Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2011., 20:25   #21
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
Vec mi se dogodila slicna situacija prije par godina u srednjoj i to nije bas lijepo zavrsilo,ali poludjet cu!!!!! Savjet pliiiiiiz ili bar neka lijepa rjec
svaki put kad ju sretneš reci joj "frendica... ajmo se fukat" ( ak te odgurne uz smiješak, reci da si se ionak zezo jer ste samo frendovi )
tak je moj frend bio uporan i uspio. Ali on je bio zgodaaan. ne znamo kakav si ti

I bilo nam je super..samo nismo se čuli odonda, ganjamo karijere

Zadnje uređivanje Nessadha : 07.03.2011. at 21:06.
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 22:13   #22
Probaj joj natuknut što osječaš, pa će se situacija sama razvijat, ali pokušaj definitivno bilo šta...
__________________
Ljubav je kada cura i dečko zajedno igraju stolni nogomet! Ljubav je gajba ladnog piva!
Leach Leaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:37   #23
Nema tu kruha... Ti si kod nje od pocetka svrstan u ladicu prijatelji, i tu ces i ostati, ne mozes sad odjednom prijeci u ladicu decko, to je nemoguce, osim ako se njoj nesto ne okrene u glavi, a do se dogadja jednom u 100000 ovakvih slucajeva
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 01:18   #24
Na tvom mjestu bih probao, ak ote odjebe, odjebe. Osim ak oti to prijateljstvo je važno, onda je možda i njoj važno pa možete ostati prijatelji.

Naravno moraš shvatiti da i kad se vratite na pijatelje stvar nije ista kao i prije, a ne možeš je preboliti jer ste stalno u kontaktu.

No bolje pokušat i izgorit pa nastaviti dalje s životom nego konstantno trpiti. Barem po meni. Na kraju, ti odlučuješ...
Good luck.
Sogeking is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 18:28   #25
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
pa ako si stvarno toliko zaljubljen u nju onda bi definitivno trebao nesto poduzeti. nikako cekati.

btw znam kako ti je!
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:06   #26
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
Vec mi se dogodila slicna situacija prije par godina u srednjoj i to nije bas lijepo zavrsilo,ali poludjet cu!!!!! Savjet pliiiiiiz ili bar neka lijepa rjec
Moj post ti baš neće biti od koristi jer nemam rješenje. Mogu samo reći da znam kako ti je i nije baš da ima puno veze sa godinama. No mislim da je ipak bolje reći, barem ćeš znati na čemu si (ili nisi). Kako je već spomenuto kada/ako ona nađe nekog biti će ti još gore nego sada. Naročito ako ćeš još slušati kako je njima super, divno i krasno. To će ti biti gore od 10 odjeba koje sada možeš dobiti. A i tko zna, možda ne bude odjeb, da ne bude baš sve pesimistično.

Samo, koliko si siguran da ti se stvarno sviđa ona, a ne neka ideja o njoj? Tj. koliko ju zapravo poznaš?

Quote:
arwen. kaže: Pogledaj post
moj ti ja savjet da radije sutis i nista joj ne govoris ako si toliko siguran da je ama bas ni malo ne privlacis u tom smislu.
znam kako bih ja reagirala da mi danas-sutra dodje frend i javno mi prizna da je zatreskan u mene.
onak...izbjegavala bih ga u sirokom luku jer nakon toga se vise ne bih(barem neko vrijeme) mogla normalno druziti s njim znajuci da me ne gleda samo kao frendicu vec da bi me najradije potrgao da mu se pruzi prilika
No kao što rekoh, što misliš kako bi tom prijatelju bilo da gleda tebe kako se grliš i ljubiš sa nekim? Misliš da bi mu to bilo bolje nego to što bi ga izbjegavala?

