Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2008., 21:06   #81
Quote:
R istra kaže: Pogledaj post
ne
a jebga onda
neda mi se crtat

mogu ti na rostiljadi pojasnit kad me pozoves
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 23:43   #82
Ajme ljudi.. Pogledajte ovo.. Da mi je ovu ljepotu imat..

http://www.pyramydair.com/cgi-bin/mo...?model_id=1469
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 00:10   #83
dodi nema frke i donesi kojeg zeca po mogucnosti zivog..... hehehehe
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 10:16   #84
Quote:
R istra kaže: Pogledaj post
dodi nema frke i donesi kojeg zeca po mogucnosti zivog..... hehehehe
vidim ja da ti nemas pojma o pripreman zeca za na rosrilj
il da donesem jednog pripremljeno a jednog da ga mozes ganjat
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 10:21   #85
Quote:
Cyber_07 kaže: Pogledaj post
Ajme ljudi.. Pogledajte ovo.. Da mi je ovu ljepotu imat..

http://www.pyramydair.com/cgi-bin/mo...?model_id=1469
spomenuto OVDJE
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 13:13   #86
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
spomenuto OVDJE
Da.. Samo sto ovdje lijepo pise da je brzina 1250fps(380m/s).. A tamo na postu je lik napiso 280.. Vidim, ima razlicitih modela..Ovo je Condor, ne Talon koliko vidim..
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 13:25   #87
kakvih imam iskustava??
ne bas dobri,jedan prijatelj je ima metak u ruci,
a jedan između ociju(hvala bogu nije ozbiljnije)...
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 18:14   #88
Quote:
jaa kaže: Pogledaj post
kakvih imam iskustava??
ne bas dobri,jedan prijatelj je ima metak u ruci,
a jedan između ociju(hvala bogu nije ozbiljnije)...
Cekaj, sorry, ali o cemu ti pricas???
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 18:43   #89
Quote:
Cyber_07 kaže: Pogledaj post
Cekaj, sorry, ali o cemu ti pricas???
o svom iskustvu
igrala se deca kauboja i indijanera
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 18:54   #90
Ovak ovih 380m/s kaj su napisali u reklami pucaju na onu ekipu koja se pali na čim jaču pušku dobra reklama sve prodaje inače ti airforce firma daje podatke max brzina 250-300m/s koji su po meni točni jer tko kupuje TALON ili CONDOR taj ne kupuje zračnicu da ubija divlje svinje ili susjede nego ode fino na streljanu i traži savršenu preciznost to prodaje airforce zračne puške(i naravno izgled) a ovaj podatak u reklami je čisti trik da privuče ostatak ekipe
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 19:02   #91
Isto kak je bereta napravila poluatomatsku trap pušku (ograničen spremnik na 2 patrone bez mogučnosti za povečanje spremnika) kao lakša puška i preciznija
ko se malo kuži u glinene golube ili TRAP skužil bude da se najbolji rezultati postižu sa bokericama donja cijev je čokirana 65% a gornja skoro 90% ZAKAJ?? pa zato kad sa prvom fulaš goluba golub je več odletio dodatnih 10m i trebaš uži snop sačme da ga sustigneš prije pada
a ova bereta ima jednu cijev znači imaš lagano sranje a ne sportsku pušku a skuplja je za 10% od klasične bokerice previše djelova koji se troše i neprecizna na daljinu pogotovo ako se puca PARNI TRAP(dva goluba izleču odjednom) ali reklama prodaje tu pušku
iako je svi kad je kupe popljuju do kraja inače bereta radi vrhunske stvari sa ovom puškom su sve usrali
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:50   #92
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ovak ovih 380m/s kaj su napisali u reklami pucaju na onu ekipu koja se pali na čim jaču pušku dobra reklama sve prodaje inače ti airforce firma daje podatke max brzina 250-300m/s koji su po meni točni jer tko kupuje TALON ili CONDOR taj ne kupuje zračnicu da ubija divlje svinje ili susjede nego ode fino na streljanu i traži savršenu preciznost to prodaje airforce zračne puške(i naravno izgled) a ovaj podatak u reklami je čisti trik da privuče ostatak ekipe

A jebo mater, nemogu oni to tako pisat... To je laganje o proizvodu.. Ko da mi proda nesto sto ne postoji.. Neznam boga mi, ali to nebi smjelo samo tako prolazit.. Mislis da ih nebi vec netko tuzio zbog toga..(Condor)
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 22:58   #93
sve karakteristike pusaka (izlazna brzina) koje navodi proizvodac su istinite,oni su postigli te brzine samo je pitanje sa kojim diabolama???????
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:08   #94
Quote:
jaa kaže: Pogledaj post
kakvih imam iskustava??
ne bas dobri,jedan prijatelj je ima metak u ruci,
a jedan između ociju(hvala bogu nije ozbiljnije)...


ej stvarno o cemu ti to???????
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:14   #95
ma bas je krasno narucivati zracnice izvana,za bilo kakvo sranje koje je povezano sa zracnicom murija bi ti dahtala za vratom,ovako je super kupis kod nas nitko nista ne zana(cak ni susjedi) ako malo pripazis a ti se ludo zabavljas.
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:14   #96
Quote:
R istra kaže: Pogledaj post
sve karakteristike pusaka (izlazna brzina) koje navodi proizvodac su istinite,oni su postigli te brzine samo je pitanje sa kojim diabolama???????
Mislim da imas pravo.. Jer to bi bila onda prijevara, kada nebi bilo tako.. A to je koliko ja znam kazneno dijelo..ako ne u nas onda u drugim drzavama..
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 23:35   #97
ma kod nas ti prodaju muda za bubrege i kazu da su stavili krivu etiketu hehehehehahaha
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:00   #98
Nema nikakve šanse da je dobio 380m/s na zračnici sa prednabijenim zrakom niti spremnik nije napravljen za toliki tlak niti je okidač smišljen na tim puškama da podnese takve pritiske
inače bog i batina među puškama sa prednabijenim zrakom je firma LOGUN u kalibru 4,5 garantiraju 280m/s ali samo prvih 10 hitaca a znam da je firma preopaka i da su u samom vrhu na natjecanjima
jedino puške sa duplim oprugama GAMO elite hunter ,diana 350 magnum mogu postiči takvu brzinu i naravno PBA diabole ili kalibrirane diabole pro point od firme RWS slučajno radim kao puškar pa ne reagiram na ovakve oglase u kojima prodaju muda pod bubrege ili pričaju lovačke priče
sve dam samo da prodam
a inače puška diana panter 31 je puška koja je najbolji omjer uloženo dobiveno ima nekih 280m/s a cijena je 1600kn do 1800 zavisino od trgovine ili ti marže
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:05   #99
BD-zg

tvoje misljenje o Diana Mod. 48 Black u kalibru 5,5
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 21:25   #100
ma ja imama najbolju pušku :

SLAVIA 624
I pištolj od GAMO-ta PR-45
KALIBAR 4.5

MEci piće mogu i do 200 m
men with gun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.