Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 20:09   #41
Quote:
fsquad kaže: Pogledaj post
Vi koji nemate nikakve prekršaje, a na listama ste, trebate istupiti i srušiti te laži koje ponavljaju, a i ponavljat će ju dok god oko nas živi 90% ovaca koje puše to sve

pa bar je mukte najpoznatije lice u tresnjevackoj PP.
lav86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:12   #42
Kako to da se 1300-1400 ljudi nalazi na toj crnoj listi tj. ne mogu kupit kartu za utakmice na Maksimiru dok ovi iz fun cluba mogu na stadion?
To pitanje treba postaviti gnk-u.

Još jedna stvar, prije bojkota BBB-a dogodio se jedan strašan napad na navijače, neredi 1.svibnja.
Tada klub nije omogućio svojim navijačima nikakvu (pravnu) zaštitu niti bilo što kako bi stao u obranu svojih navijača. Ponavaljam, tada još nije krenula ova prava borba navijača protiv uprave...
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:19   #43
Quote:
- Sve dok se ne makne aktualna vlast iz HNS-a i vladajućih struktura u nogometu, ne očekujem da će se nešto promijeniti. Hrvatska reprezentacija danas nije hrvatska reprezentacija, to više nisu Modrić, Rakitić i Olić, nego reprezentacija gospodina koji sebe naziva vlasnikom nogometa. Nema poštenja, a sport je poštenje - rekao je Šokota.

