Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 18:43   #21
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
S jednim sam zavrsila u vezi.

Zasto tocno rezultat zenskog uletavanja mora biti veza?
zato što je normalno da će muškarac zbog seksa prihvatit ženu koja mu se nudi ali ne znači nužno da želi išta više s njom
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:44   #22
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
pusti sad logiku i daj neki konkretan primjer
Nije baš ulet, ali, prolazi cura pored mene, primi me za ruku i dok me zaobilazi opali po stražnjici, i produži dalje.
Osjećao sam se kao komad mesa.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:45   #23
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Nije baš ulet, ali, prolazi cura pored mene, primi me za ruku i dok me zaobilazi opali po stražnjici, i produži dalje.
Osjećao sam se kao komad mesa.
pijane žene koje u 3, 4 ujutro pljeskaju tipove po klubovima se ne računaju
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:50   #24
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
zato što je normalno da će muškarac zbog seksa prihvatit ženu koja mu se nudi ali ne znači nužno da želi išta više s njom
A kao da svi muškarci koji uletavaju ženama žele brak i djecu od dotičnih.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:53   #25
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kao da svi muškarci koji uletavaju ženama žele brak i djecu od dotičnih.

angry, nećemo sad o toj temi jer tu bi tek otvorio pandorinu kutiju.

vrati se na ulete
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:55   #26
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
zato što je normalno da će muškarac zbog seksa prihvatit ženu koja mu se nudi ali ne znači nužno da želi išta više s njom
To je slucaj uvijek, ne samo kad zena uleti frajeru.
Ne uletavaju ni oni meni zbog mojih prelijepih ociju.
No pitanje je hoce li to poslije izrasti u najvecu ljubav ikad ili ce zavrsit seksom. Ili nikako.

Realno nisam ni ja njemu uletila zato sto mi se tu noc bas udavalo.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:01   #27
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
To je slucaj uvijek, ne samo kad zena uleti frajeru.
Ne uletavaju ni oni meni zbog mojih prelijepih ociju.
No pitanje je hoce li to poslije izrasti u najvecu ljubav ikad ili ce zavrsit seksom. Ili nikako.

Realno nisam ni ja njemu uletila zato sto mi se tu noc bas udavalo.


s ovakvim stavom ne mogu doć do rezultata a to je stanje na balkanu. vode li upucavanja nekome tko ti se sviđa nešto zanimljivijem odnosu od jednokratnog ili bez obaveza. je li žena već samim time stavljena u ladicu osvojene i neuzbudljive.

nikad nisam probala ali možda budem to počela testirati pa ću vam javiti
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:08   #28
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
s ovakvim stavom ne mogu doć do rezultata a to je stanje na balkanu. vode li upucavanja nekome tko ti se sviđa nešto zanimljivijem odnosu od jednokratnog ili bez obaveza. je li žena već samim time stavljena u ladicu osvojene i neuzbudljive.

nikad nisam probala ali možda budem to počela testirati pa ću vam javiti
Pa onda nisi dovoljno dobro postavila svoju temu.
Da. Uletavam frajerima jer mi se tu noc prijebalo.
Da. Uletavam frajerima jer mi se svidio i zelim ga bolje upoznat, sto moze rezultirat vezom ili dobrim prijateljstvom.
Ne. Po meni zena nije svrstana u ladicu lake osobe i zene oko koje se ne treba truditi. Rekoh da sam dobila vise pozitivnih nego negativnih reakcija. U biti im se najvisw svidjelo to sto sam preuzela inicijativu i nije me strah napraviti/ reci ono sto zelim. I vodili smo u drustvu dosta takvij rasprava. Vecinom ce nesigurni frajeri popljuvati uletavanje cure jer se osjecaju ugrozeno i sta ti ja znam.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:10   #29
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Pa onda nisi dovoljno dobro postavila svoju temu.
Da. Uletavam frajerima jer mi se tu noc prijebalo.
Da. Uletavam frajerima jer mi se svidio i zelim ga bolje upoznat, sto moze rezultirat vezom ili dobrim prijateljstvom.
Ne. Po meni zena nije svrstana u ladicu lake osobe i zene oko koje se ne treba truditi. Rekoh da sam dobila vise pozitivnih nego negativnih reakcija. U biti im se najvisw svidjelo to sto sam preuzela inicijativu i nije me strah napraviti/ reci ono sto zelim. I vodili smo u drustvu dosta takvij rasprava. Vecinom ce nesigurni frajeri popljuvati uletavanje cure jer se osjecaju ugrozeno i sta ti ja znam.
ovo je već dobar odgovor. hvala!
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:37   #30
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
s ovakvim stavom ne mogu doć do rezultata a to je stanje na balkanu. vode li upucavanja nekome tko ti se sviđa nešto zanimljivijem odnosu od jednokratnog ili bez obaveza. je li žena već samim time stavljena u ladicu osvojene i neuzbudljive.

