Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2003., 04:46   #1
Thumbs down sta kad vas on udari?

ste bili u situaciji da ste od decka/muza dobili samar? ali podosta jak. vjerujem da je bilo i gorih scenarija, ali...

mislite li da je u redu, da ako zenska muskome da samar, on njoj uzvrati? uz cinjenicu, da je njegov udarac jedno 10ak puta jaci, logicno...
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 07:14   #2
1+1= ima pravo. Kakvi udarci, kakvo šamaranje. Bit će da si previše gledala glupe filmove. Tamo su šamari ljubavnika vrlo glamurozni i iskazuju veliku strast. U normalnom životu je šamar znak lošeg ukusa.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:16   #3
Hm, ima li to veze s tvojom prethodnom temom?

Bjež glavom bez obzira!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:36   #4
Re: sta kad vas on udari?

Quote:
Luv2Bounce kaže:
ste bili u situaciji da ste od decka/muza dobili samar? ali podosta jak. vjerujem da je bilo i gorih scenarija, ali...

mislite li da je u redu, da ako zenska muskome da samar, on njoj uzvrati? uz cinjenicu, da je njegov udarac jedno 10ak puta jaci, logicno...
Ništa od ovog nije u redu. Ako jedno u drugom budite nagon za šamaranjem, najbolje da potražite druge partnere sa kojima ćete biti kompatibilniji.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:38   #5
ako ne želiš ponovo dobiti taj udarac - walk away
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 08:54   #6
Talking kick him in da nuuuuuutz, Beavis! kick him in da nutz!

ili poradi na refleksima i deflektiranju udaraca ili odi svojim putem without looking back. druga opcija je ipak najpametnija opcija. jedino ako nisi zabrijala na charlie's angels. a nisi.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 10:02   #7
Nije bitno tko šamara, muško ili žensko. 99% je sigurno da kad padne prva triska da će uslijediti nova jednog dana. Šamar je posljedica i stanja u vezi i stanja samog udjeljivača šamara. I zbog jednog i zbog drugog razloga najbolje je momentalno prekinut vezu.

Bar mi se čini da bi ja tako napravio, no nikad nisam bio u takvoj situaciji...

Jesi li ti dala prvu trisku (tako mi se čini iz posta)? Nije u redu ako je uzvratio, no na njegovom mjestu bi ti okrenuo leđa, otišao i ne bi se ni osvrnuo...

Možda je to pod utjecajem američkih filmova; tamo ima dosta onih "paf-paf" scena kad se dade i uzvrati triska u sekundi...
 
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 10:14   #8
Ne ti bože da ga dobijem, ozbiljno bi se mi tada potukli!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 10:15   #9
udario jednom udariće opet..slijedeći put mu neće trebat tvoj povod da te opali..zato biži
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 10:20   #10
Quote:
Crow Jane kaže:
Hm, ima li to veze s tvojom prethodnom temom?

Bjež glavom bez obzira!
To sam i ja prvo pomislila...

Zbilja, od kud ti inspiracija za topic?
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 13:23   #11
ja jednom prilikom nisam dobila povratni (ono ja njega pa on mene) samar, nego sam lupila glupost i bila udarena...
trebalo mi je vremena (ne mnogo) da oprostim, shvatila sam da sam zasluzila da me ubije od batina, ne da me samo jednom udari (sto ne mora da znaci i da je taj 1 put trebalo da to uradi)...
znam da sam pogresila, on zna da je on pogresio i svima lepo sad... necemo ponoviti ni on ni ja istu stvar.
~Lucy_Liu~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 14:15   #12
Quote:
~Lucy_Liu~ kaže:
ja jednom prilikom nisam dobila povratni (ono ja njega pa on mene) samar, nego sam lupila glupost i bila udarena...
trebalo mi je vremena (ne mnogo) da oprostim, shvatila sam da sam zasluzila da me ubije od batina, ne da me samo jednom udari (sto ne mora da znaci i da je taj 1 put trebalo da to uradi)...
znam da sam pogresila, on zna da je on pogresio i svima lepo sad... necemo ponoviti ni on ni ja istu stvar.
...a ne necete ponoviti istu stvar - fakat
....ali mozda ces ti provalit neku drugu glupost, sta ce onda bit ? opet skolovanje ?
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 14:35   #13
Quote:
cabon kaže:
...a ne necete ponoviti istu stvar - fakat
....ali mozda ces ti provalit neku drugu glupost, sta ce onda bit ? opet skolovanje ?
Trebo bi ju preventivno namlatit, pa da shvati!
__________________
Liberté, Égalité, Fraternité, ou la mort!
Amater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 14:38   #14
Quote:
Amater kaže:
Trebo bi ju preventivno namlatit, pa da shvati!
e nemoj mi molim te samo preventivu spominjat...jucer mi jos malo odose jaja zbog preventive
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:41   #15
Kad jednom krene onda krene.... Vjerojatno ce opet past samar i sta ces onda? Opet otvoriti isti topic? Ma daj! Bijezi ca od tog krelca dom te ne prebije stavrno od batina a onda ce biti kasno
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:56   #16
Re: sta kad vas on udari?

