Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2015., 12:48   #2241
Ja sam baš krenula u Loraderm na LPG tretmane,10 sam uplatila.
E sad moj problem su bokovi,ja ne trebam mršavjeti,samo me ti bokovi izluđuju.
Imam mršave ruke,trbuh,noge....a onda bokovi bože kao da je netko plastelin stavio....užas!
Nadam se da se budu bar malo smanjili sa tim LPG tretmanima,ali si iskreno razmišljam uplatiti taj Velashape...
inesskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 00:08   #2242
Quote:
inesskica kaže: Pogledaj post
Ja sam baš krenula u Loraderm na LPG tretmane,10 sam uplatila.
E sad moj problem su bokovi,ja ne trebam mršavjeti,samo me ti bokovi izluđuju.
Imam mršave ruke,trbuh,noge....a onda bokovi bože kao da je netko plastelin stavio....užas!
Nadam se da se budu bar malo smanjili sa tim LPG tretmanima,ali si iskreno razmišljam uplatiti taj Velashape...
A gle, građa je građa, protiv toga možeš jedino gladovanjem. Kažem ti zato jer je kod mene slična situacija. Uvijek imam bokove i kad sam jako mršava, ali zato imam i jako uski struk. Uvijek sam htjela da mi stoje 501 Levisice i hlače na niski struk, ali to je nemoguće kod mene i kad imam 49-52 kg.
Hoću reći, ovisi što te muči kod bokova. Ako baš hoćeš smanjiti centimetre, trebaš manje papati + neki tretman da se sve to skupa ubrza i da mršaviš na željenom mjestu (tretman to mora potaknuti, skidanje masnih naslaga na X mjestu). To je ključno. LPG je ok, sistem je sličan kao kod Vele, samo je LPG slabiji pa ti više tretmana treba.

Ako želiš ukloniti celulit onda trebaš raditi na tome + poboljšati tonus kože. Za to je Vela super. Nisam točno shvatila što te muči. Najbolje da pitaš u salonu, što oni misle da bi ti najbolje odgovaralo. Nisam bila već neko vrijeme, ali zvali su me da su nabavili neki novi aparat za ciljane zone da dođem probati, pa možda da pitaš i za to, samo što ne znam kako se zove. Inače je za pojedinačna područja genijalan Ultra shape, ali je skup stravično.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 10:07   #2243
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
A gle, građa je građa, protiv toga možeš jedino gladovanjem. Kažem ti zato jer je kod mene slična situacija. Uvijek imam bokove i kad sam jako mršava, ali zato imam i jako uski struk. Uvijek sam htjela da mi stoje 501 Levisice i hlače na niski struk, ali to je nemoguće kod mene i kad imam 49-52 kg.
Hoću reći, ovisi što te muči kod bokova. Ako baš hoćeš smanjiti centimetre, trebaš manje papati + neki tretman da se sve to skupa ubrza i da mršaviš na željenom mjestu (tretman to mora potaknuti, skidanje masnih naslaga na X mjestu). To je ključno. LPG je ok, sistem je sličan kao kod Vele, samo je LPG slabiji pa ti više tretmana treba.

Ako želiš ukloniti celulit onda trebaš raditi na tome + poboljšati tonus kože. Za to je Vela super. Nisam točno shvatila što te muči. Najbolje da pitaš u salonu, što oni misle da bi ti najbolje odgovaralo. Nisam bila već neko vrijeme, ali zvali su me da su nabavili neki novi aparat za ciljane zone da dođem probati, pa možda da pitaš i za to, samo što ne znam kako se zove. Inače je za pojedinačna područja genijalan Ultra shape, ali je skup stravično.

Ma smeta me veličina, hoću smanjiti centimetre.
Ja ne jedem,gladujem ili strogo pazim šta jedem,a trbuh,noge,ruke,lice se tooope tooope....ljudi me pitaju da jel sam bolesna,a bokovi ni milimetra dolje.
To me izluđuje,kad vidim da se sve topi,što ne treba,a ono gdje ima najviše "podstave" ništa.
Zato sam i krenula na LPG da mi samo te bokove ubije.
Da jedan tretman Ultra shape je 2000kn
inesskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 11:51   #2244
Quote:
inesskica kaže: Pogledaj post
Ma smeta me veličina, hoću smanjiti centimetre.
Ja ne jedem,gladujem ili strogo pazim šta jedem,a trbuh,noge,ruke,lice se tooope tooope....ljudi me pitaju da jel sam bolesna,a bokovi ni milimetra dolje.
To me izluđuje,kad vidim da se sve topi,što ne treba,a ono gdje ima najviše "podstave" ništa.
Zato sam i krenula na LPG da mi samo te bokove ubije.
Da jedan tretman Ultra shape je 2000kn
Ja sam ti to djelomično uspjela (toliko da sam JA prezadovoljna, jer uzimam u obzir realne okolnosti, a to je građa) Vela + dijeta (jedem u 8, 30 40 g kruha + 2 listića sira, 10 45-11 15 1 voćka, 12 30-13 00 povrće i meso, 15 30-16 30 1 voćka, 17 30-19 00 povrće + meso, eventualno tanka šnita kruha - pa tako mjesec dana) + vježbanje 2 puta tjedno barem (znači 30-40 min trčanje ili bicikl). S time da su mi Velom tretirali bokove i struk, tako da se mast skida s tih djelova, a ne drugdje. Nisam se mjerila sama u cm, ali smanjila sam se za jedan konfekcijski broj, na vagi sam skinula 3 kg.

Bez discipline nema ništa.

Javi se na PP ako trebaš još koji savjet.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 12:35   #2245
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Inače je za pojedinačna područja genijalan Ultra shape, ali je skup stravično.
ultra shape je ok ali je kako i sama kazes bezobrazno skup uz napomenu da treba od 2 tretmana pa navise po jednom podrucju a onda tu nastupa opustena koza koju treba zategnut i onda se se cijea stavr razvuce na nekih 6-10 000 kn po jenom podrucju tijela
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 13:26   #2246
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
He,he, nisam sigurna da ti ovdje ima baš nešto muških. Iako mi se često čini da nas ponekad muče isti problemi, pa dečki valjda čitaju, ali im je glupo napisati/pitati nešto. Mi smo nedavno razglabale o temi skidanja trbuha (negdje na vrhu ove stranice imaš i moje postove), a naći ćeš i prije dosta rasprava. Sve ti, naravno, ovisi o tome koliko novaca misliš/možeš potrošiti. Frendica mi je svjedobno pričala da je viđala onog zgodnog arkitehta Vrbana na Ultrashapeu, a lik stvarno dobro izgleda, mislim, mršav je i dobro građen, pa mi je nekako logično da je skidao trbuh, ali možda si je popravljao nešto drugo. Za ostale tretmana ne znam, ni da li na njih idu muški, no ako možeš doći do tog Vrbana - pitaj. Eto ti jedna info, a sigurna sam da će ti cure se isto raspisati (zima je, pa ti ova tema nije toliko aktualna).
Nisan se stiga ni zahvalit. Isa i pita na par preporucenih mista. Kako je stigla bozicnica, odlucija se za Ultra shape u Loradermu. Najbolje mi izgleda, i sta san se raspita po okolo svi kazu top i za nas muske, a, s ezultatima se javin. Jer icicu nakon Bozica. Naravno.
Ruzinavibrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 13:56   #2247
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ultra shape je ok ali je kako i sama kazes bezobrazno skup uz napomenu da treba od 2 tretmana pa navise po jednom podrucju a onda tu nastupa opustena koza koju treba zategnut i onda se se cijea stavr razvuce na nekih 6-10 000 kn po jenom podrucju tijela
Hvala ti na ovon. Vidit cu kako ce biti kod mene pa se javin. Rekli su mi 2 tretmana.
Ruzinavibrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 15:49   #2248
Samo da se brzinski javim nakon odrađenog prvog Ultra Shapea da su rezultati za svaku pohvalu. Više nega šta sam očekiva 100 puta.

Bija sam na jednom tretmanu, plaća se po tim nekakvim shootevima i najmanje možeš uzet 600 shooteva (to su meni preporučili za početak kad sam doša, jer sam u međuvremenu još pazija na se malo pa rekli ako treba dodatno, napravit ćemo još jedan) i to je 450 eura cca 3400 kn. Tretira sam trbuh, ali da napomenem ja nisam debel. Mene muči jednostavno šta ne mogu skinit salce to sa satrene. Pazija sam već neko vrime, i vježba san, ali nikako ovo sa struka skinut i loše mi je izgleda trbuh. Ultra shape mi je skinija lipo to šta mi je bilo viška, tako da mi se ispod sada vide mišići i koža je bolja, jednostavno kao šta su mi i rekli, ja sam taj tip, nije do debljine nego jednostavno kod nekih ljudi ostaje salo na trbuhu i teško se skida.

Uglavom, rezultat ne vidiš odmah ka sutra ili tako nego za koji dan, ali baš se vidi vidi jako, bude puno bolje. Nesta mi je taj prst slanine šta sam ima. Srićom, meni je jedan tretman bija dosta iako bi možda još malo ja doda, ali upozoravan za ove s većim stomakom ili ako imate više sala da van ovo neće biti dovoljno.

Jako fino misto i ženske, sve uredno i čisto i ljubazni svi bili prema meni. Prvo mi bilo glupo ić jer san muško, ali sam se već bija raspita malo u Splitu kad ste mi ovdi rekle i čuja sam s par strana da su moji bili i da su zadovoljni pa eto... hvala svima još jednom na preporuci. Meni ste pomogli, pa valjda sad i ja nekom budem pomoga.

Jedva čekam lito da skinem majicu.
Ruzinavibrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 18:24   #2249
Imam glupo pitanje ali zbilja me zanima..
Da li pomazu tretmani za mrsavljenje tipa kavitacija, limfna drenaza i sl.
Ostao mi je trbuh od poroda, tj.cijelo tijelo ali trbuh me smeta bas, a nikad nisam isla na nikakve tretmane jer nije bilo potrebno. A nude se ti paketi po portalima. Da li mi preporucate i koje?
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 13:34   #2250
Quote:
anabe kaže: Pogledaj post
Imam glupo pitanje ali zbilja me zanima..
Da li pomazu tretmani za mrsavljenje tipa kavitacija, limfna drenaza i sl.
Ostao mi je trbuh od poroda, tj.cijelo tijelo ali trbuh me smeta bas, a nikad nisam isla na nikakve tretmane jer nije bilo potrebno. A nude se ti paketi po portalima. Da li mi preporucate i koje?
sama limfna drenaza nece pomoc ali u kombinaciji sa kavitacijom i RFom hoce - samo budi svijesna da tih tretmana trebas 10ak po dijelu tjela koje mislis sredit jer 3-4 kavitacije nece puno pomoc

Po portalima ima svega i svacega i tu treba jako dobro pazit jer je 95% tih aparata kineskih i imaju vrlo slabu efikasnost....moja trenutna preporuka ti je Bagatin - i sada imaju akciju tretmana za tijelo 4+2 gratis (znaci 6 tretmana za cijenu 4) i limfne drenaze gratis nakon tretmana
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 15:47   #2251
E hvala ti, sad si me usmjerila. Kile nikako nejdu dolje. Pokoji tretman i malo vjezbanja, nadam se da ce pomoci.
anabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 23:43   #2252
Quote:
Ruzinavibrod kaže: Pogledaj post
Samo da se brzinski javim nakon odrađenog prvog Ultra Shapea da su rezultati za svaku pohvalu. Više nega šta sam očekiva 100 puta.
Ajde, super, baš mi je drago da si zadovoljan.

Quote:
Ruzinavibrod kaže: Pogledaj post
nego jednostavno kod nekih ljudi ostaje salo na trbuhu i teško se skida.
Da, salo na trbuhu se, na žalost, još jedino skida samo teškim gladovanjem ako si mu sklon zato je super ovaj ultrazuvk koji ga ciljano eliminira. hehehehe

U svakom slučaju, postaj slobodno neku fotku bez majice da mi vidimo rezultat.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:35   #2253
Pozdrav svima, čitam vas duže vrijeme i odlučila sam se za Velashape u Loradermu, pa imam nekoliko pitanja.

1. koliko traje tretman?
2. da li ste tretira samo jedan dio tijela ili vise njih?
3. vide li se stvarno rezultati nakon 4 tretmana? ( ja sam velicina 36, no bokovi i bedra su mi bolna tocka, ima malo celulita koji bi htjela popeglati i utegnuti kozu na bedrima , vjezbam redovito, ali zbog sjedeceg posla mi je potrebna mala pomoc)
4. cure koje su isle, imate li slike prije poslije ? ( u inbox ili na mail )
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:05   #2254
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, čitam vas duže vrijeme i odlučila sam se za Velashape u Loradermu, pa imam nekoliko pitanja.

1. koliko traje tretman?
2. da li ste tretira samo jedan dio tijela ili vise njih?
3. vide li se stvarno rezultati nakon 4 tretmana? ( ja sam velicina 36, no bokovi i bedra su mi bolna tocka, ima malo celulita koji bi htjela popeglati i utegnuti kozu na bedrima , vjezbam redovito, ali zbog sjedeceg posla mi je potrebna mala pomoc)
4. cure koje su isle, imate li slike prije poslije ? ( u inbox ili na mail )
Bok!