nikad nisam probala ali možda budem to počela testirati pa ću vam javiti
Ja mislim da cinjenica ko je kome prvi uletio ne utice na to kakav ce odnos dvoje ljudi imati, da li samo seks ili nesto vise. To valjda zavisi od toga sta to dvoje ljudi zele trenutno u zivotu, koliko im se svidjela ta druga osoba, da li im je napeta samo za seks ili za nesto vise, i jos nekih razloga, a ko je kome uletio je na dnu liste
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:40   #31
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Meni prilaze redovito. Iskreno svejedno mi je.
Ti si onda kao i Krtek, savršeni muškarac?
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 21:41   #32
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Da. Uletavam frajerima jer mi se tu noc prijebalo.
Rodi mi bebu! <3
Bbop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:17   #33
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ti si onda kao i Krtek, savršeni muškarac?
Nope. Ne znam zakaj mi prilaze. Žgoljav sam. Ali ono nenadjebiv sam si. Pogotovo dok plešem.

Hoću reći da me boli ona stvar kaj netko misli o meni.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."

Zadnje uređivanje Sillenthill : 30.06.2017. at 22:36.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:13   #34
Quote:
Bbop kaže: Pogledaj post
Rodi mi bebu! <3


samo ako praviš curice.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:15   #35
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Realna slika je da sve ovisi kome uletiš i jesi li mu privlačna ili ne.

Impresivno ali mi je svejedno.
Znači ružna neka konobarica?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 11:23   #36
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Znači ružna neka konobarica?
Nah. Baš moj tip. Naočale, velike okrugle oči, osmijeh od uha do uha i aparatić na zubima. Samo kaj trenutno ne želim nikoga pustiti u svoj život pa mi je svejedno.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."

Zadnje uređivanje Sillenthill : 01.07.2017. at 11:57.
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:05   #37
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post


