Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2008., 20:37   #21
Problem danasnjeg drustva je taj da su mladje generacije sve pune preseravanja i kurcenja a kod starijih vecinom svako gleda svoje dupe,makar ima iznimaka.
Ša la la la is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 21:20   #22
ovaj gore, neću ga imenovat, jer nisan prosta, mislin ima logike šta si reka, većinom
odrasli ne razume dicu, njima je to sve dosadno, pa na kraju dođe do tragičnih
posljedica, i onda se tek ti stariji malo zapitaju.
Melpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 23:28   #23
Quote:
Tracker kaže: Pogledaj post
moram tu knjigu pročitat, obavezno. moji vršnjaci samo pričaju o tome 'kako su se ubili u petak/subotu', kako su dobili ovi/oni po pički...
Često se moram poglupit da mogu razgovarat s njima.
pretpostavljan otprilike koliko imas godina, to je istina sta govoris da kad sidnes na kavu s ekipon samo slusas ko se vise ubija, broje se cikovi i zenske itd.. Ima vrlo malo mladih ljudi (ne mislim na ništa starije od 18 npr) s kojima zapravo možeš ozbiljno pričati. recimo nalazim se u svom društvu i ne pada mi na pamet pokrenuti stvarno temu za pricanje. recimo nedavno je krenula tema o new ageu, ja san posrala taj ''pravac'' i to je bilo to. niko mi nije da mišljenje niti izrazio slaganje ili kontru, tako da nekad uopće ne vridi započinjat takve razgovore. nisan ni ja ko zna koliko pametna ili mudra, ali mogu o necemu ozbiljnijem pricat ili nauciti nesto..
za tako nešto imaš starije prijatelje..
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 23:55   #24
17 godina, nije tajna. Ima par stvari o kojem se priča: alkohol-izlasci, šore i lovačke priče. To je otprilike to. Priče koje nebi našli ni u knjizi Stevana Kinga.
S rijetkima se možeš zajebavat na račun svake teme, baš laprdate o svemu, svađat se oko toga... Ubitačno mi je dosadno u školi slušat forsere cijelo vrijeme
Tracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 01:36   #25
a zasto bi se uklapao u drustvo?
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 02:38   #26
Quote:
123 kaže: Pogledaj post
a zasto bi se uklapao u drustvo?
nije li cilj svakoj osobi bit uklopljen u drustvo,a ne biti neprihvacen
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 02:46   #27
ako se bash trudish da se ukopish u drustvo nameces samome sebi brigu, prilagodjavas se vecini bespotrebno i cinis kontra efekat, samo opusteno pokusaj naci zadovoljstvo samim sobom na prvom mjestu a drustvo ako te nece takvog kaki si nace se vec onaj ko ce te cenit, to jes drustvo ce se vec uklopiti u tebe...dakle zakljucak je: malo strpljenja, rad na sebi bez prilagodjavanja drugima i sve ce biti uredu.
 
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 20:15   #28
Quote:
Tracker kaže: Pogledaj post
17 godina, nije tajna. Ima par stvari o kojem se priča: alkohol-izlasci, šore i lovačke priče. To je otprilike to. Priče koje nebi našli ni u knjizi Stevana Kinga.
S rijetkima se možeš zajebavat na račun svake teme, baš laprdate o svemu, svađat se oko toga... Ubitačno mi je dosadno u školi slušat forsere cijelo vrijeme
a gle, to je psihologija mase Možda je i stvar u tome što i najveći geniji u gomili ljudi imaju mozak idiota laički rečeno Ja sam tu tvoje godište, a ima ljudi za koje nisam ni znala da mogu pričati o nekim temama pa kad zaronim malo dublje u upoznavanje pronađem baš pametne zajedničke teme koje se ne dodiruju uzimanja raznih supstanci

Meni je gore kada se osoba u svemu stvari slaže sa mnon, onda skužin da pojma nema o čemu govorin. Onda prestanen pricat, mislin se daj se argumentirano slozi ili mi reci sta mislis
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 00:18   #29
Quote:
x_Mala-Crna_x kaže: Pogledaj post
nije li cilj svakoj osobi bit uklopljen u drustvo,a ne biti neprihvacen
Cilj mu je ako to ne znaci da se ce mijenjati.Zar nije glupo gubiti ono svoje JA da bi se uklopio?Zasto bi se pokusavao ukopiti s ljudima s kojima nemas iste interese?Znaci da bi morao promjeniti sebe da bi ga prihvatili.
moje misljenje
__________________
If you love something, let it go. If it comes back to you- it's yours, if it doesn't- it never was.
silent scream is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 00:19   #30
Quote:
silent scream kaže: Pogledaj post
Cilj mu je ako to ne znaci da se ce mijenjati.Zar nije glupo gubiti ono svoje JA da bi se uklopio?Zasto bi se pokusavao ukopiti s ljudima s kojima nemas iste interese?Znaci da bi morao promjeniti sebe da bi ga prihvatili.
moje misljenje
naravno da je glupo mjenjati se
al on ima 17 a danas ako imas 17 ne pijes ne pusis ne ostajes subotom vani do 4-5 i slicno,rijetko ko ce te prihvatit
x_Mala-Crna_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 20:30   #31
Quote:
x_Mala-Crna_x kaže: Pogledaj post
naravno da je glupo mjenjati se
al on ima 17 a danas ako imas 17 ne pijes ne pusis ne ostajes subotom vani do 4-5 i slicno,rijetko ko ce te prihvatit
ne slazen se ljudi sasvim normalno funkcioniraju i sasvim normalno se mogu uklopiti u drustvo bez toga sta si rekla. ne svodi se sve na te price. istina da sa 17 godina neces bas s previse ljudi pricat o štetnosti ultraljubičastog svjetla na kožu, ali zar imas ista za ocekivat od dice u toj dobi po meni bi se i tribali ludirat, krsit pravila i glupirat. oces to radit na trecoj godini faksa pa samom sebi sjebat zivot?

to ovisi od osobe do osobe jel.. mozda te utjesi cinjenica da rijetki nadju rijetke
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.