Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 20:44   #61
http://www.legalis.hr/forum/showthre...369-Podstanar?

Zbilja još nikad nisam čula da je izbacivanje podstanara prošlo lišo, a jako mi je nevjerojatno da se ništa ne bi dogodilo da netko izbaci suvlasnika. Ali dobro, hvala na informaciji.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:57   #62
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ovaj dio ne treba miješati s podjelom bračne stečevine. Vi ste još u braku, a on je osuđen zbog toga što je učinio i istjekom te zabrane može se vratiti u kuću.



Možeš tražiti pola novca uplaćenog u 7 godina, pa ako ti je to dosta za kupnju garsonijere onda OK. Ne moraš prihvatiti ostatak kredita, pogotovo ako ti to nitko ni ne nudi, niti imaš mogućnosti za otplatu tog kredita.
mislim da nisi u pravu. po toj logici i on od nje moze traziti pola, zar ne. pola od uplacenog kredita je vise nego sto bi im ostalo da prodaju stan i vrate kredit. mislim da u ovom slucaju jedino sto mogu je prodati stan, vratiti kredit i tek onda podijeliti to sto je ostalo. ako ostane ista.
ako on ne zeli prodati stan onda se, cini mi se, procjenjuje trenutna vrijednost stana koja se odbije od glavnice. dio glavnice koji je otplacen moze se dijeliti na pola. jer je to ustvari vrijednost koju oboje imaju u vlasnistvu. ono sto nisu otplatili - nemaju.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:20   #63
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
http://www.legalis.hr/forum/showthre...369-Podstanar?

Zbilja još nikad nisam čula da je izbacivanje podstanara prošlo lišo, a jako mi je nevjerojatno da se ništa ne bi dogodilo da netko izbaci suvlasnika. Ali dobro, hvala na informaciji.
Koliko ti imaš godina? Znam djecu od desetak godina koja nisu naivna poput tebe.
1234321234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 13:21   #64
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

objasni mi mentalni sklop osobe koja o nečemu ništa ne zna, i uvjerena je da zna i dijeli ljudima savjete.
Ne mogu ti to objasniti jer ne znam osobu kakvu si opisala i ne vidim poantu tog pitanja osim pokušaja vrijeđanja nafinjaka.
Meni eto ne smeta kad netko autora teme odmah na početku proglasi trollom pa mu kasnije osokoljen tuđim komentarima ipak daje savjete šakom i kapom. Kaj to mene briga

Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
mislim da nisi u pravu. po toj logici i on od nje moze traziti pola, zar ne.
Možda nisam u pravu (nemam to iskustvo ) ali ako se bračna stečevina dijeli na pola- dijeli se ono što je stečeno za vrijeme trajanja braka. Ako je on vlasnik kuće, i ako ona iz nje bude morala otići, ona ima pravo na pola onoga što je uloženo za vrijeme trajanja tog braka, pa tako i na pola onog što je u tu kuću uloženo u tih 7 godina. On taj kredit btw teoretski može vratiti i jednokratno.
On bi mogao tražiti pola od nje u slučaju da na nju prenese kredit, ali s obzirom na okolnosti ne vidim načina da bi se to moglo dogoditi.
Ne znam, meni je to logično, netko će postati vlasnikom te kuće dok će druga osoba morati iseliti i nema ništa od toga što je u nju ulagala tih 7 godina. Ali kako rekoh, nemam osobnih iskustava s podjelom bračne imovine niti bi se ikad dovela u takvu situaciju u kakvoj je autorica.

Doduše, ovdje je glavno pitanje- može li je izbaciti iz kuće zbog saznanja o prevari, na što joj je odgovoreno da bez sudske presude koja je pravomoćna- ne može, a mi smo otišli malo predaleko s ovom temom dok to o čemu pišemo ionako na kraju ovisi o nekim drugim faktorima koje sam već prije spomenula.

