Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 20:56   #61
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
šta se bojiš reći, el te stra sačekuše

ionako nećete doći, vidimo se u zadru
el si ti siguran da necemo doci...
...sacekuse,hahahaha funcuta,hahahahah nebudi smisan...
 
Old 16.08.2008., 09:57   #62
Tornado dolazi

malo san virnija na tornadovu stranici i oni se stvarno vraćaju na nogometne tribine, svaka čast
sutra nam stižu min dva busa i koji automobil entuzijasta iz zd

dragi moji usnuli funcuti ako vas ovo ne digne iz fjake oću reć iz katriga na zapadu, onda šta će

onaj ko može doći nek dođe navijat a onaj ko je mislija sidit nek ostane kući

nema veće sramote za jednog navijača nego sidit i gledat utakmicu ka u kazalištu e to je sramota a ne kako pojedinci misle da je sramota s dicon navijat

il si funcut il nisi, sami birate i ne sudite drugima na izboru
pitosporum is offline  
Old 16.08.2008., 16:59   #63
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
malo san virnija na tornadovu stranici i oni se stvarno vraćaju na nogometne tribine, svaka čast
sutra nam stižu min dva busa i koji automobil entuzijasta iz zd

dragi moji usnuli funcuti ako vas ovo ne digne iz fjake oću reć iz katriga na zapadu, onda šta će

onaj ko može doći nek dođe navijat a onaj ko je mislija sidit nek ostane kući

nema veće sramote za jednog navijača nego sidit i gledat utakmicu ka u kazalištu e to je sramota a ne kako pojedinci misle da je sramota s dicon navijat

il si funcut il nisi, sami birate i ne sudite drugima na izboru
imas pravo, ili si navijac ili nisi...
...ali ako ti tvoji "navijaci" misle doci na navijati i vikati "bezigrad" bolje da ne dolaze..
 
Old 16.08.2008., 17:35   #64
Dobro evo vec ste 3 stranice ispisali a sve pizdarije.
Nema neke konstruktivne rasprave medu vama , koja je svrha onda ovog topica ?
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 16.08.2008., 17:57   #65
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Dobro evo vec ste 3 stranice ispisali a sve pizdarije.
Nema neke konstruktivne rasprave medu vama , koja je svrha onda ovog topica ?
niko tebe ne tira da ti citas...
 
Old 16.08.2008., 18:08   #66
vidio sam jednog funcuta u vk imao je majcu funcuti zupanja malo mi bilo cudno
tin_vk is offline  
Old 16.08.2008., 18:09   #67
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Dobro evo vec ste 3 stranice ispisali a sve pizdarije.
Nema neke konstruktivne rasprave medu vama , koja je svrha onda ovog topica ?
funcuti su pičke
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 16.08.2008., 19:19   #68
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
funcuti su pičke
Normala00 is offline  
Old 16.08.2008., 19:45   #69
Quote:
tin_vk kaže: Pogledaj post
vidio sam jednog funcuta u vk imao je majcu funcuti zupanja malo mi bilo cudno
kad je vukovar bia u 1.hnl,onda je bija transparent ''funcuti županja'' na vukovar-šibenik
Irriducibili is offline  
Old 16.08.2008., 20:24   #70
Pa ne tjera me nitko da citam ali kad je vec topic tu onda da bar se nesto suvislo napise pa da mogu uletit sa nekom svojom gluposti..
Ali nikako ..
cekam, cekam, cekam.. I na tri stranice o tornadu i funcutima. I to sve neke pizdarije...

Aj evo vam ja teme.

