Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2008., 17:56   #61
Quote:
L_i_m_e_ kaže: Pogledaj post
Vjerovatno vec ima slicnih tema ali nisam naso ni jednu sa ovim videom i upozoravam vas da je video stvarno za one sa jakim zelucem...


http://www.youtube.com/watch?v=4CYMa...ukavice.2.html
nemam rijeci..pokusala sam to gledat..al ne mogu, ne mogu, prestrasno je to..i sama imam zamorca koji u stvari maltretira mene a ne ja njega..i ovi ljudi koji maltretiraju zivotinje na bilo koji moguci nacin, i za bilo koju svrhu moraju biti kaznjeni..evo najnoviji slucaj psica kojeg je tzv umjetnik izgladnjivao do smrti..dok su drugi gledali "predstavu", ma fuj..naravno da sam potpisala peticiju protiv njega..i ne postoji dovoljno stroga kazna kojom bi ga se kaznilo katastrofa..uzas
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 13:17   #62
Quote:
I meni je žao mačaka ali gledajući realno Kinezi imaju pravo u ovom slučaju.Pa ne mogu svaku mačku nahraniti itd.
umjesto da proklti kreteni idu ubijat mace, mogli su ih cipirati i sterilizirati- a ne odzimati pravo na zivot.

ako ipak volis ljude, kada vec ne zivotinje, to ti je analogno paraleli : "Joj gle beskucnik. Idem ga uspavati, jer ovo sto on zivi nije zivot."
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:16   #63
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
umjesto da proklti kreteni idu ubijat mace, mogli su ih cipirati i sterilizirati- a ne odzimati pravo na zivot.

ako ipak volis ljude, kada vec ne zivotinje, to ti je analogno paraleli : "Joj gle beskucnik. Idem ga uspavati, jer ovo sto on zivi nije zivot."
Treba li tako i sa štakorima, ili oni nisu dovoljno simpatični da imaju pravo na život?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 14:32   #64
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
umjesto da proklti kreteni idu ubijat mace, mogli su ih cipirati i sterilizirati- a ne odzimati pravo na zivot.

ako ipak volis ljude, kada vec ne zivotinje, to ti je analogno paraleli : "Joj gle beskucnik. Idem ga uspavati, jer ovo sto on zivi nije zivot."
Slažem se s tim da je okrutno i gadno, ali gle - jeftinije je. Cijepljenje i sterilizacija po mački ti je valjda preko 200 kn. A ubiti ih možeš na razne jeftine načine, da sad ne nabrajam.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 12:48   #65
Quote:
Uz sva kršenja ljudskih sloboda, zatvaranja svih aktivista, u zemlji gdje nema slobode mišljenja, gdje ubijaju ljude bez suđenja, u zemlji koja iskorištava radnike, zabranjuje religije, ubija nevine, ugnjetava narode...

i sad je vama jedini problem u takvoj zemlji što će uspavati par mačaka, prijatelji životinja možda mislite da ste prijatelji životinja ali ste neprijatelji ljudi i čovječnosti, svaka vam čast
nije JEDINI problem, ali je problem...
neprijatelj ljudi? pa kad gledam i čitam o ovakvim stvarima (bilo to mučenje životinja, izrabljivanje djece il nešto drugo) mizantrop u meni definitivno prevlada.
pitam se što si ti ikad napravio za ljude - dao ikad krv? imaš li donorsku karticu u novcaniku? volontrao igdje? sudjelovao u nekom prosvjedu? ja sam nesto od toga i napravila.
i onda se dobrica u meni i mizantrop sukobe. za sad se još bore, ali i ove riječi gore potiču mržnju u meni... pa čemo vidjeti konačni ishod...
menada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 06:58   #66
ae, a sta ne stitite i dizete glas za miseve, zohare, pauke, bakterije?


