Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 10:18   #341
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno kako se držite tih tenisica hahaha.

Ja bar znam što želim, što volim i to je osobna stvar svakog čovjeka. Njegov izbor .

A inteligencija (što je i tema ovdje, a ne tenisice) je sasvim nešto drugo, i mnogo odbojnije.
Da rezimiramo -tenisice su privlačne na curi, inteligencija je odbojna

Hoćeš i ti svoju temu?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Old 09.06.2017., 10:18   #342
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Pa naravno da ako si u kvartu gdje su ogromne zgrade, i staneš ispred nje, da nećeš vidjet toranj, ali ako pogledaš gdje ti je čistina, vidiš ga par kilometara udaljen.

http://www.frenchfriends.info/g2/mai...serialNumber=2
Što ovom slikom dokazuješ. Da vidiš toranj kad se poponeš na Montparnasse? Koliko to ima ogromnih zgrada u centru da ti baš one zaklanjaju pogled?
Ako ne nosiš Pradine cipele, odmah prekidam ovaj sulud razgovor.
kofilica is offline  
Old 09.06.2017., 10:19   #343
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Evo zašto uglavnom ne zalazim na usamljena srca i slične forume.

Većina diskutanata ima samo cilj da ponizi pokretača teme.
Ako nemaju što za reći, umjesto da zaobiđu temu, oni smišljaju kako se pakosno našaliti na pokretačev račun.
Čovjek ima temu oko koje hoće razgovarati, a vi samo hoćete iztovariti svoje frustracije na njega.

Žalosno
Nije istina, ja sam ga lijepo pitala na koji način je on oplemenio svoj intelekt u vidu obrazovanja, poslovnog uzleta, hobija i zanimacija, pa mi nije odgovorio.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 09.06.2017., 10:19   #344
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
A što ću sirota

Mene ne zanimaju ni razgovori o Abesiniji, ni marksizmu ni ičem intelektualnom. Ja se držim šporeta i Instača (molim vas neka mi netko objasni zašto sam se jutros probudila u svijetu u kojem je ikome palo na pamet iskoristiti taj izraz ).
Šta fali "instaču"

Tako sam pročitao na nekom statusu, mislim da je neki stand up komičar naš bio, ne mogu se sjetit imena.
Uglavnom, instagram je za bogate ljude i sponze/drolje, sve ženske u mojem gradu koje imaju instagram su droljetine i tupave do jaja. I priznajem, većinu bi jebo jer me fizički privlače, ali vjerujte mi, ništa više s takvom kokoši nebi imao. Ne pada mi na pamet ući u neku vezu, ili nedaj Bože u brak.
mark 88 is offline  
Old 09.06.2017., 10:19   #345
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Evo zašto uglavnom ne zalazim na usamljena srca i slične forume.

Većina diskutanata ima samo cilj da ponizi pokretača teme.
Ako nemaju što za reći, umjesto da zaobiđu temu, oni smišljaju kako se pakosno našaliti na pokretačev račun.
Čovjek ima temu oko koje hoće razgovarati, a vi samo hoćete iztovariti svoje frustracije na njega.

Žalosno
Znaci ak pojedinac nazove cijelu zajednicu bedastom i glupavom, zajednica ga mora mazit i pazit jer je manjina?

Koje su sanse da je jedinka u pravu a vecina ne?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.06.2017., 10:20   #346
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Da rezimiramo -tenisice su privlačne na curi, inteligencija je odbojna

Hoćeš i ti svoju temu?
Svako traži para koji mu je kompatibilan
calea is offline  
Old 09.06.2017., 10:23   #347
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, instagram je za bogate ljude i sponze/drolje, sve ženske u mojem gradu koje imaju instagram su droljetine i tupave do jaja. I priznajem, većinu bi jebo jer me fizički privlače, ali vjerujte mi, ništa više s takvom kokoši nebi imao. Ne pada mi na pamet ući u neku vezu, ili nedaj Bože u brak.
Stari moj sve dok pišeš "nebi" i "nedaj" i "ja bi" - no smart pussy for you.
__________________
"Ja ovdje djelim iskustvo a ne vrijedam,i to je poanta ovoga foruma da razmjenimo mišljenja i iskustva na jednoj kulturnoj razini a ne da se vrijedamo i omalavažavamo zato jer su nam iskustva različita .Pa ebote da su ista pa ne bi ni imali o čemu piskarat ovdje." Spalatina-nyc
cajna_mjesavina is offline  
Old 09.06.2017., 10:25   #348
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Da rezimiramo -tenisice su privlačne na curi, inteligencija je odbojna

Hoćeš i ti svoju temu?
Pa prvi dojam dok vidim curu sređenu lijepo, da, zamijetim lijepe tenisice. Što je tu čudno??

Inteligencija je potvrda onog, da nije sve u izgledu.

Imam svoju temu dolje niže, otprije mjesec dva. Možemo tamo nastavit :klap:
mark 88 is offline  
Old 09.06.2017., 10:27   #349
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Znaci ak pojedinac nazove cijelu zajednicu bedastom i glupavom, zajednica ga mora mazit i pazit jer je manjina?