samo ako praviš curice.
nisam dosad nijednu, ali imam dobru volju
Bbop is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:47   #38
evo jedan girls calling
nije problem prić muškarcu, fakat nije. ak te netko zaintrigira na pojavu, dobiješ taj poriv ajmo reć u sebi da se obratiš i iskoristiš tu priliiku koje vjerojatno više neće bit jer tu osobu teško da ćeš opet vidjet, na kraju krajeva sve je slučajnost vremena i prostora. to vrijedi za oba spola, to je okej. al meni je recimo pojam hrabrosti kod muškarca dost bitan pa ako već vidim da si pogledima il nečim odvlačimo neku pažnju ili znam da sam primjećena od njega, onda neću prić nego ću čekat njegov prvi korak. ako ne priđe, znači ili nije hrabar ili mu nisam dovoljno interesantna ili je jedan od gore spomenutih odgovora tipa zauzet, oženjen, neda mu se imat posla s nama ženama itd kaj sve već može bit. ili je i on tip ko ja pa čeka moju hrabrost pa tak dok čekamo prošo voz. (jebiga kad sam ko danijela, volim da je muško muško ). sad ovo kaj se raspravljalo o tom tko kaj očekuje od prilaska, to je isto diskutabilno (smiješan mi je onaj odgovor za udaju :klap: ) al to vidiš. čitaš neke znakove. isto ko što vidiš dal se nekom dopada to kaj pričate il se distancira i odbija kontakt. pratiš situaciju. al mislim da je generalno ovak cilj prvenstveno neke komunikacije, da vidiš dal ti osoba sjeda il ne, pa dalje može čovjek ostat čovjek-iz-birca-s-kojim-si-pričala il poznanik il prijatelj il loverman il dečko il ko zna kud to može sve odvest. neke cure možda pak imaju drugi problem da ne znaju kak bi prišle muškarcu. u bircu je to bar jednostavno, pošalješ mu piće prek konobara i čekaš dal će ti doć zahvalit i tu samo dalje nastavljaš razgovor. svašta ima. al ne, mislim da nitko ne ide s nikakvom ranijom primisli kaj će s tim čovjekom kojem prilazi jer tam su se našli slučajno. osim ak im u horoskopu nije pisalo da će danas upoznat nekog uzbudljivog kaj će im rasplamsat vatre i s kim će potrajat pa ga sad vrebaju i traže od birca do birca, u trgovini, po cesti u drugim automobilima dok čekaju na crvenom.. :tup:
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 17:01   #39
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
evo jedan girls calling
nije problem prić muškarcu, fakat nije. ak te netko zaintrigira na pojavu, dobiješ taj poriv ajmo reć u sebi da se obratiš i iskoristiš tu priliiku koje vjerojatno više neće bit jer tu osobu teško da ćeš opet vidjet, na kraju krajeva sve je slučajnost vremena i prostora. to vrijedi za oba spola, to je okej. al meni je recimo pojam hrabrosti kod muškarca dost bitan pa ako već vidim da si pogledima il nečim odvlačimo neku pažnju ili znam da sam primjećena od njega, onda neću prić nego ću čekat njegov prvi korak. ako ne priđe, znači ili nije hrabar ili mu nisam dovoljno interesantna ili je jedan od gore spomenutih odgovora tipa zauzet, oženjen, neda mu se imat posla s nama ženama itd kaj sve već može bit. ili je i on tip ko ja pa čeka moju hrabrost pa tak dok čekamo prošo voz. (jebiga kad sam ko danijela, volim da je muško muško ). sad ovo kaj se raspravljalo o tom tko kaj očekuje od prilaska, to je isto diskutabilno (smiješan mi je onaj odgovor za udaju :klap: ) al to vidiš. čitaš neke znakove. isto ko što vidiš dal se nekom dopada to kaj pričate il se distancira i odbija kontakt. pratiš situaciju. al mislim da je generalno ovak cilj prvenstveno neke komunikacije, da vidiš dal ti osoba sjeda il ne, pa dalje može čovjek ostat čovjek-iz-birca-s-kojim-si-pričala il poznanik il prijatelj il loverman il dečko il ko zna kud to može sve odvest. neke cure možda pak imaju drugi problem da ne znaju kak bi prišle muškarcu. u bircu je to bar jednostavno, pošalješ mu piće prek konobara i čekaš dal će ti doć zahvalit i tu samo dalje nastavljaš razgovor. svašta ima. al ne, mislim da nitko ne ide s nikakvom ranijom primisli kaj će s tim čovjekom kojem prilazi jer tam su se našli slučajno. osim ak im u horoskopu nije pisalo da će danas upoznat nekog uzbudljivog kaj će im rasplamsat vatre i s kim će potrajat pa ga sad vrebaju i traže od birca do birca, u trgovini, po cesti u drugim automobilima dok čekaju na crvenom.. :tup:
Actually da jednostavno je.
- Poslala mi cugu - check
- ubacila dok plešem - check
- ubacila i plesala sa mnom - check
- prišla dok sam cugao na otvorenome i komentirala glazbu koju si puštam - check

Ima fakat načina. Jeben respekt takvima.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:30   #40
Quote:
nela2910 kaže: Pogledaj post
e ako ne priđe, znači ili nije hrabar ili mu nisam dovoljno interesantna ili je jedan od gore spomenutih odgovora tipa zauzet, oženjen, neda mu se imat posla s nama ženama itd kaj sve već može bit. ili je i on tip ko ja pa čeka moju hrabrost pa tak dok čekamo prošo voz. (jebiga kad sam ko danijela, volim da je muško muško ). sad ovo kaj se raspravljalo o tom tko kaj očekuje od prilaska, to je isto diskutabilno (smiješan mi je onaj odgovor za udaju :klap: ) al to vidiš. čitaš neke znakove. isto ko što vidiš dal se nekom dopada to kaj pričate il se distancira i odbija kontakt. pratiš situaciju. al mislim da je generalno ovak cilj prvenstveno neke komunikacije, da vidiš dal ti osoba sjeda il ne, pa dalje može čovjek ostat čovjek-iz-birca-s-kojim-si-pričala il poznanik il prijatelj il loverman il dečko il ko zna kud to može sve odvest. neke cure možda pak imaju drugi problem da ne znaju kak bi prišle muškarcu. u bircu je to bar jednostavno, pošalješ mu piće prek konobara i čekaš dal će ti doć zahvalit i tu samo dalje nastavljaš razgovor. svašta ima. al ne, mislim da nitko ne ide s nikakvom ranijom primisli kaj će s tim čovjekom kojem prilazi jer tam su se našli slučajno.
Ako sam nekome dovoljno puta dala do znanja da mi se svidja i inicirala neke stvari a znam da mu se svidjam, onda odustajem i cekam da napravi i on koji korak.
Inace ne, nemam u glavi onu da frajeri uvijek moraju uletiti prvi.
I curama fkt nije tesko uletit, mislim da je lakse curama nego deckima. Decki nece ismijavat i rugat se, njima ce to bit simpaticno. Dok mi cure ( tj dok one cure ) znaju bit kucke.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.