Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 20:19   #81
Quote:
Loreny kaže: Pogledaj post
Moze samo jedno pitanje di ides u Splitu na 4d?
U polikliniku Cito u sklopu Kalajžića je samo na drugom katu
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 23:51   #82
Smile

Quote:
*Mistique* kaže: Pogledaj post
U polikliniku Cito u sklopu Kalajžića je samo na drugom katu
U Cita ti ne radi aparat za 3d ja sam ih danas zvala tako da ih nazoves prije da bezveze ne ides jedino ako ga poprave u meduvremenu.
Loreny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 11:55   #83
Quote:
Loreny kaže: Pogledaj post
U Cita ti ne radi aparat za 3d ja sam ih danas zvala tako da ih nazoves prije da bezveze ne ides jedino ako ga poprave u meduvremenu.
Je baš mi je jutros rekla sestra da im nije radio aparat ali da su ga popravili,ipak smo uspjeli vidit mališa!
Možeš ići,bez brige!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 12:24   #84
Quote:
*Mistique* kaže: Pogledaj post
Je baš mi je jutros rekla sestra da im nije radio aparat ali da su ga popravili,ipak smo uspjeli vidit mališa!
Možeš ići,bez brige!
Jesi li dobila dvd jer ja kad sam prosli put bila uspila sam vidit bebu ali se nista nije snimilo na dvd.
Loreny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 12:30   #85
Quote:
Loreny kaže: Pogledaj post
Jesi li dobila dvd jer ja kad sam prosli put bila uspila sam vidit bebu ali se nista nije snimilo na dvd.

Trebaš mu ti naglasiti da ti snimi jer ti je to uključeno u cijenu,400 kn,mi smo i ovaj i prošli put dobili.
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 15:25   #86
http://pregnancy.about.com/cs/ultras...l3dusindex.htm

evo zanimljiv link, imate slikice sa 3d ultrazvuka po tjednima trudnoće pa da vidite šta možete očekivati, ja sam odlučila da ću otići u 3o tjednu neki kažu da je kasnije bebica prevelika i da to utječe na kvalitetu slika.
pozdrav svima
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:28   #87
silvy, ovo je super...ja sam isto znatizeljna pa si svaki tjedan na youtube upisem npr. ultrasound 14 weeks i onda uzivam pogledati sve snimke redom koje su ko moja bebica sada....kad budem imala 3d snimku svoje bebice, svakako cu je preko youtube-a podijelit s drugima
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 11:10   #88
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
silvy, ovo je super...ja sam isto znatizeljna pa si svaki tjedan na youtube upisem npr. ultrasound 14 weeks i onda uzivam pogledati sve snimke redom koje su ko moja bebica sada....kad budem imala 3d snimku svoje bebice, svakako cu je preko youtube-a podijelit s drugima
idem i ja na you tube - toga se nisam sjetila.
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 17:55   #89
evo, ja za dva tjedna napokon idem na 3d uzv pa cu napokon satznati da li je sve u redu, pa spol i tako to...sad cu si opet malo procackati po toj temi...idem u 21.tjednu....u mom gradu postoji privatnica koja radi 3d ali mi je moja soc.ginicka uopce mije spomenula kad smo pricale o tome nego mi je rekla da idem kod kosa u zg ili kod misljenovica u pulu....mislim da mi je na taj nacin mozda htjela indirektno reci da ova u nasem gradu ne zna gledati na to posto ga je tek dobila prije par mjeseci...da li netko ima iskustva s dr.kos iz zg ili dr.misljenovicem iz pule?
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 19:27   #90
Bas idem kod Kosa za tjedan dana na 3D/4D.. Cula sam o njemu samo hrpu pohvala..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 10:00   #91
pliz, javi kako je bilo....meni je malo tlaka ici skroz do zg samo za to ako ima u istri, al kad mi je spomenula prvo njega, vjerojatno je najbolji...
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 21:27   #92
Javim ti
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2007., 22:04   #93
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
evo, ja za dva tjedna napokon idem na 3d uzv pa cu napokon satznati da li je sve u redu, pa spol i tako to...sad cu si opet malo procackati po toj temi...idem u 21.tjednu....u mom gradu postoji privatnica koja radi 3d ali mi je moja soc.ginicka uopce mije spomenula kad smo pricale o tome nego mi je rekla da idem kod kosa u zg ili kod misljenovica u pulu....mislim da mi je na taj nacin mozda htjela indirektno reci da ova u nasem gradu ne zna gledati na to posto ga je tek dobila prije par mjeseci...da li netko ima iskustva s dr.kos iz zg ili dr.misljenovicem iz pule?
Bok, evo moja frendica je bila kod dr.Mišljenovića kao i njena sestra i zadovoljne su ja idem isto za neka dva tjedna kad bebica bude još veća da se ljepše vidi. Pregled sa slikom i dvd-om ti je 440kn (15min) a ako hoćeš detaljniji pregled svih organa nekih stotinjak kuna skuplje. Mislim da stvarno nema potrebe da putuješ u Zagreb.
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 08:17   #94
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
pliz, javi kako je bilo....meni je malo tlaka ici skroz do zg samo za to ako ima u istri, al kad mi je spomenula prvo njega, vjerojatno je najbolji...
I ja idem 15.11. kod dr. Kosa taman ću imati 19 tjedana pa ti javim kak je bilo!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 09:49   #95
hvala vam puno cure! moja frendica je bila kod kosa i bila je jako zadovoljna, valjda mu je bila simpa pa je cak i platila puno manje od onog sta su se bili dogovorili... a meni se tako ne da potezati do zg-a...necu ici ni kod ove u nasem gradu za koju ljudi bas nemaju rijeci pohvale, al sam vec zvala misljenovica, isti tako mi je reko da je 3d 450 kn, a dodatni pregled 3d s nekakvim detaljnim markerima za downov sindrom i slicno, 650 kn. skupo je, al buduci da nisam bila pristala na triple test i da je 3d prelijepa uspomena, svakako cu si ti priustiti!pusa, pa vam javim kako izgleda moje zlato i da li je pisulinac ili balerina !
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 19:13   #96
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
al buduci da nisam bila pristala na triple test i da je 3d prelijepa uspomena, svakako cu si ti priustiti!
imas pravo, a ove slicice s gornjeg linka koji je dala sdbelanc su...wow!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 20:54   #97
Quote:
sdbelanc kaže: Pogledaj post
http://pregnancy.about.com/cs/ultras...l3dusindex.htm

