Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 15:49   #41
sve bu to dobro, još ćeš ti do drugog ponedjeljka prespavat
nela2910 is offline  
Old 04.06.2017., 15:51   #42
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ovdje je ugodno. Nije prevruce.
Pa tako sam i ja razmisljala, ali sad me pak muci da sam mozda ja bila prehladna.
I zasto mi zelis zlo?
Pa ja bum popizdil Franje mi!Prehladna? Prehladna! Pa kako jebo mu pas amter! Pa jel ti ideš kod njega u pizdu materinu? Pa kaj toplije od toga treba? Pristojno si napisala kao i svaka normalna osoba da je eto ispalo da moraš jedan dan duže ostat i ne možeš se ti sama pozvat da ostaneš taj dan duže. To je nepristojno. Prehladna! O svašta! Bumo videli ionak. Moraš imati opciju i za bjeg naravno ali eto ja se iskreno nadam da buš bila tužna kaj moraš na avion u utorak! Eto kolko ti ja zlo želim pizda ti materina!
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 15:57   #43
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
sve bu to dobro, još ćeš ti do drugog ponedjeljka prespavat
Nema sanse, zamjena karte mi je puno preskupa
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ja bum popizdil Franje mi!Prehladna? Prehladna! Pa kako jebo mu pas amter! Pa jel ti ideš kod njega u pizdu materinu? Pa kaj toplije od toga treba? Pristojno si napisala kao i svaka normalna osoba da je eto ispalo da moraš jedan dan duže ostat i ne možeš se ti sama pozvat da ostaneš taj dan duže. To je nepristojno. Prehladna! O svašta! Bumo videli ionak. Moraš imati opciju i za bjeg naravno ali eto ja se iskreno nadam da buš bila tužna kaj moraš na avion u utorak! Eto kolko ti ja zlo želim pizda ti materina!
Ma ti i ja znamo da nisam hladna osoba, ali tko zna kako me on dozivio. Ja isto mislim da sam bila pristojna, ali percepcija je zajebana stvar
A hvala, znala sam da me volis ipak
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 16:09   #44
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Ma ti i ja znamo da nisam hladna osoba, ali tko zna kako me on dozivio. Ja isto mislim da sam bila pristojna, ali percepcija je zajebana stvar
A hvala, znala sam da me volis ipak
Ma nije tu stvar percepcije nego osnova kulturnog ponašanja. AKo netko dolazi na vikend kod mene i još znam da je taj neko u stranoj zemlji i ide na dalek put. Ono wtf?! Nadam se da je on samo malo bio kreten danas i da je došlo do nekog nesporazuma u komunikaciji i da bu se na kraju pokazal ok.
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 16:17   #45
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nije tu stvar percepcije nego osnova kulturnog ponašanja. AKo netko dolazi na vikend kod mene i još znam da je taj neko u stranoj zemlji i ide na dalek put. Ono wtf?! Nadam se da je on samo malo bio kreten danas i da je došlo do nekog nesporazuma u komunikaciji i da bu se na kraju pokazal ok.
Evo, poslao je sad poruku

Ono nije ni spomenuo, samo je napisao da se veseli i odbrojava dane
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 16:19   #46
Ajme Alice, imas jos puni tjedan analize ... bit ce dobro ako ti uopce stignes do njega
jamesbond is offline  
Old 04.06.2017., 16:22   #47
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajme Alice, imas jos puni tjedan analize ... bit ce dobro ako ti uopce stignes do njega
A sto mislis, zasto sam otvorila temu?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 16:27   #48
I da li si sad mirnija?
Tutankhamon is offline  
Old 04.06.2017., 16:30   #49
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
I da li si sad mirnija?
Trenutno jesam, ali kao sto James kaze, treba do petka biti cool

Ali jako mi je drago tebe vidjeti na mojoj temi
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 16:43   #50
Koliko si ti puta njega vidjela da sad ideš k njemu u stan, na vikend?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 04.06.2017., 16:52   #51
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Koliko si ti puta njega vidjela da sad ideš k njemu u stan, na vikend?
Cetiri puta, svaki put prakticki cijeli dan. Zasto? Postoji neko pravilo oko toga?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 17:09   #52
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Evo, poslao je sad poruku

Ono nije ni spomenuo, samo je napisao da se veseli i odbrojava dane
Ajde, fala bogu da je bar jedno od vas normalno i koncentrira se na bitno a ne na pizadrije.

Momak se veseli sto ces mu doc i nije ni registrirao tih par recenica.
Koje si ti uspjela iskoristiti kao dramatuski podlozak maltene nivoa - to be, or not to be.

Ili...da ipak provjeris koji engleski forum, tko zna na sto naletis?
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 17:26   #53
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Cetiri puta, svaki put prakticki cijeli dan. Zasto? Postoji neko pravilo oko toga?
Je, ali trebala si bolje pazit u skoli kad se to ucilo a ne tipkat na mobitel ispod klupe.
Sad ti je gotovo.

Isla sam guglat.

play it by ear

to decide how to deal with a situation as it develops, rather than acting according to plans made earlier:
We can't make a decision yet. Let's just play it by ear.

Koji dio upucuje na to da on ne zeli da ostanes noc duze?
Na tvoje kompliciranje covjek je odgovorio najpametnije sto je mogao.

Kaze:" Aj ne zajebavaj, samo ti dodji pa cemo onda mislit se za dalje."
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 17:37   #54
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ajde, fala bogu da je bar jedno od vas normalno i koncentrira se na bitno a ne na pizadrije.

Momak se veseli sto ces mu doc i nije ni registrirao tih par recenica.
Koje si ti uspjela iskoristiti kao dramatuski podlozak maltene nivoa - to be, or not to be.

