Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 21:10   #41
kupila sam papire za preslikavanje, pa sam metnula gore slikicu koja je i na pozivnicama i budem uvalila neku mašnicu.
a što se tiče lastika, ja ne mislim to imat na sebi dok ne bude vrijeme za bacanje, a ispast mi neće preko mojih bokova
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:11   #42
napiši ti gore ŠEFICA da ne bi bilo zabune čije su
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 09:12   #43
Quote:
blablaca kaže: Pogledaj post
kupila sam papire za preslikavanje, pa sam metnula gore slikicu koja je i na pozivnicama i budem uvalila neku mašnicu.
a što se tiče lastika, ja ne mislim to imat na sebi dok ne bude vrijeme za bacanje, a ispast mi neće preko mojih bokova
pa nisam ih ni ja nosila, samo sam ih zatakla na podvezicu koja je bila na potkoljenici da ih on moze izvuci
a lastik je autenticnosti radi, falila je jos koja rupa na njima; kao od nosenja ali i airkondisin...
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 20:53   #44
bacajte pregacu za kuhanje, to su neki bacali... i smjesno je... i zabavno...
hela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 10:37   #45
Ja sam bila na vjenčanjima di mladoženja nije bacao ništa, a mlada buket.Tako ćemo i mi, nisam ni razmišljala da bi morao nešto bacat...
__________________
* 04.09.2009. *
Yolaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:19   #46
i šta je bilo kad je neka cura uhvatila buket? mislim, inače kad se bacaju buket i podvezica/kravata, obično ono dvoje koji to uhvate otplešu jedan ples zajedno, pa me zanima što u slučaju kad mladoženja ne baca ništa? jer moj ne želi bacat, a i uvijek mi je glupo kad vidim kako dvoje ljudi koji se ponekad jedva poznaju moraju plesati dok ih svi ostali gledaju...
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:43   #47
Quote:
L_U_D_A kaže: Pogledaj post
i šta je bilo kad je neka cura uhvatila buket? mislim, inače kad se bacaju buket i podvezica/kravata, obično ono dvoje koji to uhvate otplešu jedan ples zajedno, pa me zanima što u slučaju kad mladoženja ne baca ništa? jer moj ne želi bacat, a i uvijek mi je glupo kad vidim kako dvoje ljudi koji se ponekad jedva poznaju moraju plesati dok ih svi ostali gledaju...
Pa ništa, cure hvataju buket kao koja će se slijedeća udat, više je u tome stvar nego da oni zajedno plešu, bar di sam ja bila... Normalno bacanje buketa, svi plješću curi koja ga uhvati i ona ga odnese na stol, to je to.
__________________
* 04.09.2009. *
Yolaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:46   #48
meni se sviđa!
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 16:32   #49
znam da negdje bacaju paznu kutiju od neke dobre žestice. Pa momak koji uhvati kutiju, na poklon dobije ne samo ples s djevojkom koja je uhvatila buketu, već i litru "dobroga". Nije to dobro?
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 16:58   #50
skrivanje podvezice

Ja sam bila na vjenčanju gdje je mlada sakrila podvezicu ispod jedne sjedalice u sali (a kako sve sjedalice imaju navlaku, nitko nije vidio gdje je) pa je onda onaj koji je našao pozvezicu plesao s curom koja je uhvatila buket)
buduća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 11:55   #51
Quote:
trape10 kaže: Pogledaj post
Drage moje dame i ako se nađe pokoji muškarac-dobro mi došli!
Naime, uskoro se udajem i ne želim da mi se budući muž na svadbi zavlači pod vjenčanicu da bi skinuo podvezicu-iskreno, to mi je malo degutantno s obziom na mjesto i ljude koji su na svečanosti. Budući da ću ja bacati buket, ne bi željela da cura koja uhvati buket ostane sama na podiju, pa Vas s toga molim da mi pomognete sa idejama što bi moj budući muž mogao baciti umjesto podvezice.

