Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2012., 13:27   #21
odlična serija, pratit ću je kad god budem mogla.
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 19:26   #22
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Prva polovina je skroz OK, onda počinju da ubacuju razne nebuloze i serija značajno pada, ja sam jedva dočekala kraj. Doduše, ni Pink nije pomogao seckanjem jedne epizode na 6 delova i promenama termina, kad se samo setim...
meni je serija zasad dosta dobra tako da me malo razočaralo ovo što kažeš da druga polovina nije na nivou

zanimljivija mi je od Sulejmana
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:38   #23
Zasad mi je serija skroz dobra, samo na živce ide rezuckanje bez ikakvog reda i smisla..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 00:07   #24
Gdje se mogu pogledati već prikazani nastavci, ali na latinici?
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 20:45   #25
Seriju sam odgledala u cjelosti i mogu samo reci da je odlicna/i to svih 70 originalnih epizoda/.Zaista nema propusta,vrhunski odradjena,napta,iritantna.tuzna....Ko cijeni kvalitet,ovde ce ga pronaci.

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 04.09.2012. at 21:00. Reason: bez reklamiranja
mudrasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:31   #26
Evo i ja se prijavljujem na ovu temu.
Serija obećava i to puno.
Šteta što su je gurnuli u ovaj termin, čini mi se da im inače podcjenjivanje nekih serija ide od ruke.
Ovo što vidim za sada kvalitetnije od Sulje.
Volim što Turci u pojednim serijama imaju do krajnosti iskarikirane likove pa onda to daje dozu humora, odnosno razbija težinu samog događaja.
Sviđa mi prikaz ovih ogromnih razlika u društvu, sviđa mi se i složenost likova, a i glavni ženski lik mi je za sada po volji.
Ako mi vrijeme i termin bude odgovarao mislim da ću redovno pratiti.
Ako tko zna, jesu li možda Ece i Melek scenaristice jer onda znam da mogu očekivati tužan i tragičan kraj.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:36   #27
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Ako tko zna, jesu li možda Ece i Melek scenaristice jer onda znam da mogu očekivati tužan i tragičan kraj.
A joj šta nam napraviše te Ece i Melek Ostaviše žene istraumatizirane gledatelje na svim stranama. No ovaj put, koliko je meni poznato, scenaristice nisu njih dvije.
__________________
Bir Bulut Olsam
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 17:17   #28
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu pogledati već prikazani nastavci, ali na latinici?
na wikiju piše da je scenarist Zülküf Yücel

serija me zaista oduševila, dijalozi su super, radnja je super, jedva čekam sljedeći nastavak
ima i dosta težine, serija je ozbiljna što mi se baš sviđa

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 05.09.2012. at 19:15. Reason: bez reklamiranja
kandy7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 19:31   #29
Današnja epizoda mi je prebrzo završila, ja sam očekivala neko razrješenje situacije, ali Turci ko' Turci oduuuugovlače. Volim ovakav borbeni tip ženskica, ide na sve ili ništa i tu nema kompromisa.
Nije joj gazda baš nešto, ali po najavama i sličicama iz najava kužim da će se to završiti s gazdom.
Ovaj klaun od netjaka zaslužuje debelo spuštanje na zemlju.
Sviđa mi se "gazdarica" odnosno sestra od gazde, nisam zapamtila ime, prvo mi se sviđaju sve hlače koje nosi sa onim žaketićima. A čini mi se da tu bude neke kemije sa šoferom, hm.
Nije mi jasno, ako im je ono nećak, pa gdje su mu onda roditelji trebali bi biti majka ili otac brat ili sestra ovom nedonošćetu. By the way tip odlično glumi.

Danas gledam brata od Gulu kako je izvalio donju usnu kao ladicu dok je prićao s ovim nećakom, ne znam može li se ono baš onako odglumiti ( ličio mi na orangutana) ili je to njemu priorodno stanje.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:08   #30
2 nastavka sam propustila, jel mi netko može reći kako je od oštrog protivljenja braku s Ramazanom došlo do useljenja u njegovu kuću?
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:12   #31
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
2 nastavka sam propustila, jel mi netko može reći kako je od oštrog protivljenja braku s Ramazanom došlo do useljenja u njegovu kuću?
Imaš ovdje, djevojka postavlja ep http://www.youtube.com/user/Vekifan?feature=g-all-u
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 23:15   #32
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
2 nastavka sam propustila, jel mi netko može reći kako je od oštrog protivljenja braku s Ramazanom došlo do useljenja u njegovu kuću?
Kuhinja onog brice očalinka, natjerao je njenu majku da pomisli kako će je otac ubiti i da je jedini način otići Kemalu u zatvor i reći mu da se mora odreći Gule jer joj tako spašava život. On joj šalje pismo u kojem joj govori kako je gotovo među njima, ona dolazi u zatvor po odgovor zašto, on ponavlja zato i odlazi, ona pada u nesvijest i od onda joj nije do života .
Jesam li bila kratka i jesi li što shvatila??
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 11:35   #33
Meni se serija sviđa.
Gulu mi je tako životna.Podsjeca me na mene, inatna i tvrdoglava kao ja
Nastavljam gledati dalje..
Navijam za Gulu i Muzafer beya
Ramazan (ko jos normalan daje djetetu ima Ramazan)
Babo i brat također
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 19:01   #34
Serija mi je preeeedobra, čitala sam na sapunice.net pa otprilike znam kaj ce se događat, al zanima me samo dal ce na kraju biti Gulu i Kemal zajedno?? jer znam da ce ga zamrzit ovo ono pa me to jako zanimaaa, dal zna itko??
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 19:07   #35
Quote:
mudrasova kaže: Pogledaj post
Seriju sam odgledala u cjelosti i mogu samo reci da je odlicna/i to svih 70 originalnih epizoda/.Zaista nema propusta,vrhunski odradjena,napta,iritantna.tuzna....Ko cijeni kvalitet,ovde ce ga pronaci.
Jel mi možeš pretty please napisati na PP kako serija završava?
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 19:12   #36
Nisam mislila spojlat, ali kada ga danas ubiše, moram ići vidjeti je li preživio?

Inače, pretpostavljam da se sprema udaja za gazdu, ali on mi nikako nije legao, bolji mi je i karakterniji njegov partner ( ne znam je li oženjen?).
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 21:16   #37
serija je prema romanu pisca orhana kemala, a njegovi završeci, su tako, tako,nema klasični happy end.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 22:34   #38
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
serija je prema romanu pisca orhana kemala, a njegovi završeci, su tako, tako,nema klasični happy end.
Ama, Mrvice1234 kako "tako, tako"??

Ja priznajem happy end, Melek i Ece cry end, i sad ti dodaš nekakav so,so end.
Pa ne može tako.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 14:01   #39
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno, ako im je ono nećak, pa gdje su mu onda roditelji trebali bi biti majka ili otac brat ili sestra ovom nedonošćetu. By the way tip odlično glumi.
Roditelji su mu umrli, on je sin Muzaferove i Halidine sestre. Biće kasnije još nešto više o njegovom poreklu.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 18:53   #40
Kako mene živcira ona njihova sluškinja, aaaaa drži se ko gazdarice kuće
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.