Ili...da ipak provjeris koji engleski forum, tko zna na sto naletis?
Vikend je vec zacementiran, sama sebi ponavljam da nema smisla stresirati se oko toga:diseduboko:
Osim ako do tada ne postanem zrtvom teroristickog napada ili kakve druge tragicne zgode

Mislis da nisam vec?
Ok, nisam vezano za njega
Bezvezni su mi njihovi forumi. Nisam na nijedan ovakav naisla.
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Je, ali trebala si bolje pazit u skoli kad se to ucilo a ne tipkat na mobitel ispod klupe.
Sad ti je gotovo.

Isla sam guglat.

play it by ear

to decide how to deal with a situation as it develops, rather than acting according to plans made earlier:
We can't make a decision yet. Let's just play it by ear.

Koji dio upucuje na to da on ne zeli da ostanes noc duze?
Na tvoje kompliciranje covjek je odgovorio najpametnije sto je mogao.

Kaze:" Aj ne zajebavaj, samo ti dodji pa cemo onda mislit se za dalje."
Hvala na komplimentu, ali ja sam iz jedne od onih generacija koje nisu vise po plocicama pisale, ali mobiteli su bili nesto sto su samo Hercegovci imali. Uz bijele carape i Mercedes

Ma znam za taj izraz u engleskom, samo me zanimalo postoji li i hrvatska verzija istog. Ako ne, valjalo bi izmisliti.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 17:51   #55
Želim ti svu sreću ovog vikenda da ispadne i krevetno ugodan kad već sve ostalo štima.


Trebat će ti.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Old 04.06.2017., 18:10   #56
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Vikend je vec zacementiran, sama sebi ponavljam da nema smisla stresirati se oko toga:diseduboko:
Ajde, bar se dobro poznas pa znas di si slaba.
Ooooommmmmm i bit ce sve ....kako ce bit.

Quote:

Mislis da nisam vec?
Ok, nisam vezano za njega
Bezvezni su mi njihovi forumi. Nisam na nijedan ovakav naisla.
A palo mi je napamet da jesi.

Ako ovaj tvoj postane hrvatski zet, nemoj ga ucit hrvatski.
Da imas di pitat za savjet u vezi gradnje nepostojecih konstrukcija.

Quote:
Hvala na komplimentu, ali ja sam iz jedne od onih generacija koje nisu vise po plocicama pisale, ali mobiteli su bili nesto sto su samo Hercegovci imali. Uz bijele carape i Mercedes
Umjesto da nabavis merdju i carape, ti nabavila mobitel.
Quote:
Ma znam za taj izraz u engleskom, samo me zanimalo postoji li i hrvatska verzija istog. Ako ne, valjalo bi izmisliti.
Ja bih to prevela kao 'aj ne jebi zid' ili tako nesto.
Pak Lena is offline  
Old 04.06.2017., 18:19   #57
Quote:
Aaya kaže: Pogledaj post
Želim ti svu sreću ovog vikenda da ispadne i krevetno ugodan kad već sve ostalo štima. :che er:


Trebat će ti.
: p
Hvala
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ajde, bar se dobro poznas pa znas di si slaba.
Ooooommmmmm i bit ce sve ....kako ce bit.: D
I idem si na zivce zbog toga, ali stasad
Quote:
A palo mi je napamet da jesi.

Ako ovaj tvoj postane hrvatski zet, nemoj ga ucit hrvatski.
Da imas di pitat za savjet u vezi gradnje nepostojecih konstrukcija.
Ne dolazi u obzir! Zna reci jeboteled i to mu je sasvim dovoljno
Quote:
Umjesto da nabavis merdju i carape, ti nabavila mobitel.
Uvijek sam se na krive stvari koncentrirala, vidis kuda me to dovelo
Quote:
Ja bih to prevela kao 'aj ne jebi zid' ili tako nesto.
Svidja mi se izraz. Bolji je nego njihov
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 04.06.2017., 18:26   #58
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Trenutno jesam, ali kao sto James kaze, treba do petka biti cool

Ali jako mi je drago tebe vidjeti na mojoj temi
Hvala Meni nije drago da otvaras teme gdje se mucis ... ali decki su ti dobro rekli... moj savjet bi bio chill kroz zivot, nije zlato sve sto sja.... iskreno, osobno ne bi prespavljivala kod nepoznate osobe prvi put kad se druzimo, uzela bih hotel bar prvu noc... pa drugu se preselim ali to sam samo ja...
Tutankhamon is offline  
Old 04.06.2017., 21:22   #59
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Hvala Meni nije drago da otvaras teme gdje se mucis ... ali decki su ti dobro rekli... moj savjet bi bio chill kroz zivot, nije zlato sve sto sja.... iskreno, osobno ne bi prespavljivala kod nepoznate osobe prvi put kad se druzimo, uzela bih hotel bar prvu noc... pa drugu se preselim ali to sam samo ja...
Pa nije da se druže prvi put. Mislim da su već izmjenjivali međusobno slinu ak se ne varam.
Joshua is offline  
Old 04.06.2017., 22:55   #60
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Hvala Meni nije drago da otvaras teme gdje se mucis ... ali decki su ti dobro rekli... moj savjet bi bio chill kroz zivot, nije zlato sve sto sja.... iskreno, osobno ne bi prespavljivala kod nepoznate osobe prvi put kad se druzimo, uzela bih hotel bar prvu noc... pa drugu se preselim ali to sam samo ja...
Jao, kad bih bar mogla chill
Ne volim hotele nikako. Ubijaju nesto u meni i ne bih se sigurno mogla opustiti. Zapaliti cigaretu, pustiti glas
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa nije da se druže prvi put. Mislim da su već izmjenjivali međusobno slinu ak se ne varam.
Zvuci odvratno kad to tako kazes
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.