Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2007., 19:46   #21
hej meni u crkvi pjeva klapa i bas se sad mislim sta....sta vi kazete?
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 21:41   #22
super je stranica mozda bas nesto nadem.
Neznam tko ce mi pjevat, mozda neki mali zbor, neznam jos.
Kod moje rodice je pjevao luka balvan, skroz je ljepo bilo, steta da nemogu nigdje nac njegovu cd doma.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:09   #23
pitanje?

nije svadbena, ali meni najdraža, pa me zanima vaše mišljenje... Krist na žalu, naprosto je obožavam! jel zgodno da mi to pjevaju u crkvi???
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:59   #24
Quote:
ksena28 kaže: Pogledaj post
pitanje?

nije svadbena, ali meni najdraža, pa me zanima vaše mišljenje... Krist na žalu, naprosto je obožavam! jel zgodno da mi to pjevaju u crkvi???

Da, to je prekrasna pjesma, skoro svaki put mi izmami suzu kad je čujem...

E sad, koliko ja znam, tu je pjesmu napisao Ivan Pavao II. i ona zapravo govori o ostavljanju svega materijalnog i svjetovnog zbog Krista i odlazak u njegovu službu.
Ne znam jel prikladna za vjencanje, ali ako za tebe ima neko posebno znacenje ili ti se jednostvano jako sviđa, zasto ne?!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 15:12   #25
Quote:
ksena28 kaže: Pogledaj post
pitanje?

nije svadbena, ali meni najdraža, pa me zanima vaše mišljenje... Krist na žalu, naprosto je obožavam! jel zgodno da mi to pjevaju u crkvi???

Meni je to prekrasna pjesma, ali po mom mišljenju nije za vjenčanje.
Svirali su ju mojoj dragoj sestrični na sprovodu, ponekad ju počnem pjevušiti kad se nje sjetim i dođe mi , a kad ju negdje čujem još mi je gore


Mojoj frendici je sestrična sa svojom zborom pjevala Ave Mariu i na kraju Only you - bilo ih je stvarno lijepo slušati!
meri02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 16:35   #26
ksena28, ako se tebi svida, zasto ne? Da, tu pjesmu je napisao Ivan PavaoII i redenje je po Crkvi na neki nacin slican sakrament kao i vjencanje. Stoga zasto ne? Ili se redis ili izabires put s jednom osobom u zajednistvu,a to su dva puta koja nam Bog nudi. Oba imaju u sebi na svoj nacin sluzenje Bogu. .... "zar si pozvao mene...Tvoje usne...moje rekose ime... Odsad idem kamo saljes me Ti" Mislim da ima svoju simboliku.
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 16:57   #27
joj, sad ste mi dale misliti...

ne bih htjela da na mojoj svadbi ljudi plaču sjećajući se smrti.... znam za simboliku i tko ju je napisao, meni je ona naprosto draga...
Kseniska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 17:01   #28
Jel ima ko prijedlog za neku marjansku pjesmu koja bi se mogla pjevati umjesto Ave Maria?

Mislim, lijepa mi je ave Maria, ima ona svoje zančenje, ali nekako bih možda na vjenčanju neku domaću pjesmu posvećenu Mariji.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 17:04   #29
Quote:
ksena28 kaže: Pogledaj post
joj, sad ste mi dale misliti...

ne bih htjela da na mojoj svadbi ljudi plaču sjećajući se smrti.... znam za simboliku i tko ju je napisao, meni je ona naprosto draga...
Pa ako je tebi draga, onda zasto ne?
To je lijepa pjesma, a tvoje je vjencanje, možeš kako hoćeš.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 20:36   #30
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Jel ima ko prijedlog za neku marjansku pjesmu koja bi se mogla pjevati umjesto Ave Maria?

Mislim, lijepa mi je ave Maria, ima ona svoje zančenje, ali nekako bih možda na vjenčanju neku domaću pjesmu posvećenu Mariji.
Marijo, o Marijo (o kako lijepa si)
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 22:12   #31
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post
Marijo, o Marijo (o kako lijepa si)
Da, ta mi je i inače jako lijepa, ali nekako mi se ne uklapa u trenutak kad bi se trebala pjevati... hm

Vidjet ću još!
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 01:53   #32
Quote:
ksena28 kaže: Pogledaj post
joj, sad ste mi dale misliti...

ne bih htjela da na mojoj svadbi ljudi plaču sjećajući se smrti.... znam za simboliku i tko ju je napisao, meni je ona naprosto draga...
Ma ako ti je to tako draga pjesma zašto ne?
Kod mene nebi dolazila u obzir, jer mi budi ružne uspomene.
meri02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:16   #33
Meni je predivna crkvena pjesma KRIST JEDNOM STADE NA ZALU! Ne znam jel se tako zove, ali znate o kojoj pjesmi pricam!??To mi budi uspomene iz djetinjstva!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:20   #34
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Meni je predivna crkvena pjesma KRIST JEDNOM STADE NA ZALU! Ne znam jel se tako zove, ali znate o kojoj pjesmi pricam!??To mi budi uspomene iz djetinjstva!
Ashley divna si...
Tu pjesmu "Krist jednom stade na žalu" (dobro si napisala da se zove) smo tata i ja snimili (otpjevali) dok sam bila dijete i baš bi ju nekako mogla u sve to ukomponirati. I meni budi prelijepe uspomene iz djetinjstva. Hvala što si spomenula tu pjesmu
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:23   #35
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Meni je predivna crkvena pjesma KRIST JEDNOM STADE NA ZALU! Ne znam jel se tako zove, ali znate o kojoj pjesmi pricam!??To mi budi uspomene iz djetinjstva!
Kaj se to ne pjeva na sprovodima
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:25   #36
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Kaj se to ne pjeva na sprovodima
Ne znam bas? Ja sam kao klinka bila u crkvenom zboru i to smo redovito pjevali na misama!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:26   #37
Quote:
milica123 kaže: Pogledaj post
Ashley divna si...
Tu pjesmu "Krist jednom stade na žalu" (dobro si napisala da se zove) smo tata i ja snimili (otpjevali) dok sam bila dijete i baš bi ju nekako mogla u sve to ukomponirati. I meni budi prelijepe uspomene iz djetinjstva. Hvala što si spomenula tu pjesmu
Drago mi je da sam ti pomogla! Slucajno sam se sjetila te pjesme!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:37   #38
pjevanje u crkvi

drage djevojke,

ja vam poznajem djevojku sopranisticu koja pjeva u crkvi na vjenčanjima, doista divno pjeva, pa ako nekog zanima, mogu vam poslati kontakt na p.m.
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 15:49   #39
ona je isto lijepa "Ima jedna duga cesta"
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:18   #40
Quote:
norah kaže: Pogledaj post
ona je isto lijepa "Ima jedna duga cesta"
Joj i meni je ta divna! Znam cak i rijeci!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.