Quote:
Luv2Bounce kaže:
ste bili u situaciji da ste od decka/muza dobili samar? ali podosta jak. vjerujem da je bilo i gorih scenarija, ali...

mislite li da je u redu, da ako zenska muskome da samar, on njoj uzvrati? uz cinjenicu, da je njegov udarac jedno 10ak puta jaci, logicno...
pa normalno da nije u redu....nije u redu ni pozeljeti nekog lupiti. ja obicno pobjegnem kad osjetim taj poriv za udarit nekoga tako da sprijecim sebe da to ipak ucinim.
a ako si ga vec ti prva lupila, a on uzvratio je isto bezveze. trebo se okrenut i otic bez povratka ili druga opcija, barem dat ti PUSU jer vjerojatno si ga lupila u zelji za PUSAMA, pa ono ako nedas milom, daj silom.
dilajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 15:56   #17
Quote:
lucija kaže:
1+1= ima pravo. Kakvi udarci, kakvo šamaranje. Bit će da si previše gledala glupe filmove. Tamo su šamari ljubavnika vrlo glamurozni i iskazuju veliku strast. U normalnom životu je šamar znak lošeg ukusa.
tocno tako.,

A da sam samarala jesam, ali sam se odvikla Njega nisam niti bi ikad udarila. On mene jos manje. Kaze prije bi sam sebi ruku odsjekao.

E da mozda sam ove prije njega okejznali ( tu i tam ) u zaru svadje osamarila bas zato jer mi nikad nisu vratili
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 16:48   #18
Osamarila sam tipa, i on mi je vratio. Nakon toga sam sjela i plakala a on me upitao:"A sta ti meni ne bih vratila da sam ja tebe prvi osamario?"
Tada sam plakala jos vise jer sam shvatila da sam napravila veliku glupost.
Bilo je to prije nekih ... godina, ne sjecam se vise, ali bila sam jako mlada, no taj samar nisam nikad zaboravila. Ne onaj koji sam dobila nego onaj koji sam dala.
To je samo dokaz necije nezrelosti, ako stvari ne mozes rjesiti razgovorom i rijecima - tada bjez'.
Osim ako ste u nezrelim godinama pa vam se takva glupost jos moze tolerirati, ali ni tada ne ako se ponavlja.
sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 16:58   #19
Quote:
Winona1 kaže:
tocno tako.,

A da sam samarala jesam, ali sam se odvikla Njega nisam niti bi ikad udarila. On mene jos manje. Kaze prije bi sam sebi ruku odsjekao.

E da mozda sam ove prije njega okejznali ( tu i tam ) u zaru svadje osamarila bas zato jer mi nikad nisu vratili

...bio sam pijanac
bio sam pijaaaanac

A SAD VISE - NE
__________________
kako TANJUG javlja - volim te
cabon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2003., 17:00   #20
Ja zadnji put osamarih tipa krajem prosle godine. I to u muskom wc-u u disku. Sama sebi se iznenadih kakva je to samarcina bila (onako, puna bijesa... bas je jako pljesnulo). Puknula ga, okrenula se i otisla... (tipicno filmski )

A nije ni zasluzio samar... ali eto... Rekao mi je da ima curu
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.