1. idu ti u paketu 4tretmana, svaki se radi 1 x u tjedan-10 dana max. svaki tretman traje cca 90 minuta, s time da ti je zadnjih 20 minuta masaža i limfna drenaža, tako nešto.
2. vela je najbolja za celulit, ovisi ti isto kakve masne stanice imaš, meni su tretirali i trbuh i oko struka malo; neke moje frendice su si tretirale i ruke i bile su jako zadovoljne rezultatima (ja to nisam probala, samo prenosim njihovo iskustvo)
3. ja sam 36-38 i isti sam tip. dobro sam građena i vježbam, ali sjedim i eto... s godinama mi je celulit postao vidljiv i probala sam kreme, masaže, svašta, no jedino mi gaVela baš skine skine
4. fotke - pogledaj Severinu kako izgleda i kako je izgledala prije 5 godina dok nije bilo Vele. Ja ti mogu poslati svoje slike sadašnjeg stanja, nemam prije/poslije baš neke za usporedbu, na žalost.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 06:32   #2255
Stavija je lik svoje slike na Facebook od Loraderma prije i poslije tretmana s Ultrashapeom. Ja san ga upozna, on ih je, mislim napravija 3 ili 4, pa ako nekoga zanima. Pokaziva mi je na telefonu kad smo se sreli, a sad sam vidija da su gore na Loradermovoj stranici. Sad je i meni ža šta se nisam slika tako, jer baš je razlika.
Ruzinavibrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 11:32   #2256
Quote:
Ruzinavibrod kaže: Pogledaj post
Stavija je lik svoje slike na Facebook od Loraderma prije i poslije tretmana s Ultrashapeom. Ja san ga upozna, on ih je, mislim napravija 3 ili 4, pa ako nekoga zanima. Pokaziva mi je na telefonu kad smo se sreli, a sad sam vidija da su gore na Loradermovoj stranici. Sad je i meni ža šta se nisam slika tako, jer baš je razlika.
ako su ono na slici kako pise rezultati nakon 2 tretmana uz redukciju hrane i fizicku aktivnost - tako pise na stranici onda su to vrlo losi rezultati - takve rezutate je mogao ucinit i sam postici bez bacene love uz pravilnu prehranu i fizicku aktivnost

Laa Laa - Vela shape ide kako ti zelis, mozes uzimati pojedinacno tretmane ili u paketu, u paketu je povoljnije
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 13:02   #2257
Cure znate li je li ovaj Velashape okej ili neki kineski?

https://www.ponudadana.hr/5-velashap...ign=dajsve.com
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 09:58   #2258
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
Cure znate li je li ovaj Velashape okej ili neki kineski?

https://www.ponudadana.hr/5-velashap...ign=dajsve.com
ovo sto je na slici je kineska kopija, vidi: http://slimmingbeautyequipment.sell....-invasive.html

Proguglaj si Velashape slike i vidjet ces da niti jedan model do sada koji se proizveo ne slici aparatu na njihovoj slici, a postoje Velashape1, 2 i 3

eto, stvar rijesena, KOPIJA
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 19:53   #2259
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ovo sto je na slici je kineska kopija, vidi: http://slimmingbeautyequipment.sell....-invasive.html

Proguglaj si Velashape slike i vidjet ces da niti jedan model do sada koji se proizveo ne slici aparatu na njihovoj slici, a postoje Velashape1, 2 i 3

eto, stvar rijesena, KOPIJA
Tnx, nema te zemlja
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 23:13   #2260
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ako su ono na slici kako pise rezultati nakon 2 tretmana uz redukciju hrane i fizicku aktivnost - tako pise na stranici onda su to vrlo losi rezultati - takve rezutate je mogao ucinit i sam postici bez bacene love uz pravilnu prehranu i fizicku aktivnost

Laa Laa - Vela shape ide kako ti zelis, mozes uzimati pojedinacno tretmane ili u paketu, u paketu je povoljnije
Meni su oni rezultati mrak. Štoviše, odlučila sam otići malo naslage na bokovima ultrazvučno smanjiti za koji tjedan. Stigla neka neočekivana lova, pa na što ju bolje utrošiti nego na ultrazvučnu liposukciju.

Istina za Velu, ima i pojedinačnih tretmana, mislim da su oko 700 kn. I da, trebalo bi nakon ovog paketa od 4 Vele svaki mjesec ili barem 1 x u 2 mjeseca ju održavati tim jednim, ali lijenosti, ime ti je Laa Laa.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.