Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 13:52   #41
to mi je bila jedna od najboljih serija,s kuzila sam da su te starije bile daleko kvalitetnije i bolje od ovih kaj sad snimaju,iako i tu ima casnih izuzetaka
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 20:58   #42


O Rei do Gado [1996] Abertura
http://www.youtube.com/watch?v=cmj0N-PpXqM

THE KING OF THE CATTLE / O REI DO GADO (Trailer) - Globo TV International
http://www.youtube.com/watch?v=Nw9UvVywWfs

Quote:
RTV Slon (Tuzla)

25.08. (srijeda), 21:30, Stočar – Brazilska serija 01/130.
26.08., 22:00, Stočar – Brazilska serija 02/130.
27.08., 21:10, Stočar – Brazilska serija 03/130.

RTV Slon => ima Live Stream preko portala wwiTV.com
Countries > Bosnia and Herzegovina > TV Slon - Local TV from Tuzla.
Quote:


WWITV: World Wide Internet TV

Your Portal to watch live and on demand online TV broadcasts.
Required bandwidth: From 28.8Kb/s to 1500Kb/s.
Advised Software: Realplayer - Media Player - VLC.
Watch live online TV channels broadcasting on the Internet.
wwiTV offers a Huge collection of free Live Internet TV stations streaming on the Internet.
__________________
Ellen Ripley

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 25.08.2010. at 22:30. Reason: zabranjeno ostavljanje linkova
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 21:07   #43
AAAAAAAAAAAAAWWW.odmah se osmjehnem kad se tog sjetim.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:00   #44
Nažalost ne mogu pratiti, ne radi mi dobro stream, stalno prekida. Čudi me da su otkupili ovu seriju, s obzirom na godinu proizvodnje. Ako netko kojim slučajem snima ili zna na netu gdje ima za skidati cijele epizode, neka nam javi. Siguran sam da ima mnogo zainteresiranih za ovu novelu
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 22:10   #45
Oooodlična serija! Iako se radnje baš najbolje ne sjećam jer sam u to vrijeme pratila sve žive i nežive seije ... Al' vjerujem da ću se uz vas sve ovdje vrlo lako prisjetit'!
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:11   #46
sinoć sam naletjela slučajno na jednu epizodu ove serije na programu HIT TELEVIZIJE!
ali već 58 epizoda.. prisjetila sam se malo radnje i svega... i zašto sam ju toliko obožavala...
zna li netko gdje mogu naći program te televizije i kad je na rasporedu ta serija??? da ju ponekad pogledam..
ja sam naletjela na nju oko pola 4 ujutro... vjerojatno repriza.. a neću je svaki put tako gledat.. :/
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:28   #47
Koja je to Hit Televizija?
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:38   #48
RTV HIT, BRČKO... ja ju iz Slavonije hvatam..
al ne mogu na netu naći program..
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 17:12   #49
Quote:
_angelce_ kaže: Pogledaj post
RTV HIT, BRČKO... ja ju iz Slavonije hvatam..
al ne mogu na netu naći program..
Na kojem kanalu se nalazi?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 20:36   #50
evo piše mi 04 UHF... ako misliš na to... ne kužim se baš...

i da, primijetila sam da uglavnom puštaju brazilske serije
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 21:57   #51
Gledala sam ovu seriju, ali tada sam imala 9 ili 10 godina, pa se sjećam kroz maglu... bila je jako dobra...
ako se ne varam bila je neka sluškinja Donana i njezin muž Ze ... ili je to bilo u Terra nostri??
__________________
This life is so complicated until we see it trough the eyes of a child...
matovilka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 00:14   #52
Quote:
matovilka89 kaže: Pogledaj post
Gledala sam ovu seriju, ali tada sam imala 9 ili 10 godina, pa se sjećam kroz maglu... bila je jako dobra...
ako se ne varam bila je neka sluškinja Donana i njezin muž Ze ... ili je to bilo u Terra nostri??
ne varaš se
__________________
Supernatural has everything. Life, death, resurrection, redemption, but above all, family.
#SPNFamily #AKF
_angelce_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 00:10   #53
E, da hoće ovo na Domu
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 10:57   #54
Jedina brazilska koju sam gledala, ne sjećam se baš najbolje radnje, ali znam da mi se baš nije svidjela serija.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 11:10   #55
Sjećam se ove serije, baš mi je bila dobra, ali nekako ne mogu povezat priču, ne sjećam se svega. Zna li tko? Na Wikipediji sam našao samo na portugalskom. Evo čega se ja sjećam, pa ako možete pomoći... Znam da se radilo o mržnji između onih dviju obitelji, Mezenga i Berdinazzi, a da su im se djeca voljela i da su valjda dobila svoju, i da serija uglavnom prati živote te druge generacije. I sjećam se da je Antonio Fagundes prvo glumio oca, pa onda sina, jel tako (Mezenga)? I znam da je jedan momak na početku otišao u rat i nije se vratio, a Antonio Mezenga je dobio pismo od njegove cure da je trudna, a bila je trudna s ljubavnikom. Kasnije se jedna djevojka lažno predstavila kao njegovo dijete? I sjećam se žene Brune Mezenge koja je imala ljubavnika, i sina Marcosa, i kako je Bruno nakon nesreće lutao šumom, i duhova umrlih članova obitelji, i Luane koja je u nesreći bila izgubila pamćenje, i pomirenja obitelji na kraju... Ali puno mi toga nije jasno, tko je tu tko? Tko je Luana? Kojih se dvoje zaljubilo na početku i tko su njihova djeca?
pip pirrip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 16:55   #56
Quote:
pip pirrip kaže: Pogledaj post
Sjećam se ove serije, baš mi je bila dobra, ali nekako ne mogu povezat priču, ne sjećam se svega. Zna li tko? Na Wikipediji sam našao samo na portugalskom. Evo čega se ja sjećam, pa ako možete pomoći... Znam da se radilo o mržnji između onih dviju obitelji, Mezenga i Berdinazzi, a da su im se djeca voljela i da su valjda dobila svoju, i da serija uglavnom prati živote te druge generacije. I sjećam se da je Antonio Fagundes prvo glumio oca, pa onda sina, jel tako (Mezenga)? I znam da je jedan momak na početku otišao u rat i nije se vratio, a Antonio Mezenga je dobio pismo od njegove cure da je trudna, a bila je trudna s ljubavnikom. Kasnije se jedna djevojka lažno predstavila kao njegovo dijete? I sjećam se žene Brune Mezenge koja je imala ljubavnika, i sina Marcosa, i kako je Bruno nakon nesreće lutao šumom, i duhova umrlih članova obitelji, i Luane koja je u nesreći bila izgubila pamćenje, i pomirenja obitelji na kraju... Ali puno mi toga nije jasno, tko je tu tko? Tko je Luana? Kojih se dvoje zaljubilo na početku i tko su njihova djeca?
Mene isto zanima, ako neko može reći temu, i objasniti malo seriju pobliže? Vidin jako dobre komanetare, pa me zanima. .
To se prikazivalo 1998 (ako se ne varan) a ja san tad ima 2 god. .
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 17:07   #57
I feel old

