Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 15:36   #341
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
ja jos ne vjerujem da si decko a da se voli mackas s kojekavim glupostima

Mislim da mozes i po licu,ali pazi da ne izgoris.
meni su prosle godine usi izgorile od tog ulja
tvoja signatura govori sve, ne?
casna pionirska nisam isfeminiziran, ne bi vjerovala kolko sam muževan
*cesem se po trbuhu...* hjao veceras cu maznit pivo i gledat koju tekmu E

volim znati i ako vec nesto radim pasivno,a lose, zasto ne bi radio aktivno i dobro

ok, zabiljezio sam da ce mi usi izgorit*
pa mogu neki zastitni faktor malo u pocetku dok ne uFatim boju? kak to ide?
zastitni pa onda to ulje?
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 15:40   #342
Možeš stavljat kako god hoćeš, al kao šta je Ivy rekla ne trackam se ni ja sa svim odjednom

Ljeto najčešće počnem sa faktorom od 20 plus marmelada, čekam da malo potamnin onda smanjim faktor, mažem se sa nekim uljem od oko 10spf, marmeladom i tim home made uljem
Al ono šta prakticiram je da nanosim to ulje od oraha kasnije popodne, ne znam gdje sam to čula al kao da nije najbolje nanosit kad je sunce jako ( a i sama imam osjecaj da ako ga tad nanesem ko da cvrčim i pečem se ).


Jedva čekam da mi završe ispiti pa pravac na trackanje uljima i marmeladom
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 17:28   #343
pa nece ti usi izgorit ako se mazes s zastitnim faktorom (ja i dalje mislim da meni zastitni faktor ne treba ) i ove godine ga necu koristiti
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 17:43   #344
i ja rijetko koristim zaštitni faktor,eventualno 2 .... jer dok sam još u zg-u i polažem ispite krenem u solarij da ne dođem doma blida što mrzim tako da već imam boju kad se počnem kupati i sunčati
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:01   #345
ma ja se planiram sunčat cca oko 9, pola 10 ujutro...jedno pola sata..to mi taman prije trcanja i onda trcim jos sat vremena. sve po suncu ofc.
nadam se da sastav znoja nece poremetit kemijsku strukturu tih "pekmeza" koje kakvih i samim time utjecat na brzinu tamnjenja odnosno sporinu.
btw slobodno me klepite ako kompliciram
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:05   #346
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ma ja se planiram sunčat cca oko 9, pola 10 ujutro...jedno pola sata..to mi taman prije trcanja i onda trcim jos sat vremena. sve po suncu ofc.
nadam se da sastav znoja nece poremetit kemijsku strukturu tih "pekmeza" koje kakvih i samim time utjecat na brzinu tamnjenja odnosno sporinu.
btw slobodno me klepite ako kompliciram
Klep

Pa i na plaži se sigurno znojiš pa ti se ništa ne remeti
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 19:16   #347
asdfasf ma biti ćeš mali crnac ne boj se .... na kraju ćeš ispasti crniji od nas
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 19:48   #348
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
asdfasf ma biti ćeš mali crnac ne boj se .... na kraju ćeš ispasti crniji od nas
i ja se toga bojim
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 19:51   #349
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
i ja rijetko koristim zaštitni faktor,eventualno 2 .... jer dok sam još u zg-u i polažem ispite krenem u solarij da ne dođem doma blida što mrzim tako da već imam boju kad se počnem kupati i sunčati
Same here
Ma ja ga koristim iako se baš ne mogu pohvalit da sam redovita u tome Al ipak ne dam da me sunce ispeče
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:53   #350
ma nema sanse da cu bit crnji od vas.
ja bi volio samo malo boje cisto da mi bolje definicija dodje do izrazaja i da mi se ne vidi reakcija koze na depilaciju ili koje kakva urasla dlaka
(definicija=proces u zivotu covjeka koji se bavi fitnessom/bodybuildingom gdje gubi masno tkivo da bi ostao mišić koji bi se bolje vidio)

muffet, cist da znas da mi je tijelo razvilo posebne receptore gdje predvidi kada i gdje ce me zenska osoba klepit i tako izbjegnem udarac.
dada naviko sam
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:20   #351
Vec sam neko vrijeme citala ovu temu i evo danas odlucila kupiti pekmez.ovo mi je prvi put da ga imam.nikad nisam do sada koristila pa me zanima moze li se stavljat na lice.vidim da nema nikakav faktor al meni to i nije toliko bitno jer nikad ne izgorim a i vec sam par puta bila u solariju.samo me zanima kakav je kad se stavi na lica.ima li kakvih posljedica za kozu??sutra idem na plazu pa me zanima..
crnalala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:28   #352
Quote:
crnalala kaže: Pogledaj post
Vec sam neko vrijeme citala ovu temu i evo danas odlucila kupiti pekmez.ovo mi je prvi put da ga imam.nikad nisam do sada koristila pa me zanima moze li se stavljat na lice.vidim da nema nikakav faktor al meni to i nije toliko bitno jer nikad ne izgorim a i vec sam par puta bila u solariju.samo me zanima kakav je kad se stavi na lica.ima li kakvih posljedica za kozu??sutra idem na plazu pa me zanima..
Moze na lice, ja imam intolerantnu kozu lica al mi pase pekmez
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:28   #353
na kraju ljeta svi stavljamo fotku.. natjecanje tko je najtamniji
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 22:13   #354
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
na kraju ljeta svi stavljamo fotku.. natjecanje tko je najtamniji
*cough*cough*

ja sam za
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 22:56   #355
Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
na kraju ljeta svi stavljamo fotku.. natjecanje tko je najtamniji
možeeeee.... :morambitinajcrnija:
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:12   #356
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Koliko sam uspijela shvatit, mislila si na ovaj od Hawaiian tropica,...

tek sad vidim ovo!
da, na to sam mislila..
dugi dan sam otišla u dm i pročitala za kaj je, kolko se sjećam samo za njegu kože
ma kupit ću ja ovaj pekmez o kojem vi pricate
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 23:32   #357
Hahahah ovo lito ćemo se na plažama prepoznati po marmeladi i po home made uljima
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 06:36   #358
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
btw slobodno me klepite ako kompliciram
da ne bi dobio više klepova
evo ti nešto teksta i slikica ovog pekmeza da uživo vidiš kako izgleda i ambalaža..

http://www.she.hr/zdravlje/primamljivi-broncani-ten
zuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:05   #359
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
ja bi volio samo malo boje cisto da mi bolje definicija dodje do izrazaja i da mi se ne vidi reakcija koze na depilaciju ili koje kakva urasla dlaka
(definicija=proces u zivotu covjeka koji se bavi fitnessom/bodybuildingom gdje gubi masno tkivo da bi ostao mišić koji bi se bolje vidio)
a znala sam da postoji nesto,zelis privuci sto vise cura


Quote:
iivy kaže: Pogledaj post
na kraju ljeta svi stavljamo fotku.. natjecanje tko je najtamniji
naravno,jedva cekam da vidm rezultate
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:21   #360
jooooj pa cuo sam za taj lelrborjalrio......plete mi se jezik svaki put kad ga izgovaram
ja sam koristio maslac od kakaa, ali to mi nije nesto pomoglo.
ali za ovaj lerbolario sam cuo da je dobar sa vise strana.
to mirisi lijepo jelda? a ovaj pripravak u kucnoj radinosti bas i ne?
aha, zato je netko rekao jel ga se moze pomiješati...okej okej, i'm gettin there
hvala ti zuba!

erm...fairy dea gdje mogu kupit taj pekmez i koliko kosta tu kod nas u blizini?
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.