Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2006., 15:24   #81
to zvuči jako lijepo ja sam inače ljubitelj starinskog štiha kod svega...hoćete se po tome i ravnat onda? recimo, ne znam, npr...starinski svjećnjaci ili tako nešto?
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:32   #82
Više ćemo se orjentirati na moderno i na minimalistički, jer sala već sama po sebi odiše nekim svečanim ugođajem, tako da će ići samo jednostavni cvjetni aranžmani i puno svijeća. Mislim da će se lijepo ocrtavati u tom staklu!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:37   #83
oko_zeleno, super mi ta kombinacija zvuci! ja volim staro sa novim tako cemo mi uredit nas dom
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 15:43   #84
Zato baš smo i mi izabrali tu salu, jer kad smo ušli u nju znali smo da je to ono što želimo! inače radi se o restoranu hipodrom, pa ako je netko u skorije vrijeme bio tamo, znat će o čemu pričam!
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:22   #85
kitty, sad sam vidjela tvoju salu!! mraaak!! svidja mi se da je tako "otvorena" super super!! lijepo ces ju moci dekorirat ona slika di je jedan pink buket i jedan zeleni, te boje kao sto si mislila ce izgledat!!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:33   #86
uf da mogu potrošit više nego predviđeno...što bi ja sve tamo radilaaaaa..vjerojatno bi tako svi. sad mislim na ulazna vrata u salu (obična dvokrilna)...možda ću negdje u UK naći materijal kao til, samo laganiji pa da ih "obučem". onako ko zavjesu napravim pa još one bijele lampice za bor da padaju kroz taj materijal...uf
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:41   #87
da daaa.. bas sam danas vidjela ovdje neke lampice i mislila kud bi njih mogla stavit. ali bit cu dobra
moram vec one stupove omotat...
a i imam jos jedno srce onako kovano, cca. 70cm visoko i 60cm siroko.. morat cu uslukit. to sam mislila da bude iza nas pa jos moram i to nekeko dekorirat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:46   #88
pa zašto te lampice ne bi omotala oko srca? taj til ili što bi oko stupova imala, obući srce u to isto i onda lampice omotat okolo...pa par nekih svjetlucavih leptirića ili cvjetića...

danas mi je dan za inspiracije očito ma sigurno ćeš nešto super smislit.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:52   #89
Dobro zvuci Al cu to srce bome naaajzadnje dekorirat kad sala bude onda sta ostane oko njega zamotam i to je to

Bas si danas kreativna, trebala si se odmah na posao bacit
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:55   #90
misliš da ja to ne bi odmah al onda bi do vjenčanja imala punu sobu stvari i morala bi s mamom spavati samo si moram zapisivati jer ću zaboravit...

btw. ako te lampice staviš iza srca, a srce skroz obučeš izgledat će kao da svijetli i onako će okolo svjetlost izlazit.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 18:58   #91
onda nemoj jos al zapisi sve.. ja to isto radim... i kad pogledam od pocetka..joooj, koliko planova sam promjenila.........

mislim da ce nas prosvijetlit kad skuzimo sta smo to uradili
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 19:02   #92
Quote:
Magg kaže:
onda nemoj jos al zapisi sve.. ja to isto radim... i kad pogledam od pocetka..joooj, koliko planova sam promjenila.........

mislim da ce nas prosvijetlit kad skuzimo sta smo to uradili
mojoj mami se već kosa diže kad me vidi na kompu kaže..pa ti ćeš se kćeri udat i prije vjenčanja s tolikim slikama...

no da...offtopic. ja se ispričavam.

p.s.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 19:10   #93
Quote:
kitty b kaže:
mojoj mami se već kosa diže kad me vidi na kompu kaže..pa ti ćeš se kćeri udat i prije vjenčanja s tolikim slikama...

no da...offtopic. ja se ispričavam.

p.s.
offtopic
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 20:03   #94
možda kome u odabiru pomogne kolo boja...

kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 20:05   #95
Sad ce se nekome jos teze bit odlucit
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 20:07   #96
ma čisto radi odabira boja koje bi si pasale...al vjerojatno imaš pravo
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 20:14   #97
to sam gledala kad smo trazili boje za nas stan i nismo jos nista izabrali.. necu ja to gledat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 19:25   #98
ja se još ne mogu odlučiti između čisto bijele, nježno roza (nikako ne boja ciklame) i bordo...sve mi se sviđa...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 20:04   #99
Quote:
kirshna kaže:
ja se još ne mogu odlučiti između čisto bijele, nježno roza (nikako ne boja ciklame) i bordo...sve mi se sviđa...
Onda kombiniraj bijelu i bordo
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 20:24   #100
a čuj, to mi je bilo na pameti...inače luda sam za bordo i većina stvari u novoj kući će mi biti bordo...ali mama je jedan dan donjela neke sitnice u roza boji i ja se zaljubila...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.