- Nogomet bez navijača nema smisla. Kako će to sve završiti, ne znam. Volio bih da se nađe neko rješenje. Mislim da neću na stadione sve dok se situacija ne promijeni. - zaključio je Šokota.
pobuna je krenula, ovu pozornost javnosti treba iskoristit, sad ili nikad. ili će srušit gubu ili neće, ali bojim se da će ostat samo na riječima, jer svi ponavljaju ko papagaji da se politika ne smije mješat u sport, dakle žele reći da ne smiju hapsit mafijaše i one koji krše stotine hrvatskih zakona, i koji se ponašaju ko razularena čerga u sred glavnog grada države. smješno da ne moež biti smješnije, ako ih sad ne zgaze onda neće nikad. jer za godinu dana dolazi krademze na vlast, i ako je sudit po njihovim dosadašnjim stajalištima, i stajalištem mamićevog prijatela Turudića on može mirno spavat iduće 4 godine dok je krademze na vlasti. tako da, ako SDP zajebe očito je da nitko neće pokrenut ništa, iako mi je i ovaj SDP teški zajeb, onaj tenkre Jovanović je pričao i prepucavao se s mamićem, umjesto da ga je u tišini oderao našo prijestupe i fino spremio u remetinece. on se javno cijelo vrijeme s njim prepucavao, i to na nacionalnoj razini i zabavljao Šimunićem i njegovim ustašovanjem, koji su to kreteni, kreten do kretena u ovoj državi na vodećim pozicijama.
__________________
ne treba nam ćirilica u Vukovaru i RH, не треба нам ћирилица у Вуковару и РХ! :)
pieceOFme is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:59   #44
sad je u emisiji na hrt 4 bio lik iz torcide kojeg su stavili na popis i da ne razumije zasto je na istom posto nikad nije kaznjavan, pa je borovec rekao da je to nemoguce i da se dečko slobodno javi u policiju pa ce mu oni objasnit zasto je on na listi,pa mislim da je vrijeme da se svi aktiviramo,pogotovo mi koji smo na osijeku popili zabrane
i daj nek netko stavi mail od antolica
tupa bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:00   #45
Da, treba to sad iskoristit i krenut u akciju ali pametno. Razmislit o strategiji kako to učinit ali da mediji i javnost pozdrave "akciju".
NoPainNoGain1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:01   #46
Puno se prica o listama u javnosti ovih dana. Kopa se po tome trazeci uzrok hajdukovog neiigranja. Pa iako ste s tim izlazili u javnost pno puta mozda je sad dobar trenutak da opet udrete pricu o stotinama ljudi na mamicevim listama bbb
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:32   #47
Quote:
sumanuti kaže: Pogledaj post
Puno se prica o listama u javnosti ovih dana. Kopa se po tome trazeci uzrok hajdukovog neiigranja. Pa iako ste s tim izlazili u javnost pno puta mozda je sad dobar trenutak da opet udrete pricu o stotinama ljudi na mamicevim listama bbb
crna lista je kažu zabrana ulaska na neki stadion a putovala je u moldaviju i beč prošle godine..o tome se ja mislim ništa nigdje napisalo nije
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:41   #48
Quote:
NoPainNoGain1 kaže: Pogledaj post
Da, treba to sad iskoristit i krenut u akciju ali pametno. Razmislit o strategiji kako to učinit ali da mediji i javnost pozdrave "akciju".
točno.od mailova antoliću ništa,od odlaska u policiju i pitanja zašto sam ja na crnoj listi isto ništa, crne liste i nas koji smo na njima, a čisti smo, treba maksimalno iskoristiti i dokazati da su cijelo vrijeme lagali.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 21:51   #49
Ma gledam ovog borovca i covik samo zamagljuje i iskrivljava cinjenice. A jebiga bar su na vama pokazali svu raskos represivnog aparata i imate najvise argumenata za izbacit u javnost. Kad gledas njega ovako, reka bi evo gospodin je tu da osigura sigurnostbi povjerenje. A kad znas da je od maksimira napravljen logor i jos puno gadarija koje se provode....
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:13   #50
Quote:
klanac kaže: Pogledaj post
točno.od mailova antoliću ništa,od odlaska u policiju i pitanja zašto sam ja na crnoj listi isto ništa, crne liste i nas koji smo na njima, a čisti smo, treba maksimalno iskoristiti i dokazati da su cijelo vrijeme lagali.
kako ništa?pa kad im se pred uredom stvori red od 500 ljudi koji su bez ikakvog razloga na tim listama pa da to jos tv kuce poprate vidio bi kako nista,pa da vidimo tog borovca s cim ce obmanjivat javnost
tupa bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:20   #51
Quote:
tupa bol kaže: Pogledaj post
kako ništa?pa kad im se pred uredom stvori red od 500 ljudi koji su bez ikakvog razloga na tim listama pa da to jos tv kuce poprate vidio bi kako nista,pa da vidimo tog borovca s cim ce obmanjivat javnost
Upravo to. Prevelik je ovo fokus medija, izbori, ovo ono, ne može to proć tek tako.
__________________
Oni navijaju za bilu boju, a nose crne majice
BSD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:27   #52
Quote:
tupa bol kaže: Pogledaj post
kako ništa?pa kad im se pred uredom stvori red od 500 ljudi koji su bez ikakvog razloga na tim listama pa da to jos tv kuce poprate vidio bi kako nista,pa da vidimo tog borovca s cim ce obmanjivat javnost
Dobra ideja.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:39   #53
Quote:
tupa bol kaže: Pogledaj post
kako ništa?pa kad im se pred uredom stvori red od 500 ljudi koji su bez ikakvog razloga na tim listama pa da to jos tv kuce poprate vidio bi kako nista,pa da vidimo tog borovca s cim ce obmanjivat javnost
Mislio sam na pojedinačni odlazak. ovo skupno i sa medijima podržavam.
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:53   #54
Quote:
tupa bol kaže: Pogledaj post
sad je u emisiji na hrt 4 bio lik iz torcide kojeg su stavili na popis i da ne razumije zasto je na istom posto nikad nije kaznjavan, pa je borovec rekao da je to nemoguce i da se dečko slobodno javi u policiju pa ce mu oni objasnit zasto je on na listi,pa mislim da je vrijeme da se svi aktiviramo,pogotovo mi koji smo na osijeku popili zabrane
i daj nek netko stavi mail od antolica
Vi koji ste radi verbalnog delikta na crnoj listi se našali radi utakmice Dinamo-Osijek se morate anagazirat i organizirat šta prije.

Ovo je sad šansa. Sad ili nikad.

Brzo ce doc Božić, stanka od 3 miseca bez baluna. Pritisak ce past iduce tjedne. Sad je prilika.

Armada mora stisnit upravu Rijeke da se jave oko igranja Lokomotive u HNL. Jebeno ne mogu virovat da to odobravaju. Ocito su pojedinici dobro namazani kad toliko šute. Valjda je i njima u interesu da se Rijeka bori za naslov.

