Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2008., 09:26   #1
Kako otkriti korisničko ime?

Dakle, upamtih password ali ne i username. Bilo bi jako lijepo kada bi mi netko pomogao!
tanat is offline  
Old 09.09.2008., 11:13   #2
e jako tesko to t i je osnovno sto moras znat i svoj e-mail a kada ides u blog editor obicno te zapamti tamo ali ako te nije upamtio tesk oda ces se sjetit toga
__________________
mali djecak pita knjiznicarku;imate mozda knjigu dinamo prvak? knjiznicarka:sinko bajke su na drugom katu!
dabrovina is offline  
Old 09.09.2008., 11:56   #3
Da, mislim da nije moguće. Ako si zaboravila password, a ne username, moglo bi ti se i pomoći, ali kako je situacija obrnuta, mislim da ne...
Možda će anonima, el_Brujo ili Vezica znati više.
Prokleta is offline  
Old 10.09.2008., 10:23   #4
Awww, poredala si nas po abecedi.
Mislim da je nemoguće. Osim možda ako imaš opciju da ti browser pamti korisnička imena i sl. pa se možeš vratiti u opciju kreiraj blog i kliknuti na polje za korisničko ime (ili, još bolje, upisati 1. slovo kor. imena ako ga se slučajno sjećaš). Možda se ispod prikažu korisnička imena kojima si se već registrirao/la. Nisam sigurna hoće li to upaliti.
 
Old 11.09.2008., 12:28   #5
Ili stisneš tipku dolje pa ti možda izbaci sva korisnička imena... Ili se sjeti ili radi novi blog
Vezica is offline  
Old 19.09.2008., 11:48   #6
pošalješ mail na [email protected] i posaljes ga par puta i nakon nekog vremena ti posalju novo korisnicko ime koje ce najvjerojatnije biti adresatvogbloga123...
to sam ja napravio i uspio sam kad sam izgubio korisnicko ime...
iksde is offline  
Old 26.06.2009., 11:54   #7
ja sam jednom zaboravila kor. i samo dala adresu bloga i mail na koji je regan blog i nakon nekoliko dana sam dobila kor. kakvo je i bilo...heh...
lordess is offline  
Old 27.08.2009., 00:02   #8
Imam problem, kada želim komentirati i na svom blogu i na nekom drugom piše mi da sam unio krive podatke...siguran sam za username, a za lozinku li-la makar mislim da je točna, je li može netko pomoći?
Powerbeat is offline  
Old 27.08.2009., 02:00   #9
bok, imam novi problem. blog sam zadnji put koristio pred oko 2 godine. znam username, neznam password. posaljem novi password na e-mail adresu, al neznam password za tu e-mail adresu. shvatio sam kako ta adresa vise ni ne postoji, jer se automatski brise nakon 3 mjeseca ne koristenja. molim Vas, moze li mi ko ikako pomoc? stvarno mi je bitno, zelim izbrisat taj blog.
friedman01 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.