A ako misliš da je zaljubljenost samo želja da nekoga "potrgaš" mislim da imamo različite poglede na to što ljubav je, valjda današnja mladež tako gleda na to...
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:25   #27
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Meni je svaka rekla: "Ako želiš možemo ostat prijatelji.",dakle nemaš zbilja što izgubiti.
U biti imas, a to je doticnu osobu prema kojoj imas osjecaje.
Reci joj istinu ili ne, u svakom slucaju ispadne tezak rezultat, jer ako kazes istinu, moguce je da i izgubis (u slucaju da ne osjeca isto), no ako ne kazes onda se i dalje mucis i pitas se kako bi to bilo realizirat (neku vezu s njom).

A ostat prijatelj s osobom koja ti se zbilja svidja je tesko, to ti moze svaka muska osoba potvrdit. No opet, ne i neizvedivo, jer neki mogu potisnut s vremenom te osjecaje, i dalje nastavit u kolko tolko normalnijem tonu, ili bar raditi na tome da ide na normalnije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:30   #28
Pa eto pokušaj ipak nešto poduzeti.
Joj, hvala Bogu da se ja ne zaljubljujem u frendove si
Ali_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:23   #29
Dali je autor što poduzeo? Zanima me kako je završila priča.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:47   #30
ja osobno ne bih imala problema nastavit prijateljstvo da mi neki frend to kaže, samo nemoj promijeniti svoje ponašanje prema njoj, osim što se malo distanciraš na početku(što ne znači potpuno), čisto da ne misli da imaš neka očekivanja ili nešta.

i nemoj joj prolit dušu baš ako joj budeš priznao, prije bi prijateljstvo puklo zbog nekog teškog dramatičnog razgovora u stilu sve ili ništa, nego zbog tog što si ti zaljubljen u nju. reci joj kak se osjećaš, al da ne očekuješ ništa od nje, samo trebaš nekakav završetak, bilo njeno odbijanje ili veza, čisto da možeš počet radit na odljubljivanju. i reci joj da to neće utjecat na prijateljstvo s tvoje strane i zamoli ju da se i ona potrudi.

a svjedočila sam i nastavcima prijateljstva nakon svakojakih razgovora i priznanja, tako da ak je tako dobra frendica, bit će sve ok

sretno
twinkles is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 20:59   #31
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Dali je autor što poduzeo? Zanima me kako je završila priča.
i mene jako zanima

Quote:
twinkles kaže: Pogledaj post
...
i reci joj da to neće utjecat na prijateljstvo s tvoje strane i zamoli ju da se i ona potrudi.
ja mislim da ce utjecati jer ce ga ona vjerojatno izbjegavati,kao sta su prije neki rekli, a on... kako ce se on osjecati da se stalno druzi s zenskom koju zeli imati,a ne moze...vrlo frustrirajuce
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:02   #32
Ev ovako da ti odma uništim sve nade u tu vezu !!!!! Zajebi to,jednom kad te žensko uzme kao neseksualni objekt takav češ i ostat do kraja njihovih života! Ako ti je ona stvarno prava frendica kakav si ti to prijatelj da šutiš ako ionako nemaš tajni ispred nje?!Reci joj što misliš ili se sam pojedi al zapamti štagod napravio nečeš je imati to prekriži!Uništavam ti nade zbog tvojeg dobra ! Reci joj to ispljuni to malo ponosa ako si muško i boli te briga onda kakva če bit reakcija važno je samo da taj kamen makneš s prsa!
LoneWolfSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 10:50   #33
Cini mi se da cu ja radije sutit i pomirit se s cinjenicama koje mi ne idu u prilog
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 11:08   #34
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Cini mi se da cu ja radije sutit i pomirit se s cinjenicama koje mi ne idu u prilog
OK, ako si tako odlučio.