Kohorta mora stisnit onog debeljka sta daje dvosmislene izjave.

HNS mora past. Ako ne padnu sad nece nikad.
Magiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:57   #55
prvo se trebaju dobrovoljno javiti pojedinci koji su na listama a sigurni su da im nikakvu mrlju ne mogu iskopati + da su voljni da ih se razvlači po medijima..a onda lijepo sve njih okupiti i sazvat pressicu, pa neka pojasne i HHO, PU ZG, Mamić, GNK, Svetina, Milanović, Šuker i ostala bagra kome oni mažu oči..

Jer ovakve laži i obmane kakve se godinama pišu, mitovi stvaraju ( samo na futsalu je srušeno 5-6 Mamićevih miteva zkj su stadioni prazni) , sve to treba razotkrit...a trenutno je vrijeme za to jer gnjide od političara tu misle skupljat poene, a novinari guraju ono što prodaje trenutno novine.
__________________
DINAMO PRIPADA ONIMA KOJI GA VOLE BEZ INTERESA !
fsquad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:21   #56
mozda je vec bilo kopirano, ali:

Krunoslav Borovec potvrdio je tako danas da je Ravnateljstvo poslalo Dinamu popis s 92 imena, a činjenicu da im nikakvu zabranu nije izdao sud objasnio je:

'Postoje tri zakonske osnove prema kojima se evidentiraju navijači. Prva je pravomoćna sudska zabrana koja se odnosi na sve one kojima se zabranjuje dolazak na utakmice u zemlji i inozemstvu u trajanju od dvije godine. Druga se odnosi na sve koji se nalaze u bazi podataka koju vodi MUP, a to su oni koji su počinili teže prekršaje, a i na recidiviste. Ono što je jako bitno napomenuti je to da tim pojedincima i organizator može uskratiti dolazak na stadion. U trećoj skupini su pojedinci koji ne moraju biti evidentirani nikada, ali na temelju trenutačnog ponašanja koje policija uviđa na licu mjesta (kao beusan jbt - slobodna sudacka procjena..), kao što su utjecaj alkohola, vrijeđanje i droge, mogu (ono, mozemo ako hocemo, ko vas jebe..) biti privedeni i zadržani do dva sata nakon utakmice', kaže Borovec.

On kaže da osim Ravnateljstva policije popis smije sastaviti i klub domaćin na temelju vlastitih opažanja i pretpostavki o protupravnom ponašanju pojedinaca.

mislim, neznam.. uz sve ono gore, jos ovo dolje zadnje boldano, mi smo skupa turkmenistan i sjeverna koreja u malom
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:28   #57
Pa bas to! Procitao sam na par mjesta da ljudi postavljaju pitanje, odnosno konstataciju da je na taj nacin moguce zabraniti svakome, pa cak i trenerima, igracima i funkcionerima protivnickih klubova da nazoce utakmici u kojoj bi trebali sudjelovati jer domacin ima saznanja o protupravnom ponasanju. A prema svemu videnom i procitanom od ravnateljstva PU, to je sasvim legalno.
zubizareta86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:31   #58
Trebali ste na futsalu kao organizator zabraniti dolazak cijeloj momčadi Zagreba 92
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:34   #59
IMO, trebali bi iz BBB-a odaslat također nekakvo priopćenje u kojem će navesti da i njih boyse i nas obične navijače jebu u zdrav mozak već duže vrijeme i sa tim crnim listama i maltretiranjima prilikom ulaza na stadion
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:39   #60
Quote:
Dinamovac_ kaže: Pogledaj post
IMO, trebali bi iz BBB-a odaslat također nekakvo priopćenje u kojem će navesti da i njih boyse i nas obične navijače jebu u zdrav mozak već duže vrijeme i sa tim crnim listama i maltretiranjima prilikom ulaza na stadion
Ponavljam svaki drugi mjesec, pa ću i sada. Crne liste ne možemo srušiti rekao je odvjetnik par puta, a danas je Borovec dao i službenu potvrdu. Uz MUP, može ga klub proizvoljno sastaviti što bi značilo da su nam ruke vezane. Torcida se prvi puta susrela s njima pa su dojmovi friški, ali tako stvari stoje. Srećom zasada se koriste samo na Maximiru.
NorthSpirit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.