Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2007., 15:46   #281
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
pa kak nisi...čak ih je i moj mališa imao...davno je,davno bilo toooo...
a prije koliko si ti mališu rodila, ozbiljno niti sam ikad čula za njih niti ih vidila, a ni frendice mi što imaju dicu nisu mi ih spominjale
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:50   #282
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
alooo...govorimo o tih nekoliko minuta kolko si u vodi,moru,bazenu...
ma ni minute i ni sekunde.. radije skupljam govna nego da si od dreka radi gulaš u pelenama a ja to još poduprem pelenama za kupanje...

Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Upravo tako.Kao što mi se ne gadi mijenjati mu pakakanu pelenu,tako ću bez beda uzet vrećicu i kupit govance po Jadranu.Dok nam se Česi zgražaju.
Zaozbiljno,ove godine smo još premali za neka duga kupanja u hladnom moru(bazenčić napunit i na sunce da se zgrije!),pa se za to ne brinem.
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:50   #283
Quote:
mare83 kaže: Pogledaj post
a prije koliko si ti mališu rodila, ozbiljno niti sam ikad čula za njih niti ih vidila, a ni frendice mi što imaju dicu nisu mi ih spominjale
pred 11god...i koristila ih u moru i bazenu...da ne lovim drekece...iz kupaćih gaćica su mu uvijek isplivali...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:54   #284
Quote:
Sandra October kaže: Pogledaj post
ma ni minute i ni sekunde.. radije skupljam govna nego da si od dreka radi gulaš u pelenama a ja to još poduprem pelenama za kupanje...


ha čuj,tvoja volja...moj nije nikad bio ni crven...pa ni cure...a koristile mi te pelene tih par minuta...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:54   #285
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
pred 11god...i koristila ih u moru i bazenu...da ne lovim drekece...iz kupaćih gaćica su mu uvijek isplivali...
OK, da rezmiram.
Dakle, te pelene su isključivo radi toga da gofance ne pluta okolo, da?
Dal su te pelene vodonepropusne?
Ako jesu, onda mi je jasno, ako nisu, onda stvarno dođemo na onaj Sandrin gulaš u peleni.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:55   #286
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ha čuj,tvoja volja...moj nije nikad bio ni crven...pa ni cure...a koristile mi te pelene tih par minuta...
aha ček! Znači, čim izađe iz vode, pelenu škartiraš.
Danas mi logika ne ide
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:59   #287
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
OK, da rezmiram.
Dakle, te pelene su isključivo radi toga da gofance ne pluta okolo, da?
Dal su te pelene vodonepropusne?
Ako jesu, onda mi je jasno, ako nisu, onda stvarno dođemo na onaj Sandrin gulaš u peleni.
zaista ne znam kak je sada...stvarno...ja sam te pampersice kupovala u austriji (tu nije bilo pola toga ko sada) i bile su ok...a ko za vraga svaki put u vodi bi kakao...kad su cure bile male toga nije bilo...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 15:59   #288
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
aha ček! Znači, čim izađe iz vode, pelenu škartiraš.
Danas mi logika ne ide
ma naravno...pelena za kupanje...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 16:02   #289
U vrijeme moje mame nije bilo tih pelenica, ali je rekla da nam je obavezno navlačila minijaturne kupaće kada smo bili u vodi i da se naravno dešavalo da se pokakamo, pa bi onda to samo isprala kad bismo izašle van.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 16:14   #290
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
U vrijeme moje mame nije bilo tih pelenica, ali je rekla da nam je obavezno navlačila minijaturne kupaće kada smo bili u vodi i da se naravno dešavalo da se pokakamo, pa bi onda to samo isprala kad bismo izašle van.
pa eto--modernizirali su se,samo sada nema ispiranja nego bacanja u kantu koje naravno nema nikad u blizini na plaži ,pa opet moram vući govanca doma

eh,da---dijele se promotivno u Super Konzuma------Pampers za kupanje


(znam ženu koja radi tamo,pa mi uvalila par paketića,iako ni ona nezna šta je to---ma mukte je ,pa se daje ovako ako znaš koga )
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 21:44   #291
nisam bas pratila, al eto...zasto tete rode dizu takvu frku da trebaju bit platnene, pa ni ove druge ne mogu izazvati pelenski osip ni nista slicno ako se dovolnjo cesto mijenjaju....jest da se s njima potrosi puno vise para ali se dobije puno vise vremena kojeg cemo provest sa bebacima
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 21:30   #292
mi probali babylove newborn - uuuužžžaasss... puštaju na sve strane...jan siroti bio mokar ko da platnene ima..
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 21:45   #293
možda su mu premale
mi smo sad na mini 4-9 i ok su.probala sam stvarno puno pelena i sve su mi tu negdje.a s obzirom da su babylove jako jeftine(100 kom 125 kn),super su .
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 09:52   #294
ajmo ljudi javljajte se, ja ovaj tjedan idem pokupovati i zadnje sitnice pa i pelene
al me sad brine koje one 2-5 ili 3-6,šta ako rodim bebca od 4kg i više, sumnjam da će biti manji od 3kg,žao mi je baciti novac pa molim ako ima netko pametan nek mi to komentira
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 09:58   #295
Quote:
Mirjana.P. kaže: Pogledaj post
ajmo ljudi javljajte se, ja ovaj tjedan idem pokupovati i zadnje sitnice pa i pelene
al me sad brine koje one 2-5 ili 3-6,šta ako rodim bebca od 4kg i više, sumnjam da će biti manji od 3kg,žao mi je baciti novac pa molim ako ima netko pametan nek mi to komentira
nemoj to sad kupovat, to ti lako muž ili netko skoči kupit kad rodiš pa vidite kolka je beba. toga bar imaš svugdje
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:00   #296
Quote:
Mirjana.P. kaže: Pogledaj post
ajmo ljudi javljajte se, ja ovaj tjedan idem pokupovati i zadnje sitnice pa i pelene
al me sad brine koje one 2-5 ili 3-6,šta ako rodim bebca od 4kg i više, sumnjam da će biti manji od 3kg,žao mi je baciti novac pa molim ako ima netko pametan nek mi to komentira

Najbolje ti je uzeti 2.Od 3-5kg.Tako sam ja.Ne možeš pogriješiti.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 10:11   #297
hvala hvala ako već piše 3kg valjda će mu biti dobre
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 12:57   #298
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
mi probali babylove newborn - uuuužžžaasss... puštaju na sve strane...jan siroti bio mokar ko da platnene ima..
možda su mu prevelike, tak su nama puštale...
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 17:17   #299
I mene je brinulo dal da uzmem od 2-5 ili 3-6 kg, a pošto su na uzv-u procjenili da mali već sad ima 3400 g, mislim da nema potrebe kupovati one od 2-5 kg, pa smo uzeli od 3-6. Danas nam je 38+0, a prošli tjedan kupili smo sve ostale stvari koje su nam falile
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 22:34   #300
mi imali 2-5 a moj Leon se rodio sa 4500 g.jedva mu ih zakopčala.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.