Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 12:18   #101
jeli mi može netkom reći što sve treba doniti na upis sestrinstva u rijeku ??
neodlučo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 12:46   #102
Bok !
Zanima me plaća li se studij sestrinstva ako se studira paralelno s još jednim fakultetom? Planiram upisati ove godine psihologiju, pa onda ako bude išlo, dogodine i sestrinstvo.
Bjole6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 16:58   #103
sestrinstvo u osijeku

Podizanje temeeeee!!!!!
Zanima me izvaredni studij sestrinstvo u osijeku?koji su predmeti?kakav je prijemni?iz čega se uči zs prijemni?znam da je anatomija i zdravstvena njega ali koje knjige ili skripte<'i gdje s skripte mogu pronaći?odnosno gdje najbolje mogu dobiti informacije za općenito taj studij?dali postoji aktivni forum od studenata med.fak u osijeku?jel ima ko pitanja sa prijemnog????
Svaka informacija je dobrodošla
Unaprijed hvala
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:58   #104
itko????
molim vas
lilili77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 14:47   #105
Smile Pozdrav svima.

Zanima me studij sestrinstva u Splitu. 30-ta godina je navršena i napokon sam odlučila slijedit svoj san...Završila sam srednju umjetničku i žali Bože lude glave i puberteta i te škole bez perspektive. A oduvijek mi je bila želja biti med. sestra...
Pa ako netko to studira, bila bih zahvalna da mi napiše par riječi...Spremna sam na izazove i učenja jer sam odlučila svoj život mjenjati iz temelja za bolju budućnost...hvala unaprijed. Pozdrav iz Splita.
Kunta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 19:49   #106
Zvu Zg

Ima koga ovdje?
blacksnakemoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 15:30   #107
Quote:
Kunta kaže: Pogledaj post
Zanima me studij sestrinstva u Splitu. 30-ta godina je navršena i napokon sam odlučila slijedit svoj san...Završila sam srednju umjetničku i žali Bože lude glave i puberteta i te škole bez perspektive. A oduvijek mi je bila želja biti med. sestra...
Pa ako netko to studira, bila bih zahvalna da mi napiše par riječi...Spremna sam na izazove i učenja jer sam odlučila svoj život mjenjati iz temelja za bolju budućnost...hvala unaprijed. Pozdrav iz Splita.
Quote:
blacksnakemoan kaže: Pogledaj post
Ima koga ovdje?

Znam da trebaš učiti iz knjige Zdravstvene njege od Nade Prlić i Anatomiju i fiziologiju ne znam pisce.Ja se pripremam za upisati ove godine,ali u Zadru,ne znam kako je u St. ako ih nazoveš oni ti vj.neće reći da se to može uz rad jer su kao samo redovan fax,ali upiši se,uči i sigurno možeš.Ima primjera koji su uz rad studirali redovno...eto,nadam se da sam pomogla
landlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 00:15   #108
Jel ima tko da studira u Puli?
__________________
Mirna sam samo kada sam ti blizu
Ako me pustiš ostat ću bez snage
Ako još tvoje dobrote ne ukradem...
Mariachi1007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 13:00   #109
Wink

Lijep pozdrav svima!

Evo ja sam prošle godine upisao izvanredni studij sestrinstva u Bjelovaru. U kratko mogu reći kako je fakultet koncipiran i o čemu se sve radi. Od ove akademske godine studij sestrinsta je koncipiran po novom programu školovanja viših medicinskih sestara ( na primjeru država članica EU ). Mislim da je fakultet u Bjelovaru jedini u Hrvatskoj po tome sistemu (čuo sam da je od ove akademske godine tako i u Rijeci, ali nisam siguran). Nastava je sama po sebi koncipirana tako da je veoma teška i zahtjevna, naime, povečani su sati praktične nastave (koja se odvija u OB Bjelovar, OB Koprivnica i KBC Dubrava). Predavanja su takva da se mora i ne mora dolazit na njih (ovisi o profesorima i to), ali ja sam na većini bio (politika fakulteta je da se mora dolaziti na 50% predavanja izvanredni, 70% redovni studenti). Studij mi se sviđa jer nakon završetka studija u Bjelovaru ću se moći zaposliti u državama članicama EU bez prolaska kroz neke rigorozne papirologije i zahtjeve itd. (naravno, ako to budem htio, nisam baš siguran). Profesori su pristupačni, možete ih kontaktirati putem maila u bilo koje vrijeme (mail vam dodjeljuje fakultet) ako niste bili na nekim predavanjima ( ) predavanja nekih profesora se nalaze na stranici od fakulteta. Ne sviđa mi se visoka cijena školovanja koja je 10500kn za izvanredne studente i 7000kn za redovne. Dakle ako netko planira upisati studij sestrinstva u Bjelovaru želim mu puno sreće nije da se sad hvalim, ali čuo sam da u Osijeku će se teško dogodit da će se na praksi izvaditi 3 puta krv u 3 godine, ili raditi neke ostale sestrinske zahvate (tipa kateterizacija, uvođenje sonde, kanile itd.) eto to je još jedna prednost (koja je po mojem mišljenju važna za rednovne studente) jer će za novce koje daju barem i naučiti primjeniti svoje znanje u profesiji za koju su odlučili dati ostatak svog života Eto to je ukratko, nadam se da je još netko aktivan na ovoj temi i da će mu barem malo mojeg odgovora na ovu temu pomoći!
inmymindinmyhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:50   #110
pozrav dali ima itko tko planira upisat ili je vec upisao studij sestrinstva u Varaždinu ili Osijeku
??
gaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 18:53   #111
studij sestrinstva Varaždin/Osijek

Jel ima ko da je upisao ili misli upisati studij sestrinstva u Osijeku ili Varaždinu?
gaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 10:50   #112
Ima li neko da je studirao vanredno u Bjelovaru?


Sestricna mi je upala tamo, al ne zna koliko bi u godini realno bila odsutna s posla? Koliko cesto su vjezbe i predavanja, ili su skoro pa ista kao i na redovnom?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.