Moje iskustvo: nekoliko frendova mi je u određenim trenucima izjavilo da su zaljubljeni u mene (dobro, jedan to nije baš rekao, nego djelom pokazao ). Nažalost, ja za niti jednoga od njih nisam imala isti osjećaj, tj. do njih mi je bilo stalo samo u smislu prijatelja. Nakon toga, bio je jedan period u kojem smo se malko i druga strana i ja osjećali awkward, ali to je s vremenom prošlo te smo i danas dobri prijatelji. Napominjem da je riječ o osobama koje su mi uistinu dugi niz godina prijatelji te smo skupa prošli kroz svašta, pa niti to nije ugrozilo prijateljstvo. Ne znam bi li to bio slučaj s nekime koga tek uvjetno mogu nazvati prijateljem.

Iskustvo mog brata: prije nekoliko godina je oženio curu koja mu je bila dugogodišnja frendica.

Tako da, sve je moguće...
Pitanje je samo koliko si ti spreman riskirati.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 11:38   #35
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Cini mi se da cu ja radije sutit i pomirit se s cinjenicama koje mi ne idu u prilog
"Izbjegavaj" ju na neko vrijeme,ne možeš prestati biti zaljubljen u nekoga ako se stalno motaš oko nje (ako si odlučio šutjeti).

Sretno uglavnom.
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 12:11   #36
ne da mi se čitati sve...

riskiraj
ionako će te odjebati kad joj ne budeš trebao ili kad se uda
bolje odmah znati na čemu si i ne živjeti u iluzijama
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 12:38   #37
Ovdje je cijela problematika objašnjena. Moj prijedlog je indirektno joj pokazati, tj. barem ju na neki način navesti da posumnja, a onda ćeš dalje vidjeti što bude na temelju njezine reakcije. Ako ne bude za, ništa, počinješ s odljubljivanjem. Ako pak vidiš nekakvu pozitivnu reakciju/znakove, onda samo naprijed.
Charobniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 13:07   #38
Quote:
Zeljkoo kaže: Pogledaj post
ne da mi se čitati sve...

riskiraj
ionako će te odjebati kad joj ne budeš trebao ili kad se uda
bolje odmah znati na čemu si i ne živjeti u iluzijama


slažem se!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:49   #39
ja sam samo jednom uspio iz prijateljstva u ljubav... i to je vrijedilo sad da umrem mogu reći da mi je fino bilo

a ove ostale koje se sada ne pozdravljaju u gradu i gradskom prevozu... šta sam izgubio??? kakvo je to prijateljstvo koje sam imao s njima?

sta sam izgubio?
jednu kafu u pola godine, pozdrav na ulici, ignoriranje kad je s nekom šemom, chatanje na FB kad njoj odgovara, sms-anje kad je odjebe neki frajer... mozda sam izgubio i neki link koji bi mi poslala za konkurs... koji mogu vidjeti na stranicama za pronalaženje posla...

šta sam imao i šta sam izgubio? niz ništice u ništicu... ali barem ne živim u iluzijama
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 21:02   #40
Quote:
Zeljkoo kaže: Pogledaj post
ne da mi se čitati sve...

riskiraj
ionako će te odjebati kad joj ne budeš trebao ili kad se uda
bolje odmah znati na čemu si i ne živjeti u iluzijama
Sorry, no ne kuzim zasto bi ga odjebala uopce ako im bude dobro u vezi. Osim ako ga ne smatra nekim naivcem koji bi joj posluzio za privremeno, no valjda ju on sam vec dovoljno poznaje da zna u sta se upusta. A kako je rekao znaju se vec dugo pa cisto sumnjam da slijepo uletava u nesto.

Neki ni ne procitaju postove kako spada, no glavno da bubnu neki nesuvisli komentar :/

Ali u jednome se slazem s tobom... neka riskira, pa vidi. Istina je da je bolje odmah znati na cemu je, nego da zivi u iluzijama i samim time se muci.
Iako je on svjestan rizika, jer zna da bi ju vrlo lako mogao izgubiti kao frendicu, tako da je ta odluka samo na njemu, hoce li probati tj. riskirati ili radje trpiti i potiskivati osjecaje i biti joj frend.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.