Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 18:52   #61
dobar je i prilog iz istrage..al nikak da najdem
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 18:53   #62
Možda ovo dok pucaju?
http://www.youtube.com/watch?v=ispst...eature=related
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 18:56   #63
treba spomenut i slucaj unesic..pivo,baklje,pucanj iz kubura..isti slucaj i jucer u zagrebu


http://www.youtube.com/watch?v=ckflB...eature=related
samo kaj je crnogorska
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:15   #65
Tu je taj klip iz Istrage al neznam jel dela
http://www.badblueboys.hr/16330.aspx
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:30   #66
http://img178.imageshack.us/my.php?image=51ws7.jpg

http://img89.imageshack.us/my.php?image=44wk8.jpg

http://img183.imageshack.us/my.php?image=22oa8.jpg

http://img504.imageshack.us/my.php?image=34xq6.jpg

mozda intervju jednog zgrozenog engleza o nasim organima reda?

ne dela
 
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 19:30   #67
bravo na poduzetim akcijama iskreno se nadam da će urodit plodom, ali mislim da je valjda svima jasno da je stvar definitivno dublja od samog odnosa policija-navijači i nekoliko frka i baklji u terenu ili na tribini, mislim da i ako se nešto konkretno i uspije napravit te se ublaži ovaj drakonski zakon, stvari neće puno promjenit nabolje dok god sa čelnih pozicija u hns-u i nekim klubovima ne odstupe političko-sportski močnici, lopovi i cirkusanti koji su u prvom mjestu po meni i razjebali cijelu ligu a samim time i gledanost hr lige i navijače..(ulaganje i podređivanje svega za boljitak svog bankovnog računa i sakačenje svih klubova ali baš svih uključujući i dinamo i hajduk, u ta dva kluba a i u ostalima praktički svi igrači mole boga da ih neki skaut zapazi i da se prodaju vani...)

rekao je komentator na utakmici šibenik-hajduk da je posjeta bila odlična i da je to jedan veliki minus svim onima koji su protiv projekta volim nogomet a samim time i protiv zakona o navijačima, ali brate mili pa na tom primjeru svakoj budali je jasno da su hajduk i šibenik napravili pomake na tablici i da je to magnet za narod, a što kad se opet dogodi da im rezultati počnu slabjeti da klubovi počnu tonuti na tablici, hoće li i onda biti toliki broj ljudi na sljedećem šibenik-hajduk, hoće kurac..

što želim reći, valjda je svima jasno da ako ovaj zakon zaživi da je to definitivno kraj pojma "navijačke grupe" u hrvatskoj, stoga svim sredstvima se treba boriti do kraja i svaka čast ljudima koji to i rade, ali ako se zakon ublaži, što će to značiti, kolko-tolko normalno djelovanje i kretanje navijača ali se ublaživanjem, izmjenom zakona se neće promjeniti ljudi o kojima pričam, i dalje će se sakatiti hr liga, klubovi i dalje će biti mizerna posjeta na stadionima i što onda, mislim jebeš ti normalno kretanje i navijanje ako će nas u kopu ili na gostovanju biti 100 ako i toliko a toliko će nas biti iz jednostavnog razloga što je ljudima, dosta gledanja namještaljki, ispada, igre bez srca i htjenja i općenito monotonije lige i raznih privatnih igara i spletaka tih močnika..

po meni neka se paralelno još i jače treba boriti i protiv tih lopova mislim da je svima jasno o kome se radi a sad na koji naćin se boriti, na sve moguče-pjesme, poruke, internet je ljudi moji medij broj jedan postao, u hrvatskoj su rijetki ljudi osim ekipe od 50+ godina koji bar na 5 minuta dnevno ne prosurfaju netom i pogledaju šta ima novoga, šta se događa, a i ta ekipa od 50+ godina koja ne surfa netom će o "malo jačim događanjima na netu" pročitat sljedeći dan u novinama, pa koliko je u zadnje vrijeme prašine podigla afera sa facebookom... ali prije svega u tu borbu treba ići zajedništvom između svih hr navijača bez obzira na sve zajednički prosvjed ako bude putrebno, zajedničke akcije na stadionu i van njega, primjerice poruke koje su isfurale neke grupe, po mom mišljenju bilo bi puno bolji "efekt" da su sve grupe odjednom u organiziranoj akciji digle poruke a ne ovako, to bi netko mogao protumačiti znači jedni jesu drugi nisu za istu stvar, po meni poruka tornada totalni promašaj postigla je samo kontraefekt a sa tim i općenito sa inatom ne znam koliko pozitivnog će se napraviti itd,itd

