Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 18:04   #581
Hajdo jedan vic;

-Koja su dva najveća Srpska uma na polju elektrotehnike? Nikola Tesla – područje struje, Slobodan Milošević –područje izolacije

-1992 – Slovenija je srce Srbije 1992 – Hrvatksa je srce Srbije 1993 – Bosna je srce Srbije 2006 – Crna Gora je srce Srbije 2008 – Kosovo je srce Srbije . . . 2012 – Vojvodina je srce Srbije

-Ulazi Srbin u knjižaru i pita: “Izvinite gde mogu naći knjigu”Velika srbija””? -Prodavačica ga pogleda i odgovori mu: “Bajke su na drugom spratu mladiću”!


Pričaju Grk i Srbin. Grk kaže: – “Znas, Makedonija je Grčka!” Na to Srbin: – “Ma znam, i Kosovo je Srbija…”

Zadnje uređivanje geoterm : 18.12.2010. at 18:13.
geoterm is offline  
Old 18.12.2010., 21:30   #582
Quote:
geoterm kaže: Pogledaj post
Hajdo jedan vic;

-Koja su dva najveća Srpska uma na polju elektrotehnike? Nikola Tesla – područje struje, Slobodan Milošević –područje izolacije

-1992 – Slovenija je srce Srbije 1992 – Hrvatksa je srce Srbije 1993 – Bosna je srce Srbije 2006 – Crna Gora je srce Srbije 2008 – Kosovo je srce Srbije . . . 2012 – Vojvodina je srce Srbije

-Ulazi Srbin u knjižaru i pita: “Izvinite gde mogu naći knjigu”Velika srbija””? -Prodavačica ga pogleda i odgovori mu: “Bajke su na drugom spratu mladiću”!


Pričaju Grk i Srbin. Grk kaže: – “Znas, Makedonija je Grčka!” Na to Srbin: – “Ma znam, i Kosovo je Srbija…”
Ovo nije jedan vic već više njih. Elem, prvi je dobar, drugi je glup, treći je bezveze a četvrti nije loš.
VrangeL_1917 is offline  
Old 18.12.2010., 21:40   #583
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Dragi domoljubi, i ovi i oni, iz vaših postova zaključujem da imate u svojim osiromašenim domovinama previše blagodati kad možete toliko dangubiti (5000 ili 10.000 postova!!!). Radite li vi uopće što korisno za sebe i svoje obitelji, za svoje domovine? Ako ste zaposleni, nije čudno da privreda stoji kako stoji kad vi umjesto da radite jalovo pišete i pišete i pišete; ako ste nezaposleni, primite se kućnih poslova - to bi bilo korisnije. Tko je od vas svojim volonterskim ili humanitarnim radom pomogao žrtvama bilo koje vrste u svojim domovinama? Jadno.
Potpuno se slažem većina ovdje piskara jer nema pametnijeg posla, čast izuzecima, a i vidi se po postovima o kakvim se ljudima radi, jadno, a zato nam tako i je u današnjoj domovini, sramota, na kraju će cijeli državni vrh biti u ćuzi svi od generala pa do političara, e moj narode...
kiklop0 is offline  
Old 18.12.2010., 22:03   #584
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ovo nije jedan vic već više njih. Elem, prvi je dobar, drugi je glup, treći je bezveze a četvrti nije loš.
Vrlo je znakovito zašto ti je glup vic o tome da se knjiga o Velikoj Srbiji nalazi na polici s bajkama. A na kojoj bi polici trebala biti? S fantastikom? Sa psihijatrijom (Poremećaji ličnosti? Psihoze? Seksualni kompleksi)? Ili možda u vicu nije jasno što su to knjižnica i knjiga?
buditedobro is offline  
Old 18.12.2010., 22:12   #585
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Vrlo je znakovito zašto ti je glup vic o tome da se knjiga o Velikoj Srbiji nalazi na polici s bajkama. A na kojoj bi polici trebala biti? S fantastikom? Sa psihijatrijom (Poremećaji ličnosti? Psihoze? Seksualni kompleksi)? Ili možda u vicu nije jasno što su to knjižnica i knjiga?
Ima mnogo boljih viceva o "Velikoj Srbiji". E sad, ono što je interesantno je to što ti malopre reče kako je sve ovo polemisanje u stvari gubljenje vremena a onda komentarišeš moj komentar koji se odnosi na viceve koje je ispričao neko treći.
VrangeL_1917 is offline  
Old 18.12.2010., 22:50   #586
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ima mnogo boljih viceva o "Velikoj Srbiji". E sad, ono što je interesantno je to što ti malopre reče kako je sve ovo polemisanje u stvari gubljenje vremena a onda komentarišeš moj komentar koji se odnosi na viceve koje je ispričao neko treći.
O, ne. Ja radim, za sebe, svoju obitelj i svoju domovinu, a da i ne radim, moje vrijeme nije tvoj problem dok ne pretendiram na tvoj dom i domovinu. O gubljenju vremena nemam što reći osim da zapravo ne pišem tebi, jer bi to zaista bilo gubljenje vremena, nego te koristim kao primjer kao se sam pokopati vlastitim izjavama da bi možda nekomu sinulo da se ne ugleda na takve kao ti, nego na ljude u vašoj domovini (i u mojoj) koji marljivo rade i mirno žive svoje živote. A o vicevima bih baš voljela čuti, tako da malo više saznamo o tvom poimanju teme. Sigurna sam da na tu temu nemaš nijedan vic, osobito ne bez imperijalističkih konotacija. I još nešto, nisi mi odgovorio na kojoj bi polici stajala ta knjiga. Vidim da si napredovao od dva retka na tri i pol retka. Bravo.
buditedobro is offline  
Old 18.12.2010., 22:51   #587
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ima mnogo boljih viceva o "Velikoj Srbiji". E sad, ono što je interesantno je to što ti malopre reče kako je sve ovo polemisanje u stvari gubljenje vremena a onda komentarišeš moj komentar koji se odnosi na viceve koje je ispričao neko treći.
izgleda da se pajdi omililo piskaranje

