Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 19:13   #1581
Quote:
Violet35 kaže: Pogledaj post
ja sam je koristila i bila sam jako zadovoljna.

prvi put sam je probala slučajno jer mi se dopala boja na kutiji, i to prije malo više od 2 god kad je počinjalo ljeto i nije mi se dalo plaćati 500kn za bojanje u salonu u koji sam tada bila išla a stara boja mi se već bila poprilično isprala... i tak si ja mislim idem probat, niš me ne košta, ionak će mi se prek ljeta isprat - i ostala oduševljena, boja predivna a kosa premekana, bolje nego kad bih došla iz frizeraja - i otad me oni za farbanje više nisu vidjeli.

moja prirodna boja je neka svijetlosmeđa, ali ne topla nego pepeljasta, ovako nešto (veća je slika a ne znam smanjiti pa stavljam link):
http://img69.imageshack.us/img69/414...brownmodel.jpg
s caracas bi dobila lijepu, bogatu tamnosmeđu, ni blizu crnoj i s toplim odsjajem, stvarno dosta tamnu, ali ja sam baš takvu htjela, nešto ovako otprilike: http://glambistro.com/wp-content/upl...riana-lima.jpg

sad sam prešla na tahiti 4.0 i trenutno mi ona bolje paše jer nema crvenkastog odsjaja, a još uvijek mi nije ''hladna'', ne baca nimalo na sivo već je topla tamnosmeđa s kojom sam presretna, ovako nekako izgleda: http://static.becomegorgeous.com/gal...nckprovost.jpg
ne znam bi li ispala hladnije da sam se odmah farbala s njom a ne prvo s 4.15...

što se trajnosti tiče, baš onako lijepa puna boja mi se zadrži cca 3 tjedna, ali perem kosu svaki drugi dan a ljeti ponekad i svaki, onda počne polako blijediti ali sveukupno izdrži oko 2 mjeseca, nastojim se ne farbati češće od toga, po zimi pokušavam da to bude svaka 3... uz boju se dobije i fantastičan regenerator radi kojeg bih ja kupovala i boju koju ne trebam samo da ga dobijem. stavljaš ga odmah poslije farbanja, a onda tipa jednom tjedno dok se ne potroši.