Tko je prvi baklju zapalija u dvorani ?? :-) :-) :-)
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Old 17.08.2008., 11:37   #71
bravo kohorta(ili torcida osijek, kako li se već zovete) šetali ste Šibenikom u nedjeljnom popodnevu po vrućini na dan kad Šibenik ne igra na Šubićevcu, mogli ste tako bilo di šetat.mislin, smiješno. vidin da kolega Funcut kaže da dolazu zadrani danas, lipo, neznan koliko in je reno platija da se vratu al eto drago mi je čut da su opet na balunu. p.s. triba poslušat ovog "wob" momka, raspravljajmo i izvještavajmo o novostima na normalan način bez obaziranja na srbina iz osijeka i zadrana šta biži od srba. živili
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 17.08.2008., 12:47   #72
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
bravo kohorta(ili torcida osijek, kako li se već zovete) šetali ste Šibenikom u nedjeljnom popodnevu po vrućini na dan kad Šibenik ne igra na Šubićevcu, mogli ste tako bilo di šetat.mislin, smiješno. vidin da kolega Funcut kaže da dolazu zadrani danas, lipo, neznan koliko in je reno platija da se vratu al eto drago mi je čut da su opet na balunu. p.s. triba poslušat ovog "wob" momka, raspravljajmo i izvještavajmo o novostima na normalan način bez obaziranja na srbina iz osijeka i zadrana šta biži od srba. živili
Igrao je Šibenik u gostima protiv Cibalije tada.
Vjerojatno je velika većina Funcuta tada bila na toj utakmici pa nije imala pojma šta im se u gradu događa.

I bez te nekakve jalovosti,spominjanje Srba i sl.
Kroatien is offline  
Old 18.08.2008., 11:59   #73
HNK Šibenik-nk zadar 1:0, 2000 gledatelja. na istočnoj tribini u kavezu oko 100 zadrana, mi smo bili na svom standarnom mistu, 200tinjak ljudi. navijanje solidno, na trenutke euforično uz podršku cilog zapada. nije mi jasna nezainteresiranost zadrana za događanja na terenu, oni ili su šutili ili pivali sami sebi neke sheme, nas je bilo jedva duplo više nego njih tako da su mogli parirati ali su oni bili potpuno u banani(osim prvih 20ak minuta).u svakom slučaju to je još jedna skupina na stadionima a to je dobro pa makar to bila i zadarska podgrupa torcide.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 18.08.2008., 14:03   #74
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
HNK Šibenik-nk zadar 1:0, 2000 gledatelja. na istočnoj tribini u kavezu oko 100 zadrana, mi smo bili na svom standarnom mistu, 200tinjak ljudi. navijanje solidno, na trenutke euforično uz podršku cilog zapada. nije mi jasna nezainteresiranost zadrana za događanja na terenu, oni ili su šutili ili pivali sami sebi neke sheme, nas je bilo jedva duplo više nego njih tako da su mogli parirati ali su oni bili potpuno u banani(osim prvih 20ak minuta).u svakom slučaju to je još jedna skupina na stadionima a to je dobro pa makar to bila i zadarska podgrupa torcide.
a vi ste puno bolji
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Old 18.08.2008., 14:10   #75
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
a vi ste puno bolji
ajde hammer, nemoj sad i ti opet počinjat vrćenje u krug
native is offline  
Old 18.08.2008., 14:20   #76
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
HNK Šibenik-nk zadar 1:0, 2000 gledatelja. na istočnoj tribini u kavezu oko 100 zadrana, mi smo bili na svom standarnom mistu, 200tinjak ljudi. navijanje solidno, na trenutke euforično uz podršku cilog zapada. nije mi jasna nezainteresiranost zadrana za događanja na terenu, oni ili su šutili ili pivali sami sebi neke sheme, nas je bilo jedva duplo više nego njih tako da su mogli parirati ali su oni bili potpuno u banani(osim prvih 20ak minuta).u svakom slučaju to je još jedna skupina na stadionima a to je dobro pa makar to bila i zadarska podgrupa torcide.
Kakav ti je to potpis,pobogu.
Stavi nešto protiv Splita,ono tipa splitsko smeće i sl.
Na koga će se ugledat mladi Funcuti koji možda ponekad i navrate na ovaj forum ?
Treba pazit na to.
Kroatien is offline  
Old 18.08.2008., 14:24   #77
evo vidiš ti čekić i srp, kupus ili šta već ovako svi forumi i svaka normalna komunikacija ode u k.... šta si doša bacit upljuvak i to je to, ako nemaš nešto konkretno reć i niko te nije proziva šta kakiš, slobodno potakni raspravu al šta imaš od vakih upadica. ja san sad tom alatu i povrću odgovorija al pozivan sve(i prijatelja kliješta i krumpire naravno) da bar ode ne zaseremo, amo pisat šta je bilo i to komentirat. eto, a za ovu, volija bi pročitat šta zadrani kažu za jučer.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Old 18.08.2008., 15:06   #78
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
HNK Šibenik-nk zadar 1:0, 2000 gledatelja. na istočnoj tribini u kavezu oko 100 zadrana, mi smo bili na svom standarnom mistu, 200tinjak ljudi. navijanje solidno, na trenutke euforično uz podršku cilog zapada. nije mi jasna nezainteresiranost zadrana za događanja na terenu, oni ili su šutili ili pivali sami sebi neke sheme, nas je bilo jedva duplo više nego njih tako da su mogli parirati ali su oni bili potpuno u banani(osim prvih 20ak minuta).u svakom slučaju to je još jedna skupina na stadionima a to je dobro pa makar to bila i zadarska podgrupa torcide.
Koje lazi...
Evo prave istine...

Pogrdno o Domovinskom ratu
Nažalost, opet su šibenski navijači imali svoju 'istinu' o Domovinskom ratu, pa su Funcuti, među kojima je bio dobar dio onih koji se nisu bili ni rodili kad se stvarala samostalna Hrvatska, skandirali 'Zadar bežigrad'. Još je žalosnije što je i dio 'običnih' navijača na tribinama prihvatio pogrdno skandiranje.



Tornado s tri autobusa
Najava o povratku Tornada na utakmice nogometaša Zadra sinoć je dobila i službenu potvrdu. Oko 150 Zadrana doputovalo je s tri autobusa i bili su smješteni na istočnoj tribini. Istaknuo je Tornado četiri transparenta, a prvi put zadarski su se navijači oglasili desetak minuta prije početka utakmice kada je s razglasa puštena jedna od navijačkih pjesama domaće momčadi. Tijekom cijele utakmice bili su glasna podrška svojim igračima.

...i funcuti,njih oko 70, sve od reda dica...sramote!!!
 
Old 18.08.2008., 15:15   #79
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
Koje lazi...
Evo prave istine...

Pogrdno o Domovinskom ratu
Nažalost, opet su šibenski navijači imali svoju 'istinu' o Domovinskom ratu, pa su Funcuti, među kojima je bio dobar dio onih koji se nisu bili ni rodili kad se stvarala samostalna Hrvatska, skandirali 'Zadar bežigrad'. Još je žalosnije što je i dio 'običnih' navijača na tribinama prihvatio pogrdno skandiranje.
lijepo vam je skandirat "šugava Rijeko, puna si Srba" i pisat ZG=BG, a ovo vam kao velikim Hrvatima smeta? prestanite bit licemjerni, pa onda idite prozivat ostale...
native is offline  
Old 18.08.2008., 16:38   #80
Quote:
exit12 kaže: Pogledaj post
evo vidiš ti čekić i srp, kupus ili šta već ovako svi forumi i svaka normalna komunikacija ode u k.... šta si doša bacit upljuvak i to je to, ako nemaš nešto konkretno reć i niko te nije proziva šta kakiš, slobodno potakni raspravu al šta imaš od vakih upadica. ja san sad tom alatu i povrću odgovorija al pozivan sve(i prijatelja kliješta i krumpire naravno) da bar ode ne zaseremo, amo pisat šta je bilo i to komentirat. eto, a za ovu, volija bi pročitat šta zadrani kažu za jučer.
ajmo onda potaknit raspravu, zasto se bježali šibenikom u 19:20h, točnije 40 minuta prije utakmice osijek - zadar umjesto da ste bili u vinkovcima ?
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.