i još jedna stvar, sa kojekakvim frkama među navijačima neće se napravit ništa dobro već samo kontraefekt i povod njima da taj drakonski zakon sprovedu u cijelosti, znači ako su ljudi već dokazali da mogu zajedno u jednoj veličanstvenoj akciji koja je bila u vukovaru, mora se stat na loptu i bit zajedno, pritom ne mislim na to da bi trebale bit scene da Armada i Torcida zajedno u dresovima svojih klubova piju pivu na splitskoj rivi, ali jebeš ti ovu borbu protiv zakona ako če se naći, sresti 20-30-50 ljudi i međusobno porokati, drugi dan opet u svim mogučim medijima opet hajke na navijače...itd, itd

HNS, PEDERI, NOGOMET STE SJEBALI, a paralelno s tim i navijače.
__________________
sami protiv svih

since 1987...
shark attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:39   #68
spitka, da li ste tražili poništavanje odredbe o obavještavanju fakulteta, odnosno škole u slučaju kažnjavanja?
zgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 20:41   #69
Quote:
zgan kaže: Pogledaj post
spitka, da li ste tražili poništavanje odredbe o obavještavanju fakulteta, odnosno škole u slučaju kažnjavanja?
Sve ti piše prije, pročitaj malo pažljivije...

BTW...ajmo Irriducibili...ti si poznat da nađeš sve moguće fotke ili videa...rokni koju...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 00:04   #71
Quote:
zgan kaže: Pogledaj post
spitka, da li ste tražili poništavanje odredbe o obavještavanju fakulteta, odnosno škole u slučaju kažnjavanja?
Da se nadovežen na ovo, mislin da bi pothitno tribalo kontaktirat pravobraniteljicu za djecu i izložit joj ovaj segment u novom prijedlogu, jer apsolutno je zabranjeno čak i ako je maloljetnik osuđen iznosit mu podatke u javnosti,a kamoli da oni zovu škole i obavještavaju ravnatelje o MOŽEBITNOJ (nije bitno ni ako je sigurno kriv) odgovornosti nekog mladića/djeteta koji ima 15-16 godina.

Praktički san uvjeren da bi njen ured mora ustat protiv ove točke prijedloga zakona,šta bi praktički bila jedna dobivena bitka na čijim bi se odjecima moglo dalje vodit druge bitke...
Pauk1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 01:42   #72
recite, zakaj se ne bi išlo nakon Ustavnog suda na Europski sud za ljudska prava u Strasbourgu kao višu instancu dostupnu svim članovima Vijeća Europe, pa tako i RH?
RH je već bila tužena više puta na tom sudu, posebno zbog predugog trajanja sudskog postupka, i svaki put uspješno izgubila. osobno ne vidim načina da vaša tužba prođe na Ustavnom sudu RH, jer će ili otezat s donošenjem odluke o njoj ili odbacit zbog nekog kvazi-utemeljenog razloga. bitno je onda ne odustat, nego fino idemo u Europu.
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 07:37   #73
Ne razumijem zašto su svi protiv bojkota svih navijača? Ako mi nestanemo, na stadionu će bit 500 ljudi, bit će jezivo tiho, sva ova bjeda Hrvatskog nogometa će izać na vidjelo..ljudi će se napokon zapitat i vidjet će što je i kako je..npr da se bojkotira cijelo proljeće, dovoljno je..

Pravna borba je dobra, ali pitanje koliko se mi međusobno možemo smirit i ne napravit niti jednu pizdariju..? U međuvremenu dok traje pravni postupak, nebi smjeli imat niti jedan eksces, baklje u terenu, međusobne frke..da ne nabrajam, dakle ništa..mir i dobro..možemo li mi stvarno odgovarat za sve pojedince da neće radit sranja? Ne možemo..a sve to će automatski biti uzeto protiv nas i praktički ćemo sami sebe zakopat po principu "molimo vas da ublažite zakon, dok mi navijači istovremeno radimo pizdarije"..to je sve jako riskantno..

Uz to, sav taj pravi postupak bit će neizmjerno dug, bez beda možemo trpit represiju sljedećih 5 godina, a ništa se neće promjenit..

Ali svejedno, drago mi je da se nešto konkretno pokrenulo!

Zadnje uređivanje casualRi : 12.12.2008. at 07:46.
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:32   #74
Quote:
zgan kaže: Pogledaj post
spitka, da li ste tražili poništavanje odredbe o obavještavanju fakulteta, odnosno škole u slučaju kažnjavanja?
Da, na primjeru tog članka ću ti pokazat kako smo radili:

NJIHOV prijedlog:
Članak 36.
Policija će o maloljetnim osobama za koje je ocijenila ili utvrdila da su protupravno postupale u smislu ovoga Zakona obavijestiti njihove roditelje, odnosno staratelje, nadležni centar za socijalnu skrb i obrazovnu ustanovu, a o studentima visokoškolsku ustanovu u kojoj se školuju.


NAŠ prijedlog:
Članak 36.
Policija će o maloljetnim osobama za koje je pravomoćnom sudskom odlukom utvrđeno da su protupravno postupale u smislu ovoga Zakona obavijestiti njihove roditelje, odnosno staratelje i nadležni centar za socijalnu skrb.


Znači nema nikakvog "ocjenjivanja", koji bi to kurac trebalo značit, da neki kreten sa srednjom poljoprivrednom koji radi u muriji može ocjenit da se treba obavijestit nečija škola ili faks? Ako je nekom sudski dokazano i pravomoćno presuđeno, onda je okej da se obavijeste roditelji i centar za socijalnu skrb, škole i faksevi ne. Osim toga, nema baš puno maloljetnika koji idu na faks, to je isto glupost...
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:40   #75
Meni je najjači članak 32. stavak 3.
-Zaštitne mjere iz stavka 1. mogu se izreći i bez izricanja kazne...


E sad si ja mislim WTF. Tko će to izreći zaštitnu mjeru? Sud? Policija? Ili kako sam ja skužio... Sud nema dokaza, al ajde dečko pošto te je murija privela sigurno si kriv, ali ti to ne možemo dokazati pa ćemo ti svejedno izreći zaštitnu mjeru...
Naravno ako sam dobro shvatio...
__________________
"Oni koji nikada ne mijenjaju mišljenje, vole sebe više nego istinu"
Predmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:55   #76
sva sreca da ja zavrsavam fax i koga ce onda obavijestit,a evo i moji doma misle da smo svi probisvjeti i ja nisam normalan jer idem na utakmice dok ostali koji se svakodnevno pucaju i locu jesu.Eto napokon nesta pametnog od purgera i za svaku pohvalu jer nije ok da nas se tretira ka smece zbog ljubavi prema klubu i bas me zanima sta bi nasa draga margaret rekla na ubojstvo navijaca sao paula nekidan
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:59   #77
ova 2 mulca mi izgledaju okorjeli kriminalci,a dok jadne sirotane rodice,krojfove nitko ne dira jer ipak dolaze iz dobrih familija di se uvijek cjenila dobrota.Nekad se pitam jer smo mi takvi debili da svasta dopustamo i slazem se sa nekima bojkot pa nek onda love muhe ako i njih bude,pozd
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 11:29   #78
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
Eto napokon nesta pametnog od purgera i za svaku pohvalu
Na tom rade sve grupe. Nas par starijih u Zagrebu je aktivnije od drugih čisto zbog lokacije. A imamo i advokata koji se stvarno trudi da nam pomogne.
 
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:54   #79
jedan prigodan klip - kako ce nam mozda buducnost izgledati B-)

http://www.youtube.com/watch?v=6meNb...eature=related
Cegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 12:56   #80
Quote:
native kaže: Pogledaj post
recite, zakaj se ne bi išlo nakon Ustavnog suda na Europski sud za ljudska prava u Strasbourgu kao višu instancu dostupnu svim članovima Vijeća Europe, pa tako i RH?
RH je već bila tužena više puta na tom sudu, posebno zbog predugog trajanja sudskog postupka, i svaki put uspješno izgubila. osobno ne vidim načina da vaša tužba prođe na Ustavnom sudu RH, jer će ili otezat s donošenjem odluke o njoj ili odbacit zbog nekog kvazi-utemeljenog razloga. bitno je onda ne odustat, nego fino idemo u Europu.
Na Ustavnom sudu tuzba nece proci jer kriminalcima nije u interesu da prode.Zato je bolje ici na Europski sud za ljudska prava u Strasbourgu i tuziti RH. Misljenja sam da su puno vece sanse za uspjeh. Na kraju krajeva to je i zadnja opcija koja nam preostaje.
mad max 04 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.