Zadnje uređivanje -honey- : 15.05.2015. at 13:41.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 16:06   #65
U Hrvatskoj ne postoje zakoni po kojima bi se varajući partneri kažnjavali za prevaru. Manje američkih serija, deca.

Quote:
ako se bračna stečevina dijeli na pola- dijeli se ono što je stečeno za vrijeme trajanja braka.
I ako su oni stekli 10% vrijednosti kuće, a ostatak dosadašnjih uplata je otišao na kamate, koje nije steklo nijedno od njih dvoje nego banka, onda se dijeli tih 10% koje su otplatili.

Ne može se dijeliti novac koji je bankin, to bi se dijelilo da nisu vraćali kamate nego uplaćivali na štednju.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 16:12   #66
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

I ako su oni stekli 10% vrijednosti kuće, a ostatak dosadašnjih uplata je otišao na kamate, koje nije steklo nijedno od njih dvoje nego banka, onda se dijeli tih 10% koje su otplatili.

Ne može se dijeliti novac koji je bankin, to bi se dijelilo da nisu vraćali kamate nego uplaćivali na štednju.
Ok, ja se u to baš ne kužim, možda bolje da te stvari pita na nekoj pravnoj temi, vidim da tamo ima sličnih slučajeva što se tiče podjele imovine i prava vlasništva kad su krediti u pitanju.
Kod ovih je ionako upitno to s kreditom (kao možda i kod većine onih koji su ga digli za kupnju stana i kuće).
Ako je moguće, najbolje bi bilo da se ta kuća proda, otplati ostatak kredita i podijeli novac (ako išta ostane) i svako na svoju stranu.
Ne shvaćam autoricu koja bi željela ostati nakon svega što je učinila, u kući koju će njezin muž još godinama otplaćivati i u kojoj je on više ne želi. Ali imam neki dojam da bi se oni takvi kako mi iz opisanog djeluju, mogli na kraju i pomiriti
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 19:56   #67
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ne mogu ti to objasniti jer ne znam osobu kakvu si opisala i ne vidim poantu tog pitanja osim pokušaja vrijeđanja nafinjaka.
Meni eto ne smeta kad netko autora teme odmah na početku proglasi trollom pa mu kasnije osokoljen tuđim komentarima ipak daje savjete šakom i kapom. Kaj to mene briga



Možda nisam u pravu (nemam to iskustvo ) ali ako se bračna stečevina dijeli na pola- dijeli se ono što je stečeno za vrijeme trajanja braka. Ako je on vlasnik kuće, i ako ona iz nje bude morala otići, ona ima pravo na pola onoga što je uloženo za vrijeme trajanja tog braka, pa tako i na pola onog što je u tu kuću uloženo u tih 7 godina. On taj kredit btw teoretski može vratiti i jednokratno.
On bi mogao tražiti pola od nje u slučaju da na nju prenese kredit, ali s obzirom na okolnosti ne vidim načina da bi se to moglo dogoditi.
Ne znam, meni je to logično, netko će postati vlasnikom te kuće dok će druga osoba morati iseliti i nema ništa od toga što je u nju ulagala tih 7 godina. Ali kako rekoh, nemam osobnih iskustava s podjelom bračne imovine niti bi se ikad dovela u takvu situaciju u kakvoj je autorica.

