Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2006., 04:32   #1
Company of Heroes [*]

Jel igra ko ovu fenomenalnu igru, danas sam ju nabavio i nakon podosta zezanja sa opcijama napokon sam iz nje uspio izvući kojih 80fpsa u mirovanju (večinom na medium settingsima, bez sjena). Zaigrao sam malo kampanju i par skirmisha i moram priznati da mi je jedna od najboljih strategija koje sam igrao.

Da čujem vaše dojmove.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 09:24   #2
Quote:
Paranoid kaže:
Jel igra ko ovu fenomenalnu igru, danas sam ju nabavio i nakon podosta zezanja sa opcijama napokon sam iz nje uspio izvući kojih 80fpsa u mirovanju (večinom na medium settingsima, bez sjena). Zaigrao sam malo kampanju i par skirmisha i moram priznati da mi je jedna od najboljih strategija koje sam igrao.

Da čujem vaše dojmove.
Po meni jedna od najboljih strategija u zadnje vrijeme.

Ima par teških misija.(brdo)

Po meni prekratka. Ima jedno 15-ak misija. (ali sve dobre igricu su meni kratke, tak da...)
raff34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 15:16   #3
Quote:
raff34 kaže:
Po meni jedna od najboljih strategija u zadnje vrijeme.

Ima par teških misija.(brdo)

Po meni prekratka. Ima jedno 15-ak misija. (ali sve dobre igricu su meni kratke, tak da...)
Igram je jos uvijek, toliko da sam kupio org., btw jos sam uvijek aktivan s jednim dijelom ekipe i na hamaci-u..
Da ima samo 15 misija, javi mi se na pm budem ti poslao neke nove mape ili poslao par link-ova na kojima ima oko 60 ak mapa koje mozes igratili preko lana,online ili scrimage....
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 15:23   #4
ja misije ne igram samo skirmish,ja ipak više volim klasika strategije,ne volim hvatanje pointova za benzu,municiju,i ljudstvo po mapi,to mi je tupasto,premala je raznovrsnost jedinica,meni se baš i ne sviđa.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 19:22   #5
Quote:
demetrius kaže:
ja misije ne igram samo skirmish,ja ipak više volim klasika strategije,ne volim hvatanje pointova za benzu,municiju,i ljudstvo po mapi,to mi je tupasto,premala je raznovrsnost jedinica,meni se baš i ne sviđa.

hehe... šta se tiče jedinica slažem se... ali zato mi se baš i sviđa... nesviđaju mi se strategije sa 500 vrsta tenkova, vojnika :P ipak mi se više sviđaju ovakve malo realnije... meni osobno je super
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 20:03   #6
hey

Quote:
zvonzi kaže:
hehe... šta se tiče jedinica slažem se... ali zato mi se baš i sviđa... nesviđaju mi se strategije sa 500 vrsta tenkova, vojnika :P ipak mi se više sviđaju ovakve malo realnije... meni osobno je super
tocno tako, opasno dobra igra, u tom i je fora, cim izgubis pointe za kontrolu pointa, fuel ili ammo i neuspijes ih zadrzati gubis igru, i daj malo procitajte vi nezadovoljni, nije vise tenk vladar cijele igre kao u 99.99 % njih, posaljem 2 squada airborna i srede ga u par hitaca...

IGRA je dobila u svim casopisima najvece ocjene za RTS
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 15:51   #7
Kolika je najmanja moguca konfiguracija za igranje ove igre,koje vi imate konfiguracije da vam igra radi.
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2006., 16:59   #8
Quote:
Nixis kaže:
Kolika je najmanja moguca konfiguracija za igranje ove igre,koje vi imate konfiguracije da vam igra radi.
igra je dosta zahtjevna, ja ti imam athlona 64 3500+, ati x1600xt i 512ddr-a, radi mi dobro s ovim settinsima.

s time da sjene skroz isključim dok igram kampanju.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 19:01   #9
Quote:
Nixis kaže:
Kolika je najmanja moguca konfiguracija za igranje ove igre,koje vi imate konfiguracije da vam igra radi.
Ram je jako bitan za tu igru.
Imao sam 1gb pa se dosta dugo učitavala svaka misija a i tijekom nje.
Sada imam 2gb i nema tih problema.
Julius Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 20:03   #10
Quote:
Julius Caesar kaže:
Ram je jako bitan za tu igru.
Imao sam 1gb pa se dosta dugo učitavala svaka misija a i tijekom nje.
Sada imam 2gb i nema tih problema.
reciprocno ram-u stavi rezoluciju na igri....
ako imas 512 ram-a stavi 800*600, ak imas gigu 1024*768....
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:01   #11
igra je fenomenalna ali koje je dugačko učitavanje prije mislije. katastrofa, mogu otić do dućana i nazad (nije da mi je dućan daleko, ali....)
big-smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 10:58   #12
haha

