Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 02:30   #7581
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Evo ne znam, nisam stručnjak za osjećaje

Tako ja i zaboravio na nju, ne razmišljam uopće o njoj, ali kad mi rekoše da se udaje stade mi knegla u grlu. Osjetio fizičku bol. Neki novi osjećaj za mene koji nikad nisam osjetio. Sad opet više ne razmišljam o njoj, ali pitanje šta bi bilo da je vidim
Tacno te razumijem..i opet ponavljam, to nije povezano s ljubavlju...

vise osjecaj, jer si je tad htio imat al nikad nije bila tvoja koliko si zelio, pa to nikad nisi prebolio...i sad te zaboljelo jer znas, da nudi sve to nekom drugom, sve sto si ti zelio...nadam se da me razumijes sta hocu da kazem...

e to je to

povrijedjen ego, ponos...
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:43   #7582
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Tacno te razumijem..i opet ponavljam, to nije povezano s ljubavlju...

vise osjecaj, jer si je tad htio imat al nikad nije bila tvoja koliko si zelio, pa to nikad nisi prebolio...i sad te zaboljelo jer znas, da nudi sve to nekom drugom, sve sto si ti zelio...nadam se da me razumijes sta hocu da kazem...

e to je to

povrijedjen ego, ponos...
Ma razumijem da Tako su mi govorili i na onoj temi gdje sam kmečao Samo eto, dugo je vremena bila jedino žensko stvorenje koje me zanima

Šta si i ti imala slično iskustvo?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:46   #7583
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ma razumijem da Tako su mi govorili i na onoj temi gdje sam kmečao Samo eto, dugo je vremena bila jedino žensko stvorenje koje me zanima

Šta si i ti imala slično iskustvo?
Jesam. Zato te razumijem u potpunosti

al proslo me, sad se pitam gdje mi je glava bila

s tim sto ja ovog i dalje vidjam, iz istog smo grada...
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:51   #7584
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Jesam. Zato te razumijem u potpunosti

al proslo me, sad se pitam gdje mi je glava bila

s tim sto ja ovog i dalje vidjam, iz istog smo grada...
Šta ne bi bila sa njim čisto iz razloga jer si nekad toliko htjela, a nikad nisi mogla?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 02:54   #7585
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Šta ne bi bila sa njim čisto iz razloga jer si nekad toliko htjela, a nikad nisi mogla?
Mogla sam....al..duga prica

al slicno je tvojoj prici...toplo hladne igrice kuzis

ne..sad nikako ne bih vise..kad se covjek ohladi i vidi kako je ta druga osoba los karakter, dzaba mu izgled i sve...

mene je to ohladilo ...
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 03:00   #7586
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Mogla sam....al..duga prica

al slicno je tvojoj prici...toplo hladne igrice kuzis

ne..sad nikako ne bih vise..kad se covjek ohladi i vidi kako je ta druga osoba los karakter, dzaba mu izgled i sve...

mene je to ohladilo ...
Jel fizički propao išta? Možda je to igralo ulogu

Ne bi ja odustao zbog karaktera Ja bi jedino mogao zbog inata

Možda kad saznaš da se ženi, padneš u depresiju kao i ja
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 03:02   #7587
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Jel fizički propao išta? Možda je to igralo ulogu

Ne bi ja odustao zbog karaktera Ja bi jedino mogao zbog inata

Možda kad saznaš da se ženi, padneš u depresiju kao i ja
ne..fizicki je isti, meni je on i dalje zgodan

al nisam toliko luda za njim..sad nikako nista ne osjecam radi nekih stvari...sto su se medjuvremenom s njim desile.

hajmo reci da se smatra za nesto sto nije, i to sam jednostavno u glavi precrtala, moras sam napraviti, precrtati...
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 03:06   #7588
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
ne..fizicki je isti, meni je on i dalje zgodan

al nisam toliko luda za njim..sad nikako nista ne osjecam radi nekih stvari...sto su se medjuvremenom s njim desile.

hajmo reci da se smatra za nesto sto nije, i to sam jednostavno u glavi precrtala, moras sam napraviti, precrtati...
E to je najgore Što moraju ostat tako lijepi i zgodni Da se makar hoće uprasit ko krme

Dobro je ako je istina i ako ne lažeš samu sebe da ti nije stalo

Moja se kod mene sama precrtala, ne moram ja ništa
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 11:40   #7589
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ne pričamo o nevjerstvu, nego o zasićenosti u braku Ja vjerujem starim i mudrim ljudima Meni isto brzo dosadi partnerica Možda je to zbog toga što nikad ni jednu nisam volio Jesam jednu, ali ona mi baš i nije bila partnerica Ne znam, ali znam da se u braku niko nije usrećio
Kada nisi birao prave zene.

Pametna zena ne moze nikada da dosadi.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:45   #7590
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kada nisi birao prave zene.

