Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2006., 13:24   #41
odgovor ali se zagubio pa cu pokusat opet dok mi misli ne pobjegnu...jako mi je drago da ste se ovako raspricale,sve postove sam procitala i jako mi je zanimljivo bilo citat svaku pricu posebno i zakljucila sam da je svaka razlicita a ima istu poantu...

Neke od nas zaljubljuju se u policajce koji im pisu kazne,neke u chatere,neke u decke iz susjedstva a zajednicko svima je da jako vjerujemo u ljubav i to mi je jako drago.

Marta tvoj decko je bio uz tebe u najtezim trenutcima,i uvjerena sam da te voli i da mu je jako stalo...sta se tice bebe...pa nismo svi isti,mozda ga je uhvatila ona pozitivna trema kada vidi da mu je odgovornost na vidiku,a i sama si rekla da moras pomno isplanirati trudnocu,pa je najbolje da se lijepo detaljno posavjetujes sa doktorom i vodis svog dragog sa sobom da ga uvjeris da ti se sa zdravstvene strane nece nista lose dogodit...

Ako je problem ipak nesto dublji,ako ti mislis da ti je zivot otvorio neke druge puteve onda je to vec druga stvar,i znat ces najbolje kako dalje ako zaviris u svoje srce no u svakom slucaju sve najbolje ti zelim

Cure moje nadam se da cete nastavit tipkat jer je stvarno lijepo citati postove u kojima ste sretne,zaljubljene,pune samopouzdanja i vjere u ljubav
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:31   #42
znam.......

ali mu zamjeram što me "zavlači" par godina..a već sam možda mogla biti majka


pa svima je teško..materijalno pitanje..stan..posao..ali ljudi se trude snalaze..pokušavaju organizirati
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:32   #43
Tipkanjem o pizdarijama...I eto ti ludila.... pa ti tipkaj...
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:32   #44
E sada vam i ja zelim napisati svoju pricu,dakle upoznali smo se prije malo manje od 2 godine na otvorenju jednog diska,cim sam ga ugledala bio mi je nekako poseban (iako obicno ne padam samo na izgled,mora se tu poklopit jako puno stvari)

I odjednom se dignem sa tog kauca di sam djedila sa prijateljicom i odem sjest kod njega (iako ja nemam pojma odakle mi hrabrosti za takvo nesto,jer sam obicno onako "sramezljivija" kada je o tome rijec),upoznali smo se,dala sam mu broj moba i rekla da se javi za kavicu. Sutra ujutro odma mi je posla poruku i ubrzo smo se nasli,sjedili smo na kavi 4 sata a kisa je lila ko luda,kada smo napokon krenuli kuci shvatili smo da idemo cijelo vrijeme istim putem i na kraju je ispalo da zivi u mom kvartu i da se nedavno doselio...

Nisam mogla vjerovat...svaki dan su se nizale te kave jedna za drugom sve dok mu ja nisam napokon rekla da mi je jako stalo do njega i da zelim da budemo skupa (opet jako ne karakteristicno za mene ) i tu je sve pocelo,otada je proslo godinu i 10 mj a ja imam osjecaj ko da smo skupa cijeli zivot...I dan danas se smijemo tom mom upadu i onom "slusaj jel ja tebi moram nacrtat da se ti meni svidjas ili"...
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:34   #45
ja sam recimo jučer pokušavala nešto natuknut svome budućem da bih ja htjela bebu čim prije,možda čak i malo prije svadbe ... i isto je možda reagirao malo "ne po mojoj volji",tj.rekao je "draga to ne možemo planirat kad se dogodi-dogodi". Tako da mislim da su muškarci u tom pogledu možda malo manje emotivniji nego žene..al to je valjda tako..Općenito je da baš ne pričaju o nekim emotivnijim stvarima i ne vole u neke teme ulazit jaaaako duboko kao mi , mi uvijek nešto satima razglabamo!

Zato se nemoj ništa bojat,već otvoreno popričaj s njim o svemu! bez ustručavanja sa bilo koje strane .
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:39   #46
Quote:
nataniel kaže:
Tipkanjem o pizdarijama...I eto ti ludila.... pa ti tipkaj...


