Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 21:35   #1
Najoriginalniji načini za zaprositi curu

dakle evo stigao je i taj dan... ja sam se odlučio da je moja dugogodišnja veza sa dotičnom gospođicom konačno došla do točke kada je ja moram zaprositi...
ja imam 23 a ona 24 godine. ali to je sad manje bitno. naime več jako dugo smuišljam koji je najbolji način da ju zaprosim ali nikako da izmislim... pomalo mi je otrcano ona klasika:lepa obleka, skupa večera, šampanjac, pa onda na koljena pred punim restoranom i obaviti to. ja bi htio nešto originalnije... dajte mi pomozite molim vas vi koji ste već imali priliku zaprositi svoju curu/dečka.

ajde cure dajte mi vaša iskustva molim vas. Kako ste vi doživjele taj trenutak i kako vaš je vaš dragi zaprosio..

unaprijed zahvaljujem
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:39   #2
Micek, čestitam!
Uglavnom da ne piskaram bez veze, evo ima cijeli sajt o tome, pretpostavljam da engleski bar natucaš: http://www.brilliantproposals.com/How-To-Propose.htm

Ima mrak ideja tamo, nadam se da će te neka inspirirati
Sretno!
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:43   #3
meni je cool iznajmiti aviončić koji vuče poruku.

Nekidan je to jedan dečko napravio ovdje u Os
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:51   #4
Quote:
Aurora.os kaže: Pogledaj post
meni je cool iznajmiti aviončić koji vuče poruku.

Nekidan je to jedan dečko napravio ovdje u Os
orignalno moram prznati
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:53   #5
Ako ima čvrst san stavi joj prsten na ruku dok spava... ujutro kad se probudi i ugleda ga praviš se lud, nemaš pojma otkud se stvorio jer si i ti spavao
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:54   #6
Quote:
Aurora.os kaže: Pogledaj post
meni je cool iznajmiti aviončić koji vuče poruku.

Nekidan je to jedan dečko napravio ovdje u Os
Brančika zahvaljujem na stranici.... da to s avionom je fora. čak ima i sportski aerodrom ovdje u blizini gdje ja živim. sam to mi se čini nekak skupo, iznajmiti avion. a možda nije ne znam morao bih pitat...
M@tthew is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:12   #7
Stavi joj ga u kolač i moli se da ga ne proguta, ma šalim se, po tom pitanju sam nekreativna ali ova ideja da joj se stavi na prsten dok spava mi djeluje odlićno
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:41   #8
Ako nisi pri novčekima tada i najbolje dođe tvoja kreativnost do izražaja. Bolje da se iskeširaš za prsten koji će imati do kraja života nego za taj jedan dan. Njega iako će pamtiti, možeš učiniti posebnim na puno drugih načina koje ti fin. situacija dopušta.

Naravno ovisi i koji je tip osobe, jel je romantična, praktičar ili pustolov?

Meni je recimo u zadnje vrijeme najoriginalnija prosidba bila da se dečko ponudi da joj izmasira stopala. I tako masira on masira i natakne joj prsten na mali nožni prst.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:17   #9
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Meni je recimo u zadnje vrijeme najoriginalnija prosidba bila da se dečko ponudi da joj izmasira stopala. I tako masira on masira i natakne joj prsten na mali nožni prst.
joj. ovo mi je preslatko
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 08:53   #10
u svakom slučaju kako god da je zaprosiš probaj
organizirati da vas netko snimi sa kamericom
jer bi sigurno voljela imati uspomenu na to....

p.s. strava mi je kad na semaforu na tekmi piše: Udaj se za mene...
ali sad je kraj prvenstva....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:00   #11
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Ako ima čvrst san stavi joj prsten na ruku dok spava... ujutro kad se probudi i ugleda ga praviš se lud, nemaš pojma otkud se stvorio jer si i ti spavao
Tako je mene moj zaprosio
Probudila se ja, i krenem oprati zube kad ono
Samo on se nije pravio lud nego je rekao prave riječi i eto datum se polako približava.
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:58   #12
Bilo bi lijepo i romantično da ju odvedeš na mjesto gdje ste se upoznali, prvi put poljubili, ili neko vaše drugo mjesto i tamo ju zaprosiš. o ne bi trebala biti skupa varijanta osim ako ste se prvi put poljubili na Bahamima
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:16   #13
Mislim da svaka od nas točno pamti kako ju je dragi zaprosio, ma kako originalno ili neoriginalno bilo. I da je svakoj od nas sjećanje na to nešto posebno. Tako da možda ne trebaš razbijati glavu da to bude nešto do sada neviđeno ili ne znam kako ludo. Ti nju najbolje poznaš i vjerojatno možeš pretpostaviti u kakvom bi se ona trenutku osjećala ugodno ili ne. Meni osobno bi bilo jako neugodno na prepunom stadionu, ali nekima je to zakon. Držim fige da sve bude kako zamisliš.
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:43   #14
ma dovoljno je da klekneš i zamoliš
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:48   #15
Quote:
poison ivvy kaže: Pogledaj post
ma dovoljno je da klekneš i zamoliš
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:28   #16
ja ti mogu napisati kako je mene dragi zaprosio.Stvarno se potrudio...ali isplatilo se.Pamtit ćemo to do kraja života.
Vračajući se sa kave u autu sam našla smotan papirić na kojem je sastavio pjesmicu(u rimi naravno) i nakon nje zagonetku.Ja sam morala riješiti tu zagonetku koja me dovela do drugog mijesta gdje me čekala sljedeća poruka-pijesmica i zagonetka i tako 6 puta jer smo 6 godina skupa.Za svaku je godinu smislio nešto predivno i svaka je imala svoje značenje.Lutala sam po raznim mjestima (sigurno 45 min.)koji su nama važni,npr.naša njiva,nogometno igralište(gdje svake ned.gledamo tekmu),moje poduzeće,naš omiljeni kafić.....dok me zadnja poruka nije dovela do našeg stana.
Tamo me tek čekalo pravo iznenađenje,stan posut ružama i sviječama i zadnji zadatak.
Papire u kojima su bile omotane pjesmice(godine naše veze provedene skupa) morala sam staviti na plamen svijeće.U tom su mi trenutku na svakom papiru koji je bio prazan počele dolaziti rijeći.ŽELIŠ LI SE ZA MENE UDATI.
Šest rijeći kao naših 6 godina.Kad sam to riješila otišla sam do sobe gdje me on na koljenima čekao sa prstenom i ružom u ruci i na radiu je svirala naša pjesma.
Nadam se da ti se sviđa i da sam ti barem malo pomogla.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:31   #17
uau maaalaaa....svaka čast!!!!!!!!
fascinantno....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:36   #18
Maaalaaa ovo je najbolje sto sam do sad procitala kako je decko zaprosio curu! Savrseno!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:36   #19
ajme kako romantično mene je sama priča oborila
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:43   #20
je stvarno se potrudio.Smišljao je to danima.
Mene je najviše pogodilo ono s papirima jer nisam prije bila čula za tu foru ....limunom napišeš na nekom posebnom papiru rijeć koja nestane (osuši se) i pojavi se tek kad ju staviš na toplinu plamena.
A i latice ruža su mi bile predivne.Naručio je iz Rijeke 130 ruža.
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.