Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2015., 15:16   #5601
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj.Puno toga mi zaista fali ali seks ponajmanje!
Jesam frustrirana baba eli ne zbog nedostatka seksa nego češkanja i milovanja.To mi fali.
Znas kak se veli, kak to ide, ak ne mislis jebavat nemoj ni podjebavat...

Kaj je da je.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 15:20   #5602
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
Znas kak se veli, kak to ide, ak ne mislis jebavat nemoj ni podjebavat...

Kaj je da je.
Apsolutno.No kod mene ide ja volim podjebavat i nemam nikaj protiv i da mene podjebavaju al ne volim jebavati,a ni da mene jebavaju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:45   #5603
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Apsolutno.No kod mene ide ja volim podjebavat i nemam nikaj protiv i da mene podjebavaju al ne volim jebavati,a ni da mene jebavaju!
I ok, ti si jedan od rjetkih ovdje kojima je bilo prevec sexa.

Totalna opozicija nama ostalima.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 19:15   #5604
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ne znam sa kako funkcionira sex u braku,ljudi koji prije braka
nisu upoznali svoje tijelo i tijelo partnera/ice.
u ovoj temi pišu ljudi kojima je sex prije braka sasvim dobro funkcionirao,
pa je došlo do problema.
kako li je tek onda kada ništa ne znaš o sebi niti partneru/ici,
a želite brak..
Osobno sam bila u takvom braku i bilo je ok. Seks ne bi nikada bio razlog razlaza iako nije bio fantastican. Ali nije bio ni nepodnosljiv. Niti ga je bilo premalo.
__________________
1.. 2.. 3..
Pocahontas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 20:49   #5605
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Osobno sam bila u takvom braku i bilo je ok. Seks ne bi nikada bio razlog razlaza iako nije bio fantastican. Ali nije bio ni nepodnosljiv. Niti ga je bilo premalo.
Kaj si bila u braku i tek onda ste se krenuli seksat?WTF?Kaj to još postoji?Kaj ima ljudi u 2015 kaj se ne seksaju prije ulaska u brak?Daj me nemoj zahebavat?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 20:50   #5606
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
I ok, ti si jedan od rjetkih ovdje kojima je bilo prevec sexa.

Totalna opozicija nama ostalima.
Da primjetil sam da sam posebna sorta.Moral bum skočit kod seksologa da vidim kaj to mene muči iz djetinjstva.Sigurno nekaj s majkom je u pitanju.Dam se kladit.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:16   #5607
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da primjetil sam da sam posebna sorta.Moral bum skočit kod seksologa da vidim kaj to mene muči iz djetinjstva.Sigurno nekaj s majkom je u pitanju.Dam se kladit.
Fale ti sise po mogucnosti da je zgodna plavusa u pitanju
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:18   #5608
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj.Puno toga mi zaista fali ali seks ponajmanje!
Jesam frustrirana baba eli ne zbog nedostatka seksa nego češkanja i milovanja.To mi fali.
Prestani se prejedat tim kokicama i nadi dragu da te ceska i miluje
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:26   #5609
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Prestani se prejedat tim kokicama i nadi dragu da te ceska i miluje
Ma kako molim te?Sve se hoće stalno seksat?!Nemam ja više živaca ,a bogami ni snage za to!Bum se odmaral malo od žena,a kupil bum si psa pa bum njega češkal,a on bu me lizal po ruci i sve 5!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 21:35   #5610
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kako molim te?Sve se hoće stalno seksat?!Nemam ja više živaca ,a bogami ni snage za to!Bum se odmaral malo od žena,a kupil bum si psa pa bum njega češkal,a on bu me lizal po ruci i sve 5!
Psa?
To zna bit super za upoznavanje zgodnih teta.
Koje se nikad ne seksaju, jasno...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 22:04   #5611
Quote:
avelina t kaže: Pogledaj post
Psa?
To zna bit super za upoznavanje zgodnih teta.
Koje se nikad ne seksaju, jasno...
Imaš pravo!Mačka je ipak sigurnije rješenje!A sad se vrnimo temi.Sise ti seksala sa svojim papkom prije stupanja u brak?Postoje li ljudi koji se ne seksaju prije ulaska u brak?Ovo me sad pitanje zaokupiralo na ovoj temi skoro kao i ono zakaj se KHS-ova bivša žena nije seksala 4 godine!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 22:24   #5612
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Nemam apsolutno nista protiv toga da muskarac sam odgaja djecu. Posebno ne u tvojem slucaju, ako je dijagnoza bivse tocna, a kako ju opisujes, vjerujem da je.


Da. Patologija se prenosi kroz obitelj. Medjutim, da te podsjetim TI si bio s njom u braku, a njezina sestra
Ti si pristao na brak bez sexa. Neko duze vrijeme, jel tako? I sto mislis, da li je moguce da to tvoje pristajanje mozda ima nekakve veze sa tvojim obiteljskim nasljedjem, da ne kazem patologijo? Ili si ti ipak nevina izmanipulirana naivna zrtva koja je palana cari poremecene ljepotice i zle joj sestre?
Upravo tako...