Koje su sanse da je jedinka u pravu a vecina ne?
Pametna jedinka je uglavnom u pravu. Povijest je pokazala.
Revolucion is offline  
Old 09.06.2017., 10:27   #350
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Stari moj sve dok pišeš "nebi" i "nedaj" i "ja bi" - no smart pussy for you.
Zar misliš da se trudim tu na forumu pisat književno i tražit kako kažeš, smart pussy???!

Ne pada mi na pamet tu ikoga tražit, ovdje sam da sudjelujem u prepiskama.
mark 88 is offline  
Old 09.06.2017., 10:30   #351
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Evo zašto uglavnom ne zalazim na usamljena srca i slične forume.

Većina diskutanata ima samo cilj da ponizi pokretača teme.
Ako nemaju što za reći, umjesto da zaobiđu temu, oni smišljaju kako se pakosno našaliti na pokretačev račun.
Čovjek ima temu oko koje hoće razgovarati, a vi samo gledate kako iztovariti svoje frustracije na njega.

Žalosno
Ovo je samo zdrava zafrkancija, a on kao tako pametan lik još je kao pučkoškolac spoznao da život nema smisla pa ako već za trajanja svoje bijedne i besmislene egzistencije nekome može izmamiti smiješak i uljepšati dan, pa makar šalom na vlastiti račun-zasigurno neće imati ništa protiv, dapače
Vidiš, nisi u stanju sagledati širu sliku i zato on s tobom nema zajedničkih tema
Goc-369 is offline  
Old 09.06.2017., 10:30   #352
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Zar misliš da se trudim tu na forumu pisat književno i tražit kako kažeš, smart pussy???!

Ne pada mi na pamet tu ikoga tražit, ovdje sam da sudjelujem u prepiskama.
Žena nije rekla ako ne znaš kako se ispravno piše, već općenito ako pišeš tako kako pišeš. Nije važno koji je razlog za takvo pisanje na forumu i nije važno gdje tražiš potencijalnu.
kofilica is offline  
Old 09.06.2017., 10:32   #353
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pametna jedinka je uglavnom u pravu. Povijest je pokazala.
Ma daj. Tolika pamet a...

Pametna jedinka je u pravu samo kad se vecina s njime slaze ili ce se slozit. Ta pametna jedinka, je glas vecine.

Ti u ovom slucaju to nisi. Vecina je protiv tebe i tvoje ideologije da su zene tupave.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.06.2017., 10:32   #354
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Glavna prepreka je u tome što pametan muškarac nema što pričati sa prosječnim ženama, jer one ne žele slušati o pametnim temama, već tračati ili govoriti o sebi. Zato će uglavnom bježati od pametnih tipova i tražiti ove prosječne ili ispodprosječne.

Stefan Molyneux kaže da žene snose globalnu odgovornost za zaglupljivanje čovječanstva, jer imaju pogrešne kriterije za odabir partnera, pa ovi inteligentni ostaju sami (kao recimo Tesla), a ovi gluplji prenose svoje gene, to je poruka filma Idiokracija recimo.
I s ovom mizoginijom kljucamo temu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 09.06.2017., 10:33   #355
Quote:
kofilica kaže: Pogledaj post
Žena nije rekla ako ne znaš kako se ispravno piše, već općenito ako pišeš tako kako pišeš. Nije važno koji je razlog za takvo pisanje na forumu i nije važno gdje tražiš potencijalnu.
Napisao sam maloprije, pišem isto onako kako bi s tobom razgovarao uživo.
mark 88 is offline  
Old 09.06.2017., 10:33   #356
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Šta fali "instaču"

Tako sam pročitao na nekom statusu, mislim da je neki stand up komičar naš bio, ne mogu se sjetit imena.
Uglavnom, instagram je za bogate ljude i sponze/drolje, sve ženske u mojem gradu koje imaju instagram su droljetine i tupave do jaja. I priznajem, većinu bi jebo jer me fizički privlače, ali vjerujte mi, ništa više s takvom kokoši nebi imao. Ne pada mi na pamet ući u neku vezu, ili nedaj Bože u brak.
Evo, iskreno, malo mi zvuči kao izraz koji bi upotrijebila osoba kojoj frontalni korteks nije razvijen do kraja. Isti kao megić, issss, nezz itd.

Doduše, ja sam vjerojatno u odnosu na vas neshvaćena intelektualce s teme babac u godinama i nisam mjerodavna.

Ono što te privlači kod drugih ljudi često jako puno toga govori o tebi. Kao i društvo u kojem se krećeš. Uz najbolju volju se ne mogu sjetiti kad sam zadnji put čula ikakvu raspravu o reality zvijezdama iii tuđem izboru garderobe. Isto tako ne pamtim kad me netko zadnji put ispitivao glavne gradove europskih zemalja.

Sve se svodi na to da vi baš i ne znate normalno razgovarati, družite se s ljudima koje smatrati intelektualno inferiornima (ali privlačnima) i pokušavate svoje mjesto pod suncem definirati nekim usputnim činjenicama koje ste pokupili iz srednjoškolskih udžbenika povijesti i zemljopisa.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.