Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 10:42   #1141
Quote:
White Strike kaže: Pogledaj post
palim se na trudnice, jel i to donekle normalno?
meni osobno je to sasvim normalno!
to je samo dokaz da si izrazito heteroseksualan
lyra28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 08:08   #1142
Ej curke! Nisam baš detaljno čitala temu, al koliko sam pročitala nije bilo riječi o tom problemu. Naime, meni je seks u trudnoći poprilično iritantan, tj. osjećam iritaciju na ulazu u rodnicu prilikom penetracije . To me toliko smeta da moramo prekinuti s odnosom . Da li je netko imao sličan slučaj?
Tea29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 11:58   #1143
evo, ni meni ne odgovara nikako... ima žena kojima paše i onih kojima ne paše...
mm i ja smo pokušavali preko nekoliko puta i ne ide pa čemu onda forsirati?!
uostalom, ima i drugih načina
dantea84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 14:47   #1144
Ma mene najviše brine da nije neka infekcija, pa kopam po netu i umišljam si simptome
Zamolit ću gina da na idućem pregledu virne jel sve ok
Tea29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 17:37   #1145
Meni je isto smetala penetracija i u 12. tt mi nađe gljivu. Još uvijek se nisam otarasila (muž nije ni dobio, blago njemu). Ali, da, netko gore reče: ima i drugih načina.
Ali svakako napravi briseve.
__________________
Bolje ispasti glup, nego ispasti iz aviona.
Cikla Oraščić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:38   #1146
Da se nadovežem na temu...Kada su mučnine prestale, u 2. tromjesečju se pojavila ona prava tzv" navala hormona" i želja za seksom, ali kao što su već neke cure rekla, nije mi bila pretjerano ugodna penetracija. Zapravo prilično sam sigurna da je u cijeloj priči odigrao ulogu i "dodatni faktor"- naime, kako je trbuh postao sve veći, skužila sam da me se muž " počeo bojati"...zvuči smiješno znam... nije to izgovorio,ali očito je počeo fantazirati one filmske ludosti- da će ozlijediti bebu ili da će meni nešto napraviti...pa smo u nekoliko navrata jednostavno odustali. Sad u 3.tromjesečju primjećujem da ni ja nemam pretjeranu želju...iako me često opere ono " više ti nisam uopće privlačna", ali očito opet hormoni i trbuh rade svoje...
Kakva su vaša iskustva?
__________________
Never stop searching what you want or you will end up with what you happend to find
Haama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:45   #1147
Quote:
Haama kaže: Pogledaj post
Da se nadovežem na temu...Kada su mučnine prestale, u 2. tromjesečju se pojavila ona prava tzv" navala hormona" i želja za seksom, ali kao što su već neke cure rekla, nije mi bila pretjerano ugodna penetracija. Zapravo prilično sam sigurna da je u cijeloj priči odigrao ulogu i "dodatni faktor"- naime, kako je trbuh postao sve veći, skužila sam da me se muž " počeo bojati"...zvuči smiješno znam... nije to izgovorio,ali očito je počeo fantazirati one filmske ludosti- da će ozlijediti bebu ili da će meni nešto napraviti...pa smo u nekoliko navrata jednostavno odustali. Sad u 3.tromjesečju primjećujem da ni ja nemam pretjeranu želju...iako me često opere ono " više ti nisam uopće privlačna", ali očito opet hormoni i trbuh rade svoje...
Kakva su vaša iskustva?
slična samo kaj ja nisam imala mučnine, nego krvarenje u početku pa zbog toga nismo smjeli, a kasnije nije to više bilo to, pa smo kakti odustali sad odbrojavam sitno do termina i kao sex pomaže otvaranju, a dragi ni čuti
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 09:24   #1148
Zelja za seksom u trudnoci

Ovako,molila bih vas za pomoc,trudna sam 7+2 vec jedno tjedan dana imam smedji iscjedak i 30. Sam bila privatno kod doktora kako bi se uvjerila da je sve dobro,on je napravio uzv, i sve je bilo uredu, srce kuca, beba je tocno onolika kolika bi trebala biti.napravio mi je neki bris i takodjer je sve uredu,on je rekao da nezna zasto to ide,ali da je trudnoca zdrava i uredu.ali bas ako zelim biti potpuno mirna mogu uzeti duphastone,i njih sam si uzela, pijem dvije na dan, no iscjedak neprolazi
e sad,ja imam velliku zelju za seksom, pa me zanima sto biste mi vi preporucile, a ako se ne bih smjela seksati dali se mogu samozadovoljavati?hvala unaprijed
mala si is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 10:14   #1149
Mozes masturbirati, 100 posto. Mozes se i seksati, ali pitaj lijecnika da budes mirna. Ja sam koristila utrogestan i rekla mi je gin da se mogu seksati koliko zelim.
Kad sam se zbog eserihije pocela otvarati, zabranjen mi je bio i seks i masturbacija. Nekako sam prezivjela. Jedva. :-)
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 10:49   #1150
Ok.hvala ti puno,nadam se da ce taj iscjedak vise proci,a u pon idem kod svog ginekologa pa cu ga svakako pitati.strasno se bojim da bebi nebi nesto bilo
mala si is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 21:40   #1151
Libido u trudnoći

Eto postavljam ovu zanimljivu temu zato što se o tome malo priča iako u trudnoći žena može imati izuzetno povećan libido ili skroz smanjen.Tko zna u čemu je kvaka ako ne čitateljice ovog pdf-a?I što se događa u tom smislu u ženskoj glavi i organizmu u blaženom stanju.Tema za teorija ko u priči.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 23:37   #1152
Potpuno na nuli, barem zasad (14.tjedan). Ne samo da nemam volje za seksom, nego me uopce nervira bilo kakvo diranje, mazenje i slicno....a inace se jaaako volim maziti....moj muz sve to stoicki podnosi
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 11:02   #1153
Baš neke fine dame ovdje Zadnji upisi ovdje prošle god a znam da vas bar 30 posto totalno poludi za seksom,neke umjereno polude u trudnoći zbog hormona i tko zna čega.Al neeee ne bi to priznale A prstići rade u petoj brzini I sad ćete reć da što ja muško imam o tome pisat i da sam neki perveznjak a nisam ako priznam da se ponekad okrenem za trudnicom na ulici.Neke su mi jako privlačne neke nisu,nekima baš to sve dobro stoji i ženstveno zrače.Eto.
ludi mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 18:31   #1154
kod mene je libido jako smanjen, osjetim ponekad želju ali to je možda jednom tjedno i ako mm nije u tom trenutku dostupan, ništa od toga, u početku smo se normalno seksali, sad je ovako. imam problem s vlaženjem (iako sam zamišljala u trudnoći zbog hormona rijeke i potoke, a sad suša), a i dolje sam otekla pa me boli i žulja :/
ima li još netko isto iskustvo ili to samo kod mene tako?
__________________
Čekamo dječaka 10.2014. :)
Nata mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 19:13   #1155
Da, da, susa totalna....vidjela sam tu na ovoj temi da cure predlazu lubrikante.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 17:14   #1156
ja obavezno koristim lubrikant, bez njega ništa, ali svejedno nije to to. otečeno i boli, neka nelagoda neobjašnjiva.
__________________
Čekamo dječaka 10.2014. :)
Nata mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:24   #1157
pozdrav... ja sam u 18 t i prilikom odnosa osjecam da me nesto lagano grebe i pecka... tako lagano da nisam sigurna jel to umisljam zbog straha ili je stvarno. kad se opustim, prode taj osjecaj. zanima me da li vasi decki/muzici svrsavaju u vama ili ? jer citala sam da sperma omeksava ulaz u rodnicu i da je zato preporucljiva u zadnjem mjesecu trudnoce ...zanima me jel vi to pazite ili ne?
hvala
kalina11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:36   #1158
Quote:
kalina11 kaže: Pogledaj post
pozdrav... ja sam u 18 t i prilikom odnosa osjecam da me nesto lagano grebe i pecka... tako lagano da nisam sigurna jel to umisljam zbog straha ili je stvarno. kad se opustim, prode taj osjecaj. zanima me da li vasi decki/muzici svrsavaju u vama ili ? jer citala sam da sperma omeksava ulaz u rodnicu i da je zato preporucljiva u zadnjem mjesecu trudnoce ...zanima me jel vi to pazite ili ne?
hvala
to sam i ja citala za spermu. malo prosurfaj

ja sam inace na suho od negdje ozujka.... strogo mirovanje, prvo krvarenja, pa kontrakcije, i eto
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:08   #1159
Mene u zadnje vrijeme jako su bolni odnosi.
Eh sad to je vjerovatno zato kaj je beba jako nisko pa radi toga, ali onda ni ne prakticiram jer zapravo vise umirem od boli nego sto uzivam. Do prije te boli smo normalno prakticirali i sve je bilo ok, svrsavo je unutra. Nisam ni znala to za spremu da omeksava.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:38   #1160
Kod mene je velika želja, vidim da ni njemu ne smeta, zapravo jako je dobar sex.
sweetdream001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.