Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 08:41   #21
rokas, jesi bila kod svog dr po spisak bolnica? jesi zvala i koju bolnicu sa spiska?
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:28   #22
Bila sam u utorak, jučer sam zvala prvi broj sa spiska i faksirala im nalaze. Danas mi se javio taj doktor i zamolio da mu pošaljem nalaz spermiograma.. Uglavnom, brzi su. Bila sam danas i kod anesteziologa i načekala se dobrano. Čekala sam preko 3 sata... Strava. I onda mi još napiše da ne pušim, a zadnji put su mi rekli da sam se zato rano i probudila jer sam lagala da ne pušim ( jbg, bila sam 17... ) ... Gdje si ti stala? Ja još malo i idemo... Jako me strah.
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 23:16   #23
rokas, želim ti +++++
da ti uspije!

ja sam isto jučer zvala Petrovu i faxirala, ali me nitko još nije zvao.

inače sad u utorak kad smo bili kod dr je rekao da idemo prvo na "prirodni AIH", evenualno sa stimulacijom, a tek onda ako ništa ne uspije na IVF.
nisam ni znala što je to, malo sam se raspitala. to uopće nema veze sa MPO. ništ ne kužim. al dobro, vjerujem da će biti sve o.k.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:56   #24
m arta hvala ti. I ja tebi želim uspjeh. Inače kolegicama uvijek pogodim prije testa koja je trudna i zaista tako bude ( strašno, dosad 3... ). I vjerujem da smo sad mi na redu da budemo mame. Dosta se bojim jer je doktor onako hladan. Njemu je svu u "ako ne uspije onda ćemo stimulirani...", a to me malo bedira. Ma ,možda je i bolje tako... Nemoj se brinuti za ove iz Zagreba, javit će se u ponedjeljak. Kad si ti trebala ići?
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 22:37   #25
faxirali mi potvrdu. ustvari na onaj moj ambulantni list je dr Kasun dodao da je suglasan sa predloženim načinom liječenja.

mi još nemamo dogovoren termin. sve to nešto sporo traje. moja gin koja mi piše uputnice je ljuta na dr Š. jer ništa još nisam obavila.

zadnji put je rekao kad dobijemo još to drugo mišljenje i nalaz krvi da sve papire odnesemo kod dr Srb, i da se naručimo kod njega.
valjda ćemo onda definirati neki datum ili nešto?!

malo mi je to sve neznam, presporo, zbog mojih godina. iako su nam nalazi o.k., al se mm od 11/08. smanjila pokretljivost sp. iako ne puno, al ipak.
ja sam 68. a mm 69. godište.

al ipak sam još optimistična i vjerujem da će biti sve o.k.
što i tebi želim!
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 11:19   #26
Ne znam m arta, meni se isto tvoje čini presporo.
Na zadnjoj m sam bila kod dr Srb i odmah me poslala Popoviću i on mi rekao da skupljam papire i odmah na slijedećoj m sam u postupku. Nisam te ni pitala koji je problem kod vas? Moj dragi ima olgoastenozospermiu i zato kao ne može doći prirodno do začeća... Ja sam ti 84, a on 80 godište. Ne znam ni sama, stalno si mislim jesmo li pravilno odlučili da idemo u postupak ili da smo možda još čekali? ali što da čekam......

Vidjet ćeš da ćemo se na kraju smijati ovim postovima, kad budemo trudne i debele....

Pusa, javljaj se
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 19:55   #27
hej, ćao!

i ja vjerujem da ćemo se smijati ovim postovima....

mm je 11/08. imao normopremiu, a sad ima blagu astenospermiu. a ja sam imala 92. i 93. konizaciju ali sam nakon toga zatrudnila. iako sam imala spontani u 16.tjednu razlog je bilo jaaaako nervianje. to je bilo sa bivšim zaručnikom. nakon toga nisam više ni pokušavala ostati trudna dok se nisam sad udala.
sad sam friško u braku još ni dvije godine.
25.02. sam imala laparoskopiju miomi u maternici kod dr Šijanovića. zato i idemo sad kod njega.

vidjet ćemo!
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 16:42   #28
evo da se malo javim. Danas bila na UZV, folikuli trebaju još malo narasti, idem opet sutra, ali kaže doktor najkasnije prekosutra u postupak... Joj, i strah me i jedva čekam.. M arta kako ti stojiš? Jesi dobila koji datum? ima li išta novo?
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 01:41   #29
rokas želim ti veliki ++++++++
da ti uspije od prve!

ja sam bila danas kod dr sa svim skupljenim dokumentima i dogovor je da idući ciklus dođem 12dc na UZV i folikumetriju i onda AIH.

ja sam se bila nadala ovaj cilus, ali sam imala smrtni slučaj u nedjelju. mama mi je umrla nenadano i u velikom šoku sam, pa je dr rekao pogotovo zbog toga da odgodimo za idući mjesec.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:27   #30
Primi moje saučešče m arta... Stvarno mi je žao.

