Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2008., 15:45   #81
dajte ljudi, tu razbijate glavu kako vam usne nisu jednake. dajte pogledajte moje, i onda mi recite da vaše nisu lijepe ili lijepše od mojih.

malena26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 17:04   #82
Quote:
malena26 kaže: Pogledaj post
dajte ljudi, tu razbijate glavu kako vam usne nisu jednake. dajte pogledajte moje, i onda mi recite da vaše nisu lijepe ili lijepše od mojih.
hmm...je,gornja usna ti je skoro pa nepostojeća..al nemoj usne gledat tako ka zasebnu cjelinu nego gledaj kako se tvoje usne uklapaju u cilu tvoju facu..ako imaš lipo lice,oči,stvarno misliš da će neko reć-je,ona je ružna jer ima tanku gornju usnu????

eh da,a šta je s punjenjem usana salom il slično?al to nije bolje od tih kemija raznoraznih? ako neko ide već na povećavanje,al nije bolje da mu ubrizgaju nešto prirodno nego umjetno???
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:42   #83
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
hmm...

eh da,a šta je s punjenjem usana salom il slično?al to nije bolje od tih kemija raznoraznih? ako neko ide već na povećavanje,al nije bolje da mu ubrizgaju nešto prirodno nego umjetno???
bolje u smislu svođenja eventualnih komplikacija na minimum, da.
ali, rezultati nisu trajni.. usnice se ispušu za oko 6 mj do godine dana jer se masno tkivo resorbira u tijelu..
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 12:52   #84
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
hmm...je,gornja usna ti je skoro pa nepostojeća..al nemoj usne gledat tako ka zasebnu cjelinu nego gledaj kako se tvoje usne uklapaju u cilu tvoju facu..ako imaš lipo lice,oči,stvarno misliš da će neko reć-je,ona je ružna jer ima tanku gornju usnu????

mene to previše ne muči, jer baš kao što kažeš. imam lijepo lice, oči, nos, sve. jedino to sa usnama. al se u cjelini to i ne primječuje. vidi se, naravno, al nije to toliko bitno. tak da, cure nemojte se sa tim mučiti. niko nikad nikome nije došao i rekao- i gle, imaš ružne usne. zato jer uvijek imaš nešto drugo što obriše taj mali nedostatak. vjerujte mi.
malena26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:14   #85
pa an ovim slikama s tim rezanjem se doslovce vidi rez,hm.na prvom linku.po meni onda najprirodnije masnim tkivom svojim
pcelicaizubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 20:18   #86
Quote:
kupina_ kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim. voljela bih povecati gornju usnu trajno, ne zanima me ono povecanje na godinu dana pa opet...
Imate li iskustva i postoji li ista osim ozloglasenih silikona?
Sudeći prema svim ovim komentarima, najbolje bi ti bilo-
više se smijati Meni pali
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 22:11   #87
Možda neki zahvati ispadnu ok, ali curke ste vidle Ninu Morić, izgleda ko vanzemaljac, one usnice joj jako nagrđuju facu... pa naša seve nacionale, neznam dal ima prirodne al su užas usta kad se nasmije pa se izvrnu prema gore ajme meni...možda je bila na taj gore spomenuti zahvat

kaj se ne mogu vizualno povećat usne kakvim sjajilima isl, jer meni ove gore ženske sAmo radi usana izgledaju bljack, aj dobro sevka me iritira i glazbenim uratcima, al ju ne slušam pa..
__________________
Some boys take a beautiful girl and hide her away from the rest of the world, I want to be the one to walk in the sun... Girls just wanna have fun
bambi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 21:09   #88
Quote:
kupina_ kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim. voljela bih povecati gornju usnu trajno, ne zanima me ono povecanje na godinu dana pa opet...
Imate li iskustva i postoji li ista osim ozloglasenih silikona?
Ja nigdar ne bih tak nekaj delala na sebi! To je čisto preseravanje!

Spomenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 18:17   #89
pozz cure, ja imam drukčiju želju... ja bih samo htjela povećati donju usnu, jer bi mi se super uklopilo sa gornjom, samo da mi je donja malo veća, kao kad napućite usne... mislim da to ne bi trebalo ispasti ružno, jer se uvijek problemi ističu kod gornje usne, kako promijeni prirodni oblik i tako dolazi do onih pačjih i ribljih usta... što mislite o zahvatu samo donje usne i koje bi tu rješenje moglo biti okey?
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 00:03   #90
meni je bila tanja samo gornja,al mi je mrvicu i donju,zbog simetrije.mislim da ti se kuzi ak je samo jedna napravljena.pogotovo iz profila.
osim ako je zahvat tako minimalan da se i ne vidi,a u tom slucaju ga vjerojatno nema potrebe ni raditi.
a pacji i riblji oblik dolazi ak nije dobro napravljeno.ja nemam nikakav zivotinjski oblik,nego normalan.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 12:10   #91
ajoj... nema mi nego da odem nekom doktoru i njega pitam. imam lijep oblik usana samo što su tanke i hoću deblje. je li možeš molim te staviti sliku usana prije i poslije? ili barem poslije ako nemaš prijašnju... baš bi voljela vidjeti kako ti je ispalo...
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 01:07   #92
sutra idem povećati gornju usnicu sa Esthelisom. to je nešto novije u Hrvatskoj, sadrži hijaluronsku kiselinu i trebalo bi trajati najmanje 6 mjeseci! dobit ću injekciju da mi područje oko usana utrne ali doktor je rekao da će svejedno malo boliti
držite mi fige da ispadne dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nolla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 14:43   #93
Quote:
nolla1 kaže: Pogledaj post
sutra idem povećati gornju usnicu sa Esthelisom. to je nešto novije u Hrvatskoj, sadrži hijaluronsku kiselinu i trebalo bi trajati najmanje 6 mjeseci! dobit ću injekciju da mi područje oko usana utrne ali doktor je rekao da će svejedno malo boliti
držite mi fige da ispadne dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ii? kako je ispalo?
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 23:02   #94
prezadovoljna sam. skoro nisam ni osjetila dok mi je doktor radio, gledala sam u ogledalo i govorila mu gdje da stavi. prezadovoljna sam kako je ispalo. sad mi je plavo i bit će još nekoliko dana ali kad stavim sjajilo ni ne vidi... šteta što nije trajno!! al barem sad znam kako izgledam s tim tako da mogu sa sigurnošću reć da ću opet kad se ovo apsorbira!
nolla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 17:30   #95
Quote:
nolla1 kaže: Pogledaj post
prezadovoljna sam. skoro nisam ni osjetila dok mi je doktor radio, gledala sam u ogledalo i govorila mu gdje da stavi. prezadovoljna sam kako je ispalo. sad mi je plavo i bit će još nekoliko dana ali kad stavim sjajilo ni ne vidi... šteta što nije trajno!! al barem sad znam kako izgledam s tim tako da mogu sa sigurnošću reć da ću opet kad se ovo apsorbira!
a koliko je koštalo? ajde stavi neku slikicu, pa izreži samo usnice ko ova cura prije tebe da vidimo..
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 02:00   #96
Quote:
kupina_ kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Zanima me dali je neka od vas povecala usne. Ja imam tanku gornju usnu, kratke usne i uvjek ostavljam dojam da sam jako ozbiljna, a to ne zelim. voljela bih povecati gornju usnu trajno, ne zanima me ono povecanje na godinu dana pa opet...
Imate li iskustva i postoji li ista osim ozloglasenih silikona?
probaj od diora lip maxsimizer, na foru je sjajila i malo pecka kad ga staviš, al nakon 2 tjedna se vidi razlika i usnice zbilja izgledaju bolje(kod mene bar), cijena je cirka 180kn
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 22:15   #97
Quote:
Exclusive kaže: Pogledaj post
probaj od diora lip maxsimizer, na foru je sjajila i malo pecka kad ga staviš, al nakon 2 tjedna se vidi razlika i usnice zbilja izgledaju bolje(kod mene bar), cijena je cirka 180kn
ma kako misliš vidi se razlika nakon 2 tjedna, pa ne povećaju se valjda same usne i kad ne staviš budu bujnije...? ili to samo kada staviš?
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 01:03   #98
Cure što se tiče izvtanja usana,bila je moja sestra kod dr.Ostojića sada je potpuno unakažena,prošli smo nakon zahvata cijeli pravi pravcati pakao sa njom,jedva joj je kirurg u Austriji sredio malo usne,no sada nikako nisu lijepe-unakažene su,pročitajte opširnije na podforumu Kozmetika,tema Estetska kirurgija.Budite molim vas oprezne,sebi najbitnije,volite sebe,sve ispitajte jer se oni u slučaju komplikacija ograđuju papirom govoreći da ste za sve nuspojave znali..
__________________
Balašević "Voleš jednom u životu sad bogatu il sirotu,to ne bira pamet nego srce"
Mayalenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 09:27   #99
Smile

Bok cure! Imam kupon za povećanje usnica hijaluronskom kiselinom, pa prodajem jer mi ne treba. Za sve info se možete javiti na mail [email protected]. Pozz!
djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 11:01   #100
šta fali tankim usnama?









pa nije fora da svi hodaju okolo ko anđelina ili severina.. :/ pa na šta to tek liči.,.

tanke usne su prirodnije i ljepše od jako debelih..ok..najbolje su neke osrednje.. al ono..
a u tim svim operacijama ima tolko nuspojava,da na kraju bolje da se ništa ni ne radi..meni bi bilo žao da promjenim neki dio svog tijela, a na kraju mi se stvaraju grudice ili ko zna šta..pa se moram još 100 put operirati

a usne su nekako posebno osjetljiv dio tijela..nisu to noge ili nešto..pa to je baš tank koža..a kako ta tanka koža može reagirat kad ju natrpaš?! nekako zamišljam kako usne pucaju po šavovima kad nešto ušpricaš u njih..i kakav je to osjećaj polijje? npr. ljubit se, jesti itd.. :/

Zadnje uređivanje seronjaa : 04.05.2010. at 11:09.
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.