Pametna zena ne moze nikada da dosadi.
Misliš da sam ja na kraju kriv za sve?

hm vidiš, moram priznat da si dala pravi odgovor Možda i ja jednom nađem pametnu ženu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:51   #7591
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kada nisi birao prave zene.

Pametna zena ne moze nikada da dosadi.
Ali pametnoj ženi oni dosade
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:54   #7592
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Misliš da sam ja na kraju kriv za sve?

hm vidiš, moram priznat da si dala pravi odgovor Možda i ja jednom nađem pametnu ženu
Ne mislim da si ti kriv, nisam ja niciji sudija.

Samo dajem svoje skromno misljenje.

I meni brzo dosadi nesto sto provalim za dva dana i nicim me ne pokrece.

Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali pametnoj ženi oni dosade
Evo, pisale u isto vreme
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:08   #7593
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali pametnoj ženi oni dosade
Pametnoj ženi ne dosadi pravi muškarac
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne mislim da si ti kriv, nisam ja niciji sudija.

Samo dajem svoje skromno misljenje.

I meni brzo dosadi nesto sto provalim za dva dana i nicim me ne pokrece.
Uvijek ispadneš prava dobrica Prava si duša kad se ne priča o visini

Veliš i tebi brzo dosade
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:29   #7594
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pametnoj ženi ne dosadi pravi muškarac
Pametna zena zna da izabere pravog muskarca koji joj nece dosaditi.

Quote:
Uvijek ispadneš prava dobrica Prava si duša kad se ne priča o visini
Joj mica, kako je tebi malo dovoljno za srecu.

Quote:
Veliš i tebi brzo dosade
Pa zavisi, samo htedoh reci, dosadi mi ono sto me ne pokrece na svim nivoima, ne samo telesnom u smislu strasti i pozude, vec i duhovnom a pre svega mentalnom, tj da mogu sa tom osobom da popunjavam kvalitetno i ono vreme koje ne podrazumeva samo krevet, do onog nivoa kada smo dovoljni jedno drugom a osecamo se kao da nas je hiljadu. Postoje parovi koji ne mogu da budu sami jer im je dosadno, a istovremeno se ludo provode kada su u vecem drustvu.

Meni to nije cilj jer sam sama po sebi drustvena i radoznala,i nije mi potrebno da mi neko popunjava taj aspekt licnosti, vec da me ispunjava i drzi mi paznju jednako i kada smo sami.
Zvuci pretenciozno ali je to nesto divno.

I izazov mi je osoba koja je intelektualno nadmocnija od mene, i koja ce mi pokretati um, kojoj cu ja da se divim, jer volim da trcim za nepoznatim stvarima kao magare za sargarepom.

Drugacije mi dosadi odnosno cak i ne dosadi nego unesreci, smori me, cini mi se ubije mi duh.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 16:48   #7595
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pametnoj ženi ne dosadi pravi muškarac
Pametnoj ženi pretežno dosadi svaki muškarac...bio on pravi ili ne
No, ako je dovoljno pametan da joj bude izazov na dnevnoj bazi...možda i poživi. Inače, bude zamijenjen. Jbg.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:07   #7596
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametnoj ženi pretežno dosadi svaki muškarac...bio on pravi ili ne
No, ako je dovoljno pametan da joj bude izazov na dnevnoj bazi...možda i poživi. Inače, bude zamijenjen. Jbg.
Eto, lepo Tajger kaze da sam ja dobrica.

Ti bas nemas milosti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:13   #7597
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pametna zena zna da izabere pravog muskarca koji joj nece dosaditi.
Paaa nije baš sve tako jednostavno. Ako je neki muškarac dobar manipulator, a pametna žena bude izabrana od strane istog...
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Joj mica, kako je tebi malo dovoljno za srecu.
A šta ću kad sam dobar i skroman
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa zavisi, samo htedoh reci, dosadi mi ono sto me ne pokrece na svim nivoima, ne samo telesnom u smislu strasti i pozude, vec i duhovnom a pre svega mentalnom, tj da mogu sa tom osobom da popunjavam kvalitetno i ono vreme koje ne podrazumeva samo krevet, do onog nivoa kada smo dovoljni jedno drugom a osecamo se kao da nas je hiljadu. Postoje parovi koji ne mogu da budu sami jer im je dosadno, a istovremeno se ludo provode kada su u vecem drustvu.

Meni to nije cilj jer sam sama po sebi drustvena i radoznala,i nije mi potrebno da mi neko popunjava taj aspekt licnosti, vec da me ispunjava i drzi mi paznju jednako i kada smo sami.
Zvuci pretenciozno ali je to nesto divno.

I izazov mi je osoba koja je intelektualno nadmocnija od mene, i koja ce mi pokretati um, kojoj cu ja da se divim, jer volim da trcim za nepoznatim stvarima kao magare za sargarepom.

