Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2012., 19:30   #261
Haha “Alžir će biti najsretnija zemlja jer u njoj neredi nece dugo trajati” hahahahha, al zato traju citav zivot , Alzir uopste nije zemlja za turizam, tamo niko od tursta ne smije pomolit glavu upravo iz tih razloga koje navedoh.
Klepsidra is offline  
Old 19.01.2012., 19:45   #262
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
2.Mnoge vlade ili njihove tajne službe imaju interakciju sa izvanzemaljcima, od kojih, istina na kapaljku, dobijaju nove tehnologije. Tako je SAD još 1994.imao oko 140 letjelica izvanzemaljskog porijekla, čije su mogućnosti nezamislive.
Spada li u njih HIS? Ili kako se već zove naša tajna služba. Čini mi se da oni svakog dana mijenjaju ime.

Ne vjerujem da su vanzemaljcovi toliko """""darežljivi""""", pa bilo to i na kapaljku i da bi nekome tek tako dali 140 letjelica pa zvala se ta država i SAD.

Možda su njima i drugima pripomogli da nabriju malo našu mlaznu tehnologiju (trokutasti NLOi), ali da su baš dali anitgravitacijske letjelice... koliko smo zayebana vrsta za 20 godina napravili bi 10 000 komada i ošli osvajat svoje darovatelje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 19.01.2012., 23:16   #263
Gdje nam je nestao sa teme Satir?

Moram priznati da zanimljivo on proučava bibliju.

Rekao je da će malo opširnije objasniti ono kada Rusi sve pregaze, dođu do Izraela, i onda čuju loše vjesti sa sjevera...

Što pod time točno misli?

Satire legedno čekamo te.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 20.01.2012., 12:30   #264
Ja i dalje mislim da je sve iscenirano oko ovih proročanstava. Netko namjerno izaziva vraga. Iza svega stoje bankari ili skupina Bilderberg. Njima je navodno u interesu smanjiti broj ljudske populacije na Zemlji. Rade to ponajviše neprimjetno kroz sustav. Sve je namještaljka iliti globalna prijevara. Namjerno se izaziva rat da bi netko profitirao iz njega.
klokanovac is offline  
Old 20.01.2012., 20:43   #265
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ja i dalje mislim da je sve iscenirano oko ovih proročanstava. Netko namjerno izaziva vraga. Iza svega stoje bankari ili skupina Bilderberg. Njima je navodno u interesu smanjiti broj ljudske populacije na Zemlji. Rade to ponajviše neprimjetno kroz sustav. Sve je namještaljka iliti globalna prijevara. Namjerno se izaziva rat da bi netko profitirao iz njega.
Otkril si ameriku
Pa od WW2 ameri stvaraju tenzije da bi dolazilo do sukoba mislim sam hladni rat nisu započeli rusi nego ameri
A onda su rusi počeli još više izvoziti komunizam i evo ti začas korejskog rata
Za vijetnam su najviše opet krivi ameri jer su ignorirali i podcjenivali borbu za neovisnost od francuza i opet komunisti dolaze na vlast i djeli se zemlja na sjever i jug koji je kao za demokraciju
A ustvari je ho chi minh stalno pokušavao obnoviti suradnju sa amerikom i da im budu saveznici na to je ˝američki˝ jug to odbio i započeo rat sa vojskom koju je amerika naoružala
Cijelo to sranje bi se izbjeglo da su ameri imali sluha jer bi imali vijetnam iako komunistički nastrojen za saveznika i mogli su nešto iskoristiti ovak su se povukli ko prebijeni psi iz rata ustvari od ww2 ni jedan nisu završili sve su ostavili otvoreno da bi još više stvorili strah od neprijatelja(bivša juga)
BD-zg is offline  
Old 21.01.2012., 15:35   #266
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Malo o Tarabićima:
ne treba smetnuti s uma da su tarabići živjeli u vrijeme kraljevine srba, hrvata i slovenaca, te da su srbima smatrali sve u ovoj kraljevini. na dio koji treba srbija povratiti se više odnosi na dio rumunjske i bugarske, albanije i crne gore kako je bilo za vrijeme cara dušana.
RIJAMU is offline  
Old 22.01.2012., 14:05   #267
Referiram se na Satira i Bibliju.

Piše u Bibliji da će plemena sa sjevera napasti Izrael. To su plemena Roša, (Rusa), Međeka (Moskovljana) i Tubala (grad Tobolsk). Napad bi mogao početi po bibliji jedne zime i to na šabat. Jer piše "Molite se bogu da Armagedon ne počne zimi ili na šabat. Tko god se nađe u polju, neka ne ide kući i neka ne uzima stvari sa sobom, nego neka bježi iz zemlje".

Tako nekako.

Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Atomska bomba pada u more između V. Britanije i Norveške, te uništi trećinu svjetske pomorske flote (snage Anglo-Amerike), koje su čuvale V.Britaniju. Vodeni val nakon eksplozije će biti tako snažan, da će potpuno uništiti zemlje Beneluxa, obale V. Britanije, Njemačke i atlansku obalu Francuske. Val bi trebao biti tako snažan da opustoši Njemačku sve do Berlina. Nakon toga rat biva zaustavljen, ali NE LJUDSKOM RUKOM, no o tom koji drugi puta.
Sve si dobro opisao, samo si "malo" fulao područje pada.

Bombu će detonirati negdje u Indijskom oceanu na južnoj polutci zemlje. Nakon ovih efekata koje si opisao, podiči će se oblaci bez kiše, i bit će ih raznoraznih boja.

Detonirat će bombu daleko na južnoj polutci baš zato da naude agresoru, a da sebi ne naude, jer će biti svjesni efekata koje si ovdje opisao.

Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Potpuno pogrešno, haram. Pa izlaz iz te situacije je baš rat. S druge strane, ako znamo da Rusija ostvaruje enormnu dobit od izvoza energije, a Rusi žive dosta loše, pitanje je gdje taj silni novac završi. Meni je potpuno jasno da Putin sve to ulaže u jačanje vojnog potencijala Rusije. Sasvim je sigurno da Rusija, kad god to poželi, može krenuti u rat s vojnom silom koja broji milijune vojnika.
Mislim da će nadmoć u ww3 imati onaj tko bude imao avione-nosače manjih aviona, a ne onaj tko ima, ili bude imao brodove-nosače aviona, kao što ih sada ima SAD. A Ruje navodno naveliko rade na izgradnji supervelikih i brzih aviona-nosača manjih aviona.

I sad, ako imaš hrpetinu oooogromnih aviona-nosača manjih aviona, koji su u stanju letjeti na velikim visinama i imati dovoljno veliki dolet, i koji mogu ponijeti nekoliko bombardera ili lovaca... pa samo probajmo zamisliti da ti avioni i ne nose manje avione nego da su "samo" puke zračne cisterne za gorivo loovcima i bombarderima koja je to samo manevarska moć.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.01.2012. at 21:11.
piskavac is offline  
Old 22.01.2012., 19:48   #268
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Mislim da će nadmoć u ww3 imati onaj tko bude imao avione-nosače manjih aviona, a ne onaj tko ima, ili bude imao brodove-nosače aviona, kao što ih sada ima SAD. A Ruje navodno naveliko rade na izgradnji supervelikih i brzih aviona-nosača manjih aviona.

I sad, ako imaš hrpetinu oooogromnih aviona-nosača manjih aviona, koji su u stanju letjeti na velikim visinama i imati dovoljno veliki dolet, i koji mogu ponijeti nekoliko bombardera ili lovaca... pa samo probajmo zamisliti da ti avioni i ne nose manje avione nego da su "samo" puke zračne cisterne za gorivo loovcima i bombarderima koja je to samo manevarska moć.
Američki nosači clase nimitz zasad predstavlja pravu ˝mjeru˝ za borbenu grupu sa kojom možeš započeti rat bilo gdje u svijetu zato su podjeljeni u flote
Nova klasa Gerald R. Ford biti če prilagođena nošenju 5 generacije zrakoplova(f-35) i za korištenje novih bespilotnih letjelica tipa X-47B

Ovo o čemu ti pišeš su inače bili tkz eskortni nosači zrakoplova prerađeni iz večih trgovačkih brodova i služili su za obranu opskrbnih konvoja to je palilo u WW2
Ali način ratovanja se mjenja protubrdski projektili su sve brži precizniji a takav mali nosač nebi mogao fizički imati dovoljno PZO sustava za obranu i bio bi laka ****
Trenutačno samo nosači tipa nimitz mogu nositi dovoljnu količinu sustava da se kvalitetno obrane sa bilo koje strane vode,kopna,zraka
Samo primjer u 5min sa nimitza mogu podiči 10 lovaca u zrak
Novi kineski nosač možda 5 i to ako ima dobar vjetar u pramac jer ruski nosači aviona nemaju katapult za lansiranje
BD-zg is offline  
Old 25.01.2012., 10:17   #269
Jel netko vidio posljednje Obamino obračanje naciji ?

http://www.advance.hr/vijesti/obamin...jucni-detalji/

Tipično zveckanje oružjem , i standarndi govor protiv osovina zla ( malo su i promijenili u Siriju , Iran itd... ) , prozivke Kine ( koja im je dala kredit ) za nepoštenu trgovinu .

Sve u svemu , nebu dobro .... Ko preživi pričat će
Desaparecido is offline  
Old 25.01.2012., 12:00   #270
... ak niš drugo, bumo mi alternatifci zašli z rupa van da se pospominjamo
haram is offline  
Old 25.01.2012., 13:22   #271
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post

Sve u svemu , nebu dobro .... Ko preživi pričat će
Upravo tako,mislim da ćemo biti svjedoci najmorbidnije moguće povijesti.

