Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 12:44   #81
Quote:
Teški kaže: Pogledaj post
Vidi se to iz utakmice protiv ovakvog prostivnika kao što je himki, a još smo neuigrani, a to da smo prejaki za ove prostore to dokazujemo iz godineu godinu pa 4 puta za redom smo prvaci NLB-a 9 puta za redom prvaci Srbije, imamo rekord u NLB-u 18 pobeda za redom, pa nek neko dostigne..


Da ne pričam o rezultatima iz Evrolige zadnje 3 godine smo u top 8 evrope ( s tim da smo prošle godine za malo igrali finale za 1 loptu), mogu samo da zamislim vašu "megalomaniju" da imate i približne rezultate hehhehehehe

A i živi bili pa videli oped uzimamo i NLB i Srpsku ligu..., pa ti onda dođi na kraju sezone pa pričaj o megalomaniji ...

Se potpuno slažem
štronco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 12:48   #82
Kad hemofarm nema 'vjetar u leđa' .
__________________
throwing darts
in lovers' eyes
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:45   #83
Samo neka izgube sa što manjom razlikom i sve ok.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:34   #84
ajmo CSKA treba mi na kladi
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:41   #85
Vukovi dobri, samo na 5 razlike kod Montepaschija možda bi se moglo napraviti iznenađenje

CSKA zar su tako loši, mislim, ono
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:44   #86
Di mi je jpm? Kak stoji Cibona?

Cibona dobija
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:45   #87
Previše soliranja od Stipčevića, ali na to smo navikli. Bogdanović dosta loš, nikakav. Delaš s dvije trice i onom dvicom vratio Cibonu u igru.

Rezultat trenutno odličan, ali sumnjam da mogu nešto napraviti u nastavku.

Previše izgubljenih lopti, baš previše, taj segment treba popraviti.

Skok jako dobar.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:31   #88
Čim je Montepaschi stisnuo Cibona se raspala.

Inače je igra Cibone bez glave i repa, sve su to individualne akcije, pick&roll se pokuša, ali niti jednom nije prošao, Stipčević carini loptu. Rezultat je jaaaaaaaaako dobar s obzirom na to kako Cibona igra.

Al dobro, mladi su, sve im se oprašta, plaće ne dobivaju...
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:59   #89
Stipčevićeva igra varira od genijalne do idiotske. Malo ga talijanski komentatori hvale za asistencije i prodore, a onda u drugom poluvremenu izgubi sto lopti. Euroligaški plej NE SMIJE imati 8 izgubljenih lopti na tekmi. Malo opravdanje mu je kaj igra 40 minuta jer onaj Vragović je malo previše impresioniran. Stipčević NE SMIJE cariniti loptu 20 sekundi po napadu nego mora biti motor koji će proigravati ekipu. Delaša sam par puta poslao na jedno mjesto, a pogotovo pri -10 u zadnjoj četvrtini kad je šutnuo tricu i sjebao ekipu time.
Cibona gubi previše lopti da bi mogla pobjediti Sienu iako je po mom skromnom sudu Cibona daleko talentiranija ekipa od Siene i slijedeće godine, ak se zadrže na okupu, će tu smiješnu Sienu gaziti 15 razlike. Nadam se da će biti pameti kod gradonačelnika i uprave.

Talijanski komentatori su rekli da je Zubčić NBA talenat. Bogdanović je danas bio izgubljen nažalost. Sve u svemu Cibona igra na trenutke majstorski i trebali bi reći Stipčeviću da se brže rješava lopte jer u napadu svi stoje dok on pimpla loptu pa je na kraju izgubi ili bez veze šutne pa momci iz Siene imaju kontru i zakucavanje. Igrači su se ohladili u zadnjoj četvrtini jer nitko nije imao loptu osim Stipčevića. Također, obrana ponekad previše lagano ispadne. Onaj Kaukenas se zatrči i položi 5 puta bez da ga je itko pogledao. Šteta zbog svega jer Cibona nije ništa lošije od Siene, samo im malo fali.

Stvarno ne mogu vjerovati koliko lopti mogu Cibosi izgubiti. Isto tako sam uvjeren da će Cibona s kvalitetnim radom za pola godine biti jača od Siene. Heja, heja Cibosi.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 23:06   #90
Kao što sam i rekao; utakmica za odmor ključnim igračima (bogdanović) i pokušaj reanimacije delaša, plus što su još neki dobili minute koje neće imat u važnim utakmicama.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:57   #91
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Isto tako sam uvjeren da će Cibona s kvalitetnim radom za pola godine biti jača od Siene. Heja, heja Cibosi.
Opet Grunf sa svojim zaraznim optimizmom

CSKA
Teško Dule može vodit ekipu kad timeoute drži na crnogorskom

Nisam dugo gledao Barača, ali izgleda da je u međuvremenu dosta napredovao. Opet double-double, 12 koševa i 12 skokova
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 11:56   #92
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
CSKA
Teško Dule može vodit ekipu kad timeoute drži na crnogorskom

Nisam dugo gledao Baraća, ali izgleda da je u međuvremenu dosta napredovao. Opet double-double, 12 koševa i 12 skokova
koji im se kurac događa? gube u prosjeku 18 razlike a ja očekivao borbu za tron... mislim, nije nemoguće, ali se mora početi pobjeđivati da se uopće prođe jedna od tri faze pred Final Four

Barać odličan , malo sam pogledao i jako je dobro odradio
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:28   #93
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Opet Grunf sa svojim zaraznim optimizmom

CSKA
Teško Dule može vodit ekipu kad timeoute drži na crnogorskom

Nisam dugo gledao Barača, ali izgleda da je u međuvremenu dosta napredovao. Opet double-double, 12 koševa i 12 skokova
I ti bi bil optimističan kao ja da si videl koliko potencijala ima u Ciboni.

Barać je izgleda postal naš najbolji centar. Mislim da je bolji od Tomića, prije svega čvršći. Jedva čekam da se on vrati u ekipu.

Ne znam kaj se događa s CSKA-om. Ozljede, autoritet, komunikacija, forma...
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:53   #94
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
I ti bi bil optimističan kao ja da si videl koliko potencijala ima u Ciboni.
Šteta što će taj potencijal iduće sezone nestat
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:59   #95
Bumo vidli. Bogdanović ide sigurno, osim ak Cibona ne uspije uzeti onaj kredit.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:08   #96
Grunf, onako iskreno, koji potencijal?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 16:06   #97
Za top 16
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:30   #98
Opa, Fenerbahče dobio Barcu u gostima. Tomas i Ukić najbolji u svojoj momčadi.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:06   #99
Ukic MVP utakmice.

Hrvati bi rekli, pimpler najobicniji.
dječak sa šibicama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:14   #100
Olimpija dobila Pao u tijesnoj završnici. Sad imaju skor 3:0, na ovoj tekmi ih je došlo gledati 13 000 ljudi, a moguće je da će i dobit 8 milijuna eura. A prije samo par tjedana su bili u banani.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.