Pip, mislim da ti ovo sve s početka dobro povezala. Serija je bila podjeljena u dvije faze. Prva faza je bila smještena tijekom Drugog svjetskog rata 1940-ih godina. Obitelji Berdinazzi i Mezenga su bili u svađi zbog posjeda. Giovanna Berdinazzi i Enrico Mezenga su se zaljubili jedno u drugo što je stvorilo još veću svažu između njihovih očeva Giuseppea Berdinazzija i Antonija Mezenge. Usprkos protivljenju obitelji, Giovanna i Enrico su se oženili i dobili sina Bruna. On je to ime dobio nkao uspomenu na Giovanninog brata koji je poginuo u ratu i koji je bio veliki Enricov prijatelj.

Druga faza serije smještena je u 1996. godinu i predstavljen nam je Bruno Mezenga (Antonio Fagundes) kao uspješni zemljoposjednik poznat pod nadimkom "kralj stoke". On je bio u nesretnom braku s Leiom (Silvia Pffeifer) i imao je dvoje djece, sina Marcosa (Fabio Assuncao) i Liju (Lavinia Vlasak). Nakon što otkrije da ga Leia vara s vozačem Ralfom, Bruno zatraži razvod.

Bruno upoznaje seljanku Luanu, znam da je ona bila jedna od seljaka koji su živjeli na jednoj Brunoj hacijendi. Oni su zapravo rođaci, al to nisu znali. Njezin ujak je Geremias Berdinazzi i on je protiv njene veze s Brunom. Znači da je Luana zapravo Marietta Berdinazzi, jedina živuća nećakinja od starog Geremiasa. Pošto stari nije bio najboljeg zdravlja, nije znao kome ostaviti svoje nasljedstvo.. onda se pojavila lažna Marietta (Gloria Pires), lovatorica koja se zapravo zvala Rafaela.

Nadam se da ti je to malo pomoglo.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 17:11   #58
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Naravno da je. To je Fabio Assuncao.
Jooooj, kako je on meni super. Hot.
Sjećam ga se u ulozi Marcosa i u Celebridades (koja mi je bila jedna od dražih serija ).
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 17:29   #59
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
I feel old

Pip, mislim da ti ovo sve s početka dobro povezala. Serija je bila podjeljena u dvije faze. Prva faza je bila smještena tijekom Drugog svjetskog rata 1940-ih godina. Obitelji Berdinazzi i Mezenga su bili u svađi zbog posjeda. Giovanna Berdinazzi i Enrico Mezenga su se zaljubili jedno u drugo što je stvorilo još veću svažu između njihovih očeva Giuseppea Berdinazzija i Antonija Mezenge. Usprkos protivljenju obitelji, Giovanna i Enrico su se oženili i dobili sina Bruna. On je to ime dobio nkao uspomenu na Giovanninog brata koji je poginuo u ratu i koji je bio veliki Enricov prijatelj.

Druga faza serije smještena je u 1996. godinu i predstavljen nam je Bruno Mezenga (Antonio Fagundes) kao uspješni zemljoposjednik poznat pod nadimkom "kralj stoke". On je bio u nesretnom braku s Leiom (Silvia Pffeifer) i imao je dvoje djece, sina Marcosa (Fabio Assuncao) i Liju (Lavinia Vlasak). Nakon što otkrije da ga Leia vara s vozačem Ralfom, Bruno zatraži razvod.

Bruno upoznaje seljanku Luanu, znam da je ona bila jedna od seljaka koji su živjeli na jednoj Brunoj hacijendi. Oni su zapravo rođaci, al to nisu znali. Njezin ujak je Geremias Berdinazzi i on je protiv njene veze s Brunom. Znači da je Luana zapravo Marietta Berdinazzi, jedina živuća nećakinja od starog Geremiasa. Pošto stari nije bio najboljeg zdravlja, nije znao kome ostaviti svoje nasljedstvo.. onda se pojavila lažna Marietta (Gloria Pires), lovatorica koja se zapravo zvala Rafaela.

Nadam se da ti je to malo pomoglo.
Hvala. . Meni je pomoglo. .
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 18:04   #60
Sjecam se ovog naziva serije ali ubi me ja se ne sjecam sta je bilo u njoj
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.