Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 10:19   #101
Kod mene je bilo 2 tjedna besplatno čuvanje, par sati dnevno
A niš, moje dvoje (školarac i todlerica) i susjed vršnjak isto školarac. Kod nas u dvorištu se može biti u prirodnom hladu cca do 13h, pa su bili vani. Igrali se lovice, skrivača, bacali frizbi, dodavali se loptom, gađali vodenim pištoljima, radili blato pa "kuhali" s tim, crtali kredama, penjali se na stablo, vozali autiće po zidiću
Imamo vani i stol, pa su mogli društvene igre (i njih imamo hrpu) ali za to nisu bili zainteresirani.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:22   #102
ne znam, moji su susjedi proslo ljeto za svoju malu i njeznu frendicu imali zensku za 2800 kuna mjesec. tjedan su bili kod jednih tjedan kod drugih (roditelji bi ostavili skuhano), zenska ih je vodila u park, par puta na gradski bazen, rjesavali su nekakve zadatke....
nije bila cijeli dan, od 9-15
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:26   #103
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ne znam, moji su susjedi proslo ljeto za svoju malu i njeznu frendicu imali zensku za 2800 kuna mjesec. tjedan su bili kod jednih tjedan kod drugih (roditelji bi ostavili skuhano), zenska ih je vodila u park, par puta na gradski bazen, rjesavali su nekakve zadatke....
nije bila cijeli dan, od 9-15
isuse, puno preskupo mi je to za obicno "cuvanje".
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:30   #104
pa zapravo jeftinije od kampova, pogotovo ako po pola s nekim uzmes kao sto bi mi napravili.



ovo sam htjela podijeliti:
http://www.waldorfska-skola.com/ljetni-kamp.html

zbilja super osmisljeno, klinke su odusevljene bile.
nemam jednu rijec zamjerke, definitivno bumo opet iduce godine uplatili
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:38   #105
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa zapravo jeftinije od kampova, pogotovo ako po pola s nekim uzmes kao sto bi mi napravili.



ovo sam htjela podijeliti:
http://www.waldorfska-skola.com/ljetni-kamp.html

zbilja super osmisljeno, klinke su odusevljene bile.
nemam jednu rijec zamjerke, definitivno bumo opet iduce godine uplatili
nije mi problem lova ako je u pitanju zanimljiv i smislen svakodnevni sadrzaj.
ako je u pitanju samo sjedenje pored djeteta, odlazak u park ili na bazen uz moja dodatna placanja nekakvih ulaznica, kuhanja obroka i svega sto ide uz to - skrta sam i ne dam pol svoje place za mjesec dana takvog cuvanja.
ovo s linka mi se cini super.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:47   #106
pa ok je to ako ti nije problem lova, meni je
kako nema nikakve sanse da platim 4 puta po 700 kuna za mjesec dana, a tu jos ostaju za rijesiti 2 tjedna sestog mjeseca i prije/poslije godisnjeg u mjesecu u kojem idemo, jebi ga, ostaje cuvalica po pola sa susjedom.
ili bi morala bi banku opljackati
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:50   #107
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ne znam, moji su susjedi proslo ljeto za svoju malu i njeznu frendicu imali zensku za 2800 kuna mjesec. tjedan su bili kod jednih tjedan kod drugih (roditelji bi ostavili skuhano), zenska ih je vodila u park, par puta na gradski bazen, rjesavali su nekakve zadatke....
nije bila cijeli dan, od 9-15
puno.
dakle, kak sam i mislila, zena ne radi nis posebno.
i onda, ak usporedis sa cijenom dolje, 4*700kn, dodjes na isto. a daleko bolje i jos en moras hranu kupovat niti ulaznice za bazen placat

Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa zapravo jeftinije od kampova, pogotovo ako po pola s nekim uzmes kao sto bi mi napravili.