Danas sam bila, sve ok, folikul nije pukao, ma super... Kad sam se probudila nakon 5 min iz anestezije došao doktor i rekao da je folikul bio prazan i da čemo idući ciklus ići na stimulirani... Ne znam zašto, ali dobro se osjećam, nisam ni razočarana ni nesretna ni išta. Kao da u meni nema nikavih osjećaja, ali ni malo... Bile su još dvije djevojke sa mnom, jedna je imala punkciju, ni njoj nije uspjelo, isto kao i meni, a ovoj drugoj vratili 3 stanice.. Ju hu!!!!!!!! Da joj se bar sve tri prime...
Tebi želim puno sreće, da ti odmah bude sve super i da ubrzo ugledaš taj velikiiiii +..

Sretno!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:28   #31
hvala rokas.

žao mi je što sad nije uspijelo, ali želim ti za stimulirajući veliki ++++++
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 14:53   #32
Bok cure , ne javljate se više?

Ja se tek sad javljam, iako sam vas pratila.

m arta, žao mi je zbog mame, nadam se da se držiš nekako.

Trebam malu pomoć, šta ste sve od nalaza slale u Petrovu? Ja sam mislila ambulantni list, spermiogram i nalaz hormona. Brisevi mi se jako slabo vide nalazi, pa mislim kad ih faksiram da se ništa neće vidjeti. Hoće li to biti dovoljno?

Inače i ja sam u KBO, sada ciljamo uz klomifen, ovitrelle i duphaston, ako ne upali onda AIH, pa pripremam papire da budem spremna.
A sve se nešto potiho nadam da mi neće trebati...
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 22:54   #33
Hej draga, da ti odgovorim... Slala sam prvo ambulantni list pa mi je doktor tražio i spermiogram. I to je to ... Nikakvi brisevi ili bilo što drugo. Ja sam se odlučila tek 20.01. krenuti opet sa svime, a sad malo pauza. Ipak idu blagdani pa da ne smetam tamo u bolnici.. Taman na Božić trebam dobiti. Što bi bilo lijepo da ne dobijem, kakav krasan dar... Najbolji... Javi se kako ide. Pusa i sretno!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 14:21   #34
Hvala!

Danas sam sve poslala faksom u Petrovu, pa ćemo vidjeti. Ja isto ne trebam dobiti za 9 dana, ako dobijem, onda mi sredina ciklusa pada na Božić, tako da cu vjerojatno i ja nagodinu na inseminaciju.

Ali tako se nadam da ću ipak dobiti najljepši božićni poklon- pozitivan test.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:56   #35
Joj da bar ne dobijemo, ja još danas malo kapljem, ali od sutra imamo sex maraton... jadan moj mužić...


Želim nam svu sreću- da ne dobijemo. Pusa, javi za nalaze i m koju nećeš dobiti....
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 11:04   #36
Bok cure!

Evo i mene. Taman nisam stigla na forum par dana.....

Newbiee, držim se periodično, teško je jer je bilo iznenada i nenadano.

Mene je dr naručio ovaj mjesec da dođem 12dc, a to će biti 15.12.

Želim vam +++++++++
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 22:50   #37
Hej cure, jel ima što novo?????

Svima želim sve najbolje povodom blagdana i da za poklon dobijemo ono što si najviše želimo: malog anđela...

Pusa svima!

__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 20:38   #38
Sretan i blagoslovljen Božić svima!!!!

Ja sam bila 19.12. na mojom prvoj inseminaciji i nestrpljivo čekam 04.01. da vadim krv na betu.

Nadam se +++ za Novu godinu!!!!!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 20:49   #39
Hej, m arta... šaljem puno vibri da bude velika beta uskoro ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
Ljubav
lajki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 21:02   #40
Quote:
[B kaže:
lajki007[/B];24211412]Hej, m arta... šaljem puno vibri da bude velika beta uskoro ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Hvala lajki!!!!!!!!!!!!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.