Nitko,skoro pa nitko ;nije spomenuo našu milu mati zemljicu Rvacku ,i njezin položaj u tome nedajbože mogućem ratu.Što mislite;što nas čeka,kakva nam je pozicija,hoćemo li najebati,ili recimo morati dati guzice jednom agresoru?
Koji bi dijelovi Hrvatske mogli biti najviše pogođeni ukoliko se uključimo direktno u rat te čvrsto stanemo na stranu NATO saveza?
Bi li išli,biti u stanju braniti državu od jednog agresora tipa Rusije,ili još bolje pitanje....Bi li bili u stanju braniti neku stranu zemlju(nama susjednu),ukoliko dođe do prisilne mobilizacije,ipak ćemo tada biti punopravna članica EU...
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 26.01.2012. at 14:51.
intercepts is offline  
Old 25.01.2012., 13:44   #272
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Nitko,skoro pa nitko ;nije spomenuo našu milu mati zemljicu Rvacku ,i njezin položaj u tome nedajbože mogućem ratu.Što mislite;što nas čeka,kakva nam je pozicija,hoćemo li najebati,ili recimo morati dati guzice jednom agresoru?
Koji bi dijelovi Hrvatske mogli biti najviše pogođeni ukoliko se uključimo direktno u rat te čvrsto stanemo na stranu NATO saveza?
Bi li išli,biti u stanju braniti državu od jednog agresora tipa Rusije,ili još bolje pitanje....Bi li bili u stanju braniti neku stranu zemlju(nama susjednu),ukoliko dođe do prisilne mobilizacije,ipak ćemo tada biti punopravna članica EU...
U slucaju nekog zesceg rata UN i NATO ce zavrsiti vjerojatno kao i nekadasnja Liga Naroda, svatko brani svoje dupe i princip: "snadji se druze"... Da ce jedna Poljska stati na prvu crtu obrane Europe dok Nijemci iza glade muda i pripremaju svoju obranu samo za sebe mi je SF... Za Hrvatsku je jako vazno imati dobru diplomaciju jer sve ostalo nam je u komi...
Josey_Wales is offline  
Old 25.01.2012., 15:50   #273
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Nitko,skoro pa nitko ;nije spomenuo našu milu mati zemljicu Rvacku ,i njezin položaj u tome nedajbože mogućem ratu.Što mislite;što nas čeka,kakva nam je pozicija,hoćemo li najebati,ili recimo morati dati guzice jednom agresoru?
Koji bi dijelovi Hrvatske mogli biti najviše pogođeni ukoliko se uključimo direktno u rat te čvrsto stanemo na stranu NATO saveza?
Bi li išli,biti u stanju braniti državu od jednog agresora tipa Rusije,ili još bolje pitanje....Bi li bili u stanju braniti neku stranu zemlju(nama susjednu),ukoliko dođe do prisilne mobilizacije,ipak ćemo tada biti punopravna članica EU...
Položaj: NATO-vi dupelisci (šta ćete, vi i sami znate da će ovako bit )
Možda nas neće ubijati, možda će agresori samo protutnjati kroz naše prostore.
Ali pošto smo u NATO-u, hmm...

Vjerojatno će slat neke naše vojnike da ratuju za imperijaliste po bojištima udaljenim od rvack' e.
Alsam Lud is offline  
Old 25.01.2012., 15:50   #274
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
U slucaju nekog zesceg rata UN i NATO ce zavrsiti vjerojatno kao i nekadasnja Liga Naroda, svatko brani svoje dupe i princip: "snadji se druze"... Da ce jedna Poljska stati na prvu crtu obrane Europe dok Nijemci iza glade muda i pripremaju svoju obranu samo za sebe mi je SF... Za Hrvatsku je jako vazno imati dobru diplomaciju jer sve ostalo nam je u komi...
poljska se u drugom svjetskom ratu uključila s masom svojih pilota koji su branili v. britaniju. poznato je da ih je gotovo 2 000 poginulo. najveća prodaja poljaka je bila nakon završetka rata kada ih zapad nije zaštitio od rusa. tako da i ja očekujem da bi se mnoge zemlje poljske opametile te ne bi bile samo tampon zone između istoka i zapada već bi od starta se direktno priklonile jednoj od strana.
RIJAMU is offline  
Old 01.02.2012., 10:57   #275
http://www.index.hr/vijesti/clanak/a...an/596793.aspx
SHOGO is offline  
Old 01.02.2012., 13:29   #276
pravila!
Begemotica is offline  
Old 01.02.2012., 14:15   #277
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Isprika bilo je nekako nabrzaka...
SHOGO is offline  
Old 01.02.2012., 21:58   #278
http://www.advance.hr/vijesti/tajne-...o-napasti-sad/


, ovo je vec smjesno, sad budu Ameri sami sebi digli par zgrada u zrak i okrivili Iranske teroriste i lupi na Iran, a ovce ako narod to podrzi....
pitbull is offline  
Old 07.02.2012., 21:24   #279
Što je, ponestalo mašte? Baš mašta čini svašta. A da sad malo ozbiljno popričamo o temi?
satir_ is offline  
Old 08.02.2012., 16:10   #280
You are back!
Alsam Lud is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.