Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 11:17   #41
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post

I, NITI JEDNA od mladenki NIKAD NIJE na svoj veliki dan samo obična djevojka u bijeloj haljini (koja, uostalom, ne mora nužno ni biti bijela), odnosno mladenka je samo obična djevojka u haljini, ali toliko zrači da je NIKAD i NITKO ne bi zamijenio s nekom gošćom u bijeloj haljini
ok, mozda sam se mao grubo izrazila, al htjela sam rec da s obzirom da sam ja imala ful jednostavnu haljinu, a ova ffrendica puno "kiceniju", ne bi se uopce znalo tko je mlada da nisam imala veo....sorry
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:00   #42
ajme veo jako lijepa i stara tradicija ali neznam hoću li ga nositi
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:26   #43
ja neću imati veo,već samo jedan cvijet u kosi.
veo probala i ne stoji mi...izgledam si smiješnoi
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:32   #44
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
ok, mozda sam se mao grubo izrazila, al htjela sam rec da s obzirom da sam ja imala ful jednostavnu haljinu, a ova ffrendica puno "kiceniju", ne bi se uopce znalo tko je mlada da nisam imala veo....sorry

Bez obzira na njenu kićenu haljinu, sudeći po tvom čarobnom smješku sa slikice, vjeruj mi - ne bi se moglo fulati
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:42   #45
Ja ću definitivno imati veo. I to onaj do poda. Haljina će biti jednostavnija, nikakve krinoline ne dolaze u obzir jer nisam taj tip, ali mi je zato čipka i veo apsolutni must! Imat ću puštenu kosu, lagano nakovrčanu, sa cvijetom u kosi pored uha i veo preko glave (ne i lica) u španjolskom stilu.
Elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:06   #46
hvala tamburasko-nikako nisam htjela nikoga uvrijediti....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:15   #47
Ma znamo draga... nesporazum. pusa
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:23   #48
Joj, lolita, draga, nemoj se ti zbog mene zabrinjavati, nisam ja ni mislila da si ti nešto loše mislila (uf, ajme izraza ) ja ti samo imam oko koje vidi gluposti i imam jezičinu uuuuuuuuu...
Evo ti još jedna cmoka
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:56   #49
Pozdrav cure.
Evo da i ja ostavim koji komentar nakon mjeseci posta
Ja sam kupila svoju vjencanicu.Mislim da je šivana u Španjolskoj, iz kolekcije Pronovias. Već mi je doma. Jupi. Htjela sam vam reći da su dizajneri uz moju vjenčanicu svakako predvidjeli dugi veo-čipkasti. I u njihovim je zamislima veo must za ovu našu prigodu. No ja ga nisam naručila jer je on povrh vjenčanice koštao još 700 eura i bilo mi je to malo too much.
Vjenčanica je posebna, čipkasta.No krinolina i no saten
Mislim da o izboru veoa, treba uzeti u obzir i ostale stvari-kao stil vjenčanice, frizura... Po prirodi sam veliki esteta i želim da mi svaki detalj ima smisla i da je sve skladno. Zato veo samo ako se uklapa. Ja još nisam procjenila da li mi se uklapa i kakav. ha ha
Eto to je moj komentar, ako ste me razumjele
Pusa
katalina_v is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:03   #50
Ja još neznam dali ću imati veo.. Moja šogorica je imala dugi veo do poda i baš je bila šik..
Ja ako ću ga imati, imat ću ga samo u crkvi...
Al naravno ovisi o haljini, frizuri...
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 01:07   #51
Ovisi kao haljina izgleda i uklapa li se veo uz nju. Kada se budem udavala probat ću stotine vjenčanica i pripadajućih sitnica uz njih, pa vjerovatno i veo. I da, ako mi bude išao uz vjenčanicu i frizuru sigurno ću ga staviti. Fora su mi oni dugački koje djeca nose iza tebe, i zato veo
__________________
Moj potpis!!!!
LoknicaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 16:43   #52
neznam dali mi paše veo kad je gornji dio tj.korzet pun kristalića
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:12   #53
I moj je korzet pun kristalića i veo se super uklapa. Ne znaš dok ne probaš. Vjenčanica je jako nabrana i bogata, boje šampanjca, a veo bijel sa čipkastim rubom. Ne znam kako je to uspjelo ali super izgledaju u kombinaciji. Probati pa vidjeti...
Andast is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 17:50   #54
i meni je vjenčanica boje šampanjca ima swarowski kristalice i proziran je tako da za ispod moram kupit korzet doljni dio je sav ugužvan
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:08   #55
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
baš mi je drago da nisam jedina kojoj se veo sviđa

samo mi recite, sigurno se ne mora nositi i šal preko ramena ako se nosi veo, a haljina nema naramenice? mislim u crkvi
i mene muci ista stvar...drugi vikend idem na probu
pa cu onda vidjeti koliko taj veo pokrije...
mada vjencanica uopce nije previse otvorena....
samo ramena...bez dekoltea...
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:21   #56
Najlakše je otići do svećenika i pitati ga. Tako izbjegnete sve neugodnosti.
Andast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 10:50   #57
E pa ja cu nositi veo i sta me briga sta tko drugi misli i kaze....I imat cu limuzinu iako ju svi po forumu pljuju...E pa bas cu ju imat...
Joj...Izivcira me to kad nitko ne smije reci svoje misljenje a da ga se ne popljuva...Cure, koma. Ovdje je smisao pomoci nekom a ne ga pokopat...ali, ja...!!!!

zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 10:55   #58
Hej, Željkić, svima nam se to ovdje više-manje dogodilo, ali zaključak je da ti moraš po svom bez obzira na sve one koje su također rekle svoje mišljenje (negativno). Ne bi nam bilo zanimljivo da sve jednako mislimo, ne bismo mogle birati...

Zato, go girl u svim svojim idejama Pitaj za misljenje, ali ne daj se pokopati negativnim komentarima
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 10:56   #59
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
E pa ja cu nositi veo i sta me briga sta tko drugi misli i kaze....I imat cu limuzinu iako ju svi po forumu pljuju...E pa bas cu ju imat...


i ja isto, i ja isto.... i još ću imati i djeveruše pa nek bude ko na američkim sapunicama
mara bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 11:02   #60
Ja na kraju ipak neću imati veo
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.