Drugacije mi dosadi odnosno cak i ne dosadi nego unesreci, smori me, cini mi se ubije mi duh.
Vidi vidi vidi ko bi rekao. Uopće te nisam zamišljao ovakvu i ne mogu ovo povezat sa tobom. Dobro to provođenje kvalitetnog vremena, to stoji i slažem se Nekako i mene hvata jeza od pasivnosti i letargije u vezi Ako mi ne možemo biti sami na nekom mjestu satima, bez struje, interneta, telefona... i da nam ne bude dosadno, onda jebeš tu vezu Ali ovo da te privlače intelektualno superiorniji muškarci To mi nekako ne ide uz tebe. Makar je istina da većina žena to voli i da ih takvi muškarci privlače, nekako nisam mislio da si i ti takva.

Jedna tako mala cura, a toliko puno prohtjeva od muškarca Opasna si ti, a djeluješ tako bezopasno na prvu
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametnoj ženi pretežno dosadi svaki muškarac...bio on pravi ili ne
No, ako je dovoljno pametan da joj bude izazov na dnevnoj bazi...možda i poživi. Inače, bude zamijenjen. Jbg.
Samo što ona puno prije dosadi muškarcu, pa joj i ne igra veliku ulogu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:13   #7598
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Pametnoj ženi pretežno dosadi svaki muškarac...bio on pravi ili ne
No, ako je dovoljno pametan da joj bude izazov na dnevnoj bazi...možda i poživi. Inače, bude zamijenjen. Jbg.
Kako okrutno
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:28   #7599
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Paaa nije baš sve tako jednostavno. Ako je neki muškarac dobar manipulator, a pametna žena bude izabrana od strane istog...
Pametna zena ne moze biti izmanipulisana. Ende.

Quote:
Vidi vidi vidi ko bi rekao. Uopće te nisam zamišljao ovakvu i ne mogu ovo povezat sa tobom. Dobro to provođenje kvalitetnog vremena, to stoji i slažem se Nekako i mene hvata jeza od pasivnosti i letargije u vezi Ako mi ne možemo biti sami na nekom mjestu satima, bez struje, interneta, telefona... i da nam ne bude dosadno, onda jebeš tu vezu: top:
Pa tako, mislim, ja i inace umem sama sa sobom da provodim jako kvalitetno vreme, i nikada mi nije dosadno, tako da ako mi je sa nekim zanimljivo onda mi moze biti samo jos bolje, dok me totalno deprimira suprotno, bas zato sto je meni i kada sam sama jako dobro i imam ispunjen zivot.

Quote:
Ali ovo da te privlače intelektualno superiorniji muškarci
To mi nekako ne ide uz tebe.
Makar je istina da većina žena to voli i da ih takvi muškarci privlače, nekako nisam mislio da si i ti takva.
Izgleda sam bas ostavila dobar utisak kada mi to napisa.
Nego sta ide uz mene, reci sad.

Quote:
Jedna tako mala cura, a toliko puno prohtjeva od muškarca. Opasna si ti, a djeluješ tako bezopasno na prvu
Eto, a ja sam sebe bas uvek smatrala skromnom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 17:45   #7600
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pametna zena ne moze biti izmanipulisana. Ende.
O može može, vjeruj mi

Koliko god da si pametan, nikad nisi najpametniji A i znaš kako ja kažem: razum protiv osjećaja gubi bitku Dobro, to ne vrijedi za mene, ali za vas većinu da
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa tako, mislim, ja i inace umem sama sa sobom da provodim jako kvalitetno vreme, i nikada mi nije dosadno, tako da ako mi je sa nekim zanimljivo onda mi moze biti samo jos bolje, dok me totalno deprimira suprotno, bas zato sto je meni i kada sam sama jako dobro i imam ispunjen zivot.
O da i ja isto, ali bojim se da me nisi shvatila. Ja volim bit sam i neće mi bit dosadno, ali to je zato jer imam mnogo opcija! Šta ako si sam u nekoj vikendici u planini? Bez struje, interneta i bilo kakve tehnologije? A na to sam mislio kad sam rekao "da budemo sami satima". Uz pravu curu neće mi trebat ništa i bit će mi super! Ako će mi bit dosadno, onda to nije prava cura za mene.
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Izgleda sam bas ostavila dobar utisak kada mi to napisa.
Nego sta ide uz mene, reci sad.
Malo si me nervirala kad smo pisali o visini (nije bitno što smo se zezali), ali si mi simpatična i zabavna. Baš tu sam stvorio sliku o tebi da si ti muško u vezi i da vodiš glavnu riječ Zato mi sad ovo kad kažeš da voliš bit vođena, malo čudno.
A uz tebe mi ide muškarac koji će govorit: "da draga"
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Eto, a ja sam sebe bas uvek smatrala skromnom.
Uh velika zabluda. Nemoj to više smatrat istinom
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.