Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 18:12   #21
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo stoji, al pod uvjetom da jedna od strana nema seksualne/romaticne ideje. Ako ima, pisi kuci propalo o nekakvom prijateljstvu.
Pa to se vrlo lako testira (vezano uz konkretnu situaciju pobiranja zanimljivih ljudi na bregima). Ako se novi poznanici budu dogovorili za novu šetnju Medvednicom, dođe i Miki. Ako se nakon toga ovaj novi poznanik više ne javi - jbg ili mu ne igra to što nova poznanica ipak ima dečka ili ta druga šetnja nije ispunila neka druga očekivanja.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 06:27   #22
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako je moguće napisati išta ozbiljnoga nakon ovakve samosabotaže u kojoj pokretač topica brilijantnim hitcem u vlastitu glavu...
Nije bila sabotaza. Bar ne namjerna OK, mozda sam krivo napisal kad sam htel rec da nikakav nadzor ne pomaze jer onaj ko hoce nekaj napravit bude to napravil kad mu se i ako ukaze dovoljno dobra prilika. Onaj ko to zbilja hoce jako napraviti ce si sam i sloziti priliku. Apsolutno nikakav nadzor ne pomaze. Rekao bih da oni koji su zbilja igraci i elektricne narukvice uspiju rijesiti. Dakle, stvar je u nama samima hocemo li inzistirati na takvom pogledu ili necemo.

Kaj se tice prijateljstava kad se pojave osjecaji, prosao sam i to. Bilo je na kraju inzistirati na tome i maknut se od nje ili se skulirat i slozit u glavi da mogu imat dobru prijateljicu. Prevladalo je ovo drugo s vremenom. Da, bilo je malo tesko jedno vreme, al smo to rijesili.



Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 09:21   #23
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja sam jedan od onih koji je rekao da bi mi takvo ponašanje bilo čudno(redovito organizirano nalaženje s osobom suprotnog spola). Nisam rekao da joj nešto fali ili da će nešto biti, ali bi mi upalilo lampicu da je oduševljena s nekim koga ranije nije znala

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
Oduševio ju neki drugi muškarac osim njenog. Potencijalna štraca.
Najbolje da ju zaključa doma i pušta van samo na kontrolirane kave s frendicama. Eventualno s muškarcima koji su joj antipatični


Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Zapravo bi, to protect the innocent, jednako kao što se kažnjava otkrivanje tuđih privatnih podataka trebalo kažnjavati objavljivanje - vlastitih. Nema načina na koji to može biti dobro, a ima ih nekoliko na koje to može završiti loše. Život piše romane - iako ih, doduše, "Arena" više ne objavljuje .

Ali, ovo je mila majka u odnosu na aktivnosti predmetnoga s-a koji sveudilj traži po forumu trećega/treću za trojac. Nije vam to mudro, deca .
Javio si se pa su te odbili i sad te grize?

Ali nek si ti njima rek'o
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:37   #24
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Pa to se vrlo lako testira (vezano uz konkretnu situaciju pobiranja zanimljivih ljudi na bregima). Ako se novi poznanici budu dogovorili za novu šetnju Medvednicom, dođe i Miki. Ako se nakon toga ovaj novi poznanik više ne javi - jbg ili mu ne igra to što nova poznanica ipak ima dečka ili ta druga šetnja nije ispunila neka druga očekivanja.
Pa sigurno mu je rekla da ima momka ne znan šta bi pojavljivanje Mikija tu prominilo
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Oduševio ju neki drugi muškarac osim njenog. Potencijalna štraca.
Najbolje da ju zaključa doma i pušta van samo na kontrolirane kave s frendicama. Eventualno s muškarcima koji su joj antipatični
Javio si se pa su te odbili i sad te grize?
Ali nek si ti njima rek'o


Cura je išla napisat pozitivno iskustvo kako je lako upoznat ljude ko motivaciju svima tu a nakraju ispala smutljivica i žena upitnog morala
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:44   #25
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Cura je išla napisat pozitivno iskustvo kako je lako upoznat ljude ko motivaciju svima tu a nakraju ispala smutljivica i žena upitnog morala
baš napali ju kao da je ne znam šta napravila
LuluBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:40   #26
Imate gladnog čovjeka, koji ima sirova jaja, a boji se upaliti plin da ih speče i gleda u njih a ne može im ništa. I onda dođe drugi koji se ne boji plina i redovno si peče jaja i nije gladan, i kaže mu da mu je i na cesti netko dao pečeno jaje. A šta će drugo u svojoj gladi ovaj napraviti nego ga napasti. Kad si gladan, nisi svoj
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:53   #27
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Oduševio ju neki drugi muškarac osim njenog. Potencijalna štraca.
Najbolje da ju zaključa doma i pušta van samo na kontrolirane kave s frendicama. Eventualno s muškarcima koji su joj antipatični

Ova rasprava se vodi na dvije teme i to je problem. Malo detaljnije sam to opisao na drugoj, originalnoj temi

Edit:

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Tko je spominjao zabranu? Evo, ja govorim, ono što je meni u glavi je moja stvar, ali npr bilo kakav "javni"(pod time mislim da je nekome obznanjen) intenzivniji početak druženja s nekim u mom konkretnom slučaju bi nekome postavio upitnike. Ono, izlaziš na kavu 1-2-3 puta mjesečno ukupno, većinom sa osobama koje vidiš 2-3-4 puta godišnje, i onda da nekog viđam jednom tjedno, redovitije.


