Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 11:31   #61
Ja cu najvjerojatnije ispod vjencanica imat samo tangice ili mozda cak i one panties ili kako se to zove.. grundjak ili korzet mi nece trebat jer cu valjda imat vjencanicu sa korzetom, pa mi to ne treba.. Za prvu bracnu noc jos nisam razmisljala sta bi.. al cini mi se zgodno da si kupim neki opaki korzet sa tangicama i samostojecim.. boja nemam pojma.. nesto "sareno", znaci dvije boje.. mozda rozo i creme.. rozi materijal i krem cipka....
s tim da se prije PBN mislim tusirati cu to onda tek i obuc
ak to cijeli dan budem imala na sebi, usred ljeta.. mislim.. znate same da nebi dragi
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 11:53   #62
Quote:
Magg kaže:
s tim da se prije PBN mislim tusirati cu to onda tek i obuc
ak to cijeli dan budem imala na sebi, usred ljeta.. mislim.. znate same da nebi dragi
Joooj eto znala sam da ćete mi pomoći, ja se recimo ove bitne stvarčice nisam ni sjetila.... pa naravno moram se otuširati e pa onda pale i halteri i korzet i samostojeće i mmmmm sve. A za samo vjenčanje može biti i neki obični grudnjačić i gaćice ... ja bi možda radije neke tipa bokserice ili tak nešto!
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:00   #63
joj curke jeste mi smiješne... spremate se na tu prvu bračnu noć kao da već do sad nije bila hmmm .... znate na kaj mislim
ja niš ne mislim komplicirat s nikakvim seksi donjim rubljem..
ja ću neki obični bijeli grudnjak iako mislim da mi neće ni trebat zbog korzeta i gaćice i finito! a ionako mislim da ćemo mrtvi umorni nakon svadbe past u krevet .... a bračnu noć sačuvat za sljedeću večer kad se odmorimo
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:14   #64
Super iva i tvoj stav prema tome mi je ok, ali meni je ta PBN nekako baš romantična. Znam nećemo radit ništa što već nismo ... ali prvi puta ćemo to radit kao muž i žena i meni je to već nekako posebno ... znaš ono i kako je to s mužem ... to se mora isprobat, a možda odmah i bebicu napravimo A moj dragi inače pada na rublje, osobito te kerefeke oko samostojećih, haltera itd. pa mu moram pružiti to dodatno zadovljstvo... iako znam bit ću mu posebna i bez toga. I da koliko god umorna bila i on isto ta se noć ili jutro ne propušta prvo bar mali pa onda to je naš dogovor
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:47   #65
Quote:
Malabudala kaže:
Super iva i tvoj stav prema tome mi je ok, ali meni je ta PBN nekako baš romantična. Znam nećemo radit ništa što već nismo ... ali prvi puta ćemo to radit kao muž i žena i meni je to već nekako posebno ... znaš ono i kako je to s mužem ... to se mora isprobat, a možda odmah i bebicu napravimo A moj dragi inače pada na rublje, osobito te kerefeke oko samostojećih, haltera itd. pa mu moram pružiti to dodatno zadovljstvo... iako znam bit ću mu posebna i bez toga. I da koliko god umorna bila i on isto ta se noć ili jutro ne propušta prvo bar mali pa onda to je naš dogovor
ma slažem se s tobom!!! Joj vidiš ovo za bebicu se nisam sjetila odmah.
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:55   #66
ja grudnjak neću imati, jer imam korzet, dolje idu halteri + samostojeći i tange (ako bude previše hladno obući ću čipkaste boxe )
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 12:55   #67
Quote:
iva1608 kaže:
ma slažem se s tobom!!! Joj vidiš ovo za bebicu se nisam sjetila odmah.
E, e, to je jedan od razloga zašto ćemo sigurno odmah, što prije počnemo prije ćemo i napraviti no svejedno je koji dan, samo neka bude blagoslovljen
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 13:30   #68
Meni je san bio korzet, ali ga necu obuc zbog trudnoce jer ce mi smetat, ali obavezno cu imat haltere, neke sexy gacice a valjda i grudnjak (ovo zadnje jos budem vidla jer ovisi i o haljini)
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:46   #69
koliko sam ja čula mladenci obično prvu bračnu noć spavaju kao zaklani. Napokon je sve gotovo pa se mogu odmoriti.
Možda bolje sve te korzetiće i haltere ostaviti za sutra.
Meni će za ispod haljine trebati nek igrudnjak sa posebnim kopčanjem jer planiram dubok izrez na leđima. možda neki Wonderbra
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:55   #70
Ja sam izgleda jedina koja nije prve bracne noci.
Ali kad dodjes u 6 kuci, samo vidis krevet i zaspis iste sekunde.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 14:57   #71
Quote:
UltraViolet kaže:
Ja sam izgleda jedina koja nije prve bracne noci.
Ali kad dodjes u 6 kuci, samo vidis krevet i zaspis iste sekunde.
Nisi Tako manje vise svi ozenjeni kazu... A mi udavace se nadamo da ce kod nas drugacije biti
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:02   #72
haha a da napravite anketu ? loool
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:05   #73
: iskreno i ja sam mislila da se prva bracna noc nekako "prebaci" na noc kasnije,kuzite? Jer mi djeluje malo hm da ce dok kuci u 6 nakon cjelodnevnog stajanja na nogama,skakanja po sali sa svatovima,i cjelojutarnjeg nerviranja kako ce sve proc i sl i onda se to bi zaista bio visak energije...ali odakle viska energije nakon takvog dana...