Quote:
big-smoke kaže:
igra je fenomenalna ali koje je dugačko učitavanje prije mislije. katastrofa, mogu otić do dućana i nazad (nije da mi je dućan daleko, ali....)
Je, malo je zahtjevna igra, ali stavim si 1280*1024 i i sve na max i stvarno mi brzo ucita, btw 3,2 mhz i 1,5 gig ram...
Neznam kakve Vi masine imate, ali ako su Vam slabe, stavite si najmanju rezoluciju i maknite detalje na minimum !!

To je i problem kada sam online i igramo recimo 4 vs 4 ili 3 vs 3, i vidi se koliko brzo svaki igrac ucitava igru i onda se nade on nas par da jedan ima slab stroj a stavi si sve na maximum, tada ga cekamo po 5 min da ucita igru i pocnemo igrati....
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 13:45   #13
danas sam odigrao onu misiju kad se mora braniti carentan pod svaku cijenu... definitivno jedna od najzanimljivijih misija u RTS igrama mi je to bila... Igrao sam ih dosada puno, a u večini misije su se svodile napravi 1000 tenkova i razori neprijatelja... Dok je ovdje situacija drukčija, treba malo i razmišljat ako želiš pobijediti...
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 14:28   #14
Quote:
pukovnik kaže:
Je, malo je zahtjevna igra, ali stavim si 1280*1024 i i sve na max i stvarno mi brzo ucita, btw 3,2 mhz i 1,5 gig ram...
nabrojao si sve osim onog što je najvažnije za ovu igru, grafičku
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:45   #15
Arrow

Quote:
pukovnik kaže: Pogledaj post
Je, malo je zahtjevna igra, ali stavim si 1280*1024 i i sve na max i stvarno mi brzo ucita, btw 3,2 mhz i 1,5 gig ram...
Neznam kakve Vi masine imate, ali ako su Vam slabe, stavite si najmanju rezoluciju i maknite detalje na minimum !!

To je i problem kada sam online i igramo recimo 4 vs 4 ili 3 vs 3, i vidi se koliko brzo svaki igrac ucitava igru i onda se nade on nas par da jedan ima slab stroj a stavi si sve na maximum, tada ga cekamo po 5 min da ucita igru i pocnemo igrati....
brate igra ti je potpuna glupost kad dodjes pred kraj i sam shvatis da je igra totalno
brale3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 14:32   #16
Quote:
brale3107 kaže: Pogledaj post
brate igra ti je potpuna glupost kad dodjes pred kraj i sam shvatis da je igra totalno

hahah, pa mozda i je dosadna kada stavis na CPU easy i prodes je u jednom danu, samo dodi online i pokazi umijece
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 21:37   #17
pozdrav pukovniče

no. šta se tiče hamachija. opet mi došlo do coha ali COH nikako nemože pronaći LAN igre koje napravimo frendovi i ja. Jednostavno se ne vidimo. I ne, nije problem u tome šta nismo u istom kanalu Nismo ipak tolki n00bovi ^^

jebany hamachi ne radi neš dobro u zadnje vrijeme... (
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 21:26   #18
to cekanje me ubija!!
__________________
Pomozite mi da uvedem nove smajliće na forum. U svaki svoj post stavite smajli OvajiliOvaj
Da bi ti smajliji dominirali forumom,a tako se i
uveli.
Fala!
Nixis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 21:02   #19
ima netko za odigrat 2v2 preko hamachija? tek tolko da frend i ja probamo malo timski igrati
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 08:31   #20
hej zvonzi

Quote:
zvonzi kaže:
ima netko za odigrat 2v2 preko hamachija? tek tolko da frend i ja probamo malo timski igrati
Ja igram online, ali sam prije toga bio stalno na hamachiu....

Kada dodem danas kuci budem ti pm-ao najaci hamachi kanal za coh preko lan-a, uvijek ti je spremno za borbu 20-ak igraca (samo moras imati premium acc na hamaciu, ako ga neznas sloziti da ti je premium daj mi pm-aj pa ti objasnim kako) , ovi svi ostali kanali a ima ih oko 30-ak su jako prazni s igracima tj. igraci su neaktivni na istima...
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.