Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2006., 14:25   #61
Quote:
Kikica26 kaže:
. Uvijek kad misliš da si dosegao vrhunac ljubavi s nekim, ljubav te prevari i dokaže ti da to može i još više. Bilo s tom istom osobom ili s drugom.

to..to....to.... to je istina....
ja sam naslutila nešto drugačije ..nešto što nemam sa sadašnjim partnerom..nešto čega mi se sad jako teško odreći....jer je tako lijepo

znači....

i budi pametna
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:26   #62
ma kad je dvoje ljudi normalnih u vezi anda takve stvari nisu problem jer je cilj isti a to je zajednički život i budućnost...
ja sam na svoje prezime dodala njegovo i skroz normalno je to prihvatio jer zna da je meni to važno.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:27   #63
Quote:
Doria22 kaže:
Jeste li sa svojim deckom unaprijed razgovarale o prezimenu,djeci,nekim opcim pitanjima? Ja sam nakon samo 6 mj sa svojim dragim vec razgovarala o svemu ,a nasa veza se i kretala od prvog trena u tom smjeru jer smo oboje bili zaljubljeni do usiju...

Negdje sam vec napisala da je meni jako bliska rodica imala velikih problema sa svojim dragim radi prezimena i djece i zato se nemogu nacudit tome da to ljudi odgadjaju i stavljaju pod tepih takve stvari...
Obadvoje volimo djecu i jedva cekamo mogucnost da ih i imamo.
A sto se prezimena tice, o tome nismo ni razgovarali. Sto se njega tice bilo mu je svejedno hocu li ostavit i svoje. Ja sam uzela njegovo, sto je bar meni bilo sasvim logicno.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:31   #64
Moj frend je s curom već četiri godine. Upravo kupuje stan, sam. Planira postdiplomski u inozemstvu, sam. Kad izlazimo, dolazi sam. Na pitanje kad će se vjenčati, odgovara sa ''ne znam''. Meni je to malo čudno

Mi smo sve već dogovorili Mogli smo najnormalnije razgovarati o svemu već nakon par tjedana, bez presinga i žurbe.. sve je bilo onako retorički, a opet tako najbolje saznaš kako neka osoba diše...
Trenutno se zanimamo s uređenjem stana, kojeg još nemamo
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:33   #65
Quote:
UltraViolet kaže:
Obadvoje volimo djecu i jedva cekamo mogucnost da ih i imamo.
A sto se prezimena tice, o tome nismo ni razgovarali. Sto se njega tice bilo mu je svejedno hocu li ostavit i svoje. Ja sam uzela njegovo, sto je bar meni bilo sasvim logicno.
Da jako je lijepo vidjet da je ljubav u prvom planu a ne ponos i prepucavanje
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:34   #66
Quote:
Mayo474 kaže:
Moj frend je s curom već četiri godine. Upravo kupuje stan, sam. Planira postdiplomski u inozemstvu, sam. Kad izlazimo, dolazi sam. Na pitanje kad će se vjenčati, odgovara sa ''ne znam''. Meni je to malo čudno

Mi smo sve već dogovorili Mogli smo najnormalnije razgovarati o svemu već nakon par tjedana, bez presinga i žurbe.. sve je bilo onako retorički, a opet tako najbolje saznaš kako neka osoba diše...
Trenutno se zanimamo s uređenjem stana, kojeg još nemamo
Hehe, nije to nista Mi jucer pricamo o kupnji stana, a nema pojma ni da smo blizu tome. Mozda za jedno 5 godina. Ali mastat ipak treba
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:37   #67
Quote:
Mayo474 kaže:
Moj Trenutno se zanimamo s uređenjem stana, kojeg još nemamo


ma ne brini...JA sam svoj u maštanjima do detalja uredila već prije par godina hahahahah
a živim s roditeljima i imam 30 god.
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:37   #68
mi jesmo u kupnji večeg stana i već sam luda od toga, baš smo neki dan razgovarali kako će nam se viš život promjenit dok preselimo nego dok se oženimo....
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:43   #69
Quote:
UltraViolet kaže:
Hehe, nije to nista Mi jucer pricamo o kupnji stana, a nema pojma ni da smo blizu tome. Mozda za jedno 5 godina. Ali mastat ipak treba
Quote:
marta 76 kaže:
ma ne brini...JA sam svoj u maštanjima do detalja uredila već prije par godina hahahahah
a živim s roditeljima i imam 30 god.
Pa da, divno je maštati kad uredimo stan, počinjemo s vikendicom (znači idući tjedan ), i tu već imamo brdo ideja koje ćemo, nadam se, jednog dana realizirati

Quote:
sly47 kaže:
mi jesmo u kupnji večeg stana i već sam luda od toga, baš smo neki dan razgovarali kako će nam se viš život promjenit dok preselimo nego dok se oženimo....
Ovo mi je sasvim logično.. ipak je to neka opipljiva promjena, jedino opipljivo nakon vjenčanja je vjenčani list.. ah, da, i njegova guza svako jutro kad se probudim kraj njega
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:44   #70
Quote:
UltraViolet kaže:
Hehe, nije to nista Mi jucer pricamo o kupnji stana, a nema pojma ni da smo blizu tome. Mozda za jedno 5 godina. Ali mastat ipak treba
to mi poznato. Mi razgovarali kako cemo se vratiti kad nam dosadi u HR i sve vec isplanirali, hhahha. Isto ni blizu jos.
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:45   #71
Quote:
sly47 kaže:
mi jesmo u kupnji večeg stana i već sam luda od toga, baš smo neki dan razgovarali kako će nam se viš život promjenit dok preselimo nego dok se oženimo....