da da rekla sam vam,odma anketu uvest
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:16   #74
Quote:
Doria22 kaže:
: iskreno i ja sam mislila da se prva bracna noc nekako "prebaci" na noc kasnije,kuzite? Jer mi djeluje malo hm da ce dok kuci u 6 nakon cjelodnevnog stajanja na nogama,skakanja po sali sa svatovima,i cjelojutarnjeg nerviranja kako ce sve proc i sl i onda se to bi zaista bio visak energije...ali odakle viska energije nakon takvog dana...

da da rekla sam vam,odma anketu uvest
to sam upravo i ja rekla. Mislim da ćemo biti toliko umorni da će prva bračna noć ipak biti večer nakon toga.
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:27   #75
Quote:
blalla kaže:
Meni će za ispod haljine trebati nek igrudnjak sa posebnim kopčanjem jer planiram dubok izrez na leđima. možda neki Wonderbra
E, da, da i to je dio teme, u biti to je trebala biti tema, gdje nabaviti posebne grudnjake i gaćice za posebne izreze haljina... a uz to da budu sexy!!!! Ako netko ima iskustva sa cijenama još bolje
Ja se još nadam da ćemo mi uspjet imat PBN.... takav je dogovor, al ako nas umor baš jako svlada pred jutro, ah to se tako i tako ne broji jer noć tek slijedi onda ćemo mi to tako brojat
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:31   #76
A kaj kazete na one tzv. silikone koji se zalijepe na sisu ispod pa kao podigne sve malo da bolje izgleda i koristi se ispod vjencnica kad grudnjak smeta...jel to netko vidio uzivo ili isprobao slucajno?
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:33   #77
[SLIKA OBRISANA]
za vas malo hrabrije!!!!

Zadnje uređivanje blalla : 20.11.2006. at 17:01.
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:35   #78
Quote:
blalla kaže:

za vas malo hrabrije!!!!
ja ne vidim slikicu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:40   #79
Quote:
Wedding kaže:
A kaj kazete na one tzv. silikone koji se zalijepe na sisu ispod pa kao podigne sve malo da bolje izgleda i koristi se ispod vjencnica kad grudnjak smeta...jel to netko vidio uzivo ili isprobao slucajno?
Vidjela uživo i zgrozila se.... ljaaak... baš onak fuj izgleda, tako da me odmah odbilo da to probam! Ima u Palmersu, ali se cijene ne sjećam, no vjerujem da je bila
Ali zato oni polugrudnjaci koji ne prekrivaju cijele cice, već samo od ispod su mi izgledali baš sexy, više su ko potpora za cice pa su dobri za haljine koje su gore malo dublje otvorene.
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:43   #80
ne vidim ni ja sliku - al to nije nis novo

wedding, meni je taj silikon nebi to stavila na tjelo.. brrr.. sva se najezim... inace imas tih umetaka isto od materijala ispunjen sa spuzvom, taj se usije u korzet pa digne i ne trebas grudnjak... al ti neces imat korzet si rekla.. kakvu ces haljinu imat, jesi odlucila vec?
bolje onda neki wonderbra...

mala i blalla, ima onih grudnjaka koji na ledjima idu u X.. ali skroz nisko dole... ja sam to jednom probala nije mi bilo bas udobno... jedino koliko znam ima tih za jako otvorena ledja... one prozirne trakice nebo opce preporucila.. ruzno mi to izgleda
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.