ima on previše blagodati kad može dangubiti, izgleda da je prestao raditi išta korisno za sebe , svoje obitelji i domovinu. A ako i radi nije ni čudo kakva nam je privreda kad umjesto da radi on jalovo piše. Bolje bi mu bilo da se uhvati kućnih poslova. ili da volontira i tako se stavi na raspolaganje državi i društvu. jadno
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 18.12.2010., 22:57   #588
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Dragi domoljubi, i ovi i oni, iz vaših postova zaključujem da imate u svojim osiromašenim domovinama previše blagodati kad možete toliko dangubiti (5000 ili 10.000 postova!!!). Radite li vi uopće što korisno za sebe i svoje obitelji, za svoje domovine? Ako ste zaposleni, nije čudno da privreda stoji kako stoji kad vi umjesto da radite jalovo pišete i pišete i pišete; ako ste nezaposleni, primite se kućnih poslova - to bi bilo korisnije. Tko je od vas svojim volonterskim ili humanitarnim radom pomogao žrtvama bilo koje vrste u svojim domovinama? Jadno.
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
O, ne. Ja radim, za sebe, svoju obitelj i svoju domovinu, a da i ne radim, moje vrijeme nije tvoj problem dok ne pretendiram na tvoj dom i domovinu. O gubljenju vremena nemam što reći osim da zapravo ne pišem tebi, jer bi to zaista bilo gubljenje vremena, nego te koristim kao primjer kao se sam pokopati vlastitim izjavama da bi možda nekomu sinulo da se ne ugleda na takve kao ti, nego na ljude u vašoj domovini (i u mojoj) koji marljivo rade i mirno žive svoje živote. A o vicevima bih baš voljela čuti, tako da malo više saznamo o tvom poimanju teme. Sigurna sam da na tu temu nemaš nijedan vic, osobito ne bez imperijalističkih konotacija. I još nešto, nisi mi odgovorio na kojoj bi polici stajala ta knjiga. Vidim da si napredovao od dva retka na tri i pol retka. Bravo.
Koliko vidim obratila si se svima u prvom postu, a u drugom kažeš da tvoje vrijeme nije njegov problem.

Pa te ja pitam zašto je naše vrijeme tvoj problem?
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 19.12.2010., 08:26   #589
Quote:
mikidragi kaže: Pogledaj post
Koliko vidim obratila si se svima u prvom postu, a u drugom kažeš da tvoje vrijeme nije njegov problem.

Pa te ja pitam zašto je naše vrijeme tvoj problem?
Obratila sam se samo onima koji se prepoznaju u opisu. Ako se osjećaš prozvanim, to govori o tebi, a ne o mojem postu. To je jednako kao da netko na ulici vikne: "Lopov! Držite lopova!", a ti (s još nekoliko osoba) počneš bježati. Ako ne pripadaš u navedenu kategoriju, sto posto sam sigurna da se nećeš osjećati prozvanim. Ipak isprika onima koji su možda povrijeđeni, a nisu opisani u mojem postu koji citiraš.
A predlažem i da pažljivije čitaš barem one postove na koje odgovaraš jer sam napisala da moje vrijeme nije ničiji problem dok ne pretendiram na tuđi dom i domovinu.
buditedobro is offline  
Old 19.12.2010., 12:07   #590
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Quote:
Quote:
geoterm kaže:
"Idi mi dođi mi" je tvoje reltiviziranje činjenica.

1) Činjenica je da je pripadnika nacinalsocijalističke stranke u nacističkoj Njemačkoj bilo isto tako 5-6% kao i vaših radikala ,pa su u europi 1939-1945 napravili dar -mar sa nekoliko desetina milijuna poginulih.Toliko o naklapanju i činjenicama.
.
1. Čak i da je tačno radi se o najobičnijoj slučajnosti i eventualnog igri brojeva.
naravno da lupeta, a nema pojma.
Ne zna on ni koji je period tkz. nacisticke Njemacke.
Radi se prije svega o periodu 1933 -1945, Hitler postaje 30. januara 1933 "Reichskanzler", a stranka se zvala nacionalsocijalisticka njemacka radna partija (NSDAP). Iste godine izbori su za Hitlera bili porazavajuci, NSDAP je na izborima dostigao kvotu od 43,9%. Slijedi iskljucivanje drugih partija iz politike, uvidjenje jednopartijskog sistema, inace interesatno je da je broj clanova NSDAP od januara do aprila 1933. narastao sa oko 850 000 na na preko 2,5 miliona. 1. maja 1933. NSDAP je zabranio uclanjivanje novih clanova u pratiju, 1937. ukidaju zabranu, a broj clanova do 1939. je narastao na 5.3 miliona. 1945. broj clanova je bio 8,5 miliona, ili tada svaki peti Njemac je bio clan partije.
sharpmixer is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.