dosad sam koristila po samo jednu kutiju boje, ali baš danas sam za novo farbanje kupila dvije jer mi je zadnji put stvarno bilo na knap, puštam kosu i sad mi je negdje do ispod grudi a iako je skroz ravna, nema je baš malo... ugl, boja mi je za svaku preporuku, nadmašila mi je inou za 500injak kn u finjak salonu tako da sam osobno preprezadovoljna.
odlicno hvala ti jos cu malo izgustat u crvenoj pa se vracam u smeđe..hvala ti
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:56   #1582
Quote:
Aira kaže: Pogledaj post
Tražila sam i tražila, ali bezuspješno. Trebam POLUTRAJNU boju za kosu u ljubičastoj/mahagonij/trula višnja/ patliđan/sličnoj nijansi koja će se ispirati, a neće mi ostavljati izrast. Kolegica s faksa se pobojala u neku sličnu onoj koju ja tražim, ali ne sjeća se uopće koja je to boja bila. Sve ljubičaste i hladno crvene nijanse po ovim našim drogerijama su trajne. Btw imam tamnosmeđu kosu s malo crvenog pigmenta i ne želim vrišteću boju, nego zagasitu, dakle blajhanje ne dolazi u obzir.
Pallete ti imaju
http://www.palette.schwarzkopf.com.h...ant-color.html
http://www.palette.schwarzkopf.com.h...d-nijansi.html
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:25   #1583
Pozdrav,
prvi put pišem na ovoj temi. Naime u velikoj sam neodoumici da li da se farbam sama ili ne. Zadnjih nekoliko godina imam plave pramenove, inače mi je prirodna kosa pepeljasta sa crvenim pigmentom i svako dosadašnje farbanje rezultiralo je crvenkastom kosom. Željela bi se sama doma ofarbati, jer mi je zrast sad već dosta vidljiv i imam pomalo i sijedih, a ne bi htjela ispasti crvena.
Sayoss boje mi se čine dosta dobre, da li netko ima iskustva s njima?
Kako ispadnu i da li se brzo isperu?
Lady R is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 09:46   #1584
Quote:
Lady R kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
prvi put pišem na ovoj temi. Naime u velikoj sam neodoumici da li da se farbam sama ili ne. Zadnjih nekoliko godina imam plave pramenove, inače mi je prirodna kosa pepeljasta sa crvenim pigmentom i svako dosadašnje farbanje rezultiralo je crvenkastom kosom. Željela bi se sama doma ofarbati, jer mi je zrast sad već dosta vidljiv i imam pomalo i sijedih, a ne bi htjela ispasti crvena.
Sayoss boje mi se čine dosta dobre, da li netko ima iskustva s njima?
Kako ispadnu i da li se brzo isperu?
ako se odlucis sama farbati uzmi pepeljaste ili zlatne nijanse. ali opet ako imas puno crvenog pigmenta ne znam kak ce to ici bez blajha.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 23:44   #1585
Imam crnu kosu (farbam) i već mi je pomalo dosadila i htjela bih posvijetliti. Na internetu sam vidjela kako su neke cure posvjetljivale kosu Schwarzkopf posvjetljivačem (do 8 nijansi posvjetljuje). Koliko je dobra/loša ideja staviti to na već smeđo - crnu kosu (nisam se cca 2-3 mj farbala)?
praeclara rara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 07:35   #1586
Quote:
Lady R kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
prvi put pišem na ovoj temi. Naime u velikoj sam neodoumici da li da se farbam sama ili ne. Zadnjih nekoliko godina imam plave pramenove, inače mi je prirodna kosa pepeljasta sa crvenim pigmentom i svako dosadašnje farbanje rezultiralo je crvenkastom kosom. Željela bi se sama doma ofarbati, jer mi je zrast sad već dosta vidljiv i imam pomalo i sijedih, a ne bi htjela ispasti crvena.
Sayoss boje mi se čine dosta dobre, da li netko ima iskustva s njima?
Kako ispadnu i da li se brzo isperu?
A u koju boju bi se ofarbala? Ja imam istu boju ko ti-prirodnu mislim-pepeljastu s crvenim odsjajem, ali se farbam u smeđe. Ako bi se farbala u smeđe probaj s onom koju sam preporučila, schwarzkopp 616, meni je jedino ta u zadnjih 3-4 godine ispala prirodna. A jednom sam se ofarbala pepeljasto-tamnoblond-i ispala sam toliko crna da sam sljedećih pola godine ispirala tu boju da bi se mogla ofarbat u neku normalnu smeđu, pa pazi i na to da ti ne bude pretamna.
sbirulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 16:04   #1587
bok cure, imam smeđe prirodu kosu sa crvenim odsjajem. Prije par mjeseci obojala sam ju sa Color mask Golden Brown od Schwarzkopfa, dosta mi je bila svjetlija od prirodne boje. Par puta sam ju bojala i onda mi je dakako dosadila i odlučim uzeti tamniju i kupim Color mask Medium Brown i ispala mi je skoro crna!!! U što da se sad ofarbam? Htjela bi da mi je neka svjetlo smeđa boja sa zlatnim odsjajem, jel to moguće?
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:17   #1588
Ima ko iskustva sa Subrina Unique bojama?

Rezultat je odličan ali prvih deset minuta nijansa pepeljasta sedmica pekla me ko vrag

Inače se moram farbati radi sjedina i probala sam dosta profi boja (Selective, Dikson, Framesi..). Rezultat Subrine mi je čak među boljima (nema crvenkastog odsjaja baš iako ga moja kosa ima poprilično i tamna je, boja ispada kao u katalogu što sam pročitala na više mjesta) ali to pečenje tjemena me prestravilo, baš je bilo intenzivno ne znam znači li to da ne bih smjela upotrebljavati ovu boju ili je to normalno kod svjetlijih nijansi
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 22:44   #1589
cure, trebam pomoć. prirodno smeđa bojala sam se u Color Creme-golden brown, i onda sam uzela medium brown koja je ispala crno! Boju sam izvlačila vitminom C, malo je izvuklo al mi vrag nije dao mira pa sam danas napravila blajh i obojala se sa Perfect Mousse ledeni cappucinno 616. Sad mi je boja neka žuto(na korijenu) zlatno(ispod) i tamno smeđe(vrhovi). Mesi je boja ok s obzirom kakva sam bila, držala sam ju 20min da ne ispdne pretamna. E sad, kako dalje? Koliko čitam sve što je na blajh rađeno dosta se brzo ispere, ja bi neku tamno tamno plavu (jer sve smeđe ispadnu dosta tamne). Koju da kupim sljedeći put? E da, i imam crveni odsjaj koji je ostao samo gdje je tamno.
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 13:02   #1590
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
jel netko isprobao nove Garnier Olia boje za kosu bez amonijaka i sa prirodnim uljima?
lijepa mi je 6.0 i 5.0