ovo sam htjela podijeliti:
http://www.waldorfska-skola.com/ljetni-kamp.html

zbilja super osmisljeno, klinke su odusevljene bile.
nemam jednu rijec zamjerke, definitivno bumo opet iduce godine uplatili
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:53   #108
pa dodjes na isto ako ne placas po pola s nekim
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:54   #109
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa ok je to ako ti nije problem lova, meni je
kako nema nikakve sanse da platim 4 puta po 700 kuna za mjesec dana, a tu jos ostaju za rijesiti 2 tjedna sestog mjeseca i prije/poslije godisnjeg u mjesecu u kojem idemo, jebi ga, ostaje cuvalica po pola sa susjedom.
ili bi morala bi banku opljackati
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
puno.
dakle, kak sam i mislila, zena ne radi nis posebno.
i onda, ak usporedis sa cijenom dolje, 4*700kn, dodjes na isto. a daleko bolje i jos en moras hranu kupovat niti ulaznice za bazen placat
pa da.
4x700=2800
za neusporedivo vise sadrzaja.

meni treba u biti 3 tjedna nakon skole i 2 tjedna prije nove skolske godine. nesto malo bi se mogla pokrpati sa starim godisnjima od mm i eventualno par dana s bakama.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:58   #110
meni treba rjesenje za 8-9 tjedana

ali ok, super je ovo ljeto ispalo i nama i susjedi, mm je doma radio, njima isto uletilo cuvanje besplatno.... sve se nekako poklopilo. iduce ljeto bumo vidjeli kako kaj i kad, budu cure i starije bile.....
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:58   #111
dobro, treba i meni rjesenje za zimu i proljece, ali sad sam mislila na ovaj dugi ljetni period. to mi je najveci problem.
proljetni praznici su mi 4-5 dana problem, zimski desetak radnih dana.
to izorganiziram s mm-om nekako.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:10   #112
meni za ljeto treba toliko, godisnji je 3 tjedna ostalo potrosim preko godine za praznike i potrebe
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:15   #113
ali dobro, pretpostavljam da imas kao i ja ravno 30 dana godisnjeg pa si ga bar rasporedis kako hoces.
ja moram sve zdrobit sad, a za ostalo snadji se, druze.

zato kazem: tih ljetnih 5 tjedana su mi problem, za proljece i zimu ce mm trosii godisnji, malo ce raditi od doma, neko rjesenje cemo vec smisliti. valjda.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:14   #114
Zimski praznici - kampovi

Je da je naslov teme ljetni praznici ali isti problem postoji i preko zimskih praznika, pogotovo što ove godine treba pokriti skoro 3 tjedna praznika.

U potrazi sam za nekim zimskim kampom za dijete u ZG a da nije skijanje pa ako netko ima neki info, preporuku......
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 12:19   #115
bit ce ti u prirodoslovnom muzeju ziher
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:17   #116
Neki dan smo frendica i ja na kavi razgovarale o ovoj temi jer nju sad već pere panika od ljeta... zar stvarno nema ništa u zg-u za klince koji završe prvi, drugi razred?
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:59   #117
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Neki dan smo frendica i ja na kavi razgovarale o ovoj temi jer nju sad već pere panika od ljeta... zar stvarno nema ništa u zg-u za klince koji završe prvi, drugi razred?
ima svasta, al treba platiti.
mislim da je 600kn tjedno najnize sto sam gledala
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 09:49   #118
Ima u crkvi sv mati slobode za 150 kn
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 11:25   #119
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ima svasta, al treba platiti.
mislim da je 600kn tjedno najnize sto sam gledala
Kopajući po temi i ja sam našla neke stvari ali to joj je previše...

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ima u crkvi sv mati slobode za 150 kn
Ma da? Super! Bar nešto. Gdje može saznati više info? Nije joj usput sl kad nemaš baš izbora...
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:00   #120
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post

Ma da? Super! Bar nešto. Gdje može saznati više info? Nije joj usput sl kad nemaš baš izbora...
neka nazove crkvu, to je prošlo ljeto netko napisao
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.