Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2004., 14:08   #201
Quote:
pakleni_patuljak kaže:
A čuj...
Jedan moj frend se već godinama kune da totalno popizdi kad vidi neku sa ispuhanim sisama koje joj vise do pupka.

Istina, malo ga yebe vjerodostojnost jerbo mu je cura komad, ali on i dalje pili po svom!
Ti muskarci su bolesni u glavi! Kod njih je nesto u odgoju otislo na krivu stranu. O C I T O je, da im fali M A M A....
Takovi nikad nece naci zadovljstvo samo u jednoj zeni, jer: Hoce debelu za krevet, ali nece da ga vide sa njom
Hoce mrsavu i zgodnu za pokazati okolini, ali nema zadovoljstvo u krevetu

Akceptiram ako hoce jacu zensku, jer nemamo svi iste ukusu i to je sasvim ok!
Imam kcer koja ima 10-15kg previse.
Ali ona ima momka dvometrasa, koji je obozava, ali za sve: i za krevet i za drustvo i za zivot, a ne samo za velike sise i ljuljanje.
Ja sizim, jer volim biti slank.
Ali to je moj problem.
Zato pustimo svakom kako zeli.....
__________________
Dalmatinka jednom....
Dalmatinka zauvijek..........
dalmoshica is offline  
Old 25.02.2004., 14:17   #202
mislim da su ovakve rasprave totalno besmislene...

jer na kraju ispada da ono što muškarci smatraju mršavim , žene smatraju normalnim ili debelim...

npr. gazda kaže volim mršave...170 cm , 65 kila...

prem aženskim mjerilima žena te visine i kilaže nije ni u kojme slučaju mršava....nije ni traktor, ali definitivno nije mršava...

prema tome, kad spominjete mršavo ili debelo , naznačite što točno pod tim podrazumijevate...ili navedite neki primjer....


ali o i bez toga s emože primjetiti da je danas mršavo postalo nrmalno, a normalno je već debelo...iz ženkse perspektive pogotovo
Clea is offline  
Old 25.02.2004., 15:12   #203
Quote:
lust4lif3 kaže:
Ne kurim ja nikoga niti mi je to bila namjera. To što sam napisala je bio samo komentar na frendove riječi.
Nemam problema ni sa vlastitim, ni sa tuđim kilama, a sasvim sigurno ne sa tuđim ukusima.
Krivo si me shvatila, a i ja sam nejasno napisao. Zelio sam reci da to zabrinjava one ljude koji trebaju potvrdu od drugih, a ne da ti nekoga kuris. ok?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Old 25.02.2004., 15:14   #204
Quote:
codiac77 kaže:
pa aj onda tinchek uzmi mene pa me uhrani malo)))
a za visinu bum obukel one cipele s velkim djonom
a a a?
je... I šljokičaste hlače + mikrofonka, pa mogu prošetat gradom s old school brijačem
Tinchi is offline  
Old 25.02.2004., 15:19   #205
:)

aj dobro, krizaj cipele s debelim djonom onda...
nabavi bic i uzicu s lancem pa mogu na sve cetri kraj tebe.
da ugrizem svakog ko te bude zajebavo
codiac77 is offline  
Old 25.02.2004., 15:46   #206
Quote:
Clea kaže:
mislim da su ovakve rasprave totalno besmislene...
Jesi li do tog važnog zaključka došla sam ili ti je netko pomogao?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Old 25.02.2004., 15:58   #207
Quote:
Tinchi kaže:
Pa kak se može zgubit a taki' veliki???
pa i meni cudno, al uvijek kad ga pustim samog zgubi se i moram ga trazit. On meni veli da ima problema s orijentacijom, pa da ga moram pazit
xxGaladrielxx is offline  
Old 25.02.2004., 16:09   #208
Quote:
lucija kaže:
Ja sam teta 180/68 al kad čitam ovaj topic - dođe mi da se još nadebljam, da mi se obrazi zarumene, da mi dupe proviri s obje strane bokova kad me gledaš od ispred, cice da pospremam u vrećice iz Getroa - ima onaj moj neke salamurine i masnog sira u fridgu. Odo.

