Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2007., 23:46   #41
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Generalno su zenama bitne stvari:
Ambicija - da znas sto hoces, ne novac
Sigurnost - da joj mozes pruziti sigurnost i da se sa tobom osjeca sigurno. Ne mislim na celave tipove sa gunovima
Stabilnost - to ni ne trebam objasnjavati
Ako te stvari demonstriras zeni i naravno pokazes da nisi luzer to je u stvari to. Zene nisu tragaci za zlatom, one ce puno rade raditi skupa sa tobom da bi nesto stvorile nego trositi tvoj novac.
Kvalitetne zene
Potvrđujem da je velik um rekao sve
gialala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:51   #42
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Ovo je sad gola matematika i racionalizacija s tvojeg romantičnog gledišta naravno cijela priča izgleda daleko ljepše i ugodnije. Cmok
da, naravno da s mog stajalista cijela prica izgleda ljepse i ugodnije, i puno lakse ostvaris misiju ljubav stvarno nije matematika

Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Znači radi se o tome da ćeš desetki ako si devetka biti luzer, a za osmicu ćeš biti premija, elem sve je relativno. Sad koliko bi tebi bio zanimljiv muškarac koji misli da te ne zaslužuje i da si bolja od njega?
takav muskarac bi mi bio uzasno naporan i vjerujem da bi sabotirao vezu i na kraju bi se razisli jer nemam namjeru citav zivot govorit nekom kako je divan i krasan i ovo i ono i podizat mu samopouzdanje i da se sve vrti oko njegovih kompleksa i frustracija. ne, hvala
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 23:58   #43
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Meni je najteže probiti led! Znači negdje sam vani, u nekom klubu, primjetio sam curu koja mi se sviđa, čak mislim da i ona baca poglede prema meni (kažu mi da ne izgledam loše, iako ja o sebi nemam neko mišljenje, ali ono visok sam, sportski tip, a to kao prolazi kod cura), ali meni je teže prići njoj i započeti neku komunikaciju nego popeti se na Mount Everest!
Dodes i kazes "Bok, kakav ti je bio dan ? "


Quote:
robben kaže: Pogledaj post
No kad me netko upozna sa curom negdje vani, tada je već drugačije, znam ja pričati, pod uvjetom da mi nije baš napeta! Ako mi je full napeta tada samo mislim šta da kažem, pa na kraju ne kažem ništa ili kažem neku glupost!
To je dobro, (hint= probaj vise slusati nego sto pricas)

Quote:
robben kaže: Pogledaj post
U vezi kriterija, nemam ja neke visoke kriterije po pitanju npr. izgleda, ono da tražim neku manekenku, naravno mora mi biti fizički privlačna, bez toga ne ide. Da ima dobro srce i nešto soli u glavi, to mi je najvažnije. A mislim da imam šta ponuditi, ja curu nikad ne bih ni prevario ni iznevjerio, i uvijek ću biti tu kad me treba, takav sam inače i u prijateljstvu, jako lojalan, dok me ne zajebeš. I bivša kad smo prekidali, odnosno kad je prekidala sa mnom, mi je rekla da sam prekrasan, no eto, nije to to... Možda sam bio previše pažljiv prema njoj, no nije više ni bitno.
Procitaj post od @barce i uci. Onda procitaj ponovo
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
I masu ima frajera poput mene, znam to, koji ne znaju kako prići i zavesti curu, ali pametnu i normalnu curu. ono glumataju, za šankom, face, snimaju komade, sve veliki jebači, a u biti nemaju muda za upasti onoj koja im se svidi, barem dok nisu pijani! Ja bar priznajem da nemam muda za to, i želim nešto poduzeti u vezi toga. A mislim da i cure zbog svega toga propuštaju dosta kvalitetnih tipova (iako je sad relativno šta je kvalitetna osoba, no ajmo reći tako), ovako im ostanu oni koji upadaju svakoj i glumataju, misle da su bogom dani, a takvi uglavnom ispadnu kreteni koji te začas prevare i iznevjere.
Da, to je tako
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Znači rekli smo, odvažiti se, prići, možda ponuditi piće, početi razgovor o nečemu (o čemu najbolje?), biti svoj pa ako je već tako i smotan, no ne ne glumatati, nipošto upadati pijan...Mislim da za početak nije loše!
Ne nudi pice. Nemas za to razloga, zato sto ne ulazis u birc i svima nudis pice, jel tako ?
Ako vidis da je zanimljiva osoba onda u svakom slucaju plati (dobar odgoj pocinje doma) ali tek nakon sto vidis da je to zanimljiva osoba koja te postuje.

Najveca greska:
Kad ljudi kazu budi svoj, to se misli da demonstriras svoje najbolje osobine.
I nikad lagati, to daje rezultate ali ne dugorocno i nije u redu.
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"

Zadnje uređivanje wizardofOZ : 19.11.2007. at 01:22.
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 00:17   #44
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
takav muskarac bi mi bio uzasno naporan i vjerujem da bi sabotirao vezu i na kraju bi se razisli jer nemam namjeru citav zivot govorit nekom kako je divan i krasan i ovo i ono i podizat mu samopouzdanje i da se sve vrti oko njegovih kompleksa i frustracija. ne, hvala
e viš to je to o toga dovodi to userkavanje pred fatalnima i to one osjete i pobjegnu možeš to sakrivati ali one to osjete kladim se, znači trebaš doći to tog stanja u kojem ćeš biti dostojan žene svog života i tada to neće biti problem, sada dali ću doživjeti taj stupanj evolucije i dali će mi se u to doba još dizati postajem skeptičan jer stvarno sporo sazrijevam ili da se smirim s nekom nižeg energetskog levela, ne pitamo li se to zapravo svi?
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 01:18   #45
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
e ovaj je do sad najblize istini

dodala bi jos i odgovornost (moze proci i pod sigurnost), da nije neki slabic i da ne bjezi od odgovornosti (ti su mi najodvratniji ) da je musko ko sto su nekad muski bili a sad moras odgovorne muskarce povecalom traziti

samo sto se to kod uleta nazalost ne vidi

Da, to sam tako i mislio.
Hvala

Bas o takvim stvarima lamentiramo ovdje
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 01:20   #46
Quote:
gialala kaže: Pogledaj post
Potvrđujem da je velik um rekao sve
Hvala
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 10:22   #47
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Generalno su zenama bitne stvari:
Ambicija - da znas sto hoces, ne novac
Sigurnost - da joj mozes pruziti sigurnost i da se sa tobom osjeca sigurno. Ne mislim na celave tipove sa gunovima
Stabilnost - to ni ne trebam objasnjavati
Generalno mozda.

Ali opet ovisi od osobe do osobe.
Ne slazem se ni s mirkinom podjelom.

Briga se mene i za njegov status i za faks. Ne trazim nekoga tko ce me vodati za rukicu i brinuti se o meni. Ne trazim oca, trazim sudruga u nevolji.

Meni je bitno da je:
1) dobar (da, da, dobar u dusi, ali ne ono jooooj, kak sam ja dobar, nije dobro biti predobar, tralala truc kenj, vec istinski dobar, osoba koja zraci dobrotom - a takvih je malo )
2) inteligentan
3) zabavan
4) tolerantan i nediskriminacijski nastrojen prema ljudima

i da sve ljude tretira ko sebi ravnima, i komunicira s njima sa znatizeljom i zanimanjem, a ne s visoka ili sa ciljem da se "popne" na njihovu razinu.

E, takvog muskarca ja hocu.
A onda me ne zanima ni koliko zaradjuje, ni koju je skolu zavrsio, ni kakvu muziku slusa, ni otkud su mu mater i caca.

Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Kak malo samopouzdanja imamo, a kaj je bilo sa avanturizmom ?
Di ti vidis manjak samopouzdanja?
Ja samo vidim muskarca koji na lagani nacin pokusava doci do necega.
Takvih imam na lopate
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 10:23   #48
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Vidiš ja bih malo još dodatno zakomplicirao situaciju.Pored ove tvoje dvije grupe ja bih dodao i svoju. Meni ide sa ženama ne žalim se ali nikako ne s onima koje mi se doista sviđaju, tu stvar ode kvragu. Ako se ženi sviđaš svejedno je gdje ćeš joj pristupiti i kako , no tu trebaš imati i sreće, ako je baš taj trenutak ljuta, nekud žuri, u vezi je moraš doista biti uporan i imati sreće da je natjeraš da prikoči i spazi te, to je problem jer kad si doista zainteresiran, sve što ova napravi osjećaš i lako se povučeš jer sad imaš što izgubiti.Za razliku od teorije koju sam istorokao negdje u drugome postu sad već ti ne kontroliraš situaciju.

Problem je što kad dođeš do nivoa u kojem ti je jasno da žene koje su za tebe idealne i pokreću u tebi ono nešto u pravilu viđaš jednom godišnje ili rjeđe.Kad vidim takvu imam osjećaj da nije s ovoga svijeta i da točno zna što mislim, čak mi je i problem shvatiti da i ona ne osjeća isto, to je fascinacija.Par puta sam bio s takvim ženama, san mi se ostvario ali ostaneš u neredu. U drugim prilikama jednostavno se ne snađeš ona siđe na drugoj stanici prođe u autu ili nešto slično ti si sa starcima, vodiš nekoga u bolnicu i poslije danima misliš na tu ženu.
Ove ostale jednostavno nisu u toj kategoriji.
Sto puta sam rekao da ću ostaviti bilo koga i bilo što i direktno otići toj ženi i reći ti si žena mog života, par puta sam to i napravio lijepo smo porazgovarali i dan danas razgovaramo kad se sretnemo, s nekima sam bio i uneredio se s nekoma sam popušio. Jedino što je sigurno što god napravio bolje je nego napraviti ništa život je kratak , a zapravo ga trošimo sa ženama koje nam se sviđaju više ili manje jer za one prave uvijek smo smotani, a i kad nismo opet nevalja.Što reče Balzac ako vam se neka žena uistinu sviđa budite sigurni da je nikada nećete imati.
Nemogu se oteti dojmu da je tako i ženama.Zapravo se svi na kraju zadovoljimo s nekim osrednjim sigurnim partnerima.Koja je zapravo šansa znači da se doista nešto dogodi.

Jednom godišnje naiđeš na neku koja ima fizičke predipozicije da se zaljubiš u nju da odgovara nekoj tvojoj mentalnoj slici i da ti se učini kao da je poznaješ, zatim još treba imati kvalitete kao i osoba, pa trebate u tom trenutku biti slobodni i raspoloženi za kontakt i još na kraju iste te uvjete i ti moraš zadovoljiti da ona prihvati tebe.Zvuči kao nemoguća misija, s druge strane jučer sam zakačio dvije sasvim kvalitetne cure i sad što da radim s njima?Fizički su zgodne inteligentne uspješne dalo bi se s njima ali nema tu ničega što bi me natjeralo da ne spavam. Nisam naravno išao dalje od flerta prestar sam za goli seks neda mi se, prijateljstvo sumnjam da im je na pameti i što sad, s druge strane bio bi red ubost nešto radi duševnog zdravlja.

Faktički za takve stvari ostaju ti curetki, njih nemožeš previše oštetiti pa ako ti se već igra igraš se s mladima koji igru i vole.To naravno razbjesni zrele žene.Dileme dileme dileme.

/potpis

Ko da sebe slušam, sunce micikino. Valjda kad mi se neka doista i svidi ili imam prekonfliktan ukus pa biram onakve koje hrzaju na drugi tip muškaraca ili jednostavno sama pojava nervoze (jer ti je stalo) usere stvar. U kurac.

Šta je najgore na takve, kao što si rekao, naletiš jednom u 3 godine, pa se sjebeš. Ostale dođu, prođu, vozi Miško, hladan si ko špricer, voziš po poznatom, dosadnom kolosijeku, uvijek u istom smjeru. A kad te izbaci iz tračnica, onda je fakat karambol. I tu je ujeb, valjda, naviko si bit skuliran i neopterećen, a sad si ko pubertetlija, provjeravaš najmanju sitnicu.

I da kažem, što si stariji, to je zajebanije - sam po sebi si skeptičniji, izbirljiviji, nepovjerljiviji, da ne kažem čangrizaviji. U kurac i to, Bobo.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 10:48   #49
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post

Di ti vidis manjak samopouzdanja?
Ja samo vidim muskarca koji na lagani nacin pokusava doci do necega.
Takvih imam na lopate