:klap:
hahahahha baš tak !!!
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:42   #47
Joj kak sam pametna danas
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:51   #48
Quote:
Doria22 kaže:
...Cure moje nadam se da cete nastavit tipkat jer je stvarno lijepo citati postove u kojima ste sretne,zaljubljene,pune samopouzdanja i vjere u ljubav
Doria, topic ti je
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:54   #49
[QUOTE=iva1608].Općenito je da baš ne pričaju o nekim emotivnijim stvarima i ne vole u neke teme ulazit jaaaako duboko kao mi , mi uvijek nešto satima razglabamo!


NARAVNO....
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:54   #50
Moja priča...

On je bio asistent na mom faksu!

Nismo imali nikakvih kontakata prije svega toga, nikad nismo pričali niti se sretali. Ja sam bila totalno indiferentna prema njemu, a i on prema meni. Spletom okolnosti (duga priča) smo se počeli dopisivati i dogovorili se za kavu... Eh da, na dan za kavu je, sasvim slučajno, bilo Valentinovo! "Kava" je trajala punih 19 sati - pretvorila se u sladoled, kino, opet kavu...tako cijelu noć i još ujutro! Niš se nije dogodilo, osim kaj smo se zaljubili jedno u drugog! Znala sam da je on The One For Me i prohodali smo par dana kasnije! Zajedno smo dvije godine i devet mjeseci!

Završila sam faks, zaposlila se, on je kupio stan, ja auto i za 10-tak dana se ženimo!
Ms. Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 13:57   #51
Quote:
iva1608 kaže:
ja sam recimo jučer pokušavala nešto natuknut svome budućem da bih ja htjela bebu čim prije,možda čak i malo prije svadbe ... i isto je možda reagirao malo "ne po mojoj volji",tj.rekao je "draga to ne možemo planirat kad se dogodi-dogodi". Tako da mislim da su muškarci u tom pogledu možda malo manje emotivniji nego žene..al to je valjda tako..Općenito je da baš ne pričaju o nekim emotivnijim stvarima i ne vole u neke teme ulazit jaaaako duboko kao mi , mi uvijek nešto satima razglabamo!

Zato se nemoj ništa bojat,već otvoreno popričaj s njim o svemu! bez ustručavanja sa bilo koje strane .


svi se oni dobro snadju u ulozi oca
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:00   #52
Quote:
Ms. Love kaže:
Moja priča...

On je bio asistent na mom faksu!

Nismo imali nikakvih kontakata prije svega toga, nikad nismo pričali niti se sretali. Ja sam bila totalno indiferentna prema njemu, a i on prema meni. Spletom okolnosti (duga priča) smo se počeli dopisivati i dogovorili se za kavu... Eh da, na dan za kavu je, sasvim slučajno, bilo Valentinovo! "Kava" je trajala punih 19 sati - pretvorila se u sladoled, kino, opet kavu...tako cijelu noć i još ujutro! Niš se nije dogodilo, osim kaj smo se zaljubili jedno u drugog! Znala sam da je on The One For Me i prohodali smo par dana kasnije! Zajedno smo dvije godine i devet mjeseci!

Završila sam faks, zaposlila se, on je kupio stan, ja auto i za 10-tak dana se ženimo!

Ovo mi je jako lijepo,ti si kupila auto,on stan,zenite se i sve stima,jako lijepo..hm moj dragi je kupio auto,znaci li to da ja trebam stan ili?

