Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2010., 13:18   #61
Ako se i dalje nemožeš prijaviti javi se na help desk, ponekad se dogodi da ti token nije još aktiviran.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 23:58   #62
FAIL na tokenu

Ukucala sam pogrešan PIN na tokenu kad sam se htjela logirati na e-zabu ili sam nešto drugo smotala, uglavnom sad na njemu piše FAIL I . Ne mogu naći knjižicu sa uputama od tokena, e-zabu koristim desetak godina i nikad mi se ovako nešto nije dogodilo.

Na njemu otraga piše neki broj telefona za pomoć 01 3789 888. Nemam namjeru naravno sad zvati, ali pošto mi je e-zaba hitno potrebna do ponedjeljka radi plaćanja računa, molila bih ako netko zna mogu li to kako riješiti uopće telefonski ili ću morati u poslovnicu?
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:05   #63
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ukucala sam pogrešan PIN na tokenu kad sam se htjela logirati na e-zabu ili sam nešto drugo smotala, uglavnom sad na njemu piše FAIL I . Ne mogu naći knjižicu sa uputama od tokena, e-zabu koristim desetak godina i nikad mi se ovako nešto nije dogodilo.

Na njemu otraga piše neki broj telefona za pomoć 01 3789 888. Nemam namjeru naravno sad zvati, ali pošto mi je e-zaba hitno potrebna do ponedjeljka radi plaćanja računa, molila bih ako netko zna mogu li to kako riješiti uopće telefonski ili ću morati u poslovnicu?
Ako je FAIL I onda nije neki bed. Jednostavno ugasi (ne znam kakav token imaš odnosno da li su što mijenjali) s onim gumbom gdje je strelica, ponovo upali i utipkaj dobar pin. I sve radi Ne znam nakon koliko tih FAIL-ova se zblokira token. Vjerojatno 3. Nisam nikad isprobavao
Eridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:09   #64
Quote:
Eridan kaže: Pogledaj post
Vjerojatno 3. Nisam nikad isprobavao
Da, 3. Onda ga moraš nosit njima u poslovnicu da ga ponište... Lekcija kaže; ne tipkaj po tokenu pijan
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:13   #65
Quote:
Eridan kaže: Pogledaj post
Ako je FAIL I onda nije neki bed. Jednostavno ugasi (ne znam kakav token imaš odnosno da li su što mijenjali) s onim gumbom gdje je strelica, ponovo upali i utipkaj dobar pin. I sve radi Ne znam nakon koliko tih FAIL-ova se zblokira token. Vjerojatno 3. Nisam nikad isprobavao
Jojjj hvala

Već sam bila probala ugasiti i upaliti i ukucati dobar pin ali nisam stisnula još jednom da pobrišem FAIL sa ekrana. Sad sam uspjela

Ali postala mi je već lutrija spajanje na njihovu stranicu. Ako se i uspijem spojiti, rijetko kada me pusti dalje od OTP(APPPLI 1) na moj račun. Jel to ima veze sa njihovim linijama?
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:16   #66
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Da, 3. Onda ga moraš nosit njima u poslovnicu da ga ponište... Lekcija kaže; ne tipkaj po tokenu pijan
Ja sam srećom imala FAIL I. I nisam bila pijana, nego nisam stavila naočale
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:30   #67
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ali postala mi je već lutrija spajanje na njihovu stranicu. Ako se i uspijem spojiti, rijetko kada me pusti dalje od OTP(APPPLI 1) na moj račun. Jel to ima veze sa njihovim linijama?
Meni je pred koji dan javljalo grešku za skoro svaku transakciju. Neka glupa poruka koja bi u prijevodu bila da im je sustav preopterećen. Ali nikad nisam imao takav problem kakav ti imaš. Probaj s drugim web browserom pa vidi dal ima razlike Ali vjerojatno je nešto do njih...
Eridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 00:34   #68
Quote:
Eridan kaže: Pogledaj post
Meni je pred koji dan javljalo grešku za skoro svaku transakciju. Neka glupa poruka koja bi u prijevodu bila da im je sustav preopterećen. Ali nikad nisam imao takav problem kakav ti imaš. Probaj s drugim web browserom pa vidi dal ima razlike Ali vjerojatno je nešto do njih...
Ne mogu ni preko Mozille ni preko Explorera. Možda jednom dnevno uspijem od 10 pokušaja. Preko m-zabe nemam takvih problema. No, sad mi je jedino bitno da nisam u FAIL-u..plaćat ću sutra, naravno ako se uspijem spojiti
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:18   #69
Bitno da vam je IE ili mozilla ili koji več preglednik koristite ima prazan cache. TE sigurnosne stranicu su dosta osjetljive na takve stvari. Znaći ccleaner često rješava problem.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 20:37   #70
Quote:
mkrajaci kaže: Pogledaj post
Bitno da vam je IE ili mozilla ili koji več preglednik koristite ima prazan cache. TE sigurnosne stranicu su dosta osjetljive na takve stvari. Znaći ccleaner često rješava problem.
Eh kad bih ja znala što je uopće cache.

Kako da to napravim?
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 08:37   #71
Temporary internet files, cookies itd
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 23:38   #72
Quote:
mkrajaci kaže: Pogledaj post
Temporary internet files, cookies itd


Ne znam da li će se dobro vidjeti na slici i da li je to to što sam trebala napraviti, uglavnom označila sam sa zelenom kvačicom i sad se bez problema spajam na e-zabu

Hvala!
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 08:02   #73
Točno tako, a možeš koristiti i ovaj program.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 15:40   #74
Quote:
mkrajaci kaže: Pogledaj post
Točno tako, a možeš koristiti i ovaj program.
Thx

Za sada mi je dosta i to što se mogu bez problema spajati na e-zabu. Bojim se da s tim cleanerom ne bih kaj previše očistila
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 18:36   #75
Token

Da vas prvo tu pitam i ne idem u sav taj proces s tokenom. S obzirom da nisam ga nikad koristio, zanima me da li je moguce preko njega illi bilogdje na netu vidjeti trenutno stanje tekuceg racuna da nemoram do bankomata?
Chadwick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 18:47   #76
Ako imaš internet bankarstvo možeš imati uvid u sve svoje račune
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 18:48   #77
Quote:
Chadwick kaže: Pogledaj post
Da vas prvo tu pitam i ne idem u sav taj proces s tokenom. S obzirom da nisam ga nikad koristio, zanima me da li je moguce preko njega illi bilogdje na netu vidjeti trenutno stanje tekuceg racuna da nemoram do bankomata?
Ako ne uzmeš token, onda nemaš e-bankarstvo pa ne možeš na netu vidjeti stanje. Postoji i m-zaba, vezana je na tvoj mobitel i stanje možeš provjeriti preko njega ali i za to trebaš imati prije svega mislim e-bankarstvo.
Nije to ništa komplicirano
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 23:37   #78
Token

ma imam token, al nisam pokusavao ga palit itd...dakle moze se, ok, budem iso vidjet, hvala
Chadwick is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 23:42   #79
Quote:
Chadwick kaže: Pogledaj post
ma imam token, al nisam pokusavao ga palit itd...dakle moze se, ok, budem iso vidjet, hvala
Ja e-zabu imam preko 10 godina i već sam zaboravila kako se aktivira. Imaš broj za pomoć na poleđini, možda ne moraš ići u banku, pošto si token već dobio
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 10:28   #80
Re

Ja uredno upisujem i plaćam sve račune, nikad problema s upisivanjem u kućice.
detona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.