Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2017., 12:28   #4561
Quote:
MDamir kaže: Pogledaj post
Ja Gdje si zapela ?
Poludit ću,
ne mogu ispisati i arhivirati IP1 za isplatu plaće 1-2017 ?
Sve radim kao i obično, u novom modulu, sa novom verzijom i licencom ?
Koji je sad to vrag sa pupillom ? Za 12-2016 sve uredno išlo u starom modulu.
Jeli itko napravio da je ok ? Hvala puno .
nevera10 is offline


Uffff. zvala i njih, oni hoe tocan ispis greske, a nisam u uredu.....bit e sutra nezadovoljnih koji nisu dobili placu...........Tebi fala :-)
nevera10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:32   #4562
Quote:
nevera10 kaže: Pogledaj post
Poludit ću,
ne mogu ispisati i arhivirati IP1 za isplatu plaće 1-2017 ?
Sve radim kao i obično, u novom modulu, sa novom verzijom i licencom ?
Koji je sad to vrag sa pupillom ? Za 12-2016 sve uredno išlo u starom modulu.
Jeli itko napravio da je ok ? Hvala puno .
nevera10 is offline


Uffff. zvala i njih, oni hoe tocan ispis greske, a nisam u uredu.....bit e sutra nezadovoljnih koji nisu dobili placu...........Tebi fala :-)
Evo i ja radim plaću za sutra, i ne mogu napraviti IP1 obrazac. Kad ga želim spremiti.. izbaci: "Greška u dokumentu Obrazac IP1. Ne mogu zapisati dokument: Obrazac IP1"
:Rain! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:37   #4563
Quote:
:Rain! kaže: Pogledaj post
Evo i ja radim plaću za sutra, i ne mogu napraviti IP1 obrazac. Kad ga želim spremiti.. izbaci: "Greška u dokumentu Obrazac IP1. Ne mogu zapisati dokument: Obrazac IP1"
Hvala na ispisu greske, evo sada sam i poslala mail, napisem tu koje sam rjesenje dobila.....
nevera10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:41   #4564
Quote:
nevera10 kaže: Pogledaj post
Hvala na ispisu greske, evo sada sam i poslala mail, napisem tu koje sam rjesenje dobila.....
Ja upravo snimio IP1 obrazac.
__________________
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem....
MDamir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 13:11   #4565
Izgleda da je problem s verzijom programa. Ja sam imala verziju 4619, a najnovija je 4625. Nakon što sam instalirala novu verziju programa, normalno snimi IP1 obrasce. @nevera10 probajte Instalaciju nove verzije programa.
:Rain! is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 13:35   #4566
Quote:
:Rain! kaže: Pogledaj post
Izgleda da je problem s verzijom programa. Ja sam imala verziju 4619, a najnovija je 4625. Nakon što sam instalirala novu verziju programa, normalno snimi IP1 obrasce. @nevera10 probajte Instalaciju nove verzije programa.
Helo Rain i ostali !
Sad vise ni sama nisam sigurna, ali
cini mi se da imam tu verziju 4625, jer sam je neki dan skidala.
Provjerim poslije podne kad budem uz racunalo, super ako je samo u tome stvar.
nevera10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 13:59   #4567
U Synesisu još nisu stavili nove obrasce za završni račun. Imate li kakvih informacija kada to možemo očekivati?
ini5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:56   #4568
Quote:
ini5 kaže: Pogledaj post
U Synesisu još nisu stavili nove obrasce za završni račun. Imate li kakvih informacija kada to možemo očekivati?
Vidim da su mijenjali neprofitno knjigovodstvo.
Nisam se interesirala (malo mi je prerano ) Ali, valjda sad ide završni.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:40   #4569
Radite li u synesisu e-fakture? Kako vidjeti da je poslano sve ok, nakon kreiranja računa iz prodaje? Pitam pupillu, ali mi ne odgovaraju, ne znam zašto.
nacca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:50   #4570
Quote:
nevera10 kaže: Pogledaj post
Helo Rain i ostali !
Sad vise ni sama nisam sigurna, ali
cini mi se da imam tu verziju 4625, jer sam je neki dan skidala.
Provjerim poslije podne kad budem uz racunalo, super ako je samo u tome stvar.
Ovdje je problem bio u verziji Synesisa. Instalirala najnoviju i rjesila, hvala svima.
nevera10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:32   #4571
Programi za malo poduzeće

Za početak da kažem da sam počela čitati od početka i bilo je već ovakvih pitanja, ali kad god bi netko dao odgovor- taj odgovor je brisan (reklama- vjerojatno bi link stavili jer vidim da su u posovima najnormalnije stavljaju imena programa)... Tako ako tko ima savjet, molim vas bez linka, dovoljno će biti ime..

Dakle, trebao bi mi dobar program za malo poduzeće, moduli robno i veleprodaja.. Isprobali smo pupillu, ali zbog nekih specifičnih stvari nam ne odgovara (A žao mi je jer mi se ljudi čine super..).. (npr. mi cijene s kupcima dogovaramo u eurima, a u pupilli ne postoji pogućnost da cjenik stavim u Eure i na dan izdavanja pomnožim s tečajom i sl.)

Knjigovođu imamo, tako da mi za taj dio posla ne treba..