ti si moja žena!!!!! napokon netko moje visine!2
__________________
vi prekrasni ljudi, sa vama mogu eventualno pola sataaa...
propuh is offline  
Old 25.02.2004., 16:09   #209
Quote:
doc_1 kaže:
Vlada fama da su to neznam kak zabavni ljudi i opusteni...Kad se malo zagrebe ispod povrsine mnogi koji takvu sliku prema van pruzaju, jako su nesretni i tako to kompenziraju. I onda jedu jos vise....i zacarani se krug zatvara. A znaju i prilicno agresivni biti...
Evo, ja imam 53 kile na 164 cm i sretna sam u tri pičke materine.
__________________
A on je čeka svako predvečerje, svako predvečerje sluša, kako pada lišće u krošnjama i zuji vjetar kroz gole puste grane
Mor is offline  
Old 25.02.2004., 16:34   #210
joj evo i mene neka sreca preplavila... ko ce ga znat zasto...
codiac77 is offline  
Old 25.02.2004., 16:39   #211
Quote:
codiac77 kaže:
joj evo i mene neka sreca preplavila... ko ce ga znat zasto...
Bit će da si uspio skinut koju kilu.
__________________
A on je čeka svako predvečerje, svako predvečerje sluša, kako pada lišće u krošnjama i zuji vjetar kroz gole puste grane
Mor is offline  
Old 25.02.2004., 16:41   #212
Quote:
magic kaže:
Bedasto mi je shto na ovakvim temama uvijek oni 'mrshavi' pokushavaju dokazati kako su 'debeli' odbojni, neprivlachni blabla...

Ponekad se pitam tko je na koga ljubomoran
to nije istina, pa poznam dosta mrsavih ljudi koji vole deblje, i obrnuto... tako da uopce nema veze to sto ti govoris, ja osobno ne volim deblje (10kg+ od prosjeka) al to je moj ukus i ne govorim to za druge! zasto bi uopce bia ko ljubomoran na koga svi smo posebni na svoj nacin...
6isperadun is offline  
Old 25.02.2004., 16:48   #213
Quote:
Mor kaže:
Bit će da si uspio skinut koju kilu.
eh, kad bi takve bedastoce mogle mene osobno usrecit
stalno bi visio u teretani... ko neki papci koje znam
codiac77 is offline  
Old 25.02.2004., 17:10   #214
Quote:
walter kaže:
Jesi li do tog važnog zaključka došla sam ili ti je netko pomogao?
sama....kad sam shvatila da na forumu pišem traktate o kilama, odvažila sam se i iznjedrila tu nadasve smionu tezu
Clea is offline  
Old 25.02.2004., 18:40   #215
Quote:
codiac77 kaže:
eh, kad bi takve bedastoce mogle mene osobno usrecit
stalno bi visio u teretani... ko neki papci koje znam
Znači li to da je papke lako usrećit?
__________________
A on je čeka svako predvečerje, svako predvečerje sluša, kako pada lišće u krošnjama i zuji vjetar kroz gole puste grane
Mor is offline  
Old 25.02.2004., 18:55   #216
Quote:
PennyLane kaže:
ali zhene...zhene moraju biti mrsave...ovak, ko ti
naprimjer....
ma ajde, krepale sve od bulimije onda dabogda

zamisljam si kak se neko ko zgleda ko utjelovljena smrt pred ogledalom divi svojoj ljepoti i umirem od smijeha

tu scenu bi u monty pythona trebalo dodat

al dobro, vaše je da birate... ak baš hoćete zgledat ko jedan od jahača apokalipse, zgledajte
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 25.02.2004., 19:49   #217
Ree baljezgas bezveze

Daj mi molim te sad reci da nijedna mrsavica ne zgleda dobro? Ma hajde molim te...

Nekim zenama fakat ne stoje kg.. Sta je realno realno je.
Tinchi is offline  
Old 25.02.2004., 22:28   #218
ok,veca cvrsta guzica-prcasta naravno-ne slonovska!je ok.tj bolje nego daska.cice,bolje da ih ima ,nego da ih nema..ali busica???!to bas nije privlacno!
AFRODITA69 is offline  
Old 26.02.2004., 00:50   #219
ma je tinchi, oke, nekima ne stoje...

al mene ubija u pojam ona brija "zene moraju bit mrsave"... jer uz nju najcesce ide "sto mrsavije moguce"

ma to je meni bolesno covjece...

a da ja velim "zena mora kuhat i prat, i slusat muskarca sta joj kaze" onda sam ja seljacina...

ma zajebi, dogovorite se, jeste zene ili ste ljudi...

one bi malo bile "zene" koje moraju bit takve i takve, a malo bi bile ravnopravni ljudi koji imaju pravo na sta god zele... pa u pizdu materinu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 26.02.2004., 01:13   #220
reebok, ti si moj novi idol!!! :










__________________
vi prekrasni ljudi, sa vama mogu eventualno pola sataaa...
propuh is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger