Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 20:57   #1441
https://www.youtube.com/watch?v=xHGylYIjKrs

dobra akcija armade, torcida je odgovorila uglavnom neće nam više nikad turisti dolaziti u zemlju.
dinamitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 13:21   #1442
Rijecani su se prema tovarskim navodima derali : " idu,idu, ubit ce nas Spličani ". Da ih ne ponize do kraja Torcida nije rekla da su urlali još i : Zovi muriju odmah. Mi smo pičkice .Očemo doma.
mfc80t is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:33   #1443
Quote:
mfc80t kaže: Pogledaj post
Rijecani su se prema tovarskim navodima derali : " idu,idu, ubit ce nas Spličani ". Da ih ne ponize do kraja Torcida nije rekla da su urlali još i : Zovi muriju odmah. Mi smo pičkice .Očemo doma.
ja vidio svojim ušima..
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 10:40   #1444
Hoće li netko uploadati drugi video "sa Firula" ?
Nytro86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 17:53   #1445
Armada je zapravo bila na fritulama, ali su dečki krivo čuli i umjesto toga proširili firulama.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:45   #1446
Quote:
Nytro86 kaže: Pogledaj post
Hoće li netko uploadati drugi video "sa Firula" ?
mislis onaj video di decki dolaskom policije i bjezanjem splitskih mulaca napokon izadu ispred i pocnu se kreveljit.joj na sta je ovo spalo
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 22:55   #1447
Ma ne obadajte ove papane. Nisu isli dalje od senja a sad ode bale. Armada upala i neka je. Dobro dosli i oni i ostali.
A ove internetsko forumske huliganske aktivnosti triba ostavit misevima
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:27   #1448
posto sam se igrom slucaja nasa na licu mista... armada u strahu su velike oci...prva ekipa vam mora proc jos puno sranja da ostane hladna na napad od mahom mladje ekipe...po prosjeku godina, a vidija sam
vas izbliza, izvukli ste kremu pretpostavjam...to govori o vasem straju i respektu prema splitu...Drugo ni bojsi u zlatno doba nisu imali ovako expresnu reakciju po zg-u. likovi upali u nedilju u 8, 8ipo ujutro...u 9 manje 15 ih se organizirano napalo i rijesilo ikakvu prijetnju gradu... organizacija kakvom se ne mogu pohvalit najjace grupe europe. stvarno kapa doli...i zadnje...torca vam
se nudila u rijeci par puta,setala po korzu ovo ono...pa nista od vas... sad je opet na nama red, ko zna kad ko zna gdje...a sami ste svjesni da necete bit spremni uvalili ste se u sranje s ovim veselo :klap:
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:42   #1449
Samo kaj je zagreb mrvicu veci pa je i teze brze reagirat ali to nine niti bitno. Lijepa akcija obje grupe i to je to.
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 23:57   #1450
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Samo kaj je zagreb mrvicu veci pa je i teze brze reagirat ali to nine niti bitno. Lijepa akcija obje grupe i to je to.
moze to bit faktor...al puno veci problem je nac ujutro u 8ipo nakon subotnjeg izlaska i programa dovoljan broj ljudi koji ce se javit, skupit, doc, riskirat zabranu i kaznenu...uz to znas da nasa pandurija to rijesavau roku od po ure.i opet su ih preduhitrili..ja nisam moga virovat sad ovo... vojska jebena...jos jednom kapa doli
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 16:05   #1451
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Samo kaj je zagreb mrvicu veci pa je i teze brze reagirat ali to nine niti bitno. Lijepa akcija obje grupe i to je to.
da se netko oglasi samo u centru zagreba jutro pred utakmicu rija bi ga poslagala na pod u roku deset sekundi a kamoli da navijajući prođe centar grada i još bude i napadnut kasnije u gradu
novemb is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 19:17   #1452
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
prva ekipa vam mora proc jos puno sranja da ostane hladna na napad od mahom mladje ekipe...po prosjeku godina, a vidija sam
vas izbliza, izvukli ste kremu pretpostavjam...to govori o vasem straju i respektu prema splitu...Drugo ni bojsi u zlatno doba nisu imali ovako expresnu reakciju po zg-u. likovi upali u nedilju u 8, 8ipo ujutro...u 9 manje 15 ih se organizirano napalo i rijesilo ikakvu prijetnju gradu... organizacija kakvom se ne mogu pohvalit najjace grupe europe. stvarno kapa doli...i zadnje...
1. Bold: prva ekipa vam je na desinecu onom drukeru od lekića slomila ruku i tjerala vas preko autoceste da bježite glavom bez obzira, tako da nema potrebe o nikakvom iskustvu previše trošiti riječi.

2. Bold: pa i nije da je Split mačji kašalj i za puno jače grupe od nas tako da nitko od naših nema potrebe uopće demantirati to.

3. Moje mišljenje: Mislim da bi se vi trebali zapitati što bi bilo da se vaša kako sada svi redom kažete "mularija" nije nakon šta je pobacala sav arsenal dala u bijeg već da su stali u crtu (mislim da bi ishod bio urnebes) i još 3 puta veća bruka od ove sada jer i sam znaš zašto.

Usput, ako smijem spomenut, i na Cerniku na kojeg se jako jako ložite ste također bili pozvani na šake, respect prvim redovima koji su odložili oružje, ali i sam znaš koliko je teleskopa radilo iako vas je bilo više itd. Manjak muda ja bih rekao, ali sve će doć na svoje.