mislim, ajde, koliko intelektualaca ovdje ima sto misle da te macke imaju dugu, lijepu, sjajnu dlaku??? pa one su prijenosnici bolesti ko i ostale bestije.. sta ce sad placat veterinare za 3984023523532 macaka??? nije njihovo razmnozavanje jedini problem ...
il, sta, da ih cvaknu pa ce crknut jednom, a do tad nek se brdo ljudi zajebava s bolesnim mackama..
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 10:52   #67
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ae, a sta ne stitite i dizete glas za miseve, zohare, pauke, bakterije?
Opet nebuloze.
Od kuda znaš da ne štite i ne dižu glas za miševe, žohare, pauke i bakterije?
Pokretač teme je pitao za mačke, i u zagradi za Tibetance
Da su u tekstu spomenuli bakterije, koje okolo prenose mačke, vjerojatno bi naslov teme bio "kina - olimpijske igre - bakterije koje smetaju"
Pokretač teme je htio raspravu konkretno o mačkama u kini, a ne raspravu o miševima, žoharima, paucima, bakterijama i onima koji nisu pokrenuli raspravu o tome.
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 10:57   #68
ja zaista nisam naisla ni na jedan clanak, niti sam kad cula o tome da prijatelji dizu glas za miseve i zohare.. ali stalno vidim za pse i macke... pa nadji mi ti primjer, molim te..?


pa ajd malo upotrijebi mozak sama a ne samo citat, pa mi reci koliko zdrave mogu biti ulicne macke?
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 17:05   #69
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ja zaista nisam naisla ni na jedan clanak, niti sam kad cula o tome da prijatelji dizu glas za miseve i zohare.. ali stalno vidim za pse i macke... pa nadji mi ti primjer, molim te..?


pa ajd malo upotrijebi mozak sama a ne samo citat, pa mi reci koliko zdrave mogu biti ulicne macke?
A gdje si to tražila članke? Da si kojim slučajem potražila na stranici Prijatelja životinja možda bi i našla.
Pavor Nocturnus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 20:29   #70
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
ja zaista nisam naisla ni na jedan clanak, niti sam kad cula o tome da prijatelji dizu glas za miseve i zohare.. ali stalno vidim za pse i macke... pa nadji mi ti primjer, molim te..?


pa ajd malo upotrijebi mozak sama a ne samo citat, pa mi reci koliko zdrave mogu biti ulicne macke?
A zašto bi raspravljali o žoharima ako je tema o mačkama?.
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 03:35   #71
ja cijelo vrijeme i postavljam pitanja o mackama, a vi se lijepite za zohare..

zasto o tome pricam?

zato jer su u ovom slucaju macke = zohari
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 05:19   #72
Zato jer kad biraš između života ljudskog bića i životinje razumni ljudi daju prednost ljudskom biću.
Pobit sve mačke ako se tim može spasiti jedan ljudski život.

Zašto svi briju na "jadne" mačke koje su realno gledano zbog prekomjernog broja postale štetočine + predstavljaju sigurnosni rizik po pitanju zdravlja dok milijuni ljudi umiru od gladi?

Da nas pogodi epidemija svi bi vikali na kineze zašto to nisu spriječili. Moraju postojati neki minimalni higijenski standardi.
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 21:15   #73
Unhappy Ubio zalutalog soba

http://www.jutarnji.hr/zanimljivosti...,14,,119548.jl

Koliko god da ovakvih stvari pročitam, jednostavno se ne mogu naviknuti i svaki puta se iznova rastužim. Ne shvaćam zbog čega ljudi takve stvari??

Koja bi po vama bila primjerena kazna za ovakvog čovjeka?

Snimku jednostavno nemam srca pogledati.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 21:57   #74
robijanje 10godina
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 10:44   #75
Rjesenje problema!!!

https://www.forum.hr/showthread.php?t=316069
cdkc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:30   #76
Zar nikoga nije dirnulo ovo?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:54   #77
strasno!
pa zar se nije moglo pozvati nekog iz zoloskog vrta? ili nekakvog lovca.. cuvara.. nekog??
da mu se sedativ i nakrca na kamion i u divljinu. i on bi bio jos uvijek ziv....
ljudi su najvece zivotinje
kazna? robijanje. u sibiru. a nakon toga humanitarni rad: nek nosi hranu po pojilistima!!!!!
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 18:41   #78
Quote:
VelikiGuzitelj kaže: Pogledaj post
isuse i marijo!!!! jao i joj. Je li ovo nekakva morbidna zajebancija ili oni fakat jedu juhe od fetusa?
Ne, nažalost nije.
m@rty16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:21   #79
Kinezi jedu fetuse Ozbiljno, ako ima netko tko je povjerovao u ovo, neka sad opali par puta glavom o zid, jer mu za drugo i nije
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 16:38   #80
kod Kineza mi ništa nije nevjerojatno
skyon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.