Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2010., 18:50   #1061
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
šalter ne stavljaju nikog ispod 35 dakle nikog ko nema bar 5-10 godina iskustva u radu s klijentima jer ovi u zagrebačkoj veze s vezom nemaju.
ntko tko s 35 sjedi baš na šalteru

a kako da se "natuče" iskustvo s klijentima ako nisi na šalteru ... obično je u bankama, prvo na šalter pa onda za stol pa tek onda (možda) negdje dalje (tu nepričam o direktorskim mjestima jer oni ne idu preko šaltera )
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 18:50   #1062
nego, jesi li probao otići na ezabu
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 19:29   #1063
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
ntko tko s 35 sjedi baš na šalteru

a kako da se "natuče" iskustvo s klijentima ako nisi na šalteru ... obično je u bankama, prvo na šalter pa onda za stol pa tek onda (možda) negdje dalje (tu nepričam o direktorskim mjestima jer oni ne idu preko šaltera )
pa možda bi bilo bolje da stave te balavice malo na šalter sa starijim kolegom da se uče a ne da mi misle da samo zato kaj su završile najgori faks u državi a to je državna ekonomija u zagrebu znaju apsolutno sve a tak se i ponašaju. Nema veze kaj klijenti puše i novce i živce i vrijeme. Bitno da su one pametne a mi glupani kojima baš treba jedna Zaba u životu kao da si čir ne mogu priuštit i na šalteru neke slične ustanove s nesposobnim kadrom kao što je npr HZZ, HZMO, HZZO itd itd
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 19:30   #1064
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
nego, jesi li probao otići na ezabu
nisam i neću. Slijedi mi skidanje ostatka love s tekućeg u zabi i prebacivanje u pbz a zatim ću ga ipak još ostavit otvorenog da vidim da mi ne bi iz bivše firme uplatili na krivi račun jer su isto tako "sposobni" za zajebat najbanalnije stvari kao i ovi u zagrebačkoj
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 10:46   #1065
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
pa ja sam imao samo tekući kod njih i to 5 punih godina. Token nisam ništa platio al mi je uredno naredila da moram uzet platnog asistenta i za to dat 20 kn/mj a ne mogu ni koristit to što sam platio.
ajde čitaj malo što sam pisala gore iznad i ne vjerujem da ti je naredila, nitko ne može nekog tjerati da protiv svoje volje nešto ugovori i još to i plati, ako je zaista tako kao što prikazuješ onda si malo žešći naivac i nemaš svoje ja.

Quote:
buhac kaže: Pogledaj post
u platnom asistentu nema popusta na token, plaćaš standardnu tarifu, osim platnog modernog u kojem je token besplatan u ostalima se plaća. opet se ponavljam možda se prije moglo ugovorit bez paketa pa ti je tako ostalo ili si nekad davno imo paket i zatvorio ga pa ti ostala e zaba...
šta još nije jasno??
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:27   #1066
Quote:
buhac kaže: Pogledaj post
ajde čitaj malo što sam pisala gore iznad i ne vjerujem da ti je naredila, nitko ne može nekog tjerati da protiv svoje volje nešto ugovori i još to i plati, ako je zaista tako kao što prikazuješ onda si malo žešći naivac i nemaš svoje ja.



šta još nije jasno??

pa tebi i tvojima iz zabe očito nešto nije jasno ili ste nepismeni.

Ja sam lijepo napisao da me nitko nije ni pitao dal oću platnog asistenta neg mi je samo uvalila ugovor na potpis kao to mora bit itd. Kaj ja mogu kaj ste vi tamo u zabi needucirani ili pak pokvareni pljačkaši pa na ovaj način neinformiranima kradete novac za uslugu koju bajdvej ne mogu ni koristiti
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:31   #1067
Pa mogao si reći - ja neću potpisati taj ugovor, doviđenja
I onda promijeniti banku ili otići kod drugog službenika/u drugu poslovnicu

Meni svaki puta kad dođem žele nešto ponuditi (što im je i posao). Kažem na hvala i to je to. Nitko me tamo ne sili da nešto uzimam što neću
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 16:16   #1068
eto bubicaa je shvatila što ja govorim.. a ti jadan pod prisilom morao potpisat pa sada nama tu plaćeš daj budi muško molim te a ne peško. btw zašto ne možeš koristit internet bankarstvo? možda ti je genijalka od bankarice zaboravila pridružit token.
buhac is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 10.05.2010., 18:01   #1069
buhac ... na ovom pdf-u se ovako ne razgovaramo ... tko je kakav čovjek, da li ima svoje ja ili ne, što je po seksulanoj orjentaciji nije tvoje da komentiraš, i ne vidim kakve bi to veze imalo ... nije niti čudo što Zagrebačka banka ostaje bez klijenata kad ima ovakve djelatnike ...

