Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2013., 14:01   #1061
Quote:
Huricanechaser kaže: Pogledaj post
@ piskavac, nije mi jasno zasto navodis dnevnik.hr, pa koda je problem pogasit kompleks i krenut u rat...
Sad se više ne sjećam odakle sam to saznao, ali sigurno znam da nisam saznao od dnevnka.hr.

Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
A šta, nije aktivno ako sebi služiš?
Napisao sam glupost u tom postu. Pasivni proces je molitva, joga, meditacija, aktivni je nesebično služenje drugima.

Quote:
Dubrovčanin kaže: Pogledaj post
Treći svjetski rat nikada ne će izbiti. Ostat će na dva. Završetkom Hladnog rata izbrisana je svaka mogućnost novog svjetskog oružanog sukoba. Nema tko ratovati na svjetskoj razini.
Niko ne može da zavadi naše bratske narode i narodnosti. U Jugoslaviji nikad neće doći do rata jer su naši narodi i narodnosti oduvek želeli da žive u miru i Socijalizmu. Narod je rekao sve. Narod neće podele.

Tuđe nećemo - svoje ne damo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 01.04.2013. at 14:10.
piskavac is offline  
Old 02.04.2013., 08:08   #1062
RAT JE BLIZU!
GarthOk Baal is offline  
Old 02.04.2013., 10:11   #1063
Sj. Koreja ublažava retoriku, ali pokreće nuklearno postrojenje
Pokretanje postrojenja trebalo bi ojačati silu Sjeverne Koreje u kvaliteti, ali i u kvantiteti. Vođa je najavio korištenje nuklearnog potencijala za razvoj gospodarstva

http://www.24sata.hr/svijet/sj-korej...rojenje-308745
BlackAndYello is offline  
Old 02.04.2013., 20:32   #1064
Možda se ne bi bilo loše pozabaviti malo ovim istraživanjima?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 02.04.2013., 21:25   #1065
Quote:
GarthOk Baal kaže: Pogledaj post
Sad kad su krenuli JK sa tenkovima, brodovima i ljudstvom ka sjeveru moglo bi se reći da je rat na pomolu. SK ima Kinu, a JK ima SAD, pa sad moguć je indirektni rat između njih preko ovih dviju država kao proxy-a.

A za nuklearno, nitko nema muda. Nitko normalan.
Marian Oden is offline  
Old 03.04.2013., 23:05   #1066
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Sad kad su krenuli JK sa tenkovima, brodovima i ljudstvom ka sjeveru moglo bi se reći da je rat na pomolu. SK ima Kinu, a JK ima SAD, pa sad moguć je indirektni rat između njih preko ovih dviju država kao proxy-a.

A za nuklearno, nitko nema muda. Nitko normalan.

Nebi se ja baš kladio da nema muda Kim...budite sigurni, ako mu voda dođe do guše, taj je spreman na sve.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 03.04.2013., 23:50   #1067
Ebo te patak vidi sad ovo :P

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/voj...---281096.html
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Old 04.04.2013., 00:05   #1068
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Nebi se ja baš kladio da nema muda Kim...budite sigurni, ako mu voda dođe do guše, taj je spreman na sve.
Jedno je imati nuke, a drugo je moći ih "isporučiti". Čak i da baci po koju nuke, pa Ameri i Ruje imaju svako po par tisuća njih!!! Kako im on misli parirat sa možda nekoliko A bombi ili možda uvrh glave 20-30 njih?

..............................

Ovaj rat između dviju Korea, je baš dobro došlo sredstvo za bar djelomično odvračanje Amera od Sirije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 04.04.2013., 00:10   #1069
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Jedno je imati nuke, a drugo je moći ih "isporučiti". Čak i da baci po koju nuke, pa Ameri i Ruje imaju svako po par tisuća njih!!! Kako im on misli parirat sa možda nekoliko A bombi ili možda uvrh glave 20-30 njih?

Imaju domet da gađaju Pacifik...njima dovoljno, zar ne?

Još ako uzmemo da su najbrojnija vojska na svijetu, a uz to imaju veliku granicu sa svojim frendovima iz Kine, ako rokne biće tu svega.

Nemojte podcjenjivati Sjevernu Koreju...to je tvrd orah.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 04.04.2013., 00:21   #1070
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Imaju domet da gađaju Pacifik...njima dovoljno, zar ne?

Još ako uzmemo da su najbrojnija vojska na svijetu, a uz to imaju veliku granicu sa svojim frendovima iz Kine, ako rokne biće tu svega.