Nema kruva bez motike u Barce.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 11:10   #50
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
Promatrajući oko sebe, svoje prijatelje i poznanike, a čitajući i forum, došao sam do sljedećeg zaključka: postoje dvije vrste muškararaca, oni koji imaju uspjeha kod žena, i oni koji nemaju. Naravno, moglo bi se ići u dodatne podjele, no radi jednostavnosti zadržimo se na ovoj. Gledam svoje prijatelje i poznanike, i primjećujem da neki relativno lako mijenjaju cure, budu u vezi s jednom, uskoro je s drugom, uglavnom bez problema nađu djevojku. Dok su drugi uglavnom sami, neki su izašli iz neuspješne veze, neki osim poneke avanture u polupijanom stanju i sl. nisu ništa ni imali, neki uopće ne pokušavaju, kao uživaju u samačkom životu, a u biti je to bullshit, boje se odjeba. E sad, kad ove dvije skupine usporedim nevezano za njihov odnos sa ženama, uopće nema razlike, često u ovoj "samačkoj" skupini ima i pametnijih i zgodnijih momaka, boljih osoba, i sve, ali kad je u pitanju odnos prema ženama, znači barenje i sve ostalo - nula, ili blizu nule.

Zanimalo bi me koji su glavni razlozi za tu situaciju, zbog čega neki imaju uspjeha, a neki nemaju? Dosta toga je već rečeno, faktora koji utječu na to je puno, od samopouzdanja, šarma, novca, izgleda itd. No ako se to može malo razraditi, prije svega bih cijenio ženski doprinos ovoj temi, jer sam primjetio da na forumu ima dosta inteligentnih cura, koje znaju šta hoće i imaju šta reći o ovoj temi, nebitno jesu li trenutno u vezi ili nisu. A također bih cijenio i mišljenje iskusnih forumaša po tom pitanju, ali stvarno iskusnih, a ne nekih šta sebi umišljaju da su veliki zavodnici jer skupe vikendom neku pijanu tinejdžericu.

Dakle cure, šta tražite od frajera? Kako očekujete da vam priđe u npr. nekom noćnom klubu? Šta mislite o uletima dok ste na kavi s prijateljicom, ili na nekom javnom mjestu, autobusu, tramvaju? Pitanja su možda malo preopćenita, no volio bih da ovaj topic bude konstruktivan. Puno je momaka koji su sami, a ok su osobe, puno je i cura koje su same, razočarane zbog veza s nekim kretenima koji su jedini imali dovoljno hrabrosti da im priđu...a možda ne bi trebalo tako biti! I ne govorim o zavođenju radi neke kratkotrajne avanture i skupljanja recki, već o nečem dubljem.
Znači na nekom mjestu mi se svidi cura, kako joj prići, šta reći, kako je osvojiti, zadržati...Široka tematika, znam, no zašto ne pokušati.

Ja nažalost ne mogu dati neki veliki doprinos ovoj temi, pripadam u ovu drugu grupu! Imam 26 godina, iza sebe imam samo jednu dužu vezu, dvije i pol godine, ona je preuzela inicijativu jer ja kakav sam ne bih nikad. Zašto je puklo, nije bitno, ona je mene ostavila, no ostali smo dobri, meni je trebalo dugo vremena da prijeđem preko svega, falila mi je. No sad bih želio krenuti dalje, ali jednostavno je u meni neki strah, vidim curu koja mi se svidi ali joj ne priđem, kad i priđem uhvatim se kako nešto baljezgam pa sve ispadne bezveze...uglavnom, trema. E sad, kako to prevladati? Možda da krenemo od toga!

Malo sam se raspisao, no da vidimo šta će od svega ispasti!
Slatko! Budi prirodan kao što si sada i nadam se da ćeš naći onu pravu. Sretno!
__________________
Way to go....
lana ml. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 11:45   #51
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Di ti vidis manjak samopouzdanja?
Ja samo vidim muskarca koji na lagani nacin pokusava doci do necega.
Takvih imam na lopate



Shit skuzila si da blefiram jer nije bilo metaka ......

And the show goes on , ja imam kavu
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 11:46   #52
Quote:
fukmondo kaže: Pogledaj post
Nema kruva bez motike u Barce.

