Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2017., 18:52   #41
@Nasmijan, slažem se s tobom, a spomeni slučajno da tražiš neku koja nešto zna skuhat, te tu i tamo počisti kuću, mahom očekuj napade onih koje nisu takve. Imaš pravo tražiti što ti želiš.
Goku-san is offline  
Old 18.06.2017., 18:56   #42
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
@Nasmijan, slažem se s tobom, a spomeni slučajno da tražiš neku koja nešto zna skuhat, te tu i tamo počisti kuću, mahom očekuj napade onih koje nisu takve. Imaš pravo tražiti što ti želiš.
Tako je, dolje feminizam i ostale gluparije.
Revolucion is offline  
Old 18.06.2017., 19:01   #43
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Pa ne znam ak dođe prava cura vrijedi se za prav i ženit, kaj ne?
Pa gle ako si u vezi a naiđeš na kvalitetne osobe, valjda još postoji muško žensko prijateljstvo, normalno nesmiješ si dopustit da delaš gluposti, na taj način gradiš dobra društva oko sebe.
A kaj je s curama, se udaju ovih dana?
Kod suseda je uvijek trava zelenija
Kaj bi se udavale,pa nema dobrih decki
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:02   #44
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Tako je, dolje feminizam i ostale gluparije.
Ne zamaram se feminizmom, ali znam da ja hoću curu koja nešto radi, i ne smatra da je kužina neko poniženje nego voli kuhat. Nakon upoznavanja se vrlo brzo prosudi je li to cura koja želi iskorištavati tvoj novčanik i ne doprinosi ničemu, ili je vrijedna i moralna cura.

Bolje i nikakva nego svakakva.
Goku-san is offline  
Old 18.06.2017., 19:07   #45
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
@Nasmijan, slažem se s tobom, a spomeni slučajno da tražiš neku koja nešto zna skuhat, te tu i tamo počisti kuću, mahom očekuj napade onih koje nisu takve. Imaš pravo tražiti što ti želiš.
Haha, ma ne, naprotiv bilo bi mi super da zna kuhat, recimo evo moje mane, loš sam po tom pitanju, ne bi imao niš protiv ako bi me htjela naučit kuhat (ako zna), da mogu i ja nju nekad iznenadit Nadam se jestivom hranom Znam da imam pravo na svoje stavove, ali volim čuti kakva su društva danas, koliko ljudi misli kao i ja da smo baš previše opterećeni glupostima i tako, uglavnom kužite me.
Za čišćenje nije problem, u dvoje sve ide lakše
Shvatio sam poantu, ali ne bi nikad od cure očekivao da neke "mnogi kažu ženske" stvari radi sama, nisam taj tip osobe, ipak smo u modernom dobu gdje se poslovi trebaju ravnopravno podijelit.

Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Kod suseda je uvijek trava zelenija
Kaj bi se udavale,pa nema dobrih decki
A takva si ti znači ha? Joj joj haha Radije ja kosim domaću, ak je ultra redovito ne stigneš ni gledat okolo
E sad vi cure recite kaj je za vas dobar dečko, zapravo zašto ne, zanima me stajalište cura.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 19:07   #46
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Kod suseda je uvijek trava zelenija
Kaj bi se udavale,pa nema dobrih decki
Pa i za te koje su dobri se ne udajete, kad više volite ove loše.
Revolucion is offline  
Old 18.06.2017., 19:09   #47
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Sorry, stvarno mi se ne da čitati do kraja

ali ne, nije svaka vitka cura slatka ili zgodna. Možda je takvima kao ti koji nemaju nikakav kriterij osim da je vitka
Slatka je valjda ako ima takve crte lica, to nema veze sa vitkošću u tijelu Zgodna isto tako može biti, a i ne mora. Ovisi o nečijem ukusu.
ona mora biti vitka, s druge strane ona njemu mora oprostiti ako nema posao i uživati u životu

nek on onda nađe neku debelu, nek joj oprosti, bude dobar čovjek i s njom uživa u životu
blagotebi is offline  
Old 18.06.2017., 19:09   #48
.
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:11   #49
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
Svatko ima mušice, ali ja sam si dao vremena i truda poraditi na sebi kao osobi prije nego sam si tražio posao, lakše se nositi sa životom kada znaš što želiš. U globalu sam zadovoljan, nemam postupaka iz prošlosti zbog kojih bi trebao žaliti nešto.
Na greskama se uci
Ako nisi do sad onda ces kad nadjes onu pravu
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:15   #50
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa i za te koje su dobri se ne udajete, kad više volite ove loše.

"Jedan naizgled neprihvatljiv zaključak koji proizlazi iz naizgled prihvatljive premise, putem naizgled prihvatljiva zaključka"
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:15   #51
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Na greskama se uci
Ako nisi do sad onda ces kad nadjes onu pravu
Znaš, kad muškarac kaže nešto pametno, žena bi se trebala s time složiti.
Revolucion is offline  
Old 18.06.2017., 19:17   #52
Ima tu puno pametovanja, al na kraju to nis ne znaci
ili ces imati srece i naici na voljenu illiti kompatibilnu osobu
ili ne ...
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Old 18.06.2017., 19:18   #53
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Znaš, kad muškarac kaže nešto pametno, žena bi se trebala s time složiti.
Kao da sam procitala kada zena ucini nesto lose muskarac bi ju trebao slijediti
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:29   #54
Cijela tema se može shvatiti kao jedan veliki oglas.