Nemojte podcjenjivati Sjevernu Koreju...to je tvrd orah.
Najbrojniji su jer im se uzimaju u obzir i rezervisti kojih ima 8 milijuna, što je u njihovoj državi normalno da su svi spremni iznad 16 godina. Tak da baš nije toliko točno. Uglavnom, ljudstvo, tj. brojnost neke vojske danas ne mora značiti previše, pogotovo za njih jer tu vojsku treba opskrbiti i nahraniti, što Sj. Koreji koja je jako siromašna jest veliki problem. Za Kinu sumnjam da će ulaziti u ovo, previše je tu uloženo da bi sad radili sranja.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 04.04.2013., 00:41   #1071
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Najbrojniji su jer im se uzimaju u obzir i rezervisti kojih ima 8 milijuna, što je u njihovoj državi normalno da su svi spremni iznad 16 godina. Tak da baš nije toliko točno. Uglavnom, ljudstvo, tj. brojnost neke vojske danas ne mora značiti previše, pogotovo za njih jer tu vojsku treba opskrbiti i nahraniti, što Sj. Koreji koja je jako siromašna jest veliki problem. Za Kinu sumnjam da će ulaziti u ovo, previše je tu uloženo da bi sad radili sranja.
Pa Kina preko recimo podzemnih tunela može potajno slati velike količine hrane kao humanitarnu pomoć i tako indirektno produžavati rat.

Postoji zilijun ne tako očitih načina da se potpiri i održava ratni vihor.

Da ne govorimo da ta pomoć ne mora biti tajna preko podzemnih tunela već pod krinkom humanosti može biti i javna.

..........................

Pogledajte ovo.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 04.04.2013., 10:13   #1072
Odobren napad: Sj. Koreja već pomaknula projektile na obalu
Naše vojne snage su dobile odobrenje za napad. Trenutak eksplozije se sve više približava, a mogao bi biti danas ili sutra, izvijestila je sjevernokorejska agencija

http://www.24sata.hr/svijet/odobren-...a-obalu-309080
BlackAndYello is offline  
Old 04.04.2013., 12:52   #1073
Quote:
BlackAndYello kaže: Pogledaj post
Odobren napad: Sj. Koreja već pomaknula projektile na obalu
Naše vojne snage su dobile odobrenje za napad. Trenutak eksplozije se sve više približava, a mogao bi biti danas ili sutra, izvijestila je sjevernokorejska agencija

http://www.24sata.hr/svijet/odobren-...a-obalu-309080
mozes si mislit, ja mislim da ni metak corak nece ispalit
RayBan is offline  
Old 04.04.2013., 19:01   #1074
Vrlo lako moguće da dođe do nuklearnog rata. Ko prvi baci nuku, taj će i pobjedit.
BonJovi1886 is offline  
Old 05.04.2013., 00:14   #1075
Nažalost, moguće. Samo mi je nevjerojatno da ima još ljudi koji misle da iz sveopćeg nuklearnog rata izlaze pobjednici.
Marian Oden is offline  
Old 05.04.2013., 10:53   #1076
Kakav mrtvi rat? Irak vise nije aktualan pa ajmo sad pizdit po SK u svrhu skretanja pozornosti s pravih problema (ekonomska kriza koja nece tako skoro zavrsiti kao jedan od primjera).
RC Da Kookee is offline  
Old 05.04.2013., 11:17   #1077
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
Ko prvi baci nuku, taj će i pobjedit.
Znači ako SK, koja ima možda 10-20 nuke prva baci bombu na Amere oni će pobijediti SAD koji ih ima nekih 3000.

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Kakav mrtvi rat? Irak vise nije aktualan pa ajmo sad pizdit po SK u svrhu skretanja pozornosti s pravih problema (ekonomska kriza koja nece tako skoro zavrsiti kao jedan od primjera).
Ovo je forum "alternativa", a ne forum o gospodarstvu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 05.04.2013., 11:53   #1078
Da, zaboravio sam da je ocito zato lisen svakog razuma i racionalnosti, sry.
RC Da Kookee is offline  
Old 05.04.2013., 12:27   #1079
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Kakav mrtvi rat? Irak vise nije aktualan pa ajmo sad pizdit po SK u svrhu skretanja pozornosti s pravih problema (ekonomska kriza koja nece tako skoro zavrsiti kao jedan od primjera).
Baš to. Diverzija i kazalište za ovce. Look over here!! Now, look over here! I tako stalno se ljudi vrte u krug prateći medije i gube vrijeme koje se može i konstruktivnije iskoristiti bez da filaju glave nepotrebnim podacima.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 05.04.2013., 17:27   #1080
Sj. Koreja pripremila projektile, stranim diplomatima savjetuje evakuaciju!
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sj-...---281289.html
BlackAndYello is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.