Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2011., 08:45   #161
Kako bi ti to izmjerio?

Ona koju upišeš....
__________________
gimnazije u zagrebu
treehill is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 21:15   #162
Prijedlog

Ovako , imat cu između 51-53 boda . Bi li mogao upasti u bilo koju gimnaziju u Zagrebu , ako da koju? Ja pucam na Dobojsku , jel ima šanse?
Zahvalio bi na bilo kojoj pomoći!
Kornjače is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:14   #163
Lucijanka ili Mioc

Bliži se vrijeme upisa i ja sam počeo (ozbiljno) razmišljati o školama...uzeo bi prirodoslovno-matematički smjer, samo neznam koju od ove dvije škole. Kakva su vaša iskustva i savjeti?
Čuo sam da u lucijanki forsiraju sve predmete a u Miocu samo matematiku, fiziku, kemiju i slično! Bodova imam 60. Zanima me kakva je ekipa u svakoj od škola (znam da se to ne može znati točno ali otprilike) ne bi htio upasti u neki štreberski razred pa da nemam društvo, jer NE podnosim štrebere!!!

Hvala na pomoći!
xxxdadoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 00:33   #164
U MIOC se nečeš upisati jer zadnji koje se ove godine upisao je imao 61 pa ti kako očeš . Prof. su Ok , ali moraš jako puno učit , mislim da bi ti bilo bolje uteti lucijanku .
Kornjače is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 13:25   #165
Ako se boduje vladanje onda ću imati 61 bod.
xxxdadoxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 19:31   #166
Eii ljudi...Ja sam osmašica i htjela bi u 13 gimnaziju....imat ću oko 49-50 bodova i bi li mi mogli reći bodovni prag...i s koliko su minimalno bodova ljudi upadali...šta mislite o školi i kakva je ekipa...IMAM LI JA UOPĆE ŠANSE UPASTI!?!?!?
:OO ))
Elizabeth555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 22:18   #167
Quote:
Elizabeth555 kaže: Pogledaj post
Eii ljudi...Ja sam osmašica i htjela bi u 13 gimnaziju....imat ću oko 49-50 bodova i bi li mi mogli reći bodovni prag...i s koliko su minimalno bodova ljudi upadali...šta mislite o školi i kakva je ekipa...IMAM LI JA UOPĆE ŠANSE UPASTI!?!?!?
:OO ))
A da to pitaš nekog u 13. gimnaziji? Psihologa, tajnicu...ono nekog
Upisni prag ovisi o interesu ulenika za neku školu...
Bodovni prag za gimnazije je 52 boda za sve gimnazije, znači možeš se prijaviti, a hoćeš li se upisati je druga priča... neke gimnazije primaju i ispod 52 boda, ali odgovor u koje možeš dobiti jedino izravnim pitanjem...
__________________
gimnazije u zagrebu
treehill is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 20:06   #168
Quote:
NS123 kaže: Pogledaj post
Koja gimnazija je bolja II.gimanzija ili IX.gimnazija??
Križanićeva
__________________
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika,
Svi za Vahida, e e Vaha, Vaha, e e Halihodžiću, baš si majstor, dala te Afrika.
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 08:51   #169
Evo i ja pišem jer trebam pomoć. Na kraju ove školske godine selim se u Zagreb iz III. gimnazije ST pa opet moram birati školu. Sada me najviše zanima je li bolja V. ili XV. ako uzmemo u obzir da obožavam prvenstveno fiziku , a onda dalje matematika, hrvatski, itd.?
Unaprijed vam hvala!
IndependentGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 14:34   #170
koji se jezik boduje, glavni ili izborni
ghosttunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:43   #171
boduje ti se glavni jezik a ako odes u jezičnu onda dobijes i bodove i na izborni ( to ti priznaju i u nekim drugim skolama, ne samo u jezicnoj al nezz tocno u kojima... )
jagodica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 18:55   #172
ne boduje se glavni jezik iz osnovne, nego jezik koji je glavni u srednjoj (engleski, ne?)
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 08:04   #173
Quote:
IndependentGirl kaže: Pogledaj post
Evo i ja pišem jer trebam pomoć. Na kraju ove školske godine selim se u Zagreb iz III. gimnazije ST pa opet moram birati školu. Sada me najviše zanima je li bolja V. ili XV. ako uzmemo u obzir da obožavam prvenstveno fiziku , a onda dalje matematika, hrvatski, itd.?
Unaprijed vam hvala!
do koje te mjere zanima fizika? natjecanja?
fiziku mozes u obje skole mozes razviti do savrsenstva.
U petoj ti dodatnu drze profesori, dok u miocu su mentori bivsi ucenici (sadasnji studenti fizike)
sto se tice hrvatskog peta ti je definitivno bolje (svi profesori hrv su zahtjevni),

upisi matematicki razred (v.) i zadatke s natjecanja ces rjesavati za domacu zadacu (doslovno).
ih378 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 09:05   #174
Quote:
ih378 kaže: Pogledaj post
do koje te mjere zanima fizika? natjecanja?
fiziku mozes u obje skole mozes razviti do savrsenstva.
U petoj ti dodatnu drze profesori, dok u miocu su mentori bivsi ucenici (sadasnji studenti fizike)
sto se tice hrvatskog peta ti je definitivno bolje (svi profesori hrv su zahtjevni),

upisi matematicki razred (v.) i zadatke s natjecanja ces rjesavati za domacu zadacu (doslovno).
Svo troje, dok još mogu, ''ganjam'' po natjecanjima.
Kako sam do sada imala sličan broj sati, mislim da ću to i učiniti. Hvala puno!
IndependentGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:05   #175
Kolko uopce bodova u prosjeku trebaš imat da bi išao u gimnaziju?
ghosttunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 15:04   #176
Quote:
ghosttunder kaže: Pogledaj post
Kolko uopce bodova u prosjeku trebaš imat da bi išao u gimnaziju?
kako koja, mislim da je min za gimnazije 48
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 20:04   #177
zanimaju me otprilike svi predmeti i svejedno mi je u koju ću gimnaziju ić. htjela bi u neku dobru gimanziju da mogu upisati fakultet koji želim ali da se ipak ne učim i štrebam po cijele dane i da je naravno društvo dobro a ne neki snobovi...
razmisljala sam između 2. i 5. gimnazije il čak i 16.
jel se može neko stavit u moju poziciju i rec kam je najbolje da idem?? (imam 61 bod) MOLIM VAS!
petra000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 22:37   #178
pa 16 jezična, 5. matematička, tak da ti preostaje druga kao opća pošto voliš sve predmete
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 15:18   #179
jel mi može ko reć da li su bolje križanićeve gimnazije (ciljam na 2. i 7.) ili 10. gimnazija Ivan Supek? Premišljam se oko te tri, stvarno ne znam u koju da odem..Imam bodova za bilokoju, ali me zanima koja je najbolja.
strawberry96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 22:20   #180
ah druga je prozvana "najboljom općom gimnazijom"...
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:07.