Gle ne ponavlja mi se vise sto sam sve pokusao da promijenim stanje
Da te podsjetim da sam s njom uredno hodao 2g prije braka,sexa je bilo dovoljno
Sve do drugog djeteta
A nadao sam se d a ce se nesto i promijeniti,pa da ce se ona vratit sexu
I,da budem potpuno iskren,djeca vrticke dobi NIKAD ne idu ocu
Tako da sam pokrenuo razvod kad su djeca bila malo odraslija i kad vise ZAISTA nisam mogao
.....biti zrtva,kako ti kazes
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 23:47   #5613
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Da primjetil sam da sam posebna sorta.Moral bum skočit kod seksologa da vidim kaj to mene muči iz djetinjstva.Sigurno nekaj s majkom je u pitanju.Dam se kladit.
Jesi ti uživao ikad u sexu s bivšom?
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 23:56   #5614
Quote:
nemoralna kaže: Pogledaj post
Jesi ti uživao ikad u sexu s bivšom?
Naravno da sam uživao.Svaki put.Samo mi se nije baš dalo tolko puta koliko je ona jadna htjela.Rekoh već. Razlika u libidu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 23:59   #5615
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da sam uživao.Svaki put.Samo mi se nije baš dalo tolko puta koliko je ona jadna htjela.Rekoh već razlika u libidu.
Been there...

Pitala sam te to jer kad uz niži libido ide i ne baš tako velebni sex, onda je to katastrofa.

Razveo si se? nisam baš sve pratila iako vas čitam povremeno.

Imaš li i ti ljubavnice kao ovaj hrga? Ili ih ovbdje vrbuješ?
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:04   #5616
Quote:
nemoralna kaže: Pogledaj post
Been there...

Pitala sam te to jer kad uz niži libido ide i ne baš tako velebni sex, onda je to katastrofa.

Razveo si se? nisam baš sve pratila iako vas čitam povremeno.

Imaš li i ti ljubavnice kao ovaj hrga? Ili ih ovbdje vrbuješ?
Naravno da sam se razvel.Hebat ga ja zaista pojma nisam imal da je to katastrofa.Meni je bilo dovoljno!No bivša mi je objasnila da tak više ne može.Razvod je bil jedino logično rješenje.Kaj će mi ljubavnice?Pa nisam mogel s jednom izdržat.Nisam tu da vrbujem nikog.Samo mi je dosadno i volim pisat po forumima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:12   #5617
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da sam se razvel.Hebat ga ja zaista pojma nisam imal da je to katastrofa.Meni je bilo dovoljno!No bivša mi je objasnila da tak više ne može.Razvod je bil jedino logično rješenje.Kaj će mi ljubavnice?Pa nisam mogel s jednom izdržat.Nisam tu da vrbujem nikog.Samo mi je dosadno i volim pisat po forumima.
Meni je katastrofa, to neslaganje po pitanju sexa. Dovoljno je da se razvedeš, ako tos ebi možeš priuštiti s obzirom na okolnosti u braku.

Ne fali ti sex uopće?
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:17   #5618
Quote:
nemoralna kaže: Pogledaj post
Meni je katastrofa, to neslaganje po pitanju sexa. Dovoljno je da se razvedeš, ako tos ebi možeš priuštiti s obzirom na okolnosti u braku.

Ne fali ti sex uopće?
Naravno.Svatko postupa onako kako smatra da je najbolje za njega.Ne fali mi seks ni najmanje jer je on bil glavni razlog za moj neuspjeli brak.Sve ostalo kaj sam imal u braku mi fali ali seks zaista ne.Meni seks ne predstavlja nekaj bez čega ne mogu normalno funkcionirat.No bumo vidli kolko bu dugo to trajalo.Za sada mi ne fali ni najmanje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:25   #5619
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno.Svatko postupa onako kako smatra da je najbolje za njega.Ne fali mi seks ni najmanje jer je on bil glavni razlog za moj neuspjeli brak.Sve ostalo kaj sam imal u braku mi fali ali seks zaista ne.Meni seks ne predstavlja nekaj bez čega ne mogu normalno funkcionirat.No bumo vidli kolko bu dugo to trajalo.Za sada mi ne fali ni najmanje.

A nježnost, dodiri, poljupci? ja bih bez sexa mogla, ali bez ljubljenja ne bih. Sex ne mora biti učestal (dapače i moj libido je od 1 do 10 neka jadna 4), ali mora biti svakodnevnih dodira.
nemoralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 00:28   #5620
Quote:
nemoralna kaže: Pogledaj post

A nježnost, dodiri, poljupci? ja bih bez sexa mogla, ali bez ljubljenja ne bih. Sex ne mora biti učestal (dapače i moj libido je od 1 do 10 neka jadna 4), ali mora biti svakodnevnih dodira.
Rekel sam ne fali mi isključivo samo seks.No dobro koliko dugo si ti u vezi ili braku s tim momkom?Ste probali pričat o tome problemu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.