Ne bi bilo zabavno da je drugacije
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 13:07   #53
šta motika...štihača!
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:38   #54
zanimljiva tema,ja isto spadam u kategoriju slobodnih,aj reka si da ne radimo detaljije podjele,ali moze se rec podvrsta nesposoban mislin ono,cura me u disku ovaj petak opali po guzici i kaze veceras si samo moj. Ja iz te situacije nista ne napravim konkretno

ali ima jedna dobra fora,kad pricas sa zenama,ne opterecuj se njima. Ocu rec,uvik kad upadas zenama ili kroz pricu podsvjesno se uvik nadas da ce od toga nesto bit,po mogucnosti odma seks prvu vecer. I onda se bezveze ukocis i pocimas birat rijeci a to nije dobro. Pricaj s njom tako da postavis stvar,veceras nece bit nista...nije tesko povjerovat vjerovatno i nece ali razgovor tece puno opustenije
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:48   #55
robben, pa di ces u vanille,tamo je sve ukoceno. Preukoceno,aj dobro je otic jer ima tamo puno ljudi,ali oko neke ure se pakuj i idi dalje di je luda kuca,di se ljudi dolaze zajebavat a ne pokazivat i glumatat. Zabavnije je

sad san procita sve,i moran rec da mi nesto nije jasno. Mislin jasno mi je ali mislin da niste u pravu po pitanju statusa koji je postavljen ka uvjet. Je on bitan,ali to je za kasniju fazu kad cura procjenjuje sta ce od tebe,ali mi ovde pricamo o upadima u disku,na ulici itd., jel tako? pardon mi je nesto promaklo,jos nisan dosa sebi od puta
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:57   #56
[QUOTE=fukmondo;11333540]
Sto puta sam rekao da ću ostaviti bilo koga i bilo što i direktno otići toj ženi i reći ti si žena mog života, par puta sam to i napravio lijepo smo porazgovarali i dan danas razgovaramo kad se sretnemo, s nekima sam bio i uneredio se s nekoma sam popušio. Jedino što je sigurno što god napravio bolje je nego napraviti ništa život je kratak , a zapravo ga trošimo sa ženama koje nam se sviđaju više ili manje jer za one prave uvijek smo smotani, a i kad nismo opet nevalja.Što reče Balzac ako vam se neka žena uistinu sviđa budite sigurni da je nikada nećete imati.

sve potpisujem majstore. očigledno da postoji neka uzročno-posljedična veza između toga koliko želimo neku osobu koja nam se sviđa i mogućnosti da istu dobijemo. što nam se neka osoba više sviđa manja je mogućnost da je i osvojimo i obrnuto. ovo mi se više puta u životu dogodilo - kod njenih prijateljica osiguran prolaz a kod one prave uvijek stativa.
vjerojatno i ona osjeti kad stvarno grizeš pa joj to imponira pa te onda na kraju i odjebe. a što ćeš, žene vole da netko za njima pati.
__________________
"Tko trazi cilj, ostat ce prazan kad ga dosegne. Tko pak nadje put, cilj ce uvijek nositi u sebi." Nejc Zaplotnik (1952 – 1983)
Marsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:04   #57
Quote:
Marsay kaže: Pogledaj post
a što ćeš, žene vole da netko za njima pati.
Oh, kako pogresno
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:08   #58
Quote:
robben kaže: Pogledaj post
.... No ako se to može malo razraditi, prije svega bih cijenio ženski doprinos ovoj temi, jer sam primjetio da na forumu ima dosta inteligentnih cura, koje znaju šta hoće i imaju šta reći o ovoj temi, nebitno jesu li trenutno u vezi ili nisu.
Ma daj reci di si ti to primijetio.

Quote:
A također bih cijenio i mišljenje iskusnih forumaša po tom pitanju, ali stvarno iskusnih, a ne nekih šta sebi umišljaju da su veliki zavodnici jer skupe vikendom neku pijanu tinejdžericu.
U biti zajebi ono gore, reci rađe di su te pijane tinejdžerice.

Quote:
Znači na nekom mjestu mi se svidi cura, kako joj prići, šta reći, kako je osvojiti, zadržati...
Preporučujem nešto neutralno, recimo, "Di si, kaj ima, oćeš sa mnom i jednim mojim frendom u troje..."

Meni pali.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:10   #59
i meni je skoro isto. sto godina svi su mi ravni i nitko me ne dira ni 5%, nekako mi se ni ne trudi da mi se svide, a onda sretnem nekoga za koga znam da je taj, da vrijedi truda i blaba... najčešće ili je zauzet, ili još gore, nekako bi bilo neprikladno i neugodno da nešto i pokušam.
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:13   #60
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Preporučujem nešto neutralno, recimo, "Di si, kaj ima, oćeš sa mnom i jednim mojim frendom u troje..."

Meni pali.
I kazes, probao si utroje?

Pricaj nam o tome.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.