Hvala na orginalnim idejama!!!!!!!!
ciao! evo, pročitala sam samo tvoj post stavljen ovdje, druge nisam, ali odlučih tebi odgovoriti na ovo pošto si radi tog i otvorila temu...
gle, ne treba on tebi zavlačit se pod vječanicu, kod nas tog nema već godinama- nek on lijepo podvezicu ima u džepu (tako imaju kod nas) ili neka bude kod kuma a on ju poslije uzme i baci ju. Bez ikakvih filozofija. čemu komplicirati... tako ćemo i mi imati jer su meni osobno bilo kakve druge alternative glupost. Nemam namjeru vrijeđati cure koje su ti napisale alternative raznorazne jer nisam niti čitala njihove postove već samo velim svoje mišljenje. I to da tako baca podvezicu je sasvim ok i nikome neće biti bezveze, vjeruj mi, jer čemu da se zavlači pod haljinu ako ti nije ugodno?!
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:14   #52
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
kod nas u hercegovini se baca kravata (zamjenska) ili prazna boca viskija
Nadam se da se salis
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:22   #53
prazna kutija ...i onaj ko uhvati kutiju, dobije i bocu koja je obično kod mlade
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 15:28   #54
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
prazna kutija ...i onaj ko uhvati kutiju, dobije i bocu koja je obično kod mlade
Aha, to jos mogu shvatit, samo sto je autorica napisala prazna boca viskija, a ne kutija, pa sam se vec uplasila za glave potencijalnih zenika!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 09:11   #55
ja isto nekako nisam bila za klasično skidanje podvezice, ali sam se zbog određenih okolnosti morala predomisliti. Naime, planirala sam onu foru podvezica u balonu ali pošto mi se uzduž sale nalaze grede na kojima su lampe bojala sam se da se onaj veliki balon ne bi ispuhao od topline....
da ne dužim, uglavnom, odlučili se mi na klasično skidanje i bacanje podvezice s time da mi je prvo "skinuo tange", a tek onda podvezicu... i moram priznati da su se ljudi baš od srca nasmijali na to...
yette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 09:52   #56
nama je trnutno u planu to s balonom, rekli nam ovi koji rade da to može visjeti na stropu, a može i biti ovako sastrane negdi, ja bacam buket koji će se razdvojiti na tri dijela da više cura uhvati, prvotna ideja mi je bila da jea lijepo sve njih pozovem van, pa si nek misle kaj budu sad trebale raditi i da ih malo zezam i onda svakoj da poklonim po ružu.
ono s xxxxxxxxxxxl gaćama je i meni bilo super, samo kaj sam ja poveća pa de nebi ispalo da su to stvarno moje gače, a ova ideja s kuhačama i papučama mi se isto sviđa, još ću da vidim
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 12:11   #57
ja sam na svom piru imala klasićno bacanje buketa (odnosno bacala od djeverušice a svoj dala da se ne raspadne od bacanja i sebi na kraju taj koji sam bacala ostavila za uspomenu), a dragi je pucao balon koji je visio s stropa pun malih balonćića i konfeta (nije bio prevelik - oko 30-tak malih balona) i u jednom je bila podvezica! bilo je skroz super jer su na kraju stariji poćeli djeci krast balonćiće iz ruku i skakat po sali da bi ih pukli!

a šta se tiće tog da bi balon moga puknit od vrućine, i to možeš riješit tako da balon stoji nedije u sali (dogovoriš se s šedom9 pa pred tortu i buket lijepo objesite o strop i riješena stvar!
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:22   #58
ja isto planiram to s balonom, moram dogovorit ovih dana. kaj je, na kraju, bolje; na daljinski ili ručno to raspuknut??
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 15:24   #59
njušku od odojka
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 16:11   #60
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
ja isto planiram to s balonom, moram dogovorit ovih dana. kaj je, na kraju, bolje; na daljinski ili ručno to raspuknut??
ma mislim da je sručno najbolje da bar nešto ima napravit bar podignut ruku, ne ono klik ! šalim se! mislim da je svejedno
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.