evo zanimljiv link, imate slikice sa 3d ultrazvuka po tjednima trudnoće pa da vidite šta možete očekivati, ja sam odlučila da ću otići u 3o tjednu neki kažu da je kasnije bebica prevelika i da to utječe na kvalitetu slika.
pozdrav svima
mi smo ti bili prošli tjedan (30. tjedana) i bebica je bila s glavicom u zdjelici i nismo niš vidjeli, a dr. Kos nam je rekao da je to kasno ako želim 3D... ako možete odite ranije (26. tjedana ili tako negdje)........
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 09:27   #98
na 3D/4D je idealno ići oko 25. tjedna. nemojte prije ako se možete suzdržati jer je bebe tad još premršav i pre koščat. poslije je prekasno jer je pak prevelik.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 21:03   #99
Quote:
mijaja kaže: Pogledaj post
mi smo ti bili prošli tjedan (30. tjedana) i bebica je bila s glavicom u zdjelici i nismo niš vidjeli, a dr. Kos nam je rekao da je to kasno ako želim 3D... ako možete odite ranije (26. tjedana ili tako negdje)........

Ja sam bila jučer na redovnom pregledu i pitala doktoricu dali da idem na 3d, rekla mi je da je glavica jako nisko i da se neće ništa vidjeti tako da
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 21:41   #100
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
hvala vam puno cure! moja frendica je bila kod kosa i bila je jako zadovoljna, valjda mu je bila simpa pa je cak i platila puno manje od onog sta su se bili dogovorili... a meni se tako ne da potezati do zg-a...necu ici ni kod ove u nasem gradu za koju ljudi bas nemaju rijeci pohvale, al sam vec zvala misljenovica, isti tako mi je reko da je 3d 450 kn, a dodatni pregled 3d s nekakvim detaljnim markerima za downov sindrom i slicno, 650 kn. skupo je, al buduci da nisam bila pristala na triple test i da je 3d prelijepa uspomena, svakako cu si ti priustiti!pusa, pa vam javim kako izgleda moje zlato i da li je pisulinac ili balerina !
Ajde javi kako je bilo...voljela bih ići na 3d...ideš u Pulu???
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.