Ne želim nikoga provocirati niti prozivati ovako tu na javnom forumu već samo iznosim svoje mišljenje.
WWest is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:27   #1453
Quote:
Wild West 87 kaže: Pogledaj post
1. Bold: prva ekipa vam je na desinecu onom drukeru od lekića slomila ruku i tjerala vas preko autoceste da bježite glavom bez obzira, tako da nema potrebe o nikakvom iskustvu previše trošiti riječi.

2. Bold: pa i nije da je Split mačji kašalj i za puno jače grupe od nas tako da nitko od naših nema potrebe uopće demantirati to.

3. Moje mišljenje: Mislim da bi se vi trebali zapitati što bi bilo da se vaša kako sada svi redom kažete "mularija" nije nakon šta je pobacala sav arsenal dala u bijeg već da su stali u crtu (mislim da bi ishod bio urnebes) i još 3 puta veća bruka od ove sada jer i sam znaš zašto.

Usput, ako smijem spomenut, i na Cerniku na kojeg se jako jako ložite ste također bili pozvani na šake, respect prvim redovima koji su odložili oružje, ali i sam znaš koliko je teleskopa radilo iako vas je bilo više itd. Manjak muda ja bih rekao, ali sve će doć na svoje.

Ne želim nikoga provocirati niti prozivati ovako tu na javnom forumu već samo iznosim svoje mišljenje.
ovakvih laži nema ni u srpskoj mitomaniji

Desinec gdje vas je na pocetku bilo 3 puta vise i niste mogli nista,i nakon par minuta gdje staje jos par kombija bjezite nazad preko ograde.
Jos uvik si dajete petice zbog izvucenog X-a tamo

Ti klinci u prosjekau 10-15 godina mladi i u 15 ljudi manjem broju su vas cekali ispred dok ste se sakrivali ispod sanka pa su pobjegli kad su culi sirene

kakvi ste vi misevi to nema nigdje.umjesto da se sramite vi jos nesto pisete.pa padali ste jedan preko drugog kada ste ulazili u kafic a bilo vas je 15 vise.ja bi se pokrio usima
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:37   #1454
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 20:39   #1455
Koji ste vi svi skupa idioti. Strasni ste. Hocete napisati knjigu i jedni i drugi i tome sto se dogodilo. U 20g scene mogu se nabrojati na prste ljudi koji su dali i dobili udarce. 98% ostalih sranja je bilo bacanje inventara i unistavanje imovine.
Najsmjesnije od svega je da moralizirate i filozofirate kao da ste osvojili Mars, a ne pobacali inventar ko obicno.
Svi skupa da predjemo granicu nabila bi nas prva ekipa na koju naletimo. Eto toliko smo/ste vi ludi i jaki.
Pa se vi divite i moralizirajte o ovakvim povijesnim bitkama hahaha


Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk
amstel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 23:46   #1456
@wild west 87
ne da mi se previse razglabat ode, ic u detalje...sta bi bilo kad bi bilo itd mogli bi do sutra a i tako su to sve hipotetske situacije...

sama cinjenica da vam se par puta setalo po centru rijeke i niko nista i da ste nakon toga upali u st i promptno ste ujutro napadnuti govori o stanju i organizaciji vase i nase grupe...

puno dodatnih stvari van toga, koje su na prvu svima ocite i jasne, govore o tome di smo trenutno mi a di vi...

do sljedeceg susreta sportski pozdrav
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 12:15   #1457
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Koji ste vi svi skupa idioti. Strasni ste. Hocete napisati knjigu i jedni i drugi i tome sto se dogodilo. U 20g scene mogu se nabrojati na prste ljudi koji su dali i dobili udarce. 98% ostalih sranja je bilo bacanje inventara i unistavanje imovine.
Najsmjesnije od svega je da moralizirate i filozofirate kao da ste osvojili Mars, a ne pobacali inventar ko obicno.
Svi skupa da predjemo granicu nabila bi nas prva ekipa na koju naletimo. Eto toliko smo/ste vi ludi i jaki.
Pa se vi divite i moralizirajte o ovakvim povijesnim bitkama hahaha


Sent from my SM-G900W8 using Tapatalk
Amen.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 19:48   #1458
hajduk - dinamo 1:1 1999

dobra tučnjava na početku

https://youtu.be/ZTMLk168VYU
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 23:42   #1459
Pustite priče na razini osnovnoškolca Armada i Torca.... Eto, upravo vidjeh laganu šoru ,na žalost izmeđ sebe na videu poviše sebe ..,na sjeveru znatno ispunjenom , no zar navijanje nije nit počelo a već se porječkali? Znade li se uzrok? Ima li koji očevidac za real izvještaj? Oli dobrano ne vidim, ili su to viđeniji ljudi ekipe? .. (Da me se krivo ne shvati, ka što imade običaj,.. pitam i impliciram ,..bez namjere ikake provokacije)..
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 00:11   #1460
Quote:
maxluburicZGD kaže: Pogledaj post
hajduk - dinamo 1:1 1999

dobra tučnjava na početku

https://youtu.be/ZTMLk168VYU
Ovo nikad nisan vidija. Pijana posla, ovi stali na tuđe misto...
zovi čovika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.