Doduše, ovdje je glavno pitanje- može li je izbaciti iz kuće zbog saznanja o prevari, na što joj je odgovoreno da bez sudske presude koja je pravomoćna- ne može, a mi smo otišli malo predaleko s ovom temom dok to o čemu pišemo ionako na kraju ovisi o nekim drugim faktorima koje sam već prije spomenula.
to sto su uplacivali 7 godina kredit ne znaci i da je to novac koji su stekli...to je novac koji su poklonili banci. recimo da je to potrosen novac, nije stecevina. stekli su dio stana koji je otplacen, nakon 7 godina mozda 20% stana s obzirom da su otplatili veci dio kamata, manji glavnice. otprilike koda su bili podstanari 7 godine...nakon razvoda taj novac koji je utrosen na stan ne pripada nikom. tako je i s kreditom. oni su za sad otplatili manji dio glavnice i razmjerno tome imaju pravo na manji dio stana.
cisto da se gospodja ne nada da ce moc ugrabit neku vecu lovu...nece...
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 18:02   #68
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
u toku sam rastave braka, a muž me želi izbaciti iz kuće.Dali ima pravo? Kuća je na njemu, a izgrađena je kreditom koji on otplaćuje, ja nisam nikada radila.Donekle snosim krivicu u razvodu, nisam ga podržala u nekim projektima, on je napustio kuću, ali je uredno otplaćivao kredit i financirao mene i sina od 14 godina, prije par mjeseci predložio je pomirbu, koju sam ja prihvatila zbog djeteta.Ali igrom slučaja je otkrio da sam godinama u vezi s drugim muškarcem.Tad je pobjesnio i zapalio mi auto koje smo kupili skupa u braku.Rekao je to i sinu. Dali ima pravo da me izbaci iz kuće?

Zašto mi se čini da je autor suprug a ne supruga?
Što nema love za odvjetnika?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 21:38   #69
Od kad se racuna rastava braka i alimentacija od trenutka predaje zahtijeva ili sudskog rijesenja.Dali on moze i od toga dana traziti polovinu rate stambenog kredita, i jos me brine dali me moze tuziti za one rate koje je otplatio.jos me zanima dali dio kredita koji je ulozio u darovane nekretnine koje je dobio na dar i osposobio za turizam djelimo po pola ili to trebam dokazat tuzbom
di1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 22:57   #70
Primi se ti posla a ne s tuđim mlatiti po trnju.
JosePerdomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 02:20   #71
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Od kad se racuna rastava braka i alimentacija od trenutka predaje zahtijeva ili sudskog rijesenja.Dali on moze i od toga dana traziti polovinu rate stambenog kredita, i jos me brine dali me moze tuziti za one rate koje je otplatio.jos me zanima dali dio kredita koji je ulozio u darovane nekretnine koje je dobio na dar i osposobio za turizam djelimo po pola ili to trebam dokazat tuzbom
Na darovane nekretnine, odnosno naslijeđene, mislim da nemaš pravo na njih. To nije bračna stečevina, ali pitaj na pravu, nisam 100% siguran, ali 99,9% jesam.

Bračna stečevina, u pravilu, je ono što ste vas dvoje stekli. Nevažno tko je radio i za koliko, trebalo bi se dijeliti pola pola.

E sad, tvoj problem, u ovom slučaju, je veći nego što misliš. Ako živiš u stanu koji je još u fazi otplate, ti nemaš zapravo ništa. Zašto? Recimo da je stan otplaćen 20%, ti onda imaš 10% stana. Za 50% moraš otplatiti svoj dio, praktički. Nadalje, kredit je na njemu, pa ti vidi kako ćete se dogovorit oko toga, ali možeš ti ostat tu živit, zasad.

Samo, ako se on zainati, ide ti otprilike ovako, iako nisam pravnik. Ti živiš tu 5 godina, kad se sud oko toga stana riješi. Super. E onda, ide prodaja stana, što bi on mogao odlučit, ako nema dogovora, ti moraš platiti pola rata koje je on uplatio, vjerojatno od početka suda. Pa sad računaj. Isto tako, moglo bi se dogodit da te tuži za stanarinu, jer on nije smio živit u tom stanu. I to isto slobodno sračunaj, pola stanarine, na, recimo, 5 godina.

U pravilu, ti si "dobro" izračunala, kao što obično takve kao ti računaju, ali eto, ispada da si u govnima. Osim u jednom iznimnom slučaju, kojeg svi ovdje znaju, naravno.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 07:25   #72
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Od kad se racuna rastava braka i alimentacija od trenutka predaje zahtijeva ili sudskog rijesenja.Dali on moze i od toga dana traziti polovinu rate stambenog kredita, i jos me brine dali me moze tuziti za one rate koje je otplatio.jos me zanima dali dio kredita koji je ulozio u darovane nekretnine koje je dobio na dar i osposobio za turizam djelimo po pola ili to trebam dokazat tuzbom
Na darovane/naslijedjene nekretnine nemas pravo, s druge strane, ako ste ih iznajmljivali, pripada ti polovica te ''zarade'' jer to je bracna stecevina...

