09.2017., 08:36   #9371
Bernardica i Hrabarica. Sve je jasno
Laaaa13 is offline  
Old 28.09.2017., 10:46   #9372
Strašno i sramotno u kakvoj državi živimo!
north wind is offline  
Old 21.01.2018., 14:53   #9373
https://narod.hr/hrvatska/sibenski-g...a-ih-ne-pobace

s jedne strane, super, 50 dječice rođeno, umjesto suprotno.

samo, narednih jako puno godina ja bih strepila da sam taj doktor...ne bih se čudila da mu netko pokuca na vrata sa smotuljkom i kaže, čuj, jebiga, ja se ipak predomislila, ipak je moja odluka bila ispravna, s obzirom da si ju ti promijenio i ponosiš se time, evo, budi ponosan
My Name Is... is offline  
Old 21.01.2018., 15:19   #9374
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
https://narod.hr/hrvatska/sibenski-g...a-ih-ne-pobace

s jedne strane, super, 50 dječice rođeno, umjesto suprotno.

samo, narednih jako puno godina ja bih strepila da sam taj doktor...ne bih se čudila da mu netko pokuca na vrata sa smotuljkom i kaže, čuj, jebiga, ja se ipak predomislila, ipak je moja odluka bila ispravna, s obzirom da si ju ti promijenio i ponosiš se time, evo, budi ponosan
Na mobu sam pa ne znam pejstat i označavat sve što bih htjela.
Osvrnut ću se zato na naslov koji nema veze s pameću jer ne pobacuje se novorođenčad, zaboga.

A netko, tko se predstavlja kao odvjetnik djeteta na radnom mjesta ginekologa u državnoj bolnici, pa traži trudnice da mu kažu što ih muči pa ih on onda odgovara..ima smisla na narod.hr, da.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.01.2018., 17:53   #9375
A ako ih ne nagovori, isto obavi pobačaj, šta? Nije mu to baš za pohvalit se na narod.hr

Edit: sad vidim da ih on ne obavlja. Zašto onda uopće ima priliku razgovarati s trudnicom koja ga želi?

Zadnje uređivanje Ay Carmela : 21.01.2018. at 18:10.
Ay Carmela is offline  
Old 21.01.2018., 20:28   #9376
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A ako ih ne nagovori, isto obavi pobačaj, šta? Nije mu to baš za pohvalit se na narod.hr

Edit: sad vidim da ih on ne obavlja. Zašto onda uopće ima priliku razgovarati s trudnicom koja ga želi?
Jer mu se obratila za pomoć ili je on njen ginekolog ili joj je utvrdio trudnoću.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 21.01.2018., 20:43   #9377
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A ako ih ne nagovori, isto obavi pobačaj, šta? Nije mu to baš za pohvalit se na narod.hr

Edit: sad vidim da ih on ne obavlja. Zašto onda uopće ima priliku razgovarati s trudnicom koja ga želi?
Pa dode mu zena da utvrdi da je trudna, pa on malo iskoristi situaciju da je priupita kako i sto. I moralizira pride.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 21.01.2018., 21:26   #9378
stvarno si ponekad pozelim amputirat maternicu kad takve stvari citam. legalno, sad sam dooljno stara da si podvezem jajnike i da se steriliziram, cak i bih, cisto ovak iz politickih razloga. mozda.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 21.01.2018., 22:07   #9379
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
stvarno si ponekad pozelim amputirat maternicu kad takve stvari citam. legalno, sad sam dooljno stara da si podvezem jajnike i da se steriliziram, cak i bih, cisto ovak iz politickih razloga. mozda.
ako nemaš bar troje djece, u lijepoj našoj ne mere
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 21.01.2018., 22:48   #9380
kolko se sjecam u zakonu pise ili troje djece ili dob od trijspet godina.

al mnijem da ne odobravaju ni kad je i i, il uopce ikad ikako. jer rvacka.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.