Hvala unaprijed
Sleepy Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:44   #4572
Quote:
Sleepy Kitty kaže: Pogledaj post
Za početak da kažem da sam počela čitati od početka i bilo je već ovakvih pitanja, ali kad god bi netko dao odgovor- taj odgovor je brisan (reklama- vjerojatno bi link stavili jer vidim da su u posovima najnormalnije stavljaju imena programa)... Tako ako tko ima savjet, molim vas bez linka, dovoljno će biti ime..

Dakle, trebao bi mi dobar program za malo poduzeće, moduli robno i veleprodaja.. Isprobali smo pupillu, ali zbog nekih specifičnih stvari nam ne odgovara (A žao mi je jer mi se ljudi čine super..).. (npr. mi cijene s kupcima dogovaramo u eurima, a u pupilli ne postoji pogućnost da cjenik stavim u Eure i na dan izdavanja pomnožim s tečajom i sl.)

Knjigovođu imamo, tako da mi za taj dio posla ne treba..

Hvala unaprijed
Iz iskustva klijenta s veleprodajom mogu preporuciti Gastrobit GRC program. Klijent je jako zadovoljan.
__________________
I'm an accountant... What's your super power? :D
mala-vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:45   #4573
Quote:
mala-vidra kaže: Pogledaj post
Iz iskustva klijenta s veleprodajom mogu preporuciti Gastrobit GRC program, jako je zadovoljan.
Hvala svakako ću pogledati
Sleepy Kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:34   #4574
Quote:
ini5 kaže: Pogledaj post
U Synesisu još nisu stavili nove obrasce za završni račun. Imate li kakvih informacija kada to možemo očekivati?
navodno krajem ovog tjedna, tako su mi odgovorili mailom
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 01:11   #4575
Quote:
mladjoo kaže: Pogledaj post
navodno krajem ovog tjedna, tako su mi odgovorili mailom
Da li se tu misli na GFI-POD? Da li ga je moguće kreirati iz postojeće stare verzije programa, ili treba platiti nadogradnju na novu verziju programa nakon što ona izađe?
Nikad spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 01:13   #4576
Da li se i kako u Synesisu u praznu knjigu može učitati kompletan rif-ov ili rrif-ov kontni plan, pa da se poslije kod knjiženja ne mora ručno unositi jedan po jedan konto?
Nikad spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 01:20   #4577
Pozdrav ekipa

koristimo pupilu već duže vrijeme. Predvečer smo pripremili plaće za klijenta te poslali zbrojni nalog koji ne prolazi? Radili plaće i naloge sve kao i prije. Od 65 naloga prošlo samo par i to rba jer se i sam klijent nalazi u rba. Da li netko zna u čemu je problema. Insatlirana najnovija verzija..

Ako ima netko isti problem molim pomoć...
kresokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 03:15   #4578
Quote:
Nikad spreman kaže: Pogledaj post
Da li se i kako u Synesisu u praznu knjigu može učitati kompletan rif-ov ili rrif-ov kontni plan, pa da se poslije kod knjiženja ne mora ručno unositi jedan po jedan konto?
Ne može. Ne treba ti cijeli kontni plan, već samo ono što koristiš. Ovo pišem iz iskustva. Sve ove godine sam bila pomalo ljuta što nije dozvoljeno automatsko učitavanje kontnog plana.
Ove godine sam, nakon dugog vremena, raščišćavala "stara" konta od pretpotopnog razdoblja, budući da je to ove godine bilo jednostavno za napraviti, upotrebom relativno novog dokumenta Izmjena kontnog plana.
Kako sam imala unesen cijeli kontni plan, tek sam tada shvatila kako je to velika tlaka za promijeniti i "konačno" sam razumijela zašto nema direktnog učitavanja. Pogotovo kada sam sada bila u prilici mijenjati opise konta i shvatila da me "ograničava" broj mjesta za upis, tako da ne znam kako bi uopće izgledalo automatsko učitavanje kontnog plana, obzirom da bi se opis konta možda "presjekao" na nezgodnom mjestu da se iz ostatka teksta ne može razabrati čemu konto služi.
Ovo sam napisala da dočaram kako sam od pobornika postala protivnik automatskog učitavanja kontnog plana.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:08   #4579
Novo modul završnog računa Pupilla poslala ponudu - 375 kn,

Od drugog tjedna na završne...bilješke isto izdali novu verziju programa, potrebno sve nanovo instalirati....sretno knjigovodilice moje !
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:10   #4580
Quote:
kresokre kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa

koristimo pupilu već duže vrijeme. Predvečer smo pripremili plaće za klijenta te poslali zbrojni nalog koji ne prolazi? Radili plaće i naloge sve kao i prije. Od 65 naloga prošlo samo par i to rba jer se i sam klijent nalazi u rba. Da li netko zna u čemu je problema. Insatlirana najnovija verzija..

Ako ima netko isti problem molim pomoć...
Ako ste radili predvečer, pretpostavljam i puštali predvečer, jeste li stavili datum puštanja naloga tipa 08.02., a datum izvršenja 09.02. ??

To mi liči na to da ste stavili datum izvršenja npr. 08.02. a pustili nalog iza 15 sati i normalno s tim datumom ne može izvršiti naloge jer je prošla radna satnica..
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.