Sto se tice kuce, bez obzira dadila ti ili ne ako ste je stekli za vrijeme braka, imas pravo na polovicu... Kako jos nije otplacena, situacija je malo komplicirana. (odnosno jos je kompliciranija ako je zemljiste na kojoj je kuca sagradjena njegovo od ranije ili je takodjer bracna stecevina, to je znacajno nepovoljnije po tebe).... Drzat cu se jednostavnije racunice.

Recimo da je nekretnina sagradjena/kupnjena prije 7 godina kreditom od 100 000 Eura u trajanju od 22 godine. Bacit cu brojke ugrubo, ali necu puno faliti... Neka je rata kredita 5000 kuna, do sada ste banci uplatili 420 000 Kuna. Ti nemas pravo na ''povrat'' polovice tih sredstava, iz jendostavnog razloga sto je 2/3 tih sredstava kamata koju ste platili banci... Od tih 420 000 uplacenih kuna, glavnicu ste smanjili za cca 150 000 kuna, i po svoj prilici imate jos 80 000 Eura glavnice za vratiti (tocno ti ne mogu izracunati jer ne znam uvjete/kamatu pod kojima je kredit dignut). Dakle kada bi danas prodali kucu za 100 000 Eura, vratili kredit, ostalo bi po 10 000 Eura svakome... To ti nazalost nije dosta ni za kakvu garsonjeriu ... i to je povoljniji scenarij po tebe... U posljednjih 7 godina trzistre nekretnina je palo, i to podosta... ja pretpostavljam barem 20%, no to kod vas ne mora biti slucaj... U tom slucaju, kada se vrati kredit, ostaje ravno nula... I ti si bez icega... Doduse, nemas ni duga... Moze se desiti i da je realni dug banci veci od vrijednosti nekretnine, u tom slucaju s razvodom dobiva i dug...

Ako je kuca sagradjena na naslijedjenom zemljistu, tada si u jos gorem polozaju, jer se od prodajne vrijednosti kuce prvo treba oduzeti vrijednost zemljista na kojoj je sagradjena (to je njegovo), zatim kredit (to je od banke) i ono sta ostane, pola je tvoje...

E sad,a sto cete vi odluciti i kako cete odluciti je na vama, jedini slucaj u kojem on od tebe trazi polovicu rate kredita i nakon razvoda je taj u kome se ti i dalje vodis kao vlasnik, odnosno suvlasnik.... Nek se razvedte, recimo 01.09... I odlucite sve podijeliti popola, pa i kucu u kojoj zivite, u toj varijanti s 01.09. ti moras njemu platiti pola rate kredita... Ako se tako dogovorite, odnosno, mozes mu od jednom uplatiti 50% vrijednosi preostale glavnice i kuca je na pola tvoja...


Kako god okrenes, u jako si losem polozaju jer nemas prihoda, a on ti nije duzan nista placati do trenutka dok suda tako ne odluci... Kako je on taj koj izaradjuje, moze napraviti sto god hoce... Moze prodati kucu po jednom od gore navedenih scenarija i uredno sebi kupiti drugu, rata ce mu biti ista, samo je bacio hrpu kamata ali ima gdje zivjeti... Moze te zavlaciti s rastavom poprilicno dugo... a sve to kosta, i pare za odvjetnika on ima, a ti nemas... plus sto se nemas nadati ni da ces s nekom ostavstinom odvjetnika platiti na kraju postupka... Ako je stvarno psihopata, moze cak otici u podstanare i prestati placati ratu kredita dok je banka ne zaplijeni i ne izbaci te vani... ima cijeli sijaset rijesenja... Poanta je uvijek ista, on ima primanja i samostalan je, ti nisi... I to je veliki zajeb... cinjenica da su djeca na njegovoj stvari tvoju situaciju cine jos tezom...