dvoumim se izmedu ove dvije, ovisi dal prima tamnije ili bude kao na slici?
Def.ispadnu tamnije nego na slici, a od njih mi kosa bude svilenkasta i bez regenratora i po 2 tjedna. samo što se jako brzo ispiru, već nakon 10 pranja mi izgube sjaj
ProdajaOdjeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 13:03   #1591
ima tko za preporuku neku bio boju? nema više farmavite po drogerijama
ProdajaOdjeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2013., 23:09   #1592
Vital boje su navodno jako dobre i na prirodnoj bazi
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 18:28   #1593
jel neko koristio ovu boju? kako bi mi ispala na tamno smedjoj podlozi?
Miss_Kruskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 20:06   #1594
Ja sam koristila subrina unique, ali načitala sam se pohvala za subrina charm i saten dapače, i vidjela sam uživo rezultat charm - cura koja se inače boja u plavo stavila je najledeniju plavu nijansu i odlično joj je ispalo, a novci (oko 20 kn) su presmiješni
kako čujem, ljud su mahom zadovoljni i njihove smeđe ne hvataju crno ni ružno crvenkasto nego baš kakva je boja u katalogu a to je
*naravno, jako puno ovisi i kakva je podloga, ali boje same po sebi su stvarno odlične
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 21:46   #1595
Quote:
Miss_Kruskica kaže: Pogledaj post
jel neko koristio ovu boju? kako bi mi ispala na tamno smedjoj podlozi?
A ta tamno smeđa podloga je tvoja prirodna ili obojana ? Ako je na obojanoj, onda bi ti samo izrast bio malo svijetliji,a ostatak kose ostao nepromijenjen. Ako je na prirodnoj ksi, onda bi ti trebala posvijetliti na ovu nijansu
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 23:16   #1596
Obojena je tamno smedja, a i prirodna boja mi je tamno smedja, ali sam se prosle sedmice zeznula i obojala Pallette Naturals br. 500 i stvarno mi je tamnoo ispalo Sad sam mislila ovu uzeti
Miss_Kruskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 11:53   #1597
Ja sam do sada koristila Lorealove Excellence Cream boje za kosu i to nijasnu 9 i mada nisam imala nikad oštećenu kosu niti ikakve probleme s tom farbom, cijena joj je prilično velika, a ispira se prilično brzo. Sad sam kontala probati Garnierovu neku, vjerovatno Naturals ili Color Sensation, pa da pitam kakva su vaša iskustva s ove dvije linije boja za kosu? Da li se brzo ispiraju i da li je boja vjerodostojna ovoj na slici?

Uzela bih ovu nijansu



mada mi se ova isto jaaako sviđa

__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 14:03   #1598
Quote:
Miss_Kruskica kaže: Pogledaj post
Obojena je tamno smedja, a i prirodna boja mi je tamno smedja, ali sam se prosle sedmice zeznula i obojala Pallette Naturals br. 500 i stvarno mi je tamnoo ispalo Sad sam mislila ovu uzeti
Teško će ti nešto bez amonijaka (i malo jačeg hidrogena) posvijetliti nijansu:/ ali barem će lijepo ujednačiti postojeću jer te boje su zaista odlične. Ja bih na tvom mjestu nastavila sa Subrinom.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 18:01   #1599
Hej! Imam prirodno plavu kosu ali htjela bih si napraviti par pramencica uz lice, imate kakvu preporuku? Dakle nije mi kosa svjetla plava vec malo tamnija pa po ljeti posvijetli. Htjela bih taj efekt i sad.. je li moguce?
mia mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 21:36   #1600
Moguće je al ja bih ti pramenove izvlačila radije u dobrog frizera, nego na svoju ruku

inače, da napišem za ovu Subrina Unique boju...rijetko koja boja mi je bila ovako dobra, a probala sam zaista hrpu. Prekrasno je izvukla pepeljasta sedmica, čak mi je ujednačila boju kose mada su mi krajevi malo tamniji (prelazim iz nekakve 5-ice, 4-orke u svijetliju 6-icu, 7-icu). No jedino zbog ovog osjećaja da mi tjeme doslovno gori možda se vratim na Dikson
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.