Mi trenutno raspravljamo o tome zelimo li zivjet u Zagrebu ili negdje vani,sigurni smo da u Dalmaciji i nebi bas,a sta se tice stana,zivim sa svojima ali kako god mama kupi neki casopis i ja vidim neki lijepi i zgodni detaljcic stavim novinu kod sebe u ormar,ono nek se nadje....

Ja bi najradje kucicu sa velikim vrtom ali naravno to su zelje a stvarnost je nesto trece,ali ipak mislim da je lijepo mastat jer ti je to poticaj,trudis se ostvarit svoje snove i lijepo je dok ih imamo.Sta bi bilo snama da nemamo nikakve zelje,snove,mastanja? Bili bismo nekako isprazni svi odreda...
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:47   #72
Quote:
norah kaže:
to mi poznato. Mi razgovarali kako cemo se vratiti kad nam dosadi u HR i sve vec isplanirali, hhahha. Isto ni blizu jos.
Da, da tu je naravno i povratak u Hrvatsku, pa neka mala kucica tamo
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:49   #73
Ovo mi je sasvim logično.. ipak je to neka opipljiva promjena, jedino opipljivo nakon vjenčanja je vjenčani list.. ah, da, i njegova guza svako jutro kad se probudim kraj njega [/QUOTE]


iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:53   #74
Mi isto mastamo. Mastamo o nasem doma kojeg trenutno uredjujemo. Pa o nekom veeelikom auticu gdje mogu nasih 5 klinaca komotno sjediti pa o nekom malo bugalow-u na moru.. maloj vikendici u gorskom kotaru.. ok, o ovom zadnjem vise on masta nego ja
To mastanje mi je super. Dosad sam to samo sa svojom kumicom mogla. On je prvi desko s kojim se mogu potpuno opustit i mastati pa kako god glupo ta masta zvucila
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 14:56   #75
Quote:
iva1608 kaže:
njegova guza svako jutro kad se probudim kraj njega
tooooo...jeeeeeeeeeeeeeeeee....
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:03   #76
Quote:
marta 76 kaže:
to..to....to.... to je istina....
ja sam naslutila nešto drugačije ..nešto što nemam sa sadašnjim partnerom..nešto čega mi se sad jako teško odreći....jer je tako lijepo

znači....

i budi pametna
Baš to Marta budi pametna...možda je ovo drugačije trenutno, možda je samo sad lijepo i zanimljivo....možda to nije dovoljno da izdrži : '' U dobru i u zlu, u zdravlju i u bolesti..''.
Razgovarajte, otvoreno, reci sve šta ti leži na srcu...probaj, ako ne uspije biti će onako kako nam je suđeno.Ja ti bez obzira želim svu sreću svijeta.
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:04   #77
mi smo nedavno bili pred kupnjom jednog prekrasnog stana i već smo ga u mislima uredili i nažalost neš se izjalovilo i ništa od toga... kako smo bili žalosni, stan u kojem asd živimo je isto naš al ga je kupio on prije nego što sam ja došla u njegov život i nekako imam taj osjećaj da će tek onaj koi zajedno kupimo i odaberemo biti naš...
mada i ovaj zajedno plaćamo i sređujemo...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:10   #78
marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:14   #79
Quote:
sly47 kaže:
mi smo nedavno bili pred kupnjom jednog prekrasnog stana i već smo ga u mislima uredili i nažalost neš se izjalovilo i ništa od toga... kako smo bili žalosni, stan u kojem asd živimo je isto naš al ga je kupio on prije nego što sam ja došla u njegov život i nekako imam taj osjećaj da će tek onaj koi zajedno kupimo i odaberemo biti naš...
mada i ovaj zajedno plaćamo i sređujemo...
Nama je ovo drugi zajednicki stan, a nagodinu opet selidba.
I tada ce tek sve biti na svome, sredit cemo ga sebi po zelji jer cu tad znati da smo duze u njemu.
A ovo sada je provremeno, tak da mi se i ne da nista ekstra sredjivat ili kupovat.
Tek sljedece godine nam pocinje bas onaj pravi, mirni zajednicki zivot.
Sad smo nekako ni na nebi ni na zemlji
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2006., 15:15   #80
marta 76 teškoje odlućiti al uvijek nekako podsvjesno znaš kuda i kome pripadaš... tako da ne brini, jako brzo će ti se to razjasniti u glavici...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.