Uopce ne zelim ulaziti tko je tu kriv i za sta... odnosno da li je tvoj suprug kreten koji je zasluzio da mu nabijes rogove ili je eto crncio za nezahvalnu susjedu koja je sirila noge kome je htjela... Fakat vasa stvar... E safd, ako 1970 u tvojem nicku oznacava godinu proizvodnje, to ce reci da imas 45 godina... ako ne radis, ili jos gore, ako nikad nisi radila... onda si u totalnom kurcu jer danas je tesko pronaci posao i ljudima od struke s iskustvom... tebi ce to biti puno teze, a i ono sto nadjes ce biti tesko probavljivo...


Imas dvije opcije, prva je da te ljubavnik(ici) financira... sto sudeci po do sada napisanome ne zvuci kao opcija u koju se uzdas.... Ili... Raskrvavi koljenaa, reci dragome muzu da ga volis najvise na svijetu, besramno lazi ako treba... reci mu da zelis da to napravite s tvojom najboljom prijateljicom... i da ti atm zapravo zvuci skroz prihvatljivo... Barem dok si ne popravis trenutnu situaciju koja je blago receno sjebana...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 15:46   #73
Rijecanin,
Vidim da si u tijeku...sto meni savjetujes? Ona ne zeli izaci iz mog stana,stecenog prije braka,razvod je pokrenut tuzbom prije 1g,djeca i svi zive jos uvijek zajedno,ona za sve vrijeme braka nije radila i nema posao...
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 16:03   #74
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Rijecanin,
Vidim da si u tijeku...sto meni savjetujes? Ona ne zeli izaci iz mog stana,stecenog prije braka,razvod je pokrenut tuzbom prije 1g,djeca i svi zive jos uvijek zajedno,ona za sve vrijeme braka nije radila i nema posao...
Najebao si... U velikoj vecini slucajeva djeca ostaju s majkom, a niti jedan sud nece djecu izbaciti iz kuce... Sanse da dobijes puno skrbnistvo nad djecom su ti 11%. Ako si ikako u mogucnosti, savjetujem ti da odes ca i nastavis sa svojim zivotom u miru; i probas pustiti djecu da imaju koliko toliko normalnu okolinu za odrastanje... jer situacija u kojoj dvoje ljudi reze jedno na drugo definitivno nije normalna... Da je sama to se vec rijesi... ali djeca su u pitanju i to je bas slozeno..

Generalno, zajebana situacija... ne vidim kako ces zenu izbaciti iz stana prije negoli djeca odrastu... popricaj s odvjetnikom u svakom slucaju... nemam ti bas neku pametnu...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 16:17   #75
Ma sve 5...stan je moj,ako ona i dobije skrbnistvo(ne znam kako),morat ce van makar i tuzbom za iseljenje. Samo,sve to traje..stan je vec stavljen u prodaju...mislio sam da imas neki trik
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:11   #76
Inace,ja bih vec relizirao tuzbu i promijenio brave,ali zivimo u Rvackoj...pa bi ona uzela kljuc od djece,opet se uselila,pa opet policija itd...ima nekih kartica za brave koji se ne mogu kopirati,ali mogu se ukrasti od djece
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:15   #77
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ma sve 5...stan je moj,ako ona i dobije skrbnistvo(ne znam kako),morat ce van makar i tuzbom za iseljenje. Samo,sve to traje..stan je vec stavljen u prodaju...mislio sam da imas neki trik
A djeca nisu tvoja? Njih isto na cestu?
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:29   #78
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Rijecanin,
Vidim da si u tijeku...sto meni savjetujes? Ona ne zeli izaci iz mog stana,stecenog prije braka,razvod je pokrenut tuzbom prije 1g,djeca i svi zive jos uvijek zajedno,ona za sve vrijeme braka nije radila i nema posao...
Pa ima i treću opciju, najstariji zanat na svijetu. Samo što joj i tu godine ne idu u prilog.

Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
Ma sve 5...stan je moj,ako ona i dobije skrbnistvo(ne znam kako),morat ce van makar i tuzbom za iseljenje. Samo,sve to traje..stan je vec stavljen u prodaju...mislio sam da imas neki trik
Hm, možda, ali možda, da pitaš odvjetnika... ako još razvod nije gotov, i prodaš stan, mislim da je to rješenje. Tvoj je stan, možeš ga prodat, uzmeš pare, stan više nije tvoj, ona će morat iselit ili plaćat stanarinu.

Iskreno, mislim da postoji neko rješenje u ovom slučaju, ali morat ćeš odvjetniku, ne mogu se baš sjetit, ali nešto sam čitao o tome.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:40   #79
AAAAAAJOOOOOOJ

Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Neznam sto je trol, tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu, sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda, sva sreca sto on ima izgon iz kuce, ali mu uskoro prestaje i trazim nacina da se ne vrati.Dali postoji neki zakon da mu zabrani povratak.Reko je da ce svima reci za prevaru i ime tog covjeka a posjeduje i moj ispis poziva koji mu je dokaz i moje poruke s vibera, neznam sta mi je ciniti.Rasmislja o prijavi i na policiju jer mi je prijatelj iz veze u drugoj drzavi, njegovi nisu omiljeni jer imaju svi kriminalnu proslost, i on me sumnjicavi da sam ucestovala u takvim radnjama, i optuzuje za skupu garderobu i izlaske kad on nije bio kuci.Sto je najgore i uvjerio je djecu.Koja ga podrzavaju.Dali mogu sprijecit da da ispis poziva policiji i kako da mu zabranim povratak u kucu
Nevjerojatnooooo!
Citam i ne vjerujem.
Sto ti tocno trazis?
Savjet kako da covjeku koji je kupio stan i financirao te da si kupujes skupu odjecu za izlaske s drugim zabranis pristup kuci?:klap:
STRAAAAASNOOO!
Nisam bas dobor shvatio zasto on ima kao neki izgon iz kuce ali ni ne zanima me bas previse.
Vrlo lagano podneses zahtjev za rastavom i sve lijepo sudski se rijesi, pa kome obojci a kome opanci.
mislim da bi trebala, a morat ces, popapati sva govna koja si izaslala. kako je blesavi seselj rekao u hagu.
Ono sto ce on kao dati na policiju, to nema nikakve veze s vama.
Samo pazi da i ti ne izgoris za koji dan.
__________________
Život je more, pučina crna, po kojoj tonu mnogi što brode.
Number six is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:48   #80
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Da sam na muzevom mjestu stan i auto bi papirno prebacio na svoje clanove obitelji pod darovni ugovor jer ipak sve na njega glasi i onda bi pokrenuo razvod. Tada na sudu nebi imali sto podijeliti, ni stan jer bi se vodili kao podstanari, ni auto jer ga nemaju. A ona nek ode ljubavniku mozda ju udomi kao kucnog ljubimca.
Ja osobno takvoj osobi nebi ostavio niti wc papir, kamoli nesto vise i vrijednije od toga.

Al velim, ak je lik sposoban zapaliti auto kojeg vozi onda bogami ja bi se na njezinom mjestu zabrinuo kao i oni Vukovarci u vrijeme okupacije Vukovara.

Meni je u ovoj prici zao djece i auta, dok njih dvoje nisu vrijedni spomena.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
Slazem se s tobom u vezi djece.
Najvise ona ce sve to platiti. Naravno ne mislim financijski.
samo sto se tice imovine, ne moze nista prepisivati.
Oboje su vlasnici ako su je stekli u braku.
__________________
Život je more, pučina crna, po kojoj tonu mnogi što brode.
Number six is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.