Majko mila, jedna kava s nekim je znala biti na "jel ti to cura?"(pod ozbiljno postavljeno pitanje). Iz istog razloga što ne znam kak stvari funkcioniraju inače, neke situacije bi meni mogle upaliti upitnike. Npr da me osoba kvalitetnija(makar prividno) od osoba s kojima sam dosad ispijao kave na redovitoj bazi poziva na kavu, možda bih se zapitao"želi li ona što?", dok njoj mogu biti ugodno društvo, nova osoba, a ispije tri kave dnevno s raznim ljudima, pa joj tako dođem jednom tjedno na raspored




I justwanatalk je dobro opisala. Rekao bih da je tu puno više neinformiranosti, neupućenosti što je "normalno", nešto manje nesigurnosti(iako vjerojatno u podsvijesti ima i toga, na svijesnoj razini to možda više potisnem), nego baš nekog nepovjerenja i sumnje.
Čak i osobama za koje mi je svojevremeno bilo poznato da su ovakve ili onakve, ja nisam bio previše sumnjičav
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:05   #28
E Rocket Rocket... dok ti detaljno analiziraš sve detalje ikad i soliraš, drugi se normalno druže.
Ne postoje žene samo da bi se kurac stavljao u njih.

A ona da baš želi varat Mikija, ne bi javno pričala kak se s tim likom druži nego bi ga potajno trošila.
Osim ak imaju cuckold odnos ili neš slično, no tad to ni ne bi bila prevara ak je on suglasan, ali bolje da ne zalazimo u te vode
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:27   #29
Zašto se moje pisanje vlastitog mišljenja uvijek naziva - analizom(ne, nije upućeno tebi, nego sam već par puta dobio sličnu poruku, u kratkom roku, kao da me netko njome htio naživcirati )? U praksi analiziram i premalo oko toga(u praktičnim okolnostima, kad sam npr ja na kavi, u šetnji ili negdje). I to što je meni nešto nepoznato ili neobično, lako nametne upitnike. Zapravo, stvar s jedne strane i spašava ta iskrenost i otvorenost, idući tom logikom da se vjerojatno ne bi kompromitirala da tu nešto ima
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:34   #30
Zapitaj se zašto svi govore da previše analiziraš. Proanaliziraj to malo.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:42   #31
Sad me zanima kak izgleda post kojim bih rekao to što radim da ne bude Lisa Ann(po naški, Ana Liza. Anal iza)


Jer svaki post je u neku ruku analiza, nečiji stav, nečije razmišljanje ili iskustvo.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:44   #32
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Zašto se moje pisanje vlastitog mišljenja uvijek naziva - analizom
1.7.2017 analiza sifra br. 3798: Analizirati zasto ljudi uvijek moje misljenje nazivaju analiziranjem.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:55   #33
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Zašto se moje pisanje vlastitog mišljenja uvijek naziva - analizom
Preinteligentan si za forum.

"1. Intelligent people overanalyze everything"
https://www.learning-mind.com/fail-t...y-intelligent/

AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:57   #34
Što je rješenje? Prestati pisati? Ne, ne analiziram tu, upitnici su tu zato što je rečenica upitna!
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:01   #35
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što je rješenje? Prestati pisati? Ne, ne analiziram tu, upitnici su tu zato što je rečenica upitna!
Alkohol

Effectively kills brain cells since 10,000 BC.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:04   #36
Joj Angry ko da ljudi nemaju dovoljno problema pa još i alkoholizam propagiraš
I to Rocketu već sklonom kladionicama
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:12   #37
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što je rješenje? Prestati pisati? Ne, ne analiziram tu, upitnici su tu zato što je rečenica upitna!
Nije problem analiza nego beskonacna analiza bez rjesenja.

Tebe muce pitanja "Dal da odem u ducan po jaja i uzmem kisobran ili ne, mozda bude padalo, mozda bude tuca, onda bude mi strgalo kisobran, ako uzmem kisobran i bude vjetar bude mi ga odpuhalo. Zakaj ljudi nemaju suncobran umjesto kisobrana? Cvrsci su... I tak u nedogled".
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:13   #38
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
A ona da baš želi varat, ne bi javno pričala kak se s tim likom druži nego bi ga potajno trošila.
Neke stvari napraviš svjesno a neke podsvjesno...što se tiče govorenja. Što se tiče prave akcije neki ljudi se ne skrivaju tj ne skrivaju da su u kontaktu s nekim jer znaju da se tako neće posumnjati da se tu događa još nešto, znači business as usual .
Ni prvi ni zadnji put da se desilo da je cura prevarila dečka s njegovim frendom ili muškarac curu s njenom sestrom, bez skrivanja, bez da je itko nešto loše mislio o njihovim druženjima.

Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
Jesu li neke od nas oziljci proslih veza pretvorili u skanjce ili smo u biti takvi oduvijek samo nas iskustvo ogoljuje?
Neki su ljubomorniji, posesivniji, nesigurniji od drugih, ne mora se nužno radi o lošim iskustvima radi kojih se ljudi ponašaju tako kako se ponašaju. A neki su jednostavno mladi ili neiskusni jer rečenice "išla bi ona meni sama gore drugi put" vežem baš uz to, to je prilično naivno razmišljanje.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:19   #39
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Joj Angry ko da ljudi nemaju dovoljno problema pa još i alkoholizam propagiraš
Alkohol nije problem, alkohol je rješenje.

Gdje si vidjela alkoholičara da piše kako ima problema sa ženama...
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 15:26   #40
Jer jetra ode prije žene?
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.