Jasno se može iščitati što OP nudi i što traži, a nema dovoljno postova za postaviti oglas.

Mislim da zaslužuje karton i nekoliko dana hlađenja.
Hunny B is offline  
Old 18.06.2017., 19:30   #55
Talking

Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
E sad vi cure recite kaj je za vas dobar dečko, zapravo zašto ne, zanima me stajalište cura.
Znaci imam cast mastati o dobrom decku..hmm..pa.. Dvoumim se izmedju tipa koje je moje remek djelo ili na laksi odabir prilagodljivog
space_xd is offline  
Old 18.06.2017., 19:31   #56
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Na greskama se uci
Ako nisi do sad onda ces kad nadjes onu pravu
Ja nisam trebao, davnih dana sam znao kojim putem želim, ali je nešto duže trajalo da te greške i izbjegnem i postanem ono kaj želim postat. Ali mislim da sam zadovoljan. Što se tiče grešaka sa onom pravom, ima grešaka preko kojih se ne prelazi, bez obzira tko ih napravi.
Ali hvala na tome da budem ja dobro, nadam se

Quote:
Kukulkan kaže: Pogledaj post
Ima tu puno pametovanja, al na kraju to nis ne znaci
ili ces imati srece i naici na voljenu illiti kompatibilnu osobu
ili ne ...
Potpisujem

Quote:
Hunny B kaže: Pogledaj post
Cijela tema se može shvatiti kao jedan veliki oglas.
Hahahaha, zaista impresivno je koliko si me nasmijala, zaista vidio sam razne gluposti, ali ova je najžešća. Javi mi kad me vidiš na oglasima, usput molim te reci mi kakvu točno curu tražim, vidim ja da ti znaš stvarno puno toga. Neću ti tajiti, moj razgovor s tobom ne bi potrajao duže od par minuta, na takav tvoj promašen komentar ili pametovanje ja bi ti ostavio "dar" i rekao da provedeš lijep i ugodan dan. Nadam se da će ti netko pokloniti bolji poklon, valjda nisam ispunio očekivanja.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 19:43   #57
Quote:
space_xd kaže: Pogledaj post
Znaci imam cast mastati o dobrom decku..hmm..pa.. Dvoumim se izmedju tipa koje je moje remek djelo ili na laksi odabir prilagodljivog
E sad sam te stvarno razumio sve u šesnaest

Može Kvisko? Ali ajde probat ću vidjeti jesam li razumio, znači lik iz mašte (vizualiziran) ili netko tko se može prilagodit tebi?
Al iskreno opet niš ne znam iz ovog A kažu da cure vole pričati
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 19:56   #58
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
To je ženski pogled na žene.

Muški su programirani da im se diže na sve što je vitko i liči na žensko. A to što bi vi htjele čuti da ste ne znam po čemu posebne, niste vjeruj mi, jebe se muškom za tvoje crte lice, osim ak nisi defomirana. To se vi više natječete same među sobom..
Samo se ti tjesi, slobodno. Nekima sigurno je nebitno, o takvima sam i pricala koji nemaju kriterija osim da lici na nesto.
I ja sam prije kao mladja bila sigurna da su vam bitne samo sise i guzice, pa je ispalo da sam u krivu i ima ih poprilicno koji gledaju i druge stvari.

Isprika autoru, morala sam ovo napisati, necu vise spamati temu.
coconut addict is offline  
Old 18.06.2017., 20:07   #59
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Samo se ti tjesi, slobodno. Nekima sigurno je nebitno, o takvima sam i pricala koji nemaju kriterija osim da lici na nesto.
I ja sam prije kao mladja bila sigurna da su vam bitne samo sise i guzice, pa je ispalo da sam u krivu i ima ih poprilicno koji gledaju i druge stvari.

Isprika autoru, morala sam ovo napisati, necu vise spamati temu.
Bok Coconut, zašto se ispričavaš? Nisam točno shvatio? Ne spamaš ništa, naprotiv samo tipkaj, sviđa mi se što tipkaš ionako, uostalom slažem se sa tobom, sise i guzice nisu dovoljno ako cura nije kvalitetna osoba, to sam i sam pisao. Makar ja ionako stavljam karakter u prvi plan, s obzirom da do ničega ne može ni doći bez dobrog karaktera. Nekima ovo sigurno neće biti jasno, ali ja imam svoj razlog.
Nasmijan is offline  
Old 18.06.2017., 20:08   #60
Quote:
Nasmijan kaže: Pogledaj post
E sad sam te stvarno razumio sve u šesnaest

Može Kvisko? Ali ajde probat ću vidjeti jesam li razumio, znači lik iz mašte (vizualiziran) ili netko tko se može prilagodit tebi?
Al iskreno opet niš ne znam iz ovog A kažu da cure vole pričati
A da ne citas misli
Pod moje remek djelo mislila sam na nekog meni jebozovnog da pretvorim u svoju igrackicu ili prilagodljivog sa kojim ne bi imala toliko posla na emocionalnom nivou
space_xd is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.