molim te da se upoznaš s pravilima foruma i podforuma
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:21   #1070
zatvorila 1 račun, ukinula sms, ostavila samo tekući zbog povrata poreza, a i to će ići bye bye.

trajanje postupka 50minuta

naravno opet: odite u savsku tam je matična. neću. ja ću čekat. ako ću čekat onda faxirali u savsku i za 10min ukinut račun.

jebote ljenost.

ja iz principa neću ići na drugi dio grada kad je sve kompjuterizirano. pa zaboga miloga, šta da odselim u Osijek. di bi me onda slali?? u matičnu? da zatvorim račun... ma daj molim te.

ja stvarnooo ni jednom nisam naletila na normalnu osobu u zabi. jedan decko je bio ljubazan, peti put kad sam zatrazila promjenu adrese, nakon 4 odbijanja. on se jadan trudio. al navodno komp nije htio spremit adresu. pa tako vec 3 godine, nemam nikakve dokumentacije iz banke, jer ne zivim na adresi di sam bila prije 3.g. kako lijepo. sva sreca da plaćam svaki mjesec neke izvadke.
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 00:16   #1071
nigdje nisam rekla da sam djelatnik zabe, samo ne vjerujem da netko ima takvih iskustva. puno surađujem s bankama kako sa zabom tako i sa drugima. Netko je nezadovoljan sa zabom, netko s PBZom, drugi imaju loša iskustva s Erste to ti je kao kad kupuješ auto pa nekome vrhunski radi dok drugom isti auto radi probleme već nakona par tisuća km.
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 07:49   #1072
ak je sve kompjuterizirano zasto ja ne mogu u drugoj poslovnici osim u svojoj traziti da mi promijene adresu i tam posalju novu karticu, dobro da racun nisam otvorila na drugom kraju hrvatske pa da moram tam svaki put ici
zena mi jendostavno nije htjela adresu promijeniti sto meni nema logike nit vidjet zasto jos karticu nisam dobila iako je istekla u 4 mj
mislim zasto moram ici u maticnu za takve stvari, zasto onda druge poslovnice uopce i postoje
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 22:13   #1073
Istina, tu su jako tvrdi
Ja sam se prije 10-tak godina preselila, i naravno matična poslovnica ostala u tom gradu. I sad šalju mi maestro, ili kako se to tad već zvalo, u matičnu poslovnicu. Moja izjava "Čujte, ne pada mi napamet putovati 150 km jer ste vi nesposobni promijeniti mi poslovnicu" nije im baš puno značila, morala sam po nju
Ne sjećam se kako sam na kraju uspjela, ali mislim da je trajalo godinu do dvije
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 12:27   #1074
Meni su na zahtjev (komad potpisanog papira, na kojem piše što želim) dostavili karticu iz jednog grada u drugi.
Ali đaba im to kad sam se zbog naplate žiro računa pored 1-za-sve paketa odlučio maknuti od Zabe.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:24   #1075
znaci mogu al im se ne,isuse koje lijencine
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 19:42   #1076
Mogu vam samo reći: imate otvorene račune u krivoj banci! :-)))
U jednoj konkurentskoj banci možete sve obaviti u bilo kojoj poslovnici, ništa nije vezano uz domicilnu: mijenjanje podataka, podizanje kartice, podnošenje zahtjeva za novi proizvod, ukidanje neke od bančinih usluga itd...
Što se tiče provizije za plaćenje virmanom kroz platni promet na račune u druge banke: te provizije postoje di god da plaćete, u svakoj banci, FINI, pošti... samo iznosi variraju: min. 5, 6, 10 kn do max 100 kn, tj. 1,1% od uplate.
coala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 20:24   #1077
ja imam glavni racun u rba ovo mi je sam pomocni hvala boze i imam ga sam jer mi mami treba
ma uzas zivi s njima
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 22:48   #1078
Placao sam u Bosni Visa electron karticom deviznog racuna. Njihova valuta konvertibilna marka BAM je vezana za euro i uvijek ima fiksan tecaj 1eur =1,95BAM. Ja imao eure na deviznom i peglao Visu, ajme kad mi je izvadak stigao kako su me oderali na tecajnim razlikama.

Oni meni nisu BAM-ove dijelili s tim fiksnim tecajem, nego BAM *kupovni za devize BAM-kuna i to podijeljeno s kupovnim za devize eur-kuna, tako dam sam tu dosta love izgubio.

Jel ovako inace skidaju u inozemstvu kad valuta nije eur ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:59   #1079
da si skidao eure s kartice izdane u bosni, onda bi išlo po fiksom tečaju ... ovako se sve konveritara u eur bez obzira u kojoj zemlji trošiš i bez obzira ako imaš na računu valutu zemlje u kojoj trošiš (onda ti je još gore)
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 00:16   #1080
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
koliko ja znam, masovno se zatvaraju žiro računi zbog naknada
već mjesec dana svako jutro kad se probudim čestitam sama sebi za taj čin zatvaranja računa.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.