Doria, topic ti je

Hvala,mislim imale ste sve na ovom forumu,od vjencanica do slikica i predbracnih ugovora,po mom misljenju ovo je bas ono sta je nedostajalo....a i citajuci vase price nalazim neko ohrabrenje za sebe
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:03   #53
Ja sam svog dragog upoznala na jednom koncertu prije skoro 3 godine ,a što je najbolje taj dan mi se nije dalo ić vani ali su me moje cure izvukle iz kuće,prvo me je privukao njegov izgled-ja sam njemu upala(ne volim čekat) i tako smo razgovarali i razmjenili brojeve al se nisam očekivala da će me nazvat al ipak je nazvao...i dan danas zove...,zaprosio me ljetos na moj rođendan,bio je tako dobar pa rezervirao salu dok sam ja bila na moru s curama i tak da se udajem 11.8.07.I da napomenem on mi je prvi dečko s kojim sam izdržala duže od 4 dana i volim ga više od ičega
TAMARA01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:04   #54
Quote:
norah kaže:
svi se oni dobro snadju u ulozi oca
NADAJMO SE
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:05   #55
Prvi put sam vidjela na oprostajnoj veceri od jednog zajednickog prijatelja i svidio mi se na prvi pogled. Upoznali smo se vec sljedeci dan i ostalo je na tome. Ja sam nabavila njegov broj i dopisivanje je pocelo, joj voli me i dan danas zezat zbog toga kako sam se ja njemu prva javila
Nakon par mjeseci, na danasnji dan prije 4 godine smo i prohodali.
S vremenom je postalo i normalno da pricamo o vjencanju i braku, tako da nije bilo nekog iznenadjenja sa prosidbom. Ali posto sam ja uvijek govorila da to nije to ako ne klekne pred mene i ne zaprosi me, kupio je buket sa 101 crvenom ruzom i oficijelno me i zaprosio
Zaruke smo imali na Uskrs 2005 u krugu obitelji. Bio je to vise rucak gdje su se moji i njegovi mogli bolje upoznat.
Svatovi ljeto 2006 i evo nas vec oko 14 mjeseci u sretnom braku, gdje je svaki dan sve ljepsi i ljepsi i gdje se svakim danom volimo sve vise i vise
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:15   #56
Quote:
UltraViolet kaže:
Svatovi ljeto 2006 i evo nas vec oko 14 mjeseci u sretnom braku, gdje je svaki dan sve ljepsi i ljepsi i gdje se svakim danom volimo sve vise i vise



što ja radim krivo heeheh
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:17   #57
Kako je lijepo kad se tako dvoje ljudi nađe.....[/QUOTE]


Slažem se Sly. Kažu da ljubav na prvi pogled ne postoji, al ja vjerujem da neke kemije mora biti koja te tog trena tako obuzme da zaboraviš da si u vezi i uopće ti nije problem sve to ostaviti . Najsmješnije je bilo što sam ja mislila da sam preko ušiju zaljubljena u tog svog bivšeg, a kad me sadašnji samo pogledo vidjela sam da to nije ni približno snažno kao ovo što mi imamo sada. Uvijek kad misliš da si dosegao vrhunac ljubavi s nekim, ljubav te prevari i dokaže ti da to može i još više. Bilo s tom istom osobom ili s drugom.
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:18   #58
ahh kod nas nekako je sve došlo samo po sebi...nisam se pretjerano iznenadila dok me je zaprosio a o budućim bebaćima smo također več odrazgovarali.... jednostavno mi se ćini da da se sve nekako uvijek posloži u životu onako kako treba.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:22   #59
baš to sam i mislila, kao da si mi pročitala misli... meni je isti osječaj kao i na početku, još uvijek mi se odrežu noge dok ga vidim... + sve ono ostalo-osjećaji koji su s vremenom postali sve jaći i koji čovjeka obuzmu skroz...
jednostavno kad nekog jako voliš sa svim svojim bićem...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:22   #60
Jeste li sa svojim deckom unaprijed razgovarale o prezimenu,djeci,nekim opcim pitanjima? Ja sam nakon samo 6 mj sa svojim dragim vec razgovarala o svemu ,a nasa veza se i kretala od prvog trena u tom smjeru jer smo oboje bili zaljubljeni do usiju...

Negdje sam vec napisala da je meni jako bliska rodica imala velikih problema sa svojim dragim radi prezimena i djece i zato se nemogu nacudit tome da to ljudi odgadjaju i stavljaju pod tepih takve stvari...
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.